PDA

View Full Version : Първи Път на моми4етата



magcve
07-25-2009, 13:07
ами имам въпрос добре нали първи път ципата се къса.. ала бала ама само едно не ми е чсно ква кръв кво не6то кво представлчва по специално това не6то първия път

Xitap
07-25-2009, 13:13
Ами представи си едно прасе. Като му забиеш ножа в гърлото е това е... ама при секса повече малко тече, да не се косиш. Затова навън, да не клепате. Я някой храст, я полянка :grin: :grin: :grin:

Сега сериозно... к'ва кръв бе, то е или супер малко или изобщо няма. В крайна сметка хуя да не е скалпел???!?!?

izrodee
07-25-2009, 13:14
ами има информации доста... питай майка си ...или чичо гоогле знае всичко .... но когато пробваш за пръв път ще разбереш :smt023

Schweik
07-25-2009, 13:16
Ами представи си едно прасе. Като му забиеш ножа в гърлото е това е... ама при секса повече малко тече, да не се косиш. Затова навън, да не клепате. Я някой храст, я полянка :grin: :grin: :grin:

Сега сериозно... к'ва кръв бе, то е или супер малко или изобщо няма. В крайна сметка хуя да не е скалпел???!?!?Точно като при колене на прасе, даже повече кръв има...Само където жените повече квичат от прасето.Аз специално ползвах бормашина за по-бързо, а и не боли толкова понеже е по-тънка и женската няма да ти мрънка после :)

rozovsluncho
07-25-2009, 13:25
Ами представи си едно прасе. Като му забиеш ножа в гърлото е това е... ама при секса повече малко тече, да не се косиш. Затова навън, да не клепате. Я някой храст, я полянка :grin: :grin: :grin:

Сега сериозно... к'ва кръв бе, то е или супер малко или изобщо няма. В крайна сметка хуя да не е скалпел???!?!?Точно като при колене на прасе, даже повече кръв има...Само където жените повече квичат от прасето.Аз специално ползвах бормашина за по-бързо, а и не боли толкова понеже е по-тънка и женската няма да ти мрънка после :)

Спрете с подигравателни коментари.Е да вярно смешни са дори и на мен 8-) ,но все пак момичето незнае,притеснява се нормално е...

Xitap
07-25-2009, 13:27
Ами представи си едно прасе. Като му забиеш ножа в гърлото е това е... ама при секса повече малко тече, да не се косиш. Затова навън, да не клепате. Я някой храст, я полянка :grin: :grin: :grin:

Сега сериозно... к'ва кръв бе, то е или супер малко или изобщо няма. В крайна сметка хуя да не е скалпел???!?!?Точно като при колене на прасе, даже повече кръв има...Само където жените повече квичат от прасето.Аз специално ползвах бормашина за по-бързо, а и не боли толкова понеже е по-тънка и женската няма да ти мрънка после :)

Спрете с подигравателни коментари.Е да вярно смешни са дори и на мен 8-) ,но все пак момичето незнае,притеснява се нормално е...
Добре де спираме.
Усещането не се описва... то се опитва. Не може да се обясни, при всеки е различно!

l0lz
07-25-2009, 15:14
Гледай Тексаско клане и ще разбереш.

Hilary_
07-25-2009, 16:49
Точно като при колене на прасе, даже повече кръв има...Само където жените повече квичат от прасето.Аз специално ползвах бормашина за по-бързо, а и не боли толкова понеже е по-тънка и женската няма да ти мрънка после :)

.. май акъла не ти достига а ? :? :?

По темата: Ами при всяко момиче е различно кървенето ...

MaLty
07-25-2009, 16:54
Гледай Тексаско клане и ще разбереш.
А точно! 8-)

Punisherrr
07-25-2009, 18:53
Поразгледай раздела...има доста такива теми.