PDA

View Full Version : Д



simonchety
07-25-2009, 13:33
ддд

Izzy_
07-25-2009, 13:57
Не че се заяждам,но ми е много интересно какво точно им харесвате на димитровградските парцали,маде ин турция,тип селска чалгаджийка? :-o Не ми казвайте : "..всеки с вкуса си,бля,бля..",т'ва по-точно си е липса на такъв.И още нещо:маркови и евтини-невъзможно освен ако не са 2 употреба.А ако имате предвид,че има емблемка на адидас,ама е от пазара,т'ва вече е друг въпрос. ;]
Към авторката-аз не мога да ти помогна,дано някой знае нещо.

infinity05
07-25-2009, 13:57
да на пазара определено е евтино..хубави тениски до 10-12лв,дънки до 50 и блузките пак от 10-15лв..горе доло са така цените. :-P

Ufff
07-25-2009, 14:03
100% там са най-хубавите дрехи :razz:

infinity05
07-25-2009, 14:07
8-) така е , за качеството може да се поспори :P

cookie_master
07-25-2009, 14:12
Една приятелка има къща там и ходи през лятото за по 1-2 седмици и каза,че било пълно само с боклуци :?

sladi4ka_qni4ka
07-25-2009, 14:22
хаха поче4ето магазини в градовете около димитровград ходят и пазаруват дрехи от там .. на по ниски цени и после ги продават на двойно по висока цена ..тъй 4е и вие сигурно имате някоя дрешка от там ,ама не го знаете .. :)
а иначе от там съм си взимала доста дре6ки и дънки и блузки ... :-P :razz:

dopeforever
07-25-2009, 14:45
Оле,не!В Димитровград а най-ужасните и цигански дрехи.Нито са маркови,нито пък стават за нещо освен за боклука.

Romance
07-25-2009, 16:11
Да,бе. И в една друга тема ги хвалехте.
Това е все едно да кажеш отивам на село да си купя дрехи..

Sttickwitty
07-25-2009, 17:55
Ехо, ама вие маи забравихте че момичето ви пита какви са цените и подобни а не дали на вас ви харесват. омг :D

t1n4e7o
07-25-2009, 22:28
Ами значи Димитровград не е за богаташчета, които пазаруват само маркови стоки.. Той е за хората, които не могат да си позволят скъпи дрехи... Аз например пазарувам от там и не мога да кажа, че се обличам като циганка, както се изразиха по горе. Съвсем нормални дрехи си имам. Блузките, тениските и потниците варират 5 до 25 лв примерно. Има всичко и за всички :) Едни хубави дънки са 30-35 лв. Има и по- евтини и малко по - скъпи, но хубавите са горе долу в т тази норма. Маратонки от 5 до 20, чехлички има от 10 до 20.. Абе много е евтино. Имам си една маса аз дето продавачката ми е позната и дънките й са едни от най- хубавите и качествените.. Вносни са и са от 30 лв нагоре ди към 60 (маркови с дефекти се водят.. ) Взех си една дънкова рокличка последно много си я харесвам http://www.impulse.bg/photos/by/3038335/view/17263917 ето тази, но трук не се вижда.. за 18 лв :P 8-) http://www.impulse.bg/photos/by/3038335/view/16330570 това потниче същое от там за 10 лв и панталонките и те са за 10 лв.. Обикаляй и много хубави неща можеш да си харесаш... :) :-)

MrUndaztood
07-25-2009, 22:42
Аз съм от Димитровград и живея/ех точно срещу него. За да обиколиш целият пазар ти трябват поне 3-4 часа.Голяма блъсканица е.Сумати хора.НЕ се спирай на първото място.Разгледай всичко и чак след това прицени.
Сумати работи може да намериш.От-до.
Пазара започва от петък (00ч) до 12ч на обяд неделя.
Най-много работи има в събота.В 8-9 трябва да си там ако искаш да си вземеш нещо свястно и докато не е свършило. В 11-11.30 започва да се разтурва.
Аз преди месец и половина си накупих 4 тениски за по 8лв и 2 за по 14.Страхотни са и винаги от там си пазарувам,ако не си харесам нещо във Варна.
Дрехите са качествени ако знаеш от къде да ги купуваш.А не мога да ти обясня за съжаление,просто ходиш и гледаш.



И такива,които изобщо не са били изобщо да не коментират! Още повече,какво като са направени в Турция и са по 10-12 лв?! За сметка на това са си качествеени!
В теранова,нюйоркър,фишбон какво мислите,че продават?! Заблудени хораица!
Някои хора не с енуждаят от "маркови" дрехи,за да си дигнат изкуствено самочувствието,въпреки че имат или нямат възможности,идиотки такива!


Как искам да отворя един мой магазин,всичко от Димитровград ще бъде,ама ще го нарека Ню Йоркър и лиглите ще изкупят всичко...

lLady_MooN_RaiN
07-26-2009, 06:21
Колкото пъти ида на пазара и си купя някоя дрешка, после същата я виждам в София с 10- 15 -20 лв. отгоре. На пазара наистина е пълно с боклуци, но при добро желание се намират и готини и по-оригинални и различни дрешки. А и напоследък там отвориха няколко магазина, в които също има по-хубаво. В крайна сметка, няма да се залъгваме- повечето от нас нямат пари за истински маркови дрехи... И лично аз предпочитам да си купя няколко блузки да рече, отколкото една, която уж е маркова.

smiirnoff
07-26-2009, 07:59
ууу , Димитровград колко много го Обичам ;д :lol: .. ама на пазара не ходя .. то като се съберат там всички и става гъъч ;д .. аз ходя точно в тези марковите магазинчета .. едното е в центъра , близо до автогарата .. а пък другото е там където са тунелчетата още в началото .. има и за маркови кецове , от където си взимам .. ама него не мога да го обясня къде е ;дд .. щото съм малко зле с ориентацията ;дд :lol: :lol:

.. по - добре ходи в тези магазинчето , защото много пъти ми се е случвало ( преди 2 години ;д ) .. отивам аз на пазара , купя си нещо , после връщам се в София и точно след около 1-2 седмици , поне по 10 човека на ден виждат с нещата от пазара ;дд ... за тва и си купувам от магазинчетата , защото там има 0,09% вероятност някой от София дда има същото ;д .. ето сега си купих една тениска от едното магазинче , супер сладка ;д , постнах я в сайта и другите питат и искат такава , ама на , като от Димитровград си се кефя ;дд :lol: :lol:

teenems
07-26-2009, 08:54
като малка бях си купила рокля от там и си спомням ,че беше евтина
повече не съм ходила там
ама кви са тея маркови дрехи на ниски цени
8-) 8-)
една тениска адидас е над 70 лв
а там 10
оригинал е .. 8-)

Ufff
07-26-2009, 09:25
чак пък специално до там да се ходи...тея дрехи ги има на всеки пазар предполагам

Anf3tamin4o
07-26-2009, 09:29
Аз съм от Д-град и мога да ти кажа че има боклуци иначе за женския избор е голямм иначе за нас мъжете много малко стоки има и цените са евтини на сегиите иначе има магазинчета който продават годна стока

MrUndaztood
07-26-2009, 10:05
снобски пародии...



Аз съм от Д-град и мога да ти кажа че има боклуци иначе за женския избор е голямм иначе за нас мъжете много малко стоки има и цените са евтини на сегиите иначе има магазинчета който продават годна стока

За жалост е така. Под 10% от нещата са мъжки.

SunShinePearl
07-26-2009, 10:39
И аз съм от Д-град и мога да кажа че както има и парцалчета така може да се намери и нещо свястно но иска много обикаляне ,на някои места пък продават чисти буклуци за 50-60 лв. Тъй че не гледай мн мн цените,обиколи всичко и чак тогава купувай.Апък почти всички идват да зареждат от д-гр. пазар вместо да дадеш 30 лв за една блуза уж от марков магазин може да си я вземеш от тука за 10!И когато съм ходела в др градове и съм обикаляла половината дрехи са от пазара,правете си сметката.Пазара започва петък от 8-9 до вечерта (не ти препоръчвам тогава голяма лудница е! ) събота е от 9-10 до към 3 (ако реша да ходя отивам тогава едно че няма мн хора и има стока иначе неделя нищо няма) и неделя е същото време.

MrUndaztood
07-26-2009, 10:45
Ако иска да ходи в петък да ходи в полунощ.
А в събота до преди 11ч.


И наистина повечето "бутици" зареждат от Димитровград.

plamka
08-05-2009, 21:39
Of kato pochnete sichki che na pazara bili bokluci.. Po - minalata godina kato hodih do sofiq si vzeh dynkovi kecove ot tiq kato botushite za 85 lv i po - kysno kato se razhojdah iz pazara gi vidqh dosusht syshtite sa 35 lv.. A na pazara ima dosta markovi drehi stiga da znaesh ot kyde da kupuvash, ima i markovi kradeni... Pyk i ima strahotni dimitrovgradski firmi kato Junona naprimer i dr.

TheX
11-12-2009, 06:55
Ако става въпрос за пазара - дънките са от 10-30лв,а блузи можеш да намери всякакви на всякакви цени (най ниските цени са около 5лв,но изглеждат страхотно) 8)