PDA

View Full Version : machoka уволнен?



InnchetO
07-25-2009, 15:43
http://kachi-snimka.info/images/rgh1248532946x.jpg
:shock:

caseoftheex
07-25-2009, 15:46
Сама ли вече започна да се съмняваш? :))
Не знам дали е уволнен, не бих искала да е, все пак прави форума по-забавен.

global
07-25-2009, 15:55
Че той може да те весели като участник... докато го банна без причина.

global
07-25-2009, 16:03
Че той може да те весели като участник... докато го банна без причина.

Кой ще баннеш ти?
А, и тебе, и тебе!

SuNsEt
07-25-2009, 16:22
Хм... :smt012
Малко ми е съмнително да е само мега фен...

caseoftheex
07-25-2009, 16:26
Че той може да те весели като участник... докато го банна без причина.


Като е админ е нормално да е по-надъхан, съответно по-забавен. :))

Naman07
07-25-2009, 16:28
Че той може да те весели като участник... докато го банна без причина.


Като е админ е нормално да е по-надъхан, съответно по-забавен. :))
Да си бъде "надъхан", но в рамките на правилата.

global
07-25-2009, 17:21
Хм... :smt012
Малко ми е съмнително да е само мега фен...
Ми виж му профила, какво има да се съмняваш:

http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=100677



Че той може да те весели като участник... докато го банна без причина.


Като е админ е нормално да е по-надъхан, съответно по-забавен. :))
Ми аз ще те забавлявам.

AceXe
07-25-2009, 17:30
Хмм... Днес го срещнах случайно на Витошка и говорих с него. Спомена ми, че има проблеми покрай сайта, но нямахме време много да говориме. Доколкото все пак разбрах от Investor.BG са му предложили да си даде оставката. Това е много кофти :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-25-2009, 17:45
ПФФФФ :((((( Вече ми липсва ;/ бест фъни админ евър


ГЛОБАЛ УМРИ, КОПЕЛЕ ДОКАТО АКАШ


;/

caseoftheex
07-25-2009, 17:53
леле..глобале ако е вярно.. евала! постигна си целта, колкото и да е кофти 8-) :booooomb:

scyLLa
07-25-2009, 17:54
Сама ли вече започна да се съмняваш? :))
Не знам дали е уволнен, не бих искала да е, все пак прави форума по-забавен.



ПФФФФ (((( Вече ми липсва ;/ бест фъни админ евър
ГЛОБАЛ УМРИ, КОПЕЛЕ ДОКАТО АКАШ
;/



оф идете да четете детски приказки... оставете човека на мира да диша спокойно ... идете и се поразхладете, пийте по 5 чаши студена бира и се наслаждавайте на лятото...

ПОДМАЗВАЧИИИ МРЪСНИИ.Не вярвам да са го баннали, но попринцип ще бъде хубаво тъй като сички модове (с малки изключения) се мислят за мн яки
[/code]

caseoftheex
07-25-2009, 17:56
Сама ли вече започна да се съмняваш? :))
Не знам дали е уволнен, не бих искала да е, все пак прави форума по-забавен.



ПФФФФ (((( Вече ми липсва ;/ бест фъни админ евър
ГЛОБАЛ УМРИ, КОПЕЛЕ ДОКАТО АКАШ
;/



оф идете да четете детски приказки... оставете човека на мира да диша спокойно ... идете и се поразхладете, пийте по 5 чаши студена бира и се наслаждавайте на лятото...

ПОДМАЗВАЧИИИ МРЪСНИИ.Не вярвам да са го баннали, но попринцип ще бъде хубаво тъй като сички модове (с малки изключения) се мислят за мн яки
[/code]

я прочети пак другата тема за мачока малко по-долу и виж кой е подмазвач. Много ти знае балалайката.

global
07-25-2009, 18:03
леле..глобале ако е вярно.. евала! постигна си целта, колкото и да е кофти 8-) :booooomb:
Мерси!
Ето така ще приемем и ДOИП, дали има още някой, който мисли иначе?

scyLLa
07-25-2009, 18:11
Сама ли вече започна да се съмняваш? :))
Не знам дали е уволнен, не бих искала да е, все пак прави форума по-забавен.



ПФФФФ (((( Вече ми липсва ;/ бест фъни админ евър
ГЛОБАЛ УМРИ, КОПЕЛЕ ДОКАТО АКАШ
;/



оф идете да четете детски приказки... оставете човека на мира да диша спокойно ... идете и се поразхладете, пийте по 5 чаши студена бира и се наслаждавайте на лятото...

ПОДМАЗВАЧИИИ МРЪСНИИ.Не вярвам да са го баннали, но попринцип ще бъде хубаво тъй като сички модове (с малки изключения) се мислят за мн яки
[/code]

я прочети пак другата тема за мачока малко по-долу и виж кой е подмазвач. Много ти знае балалайката.
И какво точно да и прочета на "другата тема за мачока малко по-долу"?
И балалайката ми знаела много, че твойта да не би да знае по-малко

caseoftheex
07-25-2009, 18:14
Сама ли вече започна да се съмняваш? :))
Не знам дали е уволнен, не бих искала да е, все пак прави форума по-забавен.



ПФФФФ (((( Вече ми липсва ;/ бест фъни админ евър
ГЛОБАЛ УМРИ, КОПЕЛЕ ДОКАТО АКАШ
;/



оф идете да четете детски приказки... оставете човека на мира да диша спокойно ... идете и се поразхладете, пийте по 5 чаши студена бира и се наслаждавайте на лятото...

ПОДМАЗВАЧИИИ МРЪСНИИ.Не вярвам да са го баннали, но попринцип ще бъде хубаво тъй като сички модове (с малки изключения) се мислят за мн яки
[/code]

я прочети пак другата тема за мачока малко по-долу и виж кой е подмазвач. Много ти знае балалайката.
И какво точно да и прочета на "другата тема за мачока малко по-долу"?
И балалайката ми знаела много, че твойта да не би да знае по-малко

(nod)

EarthShaker
07-25-2009, 18:18
няма да коментирам преди мачока да обясни.. но ако е така... е тогава ебавам майките на всички лайнари дето живеят в интернет.. гадни мижитурки, навряни в кучи гъз

global
07-25-2009, 18:20
Както казваше Райбера, връщам се аз и какво да видя:

ПРАЗНИК!

"Дано милиони, даже милиарди бели войничета дебаркират в кафевия му кладенец всеки ден..." (на Райбера) - цитат (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=261992&postdays=0&postorder=asc&start=30#5244678)

Наздраве!

AceXe
07-25-2009, 18:24
Както казваше Райбера, връщам се аз и какво да видя:

ПРАЗНИК!

"Дано милиони, даже милиарди бели войничета дебаркират в кафевия му кладенец всеки ден..." (на Райбера) - цитат (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=261992&postdays=0&postorder=asc&start=30#5244678)

Наздраве!

А па почини си малко де!

Riot
07-25-2009, 18:32
Глобала голяма мижитурка
баннха го от социалния му мижав живот и почна да пише писма на тоя и ония
Няма такъв кретен

woshata
07-25-2009, 19:13
Пък аз си мисля че го махнаха само за да млъкнеш най-накрая. То па твойто ебаси досадното, разбриам майка ти да я бяха убили или ебали.. според случая, ама ненене смешно ми е :lol:
Иначе не ми пука особено много, но ако трябваше да вземам страна все пак бих подкрепила мачока

acdcfenka
07-25-2009, 19:22
леле..глобале ако е вярно.. евала! постигна си целта, колкото и да е кофти 8-) :booooomb:
Мерси!
Ето така ще приемем и ДOИП, дали има още някой, който мисли иначе?


Аз мисля иначе. И какво ще ме уволниш от форума ли? :razz:

global
07-25-2009, 19:23
Пък аз си мисля че го махнаха само за да млъкнеш най-накрая. То па твойто ебаси досадното, разбриам майка ти да я бяха убили или е**ли.. според случая, ама ненене смешно ми е :lol:
Иначе не ми пука особено много, но ако трябваше да вземам страна все пак бих подкрепила мачока
нмз ве

kindergarden
07-25-2009, 19:24
Баси...а колко пъти ме отбанва :? ще ми липсва да е админ и да му се мазня когато имам нужда :(

woshata
07-25-2009, 19:24
донт копи бебз 8-)

global
07-25-2009, 19:26
Искаш ли скайп ваучер?

vivteen
07-25-2009, 19:30
Глобале,нали искаше да разкараш мачока.Така и стана.Ай,сега си отивай в форума и спри да дразниш

caseoftheex
07-25-2009, 19:31
Баси...а колко пъти ме отбанва :? ще ми липсва да е админ и да му се мазня когато имам нужда :(

мене само ме банваше
а алекс все ме отбанваше 8-)

woshata
07-25-2009, 19:32
Искаш ли скайп ваучер?Не, благодаря 8-)

plmn
07-25-2009, 19:37
MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
AAhahahahahah I WIN!!!! :smt029

кво спечели?

ако това е истина, той 100% сам се е отказал, писнало му е да се занимава с вас, да се филмира и да участва във форумни 'интриги'..
който и да сложат, пак няма да сте доволни..

global
07-25-2009, 19:37
Искаш ли скайп ваучер?Не, благодаря 8-)
Подарък бебз

caseoftheex
07-25-2009, 19:43
MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
AAhahahahahah I WIN!!!! :smt029

кво спечели?

ако това е истина, той 100% сам се е отказал, писнало му е да се занимава с вас, да се филмира и да участва във форумни 'интриги'..
който и да сложат, пак няма да сте доволни..
To в повечето случай от мачочеца тръгваха интригите и прочее...обаче очевидно си негов човек с идеята да му пазиш дупетО от явно оплюване та...
Драги съфорумци,новината е потвърдена,в цяла България се забелязват масови ритуални самоубийства в чест на мачковското уволнение.А наздраве.

:smt059

plmn
07-25-2009, 19:47
MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
AAhahahahahah I WIN!!!! :smt029

кво спечели?

ако това е истина, той 100% сам се е отказал, писнало му е да се занимава с вас, да се филмира и да участва във форумни 'интриги'..
който и да сложат, пак няма да сте доволни..
To в повечето случай от мачочеца тръгваха интригите и прочее...обаче очевидно си негов човек с идеята да му пазиш дупетО от явно оплюване та...
Драги съфорумци,новината е потвърдена,в цяла България се забелязват масови ритуални самоубийства в чест на мачковското уволнение.А наздраве.

какви интриги са тръгвали от него? как не видях нищо лошо от него? защо не ме банна? защо не съм получавал предупредителни лични писма от него или екипа? дали не е защото се държа нормално и спазвам правилата? да, заради това е. всички са си заслужили специално отношение към тях. единия има 50 акаунта и реве като го баннат, другия прави форуми, пуска реклами, третия влиза да псува и да хейти, четвъртия се държи като пълно лайно и си го проси.. и т.н. и т.н.

SolusChristus
07-25-2009, 19:47
Не, че съм голям поддръжник на мачока, обаче глобал е леке.

EarthShaker
07-25-2009, 19:48
виждаме кво става с форума без мачока... и по-зле ще е

DjBaloon
07-25-2009, 19:49
на 99% съм сигурен че това е габаркане с вас ;]

plmn
07-25-2009, 19:49
виждаме кво става с форума без мачока... и по-зле ще е

ще се напълни с още повече ретарди и лапета с по 300 акаунта, които ще серат навсякъде .

plmn
07-25-2009, 19:51
Не, че съм голям поддръжник на мачока, обаче глобал е леке.
А,че глобалчо е лекенце е всеизвестно.
plmn-е,кой те пита тебе дали си бил примерен потребител или не?И по-важното,на кой му пука ти дали си бил баннат или не?

никой, но не е нужно. всички, които са видяли лошо от някого, са си го засужили. безпричинни наказания няма.

SolusChristus
07-25-2009, 19:52
Не, че съм голям поддръжник на мачока, обаче глобал е леке.
А,че глобалчо е лекенце е всеизвестно.
plmn-е,кой те пита тебе дали си бил примерен потребител или не?И по-важното,на кой му пука ти дали си бил баннат или не?

Е тъй, де... сега като Мачока не е админ, все някой трябва да го направят админ. Знаеш, че нито аз, нито ти ще одобрим новия администратор. :Р

Не, че на някой ще му пука, ама.. :)


btw, plmn е момиче. ^_^

plmn
07-25-2009, 20:00
btw, plmn е момиче. ^_^

грешка





Не, че съм голям поддръжник на мачока, обаче глобал е леке.
А,че глобалчо е лекенце е всеизвестно.
plmn-е,кой те пита тебе дали си бил примерен потребител или не?И по-важното,на кой му пука ти дали си бил баннат или не?

никой, но не е нужно. всички, които са видяли лошо от някого, са си го засужили. безпричинни наказания няма.
Много ми е чудно защо обърна разговора от празнуване изритването на мачока от работния колектив към абсолютно безсмислено обсъждане на наказания.И,да,несправедли и банове бяха раздавани и е възможно и в бъдеще да бъдат полагани.
Гошо,колега,дали е мъжко или женско - грам ме не интересува.Знам само че е враг. 8-)

не съм обръщал нищо. радвате се на 'уволнението' на мачока, като че ли е бил тиранин или нещо също толкова ужасно. питаш ме защо съм намесил това дали съм банван или не? защото аз, и всички други НЕнарушаващи правата потребители ни е писнало от такива като вас, винаги негодуващи като им изтрият акаунт, пост и т.н. правилата са за всички.

SuNsEt
07-25-2009, 20:02
Хм... :smt012
Малко ми е съмнително да е само мега фен...
Ми виж му профила, какво има да се съмняваш:

http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=100677

Да бе,това го видях...Ама не ми се вярва наистина да е само Мега фен...Може би само за пред нас е такъв.Малко съм скептично настроена. 8-)


на 99% съм сигурен че това е габаркане с вас ;] +1

plmn
07-25-2009, 20:16
не можеш да ми повлияеш с нищо.
а и като не си нарушавал правилата не виждам за кво ми спориш и плюеш мачока
кво толкова лошо си видял? дай да хейтим по форуми, да обиждаме.
голяма сме работа.

Bianca
07-25-2009, 20:22
Ще ми липсват педофилските му извращения. :)

plmn
07-25-2009, 20:23
добре, достатъчно.

UnaBletoLoVeU
07-25-2009, 20:34
Не знам какво толкова е станало между глобал и мачока, обаче според мен глобал е сериозно тъпо копеле щом нещо във форум го съотнася в живота...леле, човече, намери си приятели извън нета и се успокой

Canis_Dirus
07-25-2009, 20:36
Мачокът, по когото толкова тъгувате вингай казваше, че форума го правят потребителите.

Така де. Какво сте се завайкали? Два месеца яо хейт и свободно псуване и гаври и ще останем само яките пичове!
8-) :booooomb: :booooomb: :P 8-)

plmn
07-25-2009, 20:38
Мачокът, по когото толкова тъгувате вингай казваше, че форума го правят потребителите.

Така де. Какво сте се завайкали? Два месеца яо хейт и свободно псуване и гаври и ще останем само яките пичове!
8-) :booooomb: :booooomb: :P 8-)

Истински яките отдавна си събраха багажа и отпътуваха.
8-)

Canis_Dirus
07-25-2009, 21:34
Мачокът, по когото толкова тъгувате вингай казваше, че форума го правят потребителите.

Така де. Какво сте се завайкали? Два месеца яо хейт и свободно псуване и гаври и ще останем само яките пичове!
8-) :booooomb: :booooomb: :P 8-)

идиот бе копеле грозно въри на майната си :-x

аь махам се оттук :booooomb:
http://www.youtube.com/watch?v=yRJ4YAtLlZw

babity
07-25-2009, 21:45
Айде бе, направете петиция и вие! Пишете и вие на мейлите на собствениците! Независимо колко не сте харесвали мачока нима ще се оставите на едно нищожество като глобал да контролира форума ви, в който сте срали толкова години с толкова настървение и любов? Нима искате един шибаняк без лични амбиции в реалния живот да контролира форумния ви такъв. Тук въпросът е принципен! Ние хиляда хиляди човека путки ли сме та глобал да ни управлява форума? Ще се дадем ли? За вас не знам и не ми пука особено, ама аз си искам мачока обратно. Не за друго, ами този незначителен успех ще насъска още повече глобал за форумните му преврати и след като лизне нечии задници туко - виж го повишили тука... ВИЕ ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКА К'ВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ТОГАВА?!?!?!

PainMonopoly
07-25-2009, 21:55
Ще се дадем ли?
http://4.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/RsS35t5XSUI/AAAAAAAAHbY/HVnhhCBzy0g/s400/sparta_001.jpg

malone
07-25-2009, 22:22
ти си шизофрениииик бе ходи се лекувай грозник :-x
аь :booooomb:Успокойсе моме-имам чувството,че баща ти е мачока. :D Като каза Canis по горе:"Два месеца яо хейт и свободно псуване и гаври и ще останем само яките пичове!"
По-лошото е че глобала се върна-тъкмо си бяхме починали от ДОИП и тоя пак ще ни пропагандира.Ще трябва се вземат мерки,нещо силно да изтребим гадината. :D

plmn
07-25-2009, 22:26
Не, Глобал се върна само защото Мачока го покани да се изяснят.
Очевидно всичко свърши, така че Глобал е свободен да си върви, да не забравяме, че имаше бан.

Ilikeliljon
07-25-2009, 22:31
Аз лично не съм съгласен, ако Мачока е уволнен или накаран да се откаже. :-o :-o :-o Това е тъпо. :? :?

StayFly
07-25-2009, 22:32
Пълен ташак...

Ilikeliljon
07-25-2009, 22:40
ти си шизофрениииик бе ходи се лекувай грозник :-x
аь :booooomb:

Първо научи значението на думата, тогава се обаждай. Писна ми от хора, коит ей така просто говорят без да знаят :-o :-o

global
07-25-2009, 23:32
http://kachi-snimka.info/images/rgh1248532946x.jpg
:shock:
Ти не е ли време вече да си ходиш? Не каза ли, че ако той напусне, и ти ще напуснеш форума?


Айде бе, направете петиция и вие! Пишете и вие на мейлите на собствениците! Независимо колко не сте харесвали мачока нима ще се оставите на едно нищожество като глобал да контролира форума ви, в който сте срали толкова години с толкова настървение и любов? Нима искате един шибаняк без лични амбиции в реалния живот да контролира форумния ви такъв. Тук въпросът е принципен! Ние хиляда хиляди човека п**** ли сме та глобал да ни управлява форума? Ще се дадем ли? За вас не знам и не ми пука особено, ама аз си искам мачока обратно. Не за друго, ами този незначителен успех ще насъска още повече глобал за форумните му преврати и след като лизне нечии задници туко - виж го повишили тука... ВИЕ ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКА К'ВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ТОГАВА?!?!?!
Няма да можеш да нарушаваш правилата? Отгатнах ли?

SuperBadSuperFresh
07-25-2009, 23:57
Само аз ли,по дяволите,не знам кой е global :shock: Откъде такива интриги между него и Мачока...Така като ви слушам,по-добре да си остана в неведение а?

XceSS
07-26-2009, 00:03
Вие ще кажете, че умрял деа.
Отворете дарителска сметка за изграждането на паметник.

InnchetO
07-26-2009, 00:11
http://kachi-snimka.info/images/rgh1248532946x.jpg
:shock:
Ти не е ли време вече да си ходиш? Не каза ли, че ако той напусне, и ти ще напуснеш форума?

Той не е напуснал, глоби :-)

jghgh
07-26-2009, 01:30
Оф, вие пък така говорите ще кажеш ще турнат Глобал за админ.
Няма да го направят, спокойно.


Иначе Мачо малко отпуска няма да му е зле, леко понадут ми се е виждал през цялото време. ;)

Въпреки че от друга страна е гадно и жестоко ей така да ти отнемат титлата де... Не знам кво да мисля.

global
07-26-2009, 01:57
Той не е напуснал, глоби :-)
Нали вече не е админ?


Ако напиша това което мисля ще бъда баннат като първия път (когато ме банна мачока(ако виждате за каква символика става дума)). Но поради факта, че не ме е** ...
....Инвестор.БГ АД © 2001-2008 ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА ПРОСТА. НЕ МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ОТВОРИТЕ ТЪПИТЕ ОЧИ. ДА МАХНЕТЕ ПРИНЦИПЕН ЧОВЕК КАТО Васко заради дебил!!!!!!!!, който иска да смени националното знаме на България е просто недопостимо.
ЕБете си тъпата майка. Ебете си всичко.
Банвайте ме, че не мога да ви гледам тъпите курвенски номерца!
GOOD BAY на целия форум!
Ние също си имаме принципи. Виж новите ни правила!


Аз лично мисля да изчакам за някакво официално становище и ако е истина това - сбогом форум, радвайте се на глобалчо и останалите имбецили...
Ти пък ще ме уплашиш като се махнеш. И без това мястото ти не е тук!

InnchetO
07-26-2009, 02:15
Ако напиша това което мисля ще бъда баннат като първия път (когато ме банна мачока(ако виждате за каква символика става дума)). Но поради факта, че не ме е** ...
....Инвестор.БГ АД © 2001-2008 ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА ПРОСТА. НЕ МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ОТВОРИТЕ ТЪПИТЕ ОЧИ. ДА МАХНЕТЕ ПРИНЦИПЕН ЧОВЕК КАТО Васко заради дебил!!!!!!!!, който иска да смени националното знаме на България е просто недопостимо.
ЕБете си тъпата майка. Ебете си всичко.
Банвайте ме, че не мога да ви гледам тъпите курвенски номерца!
GOOD BAY на целия форум!
Ние също си имаме принципи. Виж новите ни правила!
ВИ?! Кои сте ВИЕ!? :razz:



Аз лично мисля да изчакам за някакво официално становище и ако е истина това - сбогом форум, радвайте се на глобалчо и останалите имбецили...
Ти пък ще ме уплашиш като се махнеш. И без това мястото ти не е тук!

А твоето е? :) spx, глоби, не се превъзбуждай :-)

scyLLa
07-26-2009, 09:25
Сама ли вече започна да се съмняваш? :))
Не знам дали е уволнен, не бих искала да е, все пак прави форума по-забавен.



ПФФФФ (((( Вече ми липсва ;/ бест фъни админ евър
ГЛОБАЛ УМРИ, КОПЕЛЕ ДОКАТО АКАШ
;/



оф идете да четете детски приказки... оставете човека на мира да диша спокойно ... идете и се поразхладете, пийте по 5 чаши студена бира и се наслаждавайте на лятото...

ПОДМАЗВАЧИИИ МРЪСНИИ.Не вярвам да са го баннали, но попринцип ще бъде хубаво тъй като сички модове (с малки изключения) се мислят за мн яки
[/code]

ти си тъп/а!!! не съм се подмазвала на никого и нямам такова намерение! Всички в този форум сте комплексари! Завиждате ужасно много, когато някой каже нещо за някой друг! Заблудени хора сте, друго неможете освен да псувате и обиждате! Като не ти харесва човека се махай! Аз съм си в правото и ще коментирам каквото мисля! Подмазвачка ще ми викате ми да викайте ми не ми пука за вашето комерсиално мнение! Всички сте интриганти и лецемери! Вие сте долни същества! Неоценявате и най-малкото направено или казано зо добро от човек! Вземете си поука, ударете си главите в стените дано ви помогне това!
На кой завиждам бе, на дядо торбалан ли бе пикло такава ще ми вика тука комплексар родила се вчера и тръгнала да ме храни
като не ми харесва човека да се махам така ли, а аз да не би да седя заради "човека" тука а ?Както ти имаш правото на мнение така и аз имам разбра ли?Недей се взима много на сериозно запуши си селските мнения дълбоко в себе си и мълчи

chocoleptic
07-26-2009, 09:50
От лошо на по-лошо.

plmn
07-26-2009, 10:37
Не, Глобал се върна само защото Мачока го покани да се изяснят.
Очевидно всичко свърши, така че Глобал е свободен да си върви, да не забравяме, че имаше бан.

Игнорираш неудобните мнения?

Disrespect
07-26-2009, 10:41
нали се сещате че ако глобала го направят някакъв си там, повече от половината форум ще изчезне...

така че... ше го духат всичките там горе

kalpazanka
07-26-2009, 10:41
Не вярвам заради простотии да са махнали machoka. Но явно сме в Абсурдистан.... :x

Swinkenhoffer
07-26-2009, 10:49
нова форумна драма. 8-)

malone
07-26-2009, 10:52
Аз лично мисля да изчакам за някакво официално становище и ако е истина това - сбогом форум, радвайте се на глобалчо и останалите имбецили...

Ти пък ще ме уплашиш като се махнеш. И без това мястото ти не е тук!Ти също няма ли вече да си ходиш глобале или броиш дните до новия бан?

XceSS
07-26-2009, 10:54
нова форумна драма. 8-)

То направо трилър 8-)

Joc
07-26-2009, 11:06
и в крайна сметка кой ще е админ ? :-o

JoeBanana
07-26-2009, 11:12
и в крайна сметка кой ще е админ ? :-o
власт на народа !
грабете и ебете докато може

Ilikeliljon
07-26-2009, 11:51
ти си шизофрениииик бе ходи се лекувай грозник :-x
аь :booooomb:

Първо научи значението на думата, тогава се обаждай. Писна ми от хора, коит ей така просто говорят без да знаят :-o :-o

ти пък всезнаещия кой те вика и кво се обаждаш :lol:
аь :booooomb: :-x

Тихо там на тати разгленето детенце с паричките :lol: :lol: :lol: Офф какви ги приказвам детенце с парички, по-скоро детенце без парички :lol: :lol: Има неща, които не се купуват с пари и за съжаление ти не си успяла да си ги купиш :D :D И знаеш ли какви са тия неща, едно от тях е акъла :razz: :razz: :razz: Айде чупка обратно в дупката, от която си изпълзяла и да не те виждам повече :-o :-o

machoka
07-26-2009, 12:09
Глобале, а ти какъв човек си?! Сега ти ли ще ми дадеш работа и ще ми плащаш заплата? А щях на море да ходя..... и за какво всичко, за една форумна разправия? :?

Joc
07-26-2009, 12:19
аз съм на мнение, че ще върнат мачока... не знам

глобала е болно магаре, а "големите" му се поведоха по акъла... браво!

hottie
07-26-2009, 12:23
Global ти си нещастник !

DjBaloon
07-26-2009, 12:25
на 99% съм сигурен че това е габаркане с вас ;]

вече на 100 8-)

babity
07-26-2009, 12:33
ИСКАМ(Е) СИ МАЧОКА ОБРАТНО!

Joc
07-26-2009, 12:48
^ нека се направи петиция за връщането му, а също така antiglobal club... като начало всеки да си напише в подписа " Искаме Machoka обратно! "

JoeBanana
07-26-2009, 13:02
никъде не е отишъл, че да си го искате обратно
в скрития форум сигурно се пукат от смях

babity
07-26-2009, 13:31
никъде не е отишъл, че да си го искате обратно
в скрития форум сигурно се пукат от смях

И кое е смешното в ситуацията? Че проявяваме здрав разум и си искаме кадърните кадри обратно? :-o

caseoftheex
07-26-2009, 13:41
никъде не е отишъл, че да си го искате обратно
в скрития форум сигурно се пукат от смях

И кое е смешното в ситуацията? Че проявяваме здрав разум и си искаме кадърните кадри обратно? :-o


:razz:

Swinkenhoffer
07-26-2009, 13:48
случващото се с machoka е скандално! :-x
напускам форума, защото вече нищо не е същото!

JoeBanana
07-26-2009, 13:55
никъде не е отишъл, че да си го искате обратно
в скрития форум сигурно се пукат от смях

И кое е смешното в ситуацията? Че проявяваме здрав разум и си искаме кадърните кадри обратно? :-o
да застана ли в ъгъла, с вдигнати ръце ?

DjBaloon
07-26-2009, 13:58
никъде не е отишъл, че да си го искате обратно
в скрития форум сигурно се пукат от смях

И кое е смешното в ситуацията? Че проявяваме здрав разум и си искаме кадърните кадри обратно? :-o
да застана ли в ъгъла, с вдигнати ръце ?

не знам какво чакаш 8-)

caseoftheex
07-26-2009, 14:03
боже, забелязвам изчезващи мнения 8-)

Ilikeliljon
07-26-2009, 14:46
Трети дубъл, втора сцена 8-) 8-) 8-) 8-) Нека да видим сега какво ще стане, кой кого, как и защо :D :D :D

ElinoOor
07-26-2009, 15:24
защо го уволниха :-o
..освен защото нареждаше доста потребители.. 8-)
все пак в повечето случаи псуваше 'културно' :lol: :lol: 8-)

plmn
07-26-2009, 15:56
защо го уволниха :-o
..освен защото нареждаше доста потребители.. 8-)
все пак в повечето случаи псуваше 'културно' :lol: :lol: 8-)

къде видя да ПСУВА? големи изказвания правите ей, колкото да се намери да се напише нещо..
на всеки един му е ставало лигаво и т.н. може да е писал в кофата, да е пускал бъзици и т.н., това по-лош администратор ли го прави?

MP
07-26-2009, 16:03
The things will never be the same again...

RAWRRR
07-26-2009, 16:27
Въпреки че често е ставал за мезе,ще кажа че на мен лично ще ми липсва,защото имаше приятелско отношение към свясните потребители,отговаряше нормално на някои теми точно като тях.
Това скъсяваше дистанцията между нормалните потребители и управата на сайта,а сега..кой знае какъв идиот ще сложат на негово място,който ще гледа от високо и ще банва след първата нецензурирана дума.

Joc
07-26-2009, 16:49
ДА СИ ВЪРНЕМ machoka И ДА ИЗГОНИМ globala !!!!! :-x

SunSmile
07-26-2009, 16:58
Искам си Васко бееее!!!
Къв е тоз глобал и с кво е пове4е от него?!
Щото си е решил да си надвива на ината и като е пълен с комплекси.. дай да напрайм мръсно и на някой, който е пове4е от нас! Не знам кой се е вързал на акъла на глобала, но явно има някви проблеми!

Ае глобале, сигурно си много щастлив, че стана твойта... сигурно ти е за първи път в живота :lol: Жалък си!!! И квото и д анапраиш мачока пак ще е повече от тебе! И ти в тоя форум ли живееш бе?! излез навън и мисли за живота си! изяде бана и не можа да го преживееш... вените!!! :-x

Joc
07-26-2009, 17:05
дайте да сринем форума! :o :grin:

Bianca
07-26-2009, 17:10
Пфф, по принцип ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много се дразня, когато заради някакви мрънкащи, неразположени, "компетентни", капризни лекенца кадърни хора остават без работа.

Canis_Dirus
07-26-2009, 17:15
Добре де, каква е официалната версия? Тука всички вдигнаха вой до бога, а не се знае, какво точно е станало.

Bianca
07-26-2009, 17:16
Глобале, а ти какъв човек си?! Сега ти ли ще ми дадеш работа и ще ми плащаш заплата? А щях на море да ходя..... и за какво всичко, за една форумна разправия? :?
Мисля, че от този пост става що годе ясно.

Canis_Dirus
07-26-2009, 17:20
Глобале, а ти какъв човек си?! Сега ти ли ще ми дадеш работа и ще ми плащаш заплата? А щях на море да ходя..... и за какво всичко, за една форумна разправия? :?
Мисля, че от този пост става що годе ясно.

Според мен този пост е по-скоро ирония ;)

Bianca
07-26-2009, 17:26
Има нещо такова, но не знам.
Все там, то са ебати цирковете.

SuNsEt
07-26-2009, 17:30
Добре де, каква е официалната версия? Тука всички вдигнаха вой до бога, а не се знае, какво точно е станало.

+1
Каквото е станало-искам да го разбера от някой мод или от самия мачок.Говорите много,а нищо не вършите.

InloveAgain
07-26-2009, 17:53
Добре де, каква е официалната версия? Тука всички вдигнаха вой до бога, а не се знае, какво точно е станало.

+1
Каквото е станало-искам да го разбера от някой мод или от самия мачок.Говорите много,а нищо не вършите.

Blairr
07-26-2009, 18:05
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ще умра от смях да ви чета..
Че вие заради мачока ли сте в тоя форум ве? :razz: :razz: :razz:

InloveAgain
07-26-2009, 18:11
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ще умра от смях да ви чета..
Че вие заради мачока ли сте в тоя форум ве? :razz: :razz: :razz:

Ne .. no e napravil mnogo,za da moje foruma da e tova,koeto e !!

caseoftheex
07-26-2009, 18:23
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ще умра от смях да ви чета..
Че вие заради мачока ли сте в тоя форум ве? :razz: :razz: :razz:

Ne .. no e napravil mnogo,za da moje foruma da e tova,koeto e !!

И да е задължително писането на кирилица! 8-)

InloveAgain
07-26-2009, 18:38
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ще умра от смях да ви чета..
Че вие заради мачока ли сте в тоя форум ве? :razz: :razz: :razz:

Ne .. no e napravil mnogo,za da moje foruma da e tova,koeto e !!

И да е задължително писането на кирилица! 8-)

Da ,ama v momenta nqmam :D

ScionOfStorm
07-26-2009, 18:43
яко драма.

Ilikeliljon
07-26-2009, 18:48
Тука има някакъв масонски заговор или това е за кой ли път великата еврейска конспирация 8-) 8-) 8-) 8-) Глобале да не служиш на Световно ционистко правителство и сега да искаш да се инфлитрираш в България и да подкопаваш страната с ДОИП :lol: :lol: :lol:

sssladuranka
07-26-2009, 19:17
Глобале 3 думи за теб GET A LIFE!

global
07-26-2009, 19:31
ВИ?! Кои сте ВИЕ!? :razz:

А твоето е? :) spx, глоби, не се превъзбуждай :-)
Аз и всички, които ме подкрепят.
Не съм казал, че е, но нека караме по реда си. А на този с козята брадичка е?


нали се сещате че ако глобала го направят някакъв си там, повече от половината форум ще изчезне...

така че... ше го духат всичките там горе
Не се сещаме, ще обясниш ли защо?


и в крайна сметка кой ще е админ ? :-o
Аз.


Глобале, а ти какъв човек си?! Сега ти ли ще ми дадеш работа и ще ми плащаш заплата? А щях на море да ходя..... и за какво всичко, за една форумна разправия? :?
Че ако можеш да направиш сайта ни печеливш и да изкарва за заплатата ти и ако няма друга алтернатива, защо не? Не вярвам да са ти плащали, за да цензурираш хората, защото това го правят модераторите без пари.


аз съм на мнение, че ще върнат мачока... не знам

глобала е болно магаре, а "големите" му се поведоха по акъла... браво!
Ти си болно магаре.


Global ти си нещастник !
Напротив, чувствам се особено щастлив в този момент :)

hottie, харесва ли ти новия ни форум?


Искам просто да изразя негодувание спрямо случващото се и да апелирам за смислени действия от страна на екипа и собствениците на сайта, както и за джентълменско поведение от страна на потребителя, който е провокирал тази ситуация, да дойде и да си даде сметка какви ще са последствията от неговите необмислени действия и да се извини публично.
Пак ли те баннаха?


Ne .. no e napravil mnogo,za da moje foruma da e tova,koeto e !!
Ами те сигурно са му се отблагодарили под формата на заплата

guinessgirl
07-26-2009, 19:35
ДOИП!

machoka
07-26-2009, 19:41
Не разбирам защо се чувстваш щастлив.. за чуждото нещастие?! Какъв човек си ти, пак питам.

Тука вече няма за какво да седя, щом така постъпват с кадрите си, но ако си съгласен да ми дадеш админ права във форума ти ще ти докарам рекламодател за полит форума + аудитория и ще делим приходите 50/50. Подробности на ЛС, ако си навит, че тук не е етично.

и все пак това, което направи беше адски глупаво, защото за теб може да е загуби-време, но за мен не е така.

caseoftheex
07-26-2009, 19:44
АХАХХАЬХААХХХАХ
Ти се ебаваш, нали? 8-)

selens
07-26-2009, 19:48
Тва си е пълна ебавка 8-)

TheNewReligion
07-26-2009, 19:51
И все пак не вярвам да е истина. :smt108

DjBaloon
07-26-2009, 20:01
Не е добър актьор 8-)

scyLLa
07-26-2009, 20:26
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ще умра от смях да ви чета..
Че вие заради мачока ли сте в тоя форум ве? :razz: :razz: :razz:

Ne .. no e napravil mnogo,za da moje foruma da e tova,koeto e !!
Като гледам много го уважаваш Мачока, като толкова го уважаваш поне пиши на кирилица !!!

Bianca
07-26-2009, 20:28
Аз вече съм убедена, че всичко е ебати циркът и двамата са сключили сделка. :lol: :lol: :lol:
Не е много трудно набързо да се смени ранга.

Ilikeliljon
07-26-2009, 20:33
Не разбирам защо се чувстваш щастлив.. за чуждото нещастие?! Какъв човек си ти, пак питам.

Тука вече няма за какво да седя, щом така постъпват с кадрите си, но ако си съгласен да ми дадеш админ права във форума ти ще ти докарам рекламодател за полит форума + аудитория и ще делим приходите 50/50. Подробности на ЛС, ако си навит, че тук не е етично.

и все пак това, което направи беше адски глупаво, защото за теб може да е загуби-време, но за мен не е така.

Хахаха, така е Мачок спасявай се докато можеш, че форума на Глобала ми изглежда бъдещето. Егати тука така нечестно се отнесоха с теб, нормално е да отидеш и да си получиш дивидентите от другаде. :D :D

InnchetO
07-26-2009, 20:34
Това, което аз разбрах е, че Инвестор.бг са казали на Васко да си даде оставката.. Глобале ти си пълен нещастник! Живота ти е форум! Честно, ти си пълно леке! Незнам колко трябва да си плитък да не се усещаш, че си най-голямото зле на света.... Ще те баннат, обещавам ти! Ти тоя форум няма повече да го погледнеш..... Нещастник! Заради един бан ти дигна адската олелия и после квооооооооооо!? Васко го отнесе... УМРИ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕ :-x

Ilikeliljon
07-26-2009, 20:51
Това, което аз разбрах е, че Инвестор.бг са казали на Васко да си даде оставката.. Глобале ти си пълен нещастник! Живота ти е форум! Честно, ти си пълно леке! Незнам колко трябва да си плитък да не се усещаш, че си най-голямото зле на света.... Ще те баннат, обещавам ти! Ти тоя форум няма повече да го погледнеш..... Нещастник! Заради един бан ти дигна адската олелия и после квооооооооооо!? Васко го отнесе... УМРИ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕ :-x

Дишай дълбоко. Nothing is what it seems :) :) :)

InnchetO
07-26-2009, 20:52
Абе кво нотинг из уат ит сиймз..... Дееба лекето му дееба!!! Глобале умри умри умри умри умрииииииииииииииииииииии и :-x

Goebbels
07-26-2009, 20:52
http://ibox.bg/forum/img/icon_biggrin.gif http://ibox.bg/forum/img/icon_biggrin.gif http://ibox.bg/forum/img/icon_biggrin.gif

scyLLa
07-26-2009, 20:56
Абе кво нотинг из уат ит сиймз..... Дееба лекето му дееба!!! Глобале умри умри умри умри умрииииииииииииииииииииии и :-x
Абе мачока да не би да те изхранва

Riot
07-26-2009, 20:57
Невероятно
пълни спеченяци сте (заклевам се)
ако някой нормален човек прочете тая тема ще се отчая от вас
пълен цирк, социален живот, жалки отрепки, клоуни
не осъзнавате колко сте смешни
не мога да си представя подобен спор в обстоятелства на живо
е на такива като вас трябва да се ебе майката с извинение
по скоро без извинение

InnchetO
07-26-2009, 20:58
Абе заради глобал точно да махнат мачока пък беше най най най най най най най наааааааай тъпото нещо... глобал дето си живее в виртуалния свят и незнае какво е навънка.. и кво напраи Васко?! че не разбрах...... Дано умре глобал копелето му нещастно... :-x

Ilikeliljon
07-26-2009, 20:58
Абе кво нотинг из уат ит сиймз..... Дееба лекето му дееба!!! Глобале умри умри умри умри умрииииииииииииииииииииии и :-x

Не си ме разбрала добре, но нищо. Все пак ти казах, че нищо е такова, каквото изглежда. Щом искаш скачай ми отгоре :) :)

caseoftheex
07-26-2009, 21:00
Абе заради глобал точно да махнат мачока пък беше най най най най най най най наааааааай тъпото нещо... глобал дето си живее вЪВ виртуалния свят и незнае какво е навънка.. и кво напраи Васко?! че не разбрах...... Дано умре глобал копелето му нещастно... :-x

заради спора, който водихме по-долу :-D

hottie
07-26-2009, 21:06
И аз си подавам оставката. Без мачока не е същото..

SuNsEt
07-26-2009, 21:10
Абе кво нотинг из уат ит сиймз..... Дееба лекето му дееба!!! Глобале умри умри умри умри умрииииииииииииииииииииии и :-x
Абе мачока да не би да те изхранва
:lol: :lol: :lol:

Кой ви пита дали ви харесва или не?Отстранили са го и толкова...Вие вземете сега да сринете форума,щото го няма,нали??? :-x

global
07-26-2009, 21:10
Не разбирам защо се чувстваш щастлив.. за чуждото нещастие?! Какъв човек си ти, пак питам.

Тука вече няма за какво да седя, щом така постъпват с кадрите си, но ако си съгласен да ми дадеш админ права във форума ти ще ти докарам рекламодател за полит форума + аудитория и ще делим приходите 50/50. Подробности на ЛС, ако си навит, че тук не е етично.

и все пак това, което направи беше адски глупаво, защото за теб може да е загуби-време, но за мен не е така.
А какъв човек си ти да причиняваш чуждо нещастие като цензурираше и банваше? Аз се чувствам щастлив, когато справедливостта се възстанови.

Ами хайде тогава, напускай, не се мотай.

Не разбрах и каква връзка има това да имаш админ права във форума ми с това да развиеш сайта? Цензурата на мненията и модерирането на форума си е отделен въпрос, но нищо не ти пречи да участваш в приемането на правилните правила. Ако имаш интерес, пиши ми на ЛС в новия форум.


И аз си подавам оставката. Без мачока не е същото..
Ами ти и без това не беше добър модератор.

machoka
07-26-2009, 21:13
Ами хайде тогава, напускай, не се мотай.
само да си пусна поста и натискам Х бутона.

а утре ще се заема да развия форума ти


Аз се чувствам щастлив, когато справедливостта се възстанови.
Значи ти предстои да се пръснеш от щастие, шефе )

mArMaLaDkA
07-26-2009, 21:14
Животът е просто нещо, но не е за прости хора.

global
07-26-2009, 21:14
Абе заради глобал точно да махнат мачока пък беше най най най най най най най наааааааай тъпото нещо... глобал дето си живее в виртуалния свят и незнае какво е навънка.. и кво напраи Васко?! че не разбрах...... Дано умре глобал копелето му нещастно... :-x
Ако стана админ, ще те банна заради този пост.

Lucho
07-26-2009, 21:15
Незаменими хора няма ! Наистина обаче мачока ще ни липсва със своята харизма и строгост, с неговото "а3" и още култови и запомнящи се фрази...факт е обаче че една голяма, надявам се положителна промяна е факт и дано пък форума наистина да потръгне (дано !).

А относно глобал, ами какво да ти кажа - недорасъл кретен, идиот и провокатор, прецедент за българският интернет. Ама такъв е живота - винаги има и бо***ци !

InnchetO
07-26-2009, 21:17
Абе заради глобал точно да махнат мачока пък беше най най най най най най най наааааааай тъпото нещо... глобал дето си живее в виртуалния свят и незнае какво е навънка.. и кво напраи Васко?! че не разбрах...... Дано умре глобал копелето му нещастно... :-x
Ако стана админ, ще те банна заради този пост.

Умри бе копелдак 8-) Ше ти се стори тесен света бейби :-)

hottie
07-26-2009, 21:19
Глобале не ти прави чест да сринеш целия форум..

EarthShaker
07-26-2009, 21:20
форумния лаф^

mArMaLaDkA
07-26-2009, 21:24
Това "не ти прави чест" винаги ме кара да се засмея, като го прочета.
А в крайна сметка глобал-а не ви ли се беше заканил, че ще ви срине форума? Или беше Свастиката? Че взех да ги бъркам вече.

OtherDimension
07-26-2009, 21:26
:lol:

hottie
07-26-2009, 21:27
Имах в на подпредвид че е гадняр и е лош, а на нас ни говори за справедливост :-x

ItalianMafia
07-26-2009, 21:33
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
И двамата ви разиграват жестоко !
Когато истината излезе наяве ми е интересно с каква съвест ще се подвизава отново като големия шеф ..
Аз бих казала, че "не ви прави чест" да се ебавате така с потребителите на този сайт !
Мачок, мисля, че след този цирк и малкото фенове които имаш ще разберат какъв си ..
Всичко това е толкова жалко, не играете добре ролите си.. !

Ilikeliljon
07-26-2009, 21:34
Абе заради глобал точно да махнат мачока пък беше най най най най най най най наааааааай тъпото нещо... глобал дето си живее в виртуалния свят и незнае какво е навънка.. и кво напраи Васко?! че не разбрах...... Дано умре глобал копелето му нещастно... :-x
Ако стана админ, ще те банна заради този пост.

Глобале, Глобале не съм виждал толкова идиотизъм събран на едно място, честно :? :? Да оставим Мачока настрана. Например идеята ти за ДОИП, добра е, но има някои моменти в нея, които са меко казани идиотски и расистки. А колкото до правилата ти за рекламирането ти на собствения ти форум от потребители, за да спечелят нещо, само за това си помисли колко са жалки тези изпълнения. Противоречията в твоята личност са много и ако съумееш да ги видиш няма да е лошо :-o :-o

global
07-26-2009, 21:41
Имах в на подпредвид че е гадняр и е лош, а на нас ни говори за справедливост :-x
А тоя като цензурираше без причина, не беше гадняр и лош, така ли? Райбера като заплашваше, а никой не го банваше, това не беше гадно и лошо, така ли?

hottie
07-26-2009, 21:43
Имах в на подпредвид че е гадняр и е лош, а на нас ни говори за справедливост :-x
А тоя като цензурираше без причина, не беше гадняр и лош, така ли? Райбера като заплашваше, а никой не го банваше, това не беше гадно и лошо, така ли?

Райбера има голямо сърце !

plmn
07-26-2009, 21:43
глобале, пак игнорираш мненията избирателно.
кажи ми защо още си тук?
беше извикан да се уточните и вече всичко свърши.
бързо забрави, че имаше бан?

global
07-26-2009, 21:46
Глобале, Глобале не съм виждал толкова идиотизъм събран на едно място, честно :? :? Да оставим Мачока настрана. Например идеята ти за ДОИП, добра е, но има някои моменти в нея, които са меко казани идиотски и расистки. А колкото до правилата ти за рекламирането ти на собствения ти форум от потребители, за да спечелят нещо, само за това си помисли колко са жалки тези изпълнения. Противоречията в твоята личност са много и ако съумееш да ги видиш няма да е лошо :-o :-o
ДOИП може да го обсъждаме на друго място. Хората не са нито равни, нито еднакви. Според мен е също расизъм маймуните да нямат право на глас. Може би според теб ще е по-добре за теб и мен, ако им дадем.
Аз това за форума го направих, след като маса участници започнаха да злословят. И в крайна сметка на този принцип работят всички - пусни си телевизията и виж колко различни игри да спечелиш това и онова има.

TheBlackStranger
07-26-2009, 21:48
Не изчетох темата, но това трябва да е някаква здрава ебавка. Не мога да си представя заради някакъв си там да свалят мачока.

mArMaLaDkA
07-26-2009, 21:48
Абе, какви сте такива вие..? Водят се някакви борби за "власт" над форума, търси се справедливост за нещо си, оставки се подават... Това е форум. Като не ви харесва - цъквате си с мишчицата на Х-чето и отивате в друг форум, където смятате, че са ви зачетени правата и "справедливостта тържествува". Егати филмите, егати чудото! Някой май твърде много предизборни кампании е гледал, та се е запалил повече от нужното.

Глобале, като го чета това със справедливостта, за n-ти път вече, се сещам за оная партия, "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ".

machoka
07-26-2009, 21:48
Инчето е агент, да и нямате вяра 8)

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=266290

БЛАГОДАРЯ отново на всички.. вие сте сладури.

за софиянците мисля да организирам бай дъ уей скоро 'тийн парти', като резервирам заведение и там 20-30 човека колкото се поберем ще ядем на корем ; ) ама съм амлко зает напоследък, та ще видим кога ще осъществя идеята..

сладурчета :-)