PDA

View Full Version : Къде ходите и какво правите докато сте заедно? Помогнете!



Batumi
07-25-2009, 17:08
Здравейте! Аз съм на 14 и от няколко дни ходя с едно момиче :grin: Понеже досега не съм имал приятелка ми е интересно какво правите заедно? Като се срещате как разнообразявате срещите си? Разходки, кафенца, кино, давайте предложения :) Все пак не трябва да ни е еднообразно и скучно :)

niku
07-25-2009, 17:09
Зависи какво обича да прави приятелката ти и до колко я познаваш :)

Ilikeliljon
07-25-2009, 17:15
Абе момче, ти още малко ще поискаш да ти препоръчаме романтични филми, от които да видиш какво да правите заедно. Остави се на усещанията си, стига си търсил съвети, изживей си индивидуално нещата, не те опитвай да копираш и да взимаш от опита на другите. Просто си състави свой и всичко ще е ок. Защото накрая всичко ще изпробваш и ще ти писне и пак ще дойдеш тука да питаш. Просто остави всичко на спонтанността на момента, каквото трябва и може ще се случи :) :) :)

rozovsluncho
07-25-2009, 17:38
Абе момче, ти още малко ще поискаш да ти препоръчаме романтични филми, от които да видиш какво да правите заедно. Остави се на усещанията си, стига си търсил съвети, изживей си индивидуално нещата, не те опитвай да копираш и да взимаш от опита на другите. Просто си състави свой и всичко ще е ок. Защото накрая всичко ще изпробваш и ще ти писне и пак ще дойдеш тука да питаш. Просто остави всичко на спонтанността на момента, каквото трябва и може ще се случи :) :) :)

Прав си!

Може просто да я питаш какво тя иска да правите.Може да и направиш малък подарък,който тя си е харесала,ще се зарадва,естествено ако имаш кинти де,щото в тая криза :? :D :lol:

Six
07-25-2009, 18:20
С моят приятел най-често просто разговаряме :D. Иначе решаваме кръстословици и судоко заедно, играем книги игри, играем монополи, туистър, домино, играем компютърни игри, разхождаме се, виждаме се с общи познати, гледаме филми и това е общо взето. Много рядко ходим по заведения, но не знам дали вие ще имате възможност да се събирате често по домовете си.

InloveAgain
07-25-2009, 18:21
За това трябваше да помислиш преди да си хванеш гадже.

kalpazanka
07-25-2009, 18:47
Излизаме на разходка, вземаме си нещо за хапване, споделяме си как е минал деня ни, обменяме впечатления от филми/книги, рядко се събираме с приятели /но пък затова събиранията се помнят дълго/, рядко гледаме филми /обикновено си забравям очилата и се започва главоболие/...

kypo
07-25-2009, 19:53
яко ебане бе кво да праим, тоя живот си е ебал майката и ако не ебеш ще те ебат в ебания ебалник да го еба

shmurkam
07-25-2009, 19:56
Разходки из паркове. По пейки, стадион,насам-натам, по плажа, абе няма значение, заедно да сме. За кво си говорим? Ми за музика предимно. Само рок ен рол и жици са ни в главата :lol:

Kukumqvka
07-25-2009, 19:58
Щом питаш начи не си готов за ''гадженце'' 8-)

Hilary_
07-25-2009, 20:02
За това трябваше да помислиш преди да си хванеш гадже.
.. xax ++ :D :D

А ако трябва да бъда серизна.. що не я питаш нея ?? Къде й се ходи ?? :wink:

Ilikeliljon
07-25-2009, 20:12
яко е**не бе кво да праим, тоя живот си е е*** майката и ако не ебеш ще те ебат в ебания ебалник да го е**

Идиот!!! :-o :-o

l0lz
07-25-2009, 20:32
Пада яко йебан.

Sladurchoo
07-25-2009, 21:43
ем то не е важно къде сте, а че сте заедно .. и все пак излизайте на разходки .. говорете си .. ходете по купони .. на кафенце .. кино .. плаж .. :grin:

Obi4amMaikaTi
08-05-2009, 07:25
emi nie hodim na mesta kydeto nqma hora .. po parka ... i prochee...kafetata ne sa za predpochitanie ... :) pone za men de ;p