PDA

View Full Version : [Протест] Мачока!



br3akth3w1nd
07-25-2009, 17:45
Къде е мачока? Искаме си го обратно! :x

acdcfenka
07-25-2009, 17:53
И аз съм ЗА МАЧОКА. Хайде да пишеме протестно писмо до Алекс.

global
07-25-2009, 17:59
Изглежда е отстранен заради неспазване на правилата.
Да ви припомня неговия лаф - ако на някого нещо не му харесва, да се обръща към арменския поп.
Абе, вие тука заради форума ли сте или заради мачока?

crazyteengirl
07-25-2009, 17:59
Аз също искам мачока да бъде администратор отново.. :)

bloodyF
07-25-2009, 18:16
И аз съм ЗА МАЧОКА. Хайде да пишеме протестно писмо до Алекс.

Naman07
07-25-2009, 18:17
Аз също искам мачока да бъде администратор отново.. :)
Защо? Защото си вършеше работата половинчато? Още, когато бях с 3-4 мнения, написах тема, в която се оплаках заради нетолерантността на някои модове. В отговор получих заключената ми тема, с пост от мачока, който гласеше, че затварял темата понеже била неграмотно написана... Еми прощавай, но това какво е? После му писах ЛС, защо ми е заключил темата с такова абсурдно обяснение, че дори и да е неграмотно написано, на което даже не прояви елементарната етика да ми отговори.
Както и да е, това е една малка част от онова, което не трябваше да прави.

vivteen
07-25-2009, 18:28
И за кво го махнаха?!Заради един неориентиран плужек и 51 лапетии дето даже не му пишат в форума,които 1 към 1 е копирал от този.

plmn
07-25-2009, 18:39
И за кво го махнаха?!Заради един неориентиран плужек и 51 лапетии дето даже не му пишат в форума,които 1 към 1 е копирал от този.

:smt023

ItalianMafia
07-25-2009, 18:45
За кфо ви е мачока бе?
Абе тва е форум, СПРЕТЕ ДА СЕ ФИЛМИРАТЕ
Голяма работа кой е админ.И все пак - радвам се, че вече не е админ.Много си позволяваше.

caseoftheex
07-25-2009, 18:45
:lol: :smt021

AceXe
07-25-2009, 18:51
На мен любимите ми животни са мечките и слоновете. Затова мачока ме кефи, заради ника му... Напомня ми за Мечока :-)

br3akth3w1nd
07-25-2009, 19:09
Изглежда е отстранен заради неспазване на правилата.
Да ви припомня неговия лаф - ако на някого нещо не му харесва, да се обръща към арменския поп.
Абе, вие тука заради форума ли сте или заради мачока?
Как може си рекламираш своя форум дори и в тази тема.. ти си болен (puke)

br3akth3w1nd
07-25-2009, 19:10
Изглежда е отстранен заради неспазване на правилата.
Да ви припомня неговия лаф - ако на някого нещо не му харесва, да се обръща към арменския поп.
Абе, вие тука заради форума ли сте или заради мачока?
тебе те знаеме, че си модератор в неговия форум. Нямате право да пишете в тая ТЕМА!!!

PainMonopoly
07-25-2009, 20:53
За кфо ви е мачока бе?
Абе тва е форум, СПРЕТЕ ДА СЕ ФИЛМИРАТЕ
Голяма работа кой е админ.И все пак - радвам се, че вече не е админ.Много си позволяваше.

Axe_vs_Sword
07-25-2009, 21:32
За кфо ви е мачока бе?
Абе тва е форум, СПРЕТЕ ДА СЕ ФИЛМИРАТЕ
Голяма работа кой е админ.И все пак - радвам се, че вече не е админ.Много си позволяваше.

InloveAgain
07-26-2009, 08:10
За кфо ви е мачока бе?
Абе тва е форум, СПРЕТЕ ДА СЕ ФИЛМИРАТЕ
Голяма работа кой е админ.И все пак - радвам се, че вече не е админ.Много си позволяваше.

Не е ли админ?
Не.. тва ако го махнат ще е най-голямата грешка,която могат да направят. :-# :-# :-# :-# Този човек наистина е направил много за този сайт и каквото и да е направил и както и да се е държал го е правил за развитието на сайта.
Наистина,ако го отстранят заради някъв кретен.. тва ще бъде простоо ..... :-o :-o :-o неописуемо ... НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ!!
АЗ СЪМ ЗА МАЧОКА.

PainMonopoly
07-26-2009, 08:31
Ако са го отстранили заради глобалката, би било прекалено нелепо за да е истина. Някакво разплакано момченце го "изказва на госпожата" и видиш ли госпожата му угажда...

Но това не мога да го повярвам. Не вярвам да са толкова прости.

pandelka
07-26-2009, 09:23
кокото до това дали е направил нещо за teenproblem.net
ми-не.алекс се занимава с техническата поддръжка,а мачока само банове слага!

далеч си от истинаата.

ElinoOor
07-26-2009, 13:05
аз мисля че си вършеше работата макар че имаше доста необмислени действия..
кофти че го няма вече ама ние нищо не можем да направим
алекс е шефа и толкова.. :-o

global
07-26-2009, 17:54
Ако това е истина, то официално ще можем да обявим победата на глупостта над всичко останало. Не знам кой, какво и защо е решил подобно нещо (ако е истина), но ако е така... смятам, че форумът ще тръгне много надолу и ще изгуби доста от сериозните си потребители, превръщайки се отново в цирк и посмешище по останалите сайтове.
Това са глупости, лъжи и клеветене. Съветвам всички, които се интересуват сериозно от темата, да видят новите ни правила и тогава да говорят какво щяло да стане.

caseoftheex
07-26-2009, 18:32
кокото до това дали е направил нещо за teenproblem.net
ми-не.алекс се занимава с техническата поддръжка,а мачока само банове слага!

далеч си от истинаата.


тцтц, защо се губиш така от скайп? (chuckle)

djuki
07-26-2009, 20:09
дали той ще е админ или някой друг няма значение , те би трябвало да правят едно и също . Може да ни липсва като потребител , но като админ дали ще е той или петърчо от 5тия етаж няма значение . Админа има задължения и трябва да ги спазна . Щом е напуснал значи има някаква причина! Каква точно никой не знае.

malone
07-26-2009, 20:27
Ако това е истина, то официално ще можем да обявим победата на глупостта над всичко останало. Не знам кой, какво и защо е решил подобно нещо (ако е истина), но ако е така... смятам, че форумът ще тръгне много надолу и ще изгуби доста от сериозните си потребители, превръщайки се отново в цирк и посмешище по останалите сайтове.
Това са глупости, лъжи и клеветене. Съветвам всички, които се интересуват сериозно от темата, да видят новите ни правила и тогава да говорят какво щяло да стане.Новите ви правила-ти като какъв го казваш това? Кой си ти и какви са правилата линк?

global
07-26-2009, 20:36
Става въпрос за правилата в нашия нов форум. Линк има в подписа ми.

malone
07-26-2009, 21:05
тоя и той се филмира,мани го. :D Мачока е виновен добър режисьор е.

smileforyou12
07-26-2009, 21:08
Ключ!

machoka
07-26-2009, 21:12
Авторката/ът има една бира от мен на следващата среща ;)