PDA

View Full Version : Нужно ми е..



alone83
07-25-2009, 18:50
.. Да споделя... Имах си приятел, всичко беше окей, както винаги в началото де. Постепенно разбрах някои неща. Една вечер както винаги с нашите 4-часови разговори усетих, че нещо му има - не говореше нормално, беше едно леко измъчено, почти не се забелязваше, но аз все пак разбрах и изкопчих истината от него. Оказа се, че яката са го понатупали някакви цигани. Притесних се естествено и му се накарах, че не ми е казал, а той вика, че не е искал да си притеснявам. Добре, с това се оправихме - той започна да ми казва и заедно разрешавахме проблемите. Но накрая отново усетих, че ми спестява нещо... Така няколко пъти и накрая си казах край.. Говорихме, оправихме се (уж). Накрая се разделихме.. После явно решихме, че не можем един без друг и пак се събрахме и не беше както преди.. Имаше промяна - усетих го. Един ден той ми каза, че непознат номер му презвънявал и ме пита аз ли съм - е, не бях аз. Писал му смс, който гласял: "Слънце, аз съм, скъсах с еди-кой-си.". Полудях от ревност като ми каза. Обаче седнахме двамата и помислихме кой може да е. Бивша, някой приятел, който се бъзика. Оказа се бивша. Добре де, той й каза, че нищо няма да стане, че е с мен, и че ме обича - успокоих се. Накрая имаше един купон, където имаше две негови бивши - отново изтръпнах, но той каза, че няма да ходи - успокоих се. Много ревнувам, но не го показвам, той сам-самичък реши да направи така, бях му казала да прави каквото поиска...
Днес реших да си влезна в скайпа и видях някаква снимка на момиче в профила му и направо ми се изправи косата. Питах го коя, защо я е сложил и т.н., а той ми каза, че не я познава и я намерил в интернет, даде ми линк, каза че не я харесва, но просто всичко, което си изтегли си го слага на скайпа. О, така ли, разсърдих му се и не му отговарях, звънна ми - затворих му, звънна пак и този път му вдигнах... И вместо да ми се извини той почна да се оправдава... Казах му, че с тези оправдания няма да я бъде, почна да ми казва, че ме обича, казах му, че това съм го чувала и преди и всеки може да го каже, но не всеки може да го докаже.. И така, нататък не ми се разказва, защото само спорихме, спорихме, но така или иначе аз го оставих...
Гадно ми е, защото го обичам, а той постоянно ми разправяше за разни бивши, от този смс, от онзи купон... А сега и тази снимка... Като не я харесва, защо я слага там, защо въобще я тегли... Но както и да е - минало, заминало.. Според мен това трябваше да направя и го направих. Въпреки че го обичам не желая такова отношение.
Не искам съвети или нещо такова, просто имах нуждата да споделя с който и да е. Дори никой да не го прочете ще знам, че някъде съм го написала и ми е по-добре. :) Това беше...

l0lz
07-25-2009, 18:56
Браво. =)

fire_cat
07-25-2009, 18:57
Доверието е доста важно, но не трябва да се злоупотребява с него. Според мен неговото оправдание е доста абсурдно и не трябва да му се връзваш. Вместо това му кажи, че сте приключили. Изчакай около една-две седмици. Ако до тогава не си е намерил приятелка, може би наистина е държал на теб и можеш да му дадеш втори шанс, но ако пък не - забрави го и си намери някой по-добър.

alone83
07-25-2009, 18:58
Браво. =)
За кое по-точно? 8-)

alone83
07-25-2009, 18:59
Доверието е доста важно, но не трябва да се злоупотребява с него. Според мен неговото оправдание е доста абсурдно и не трябва да му се връзваш. Вместо това му кажи, че сте приключили. Изчакай около една-две седмици. Ако до тогава не си е намерил приятелка, може би наистина е държал на теб и можеш да му дадеш втори шанс, но ако пък не - забрави го и си намери някой по-добър.
Точно така направих. :wink:

ThePowerOfLove
07-25-2009, 19:06
Не ти трябва такъв. Гледай напред и това е! :)

alone83
07-25-2009, 19:10
Не ти трябва такъв. Гледай напред и това е! :)
Е то гледам си напред, но все пак не може като го обичам да не ми е гадно.. Но всичко се преживява.. Часове, дни, седмици, месеци, години може би трябват.. Но така ми е по-добре. :)

MaLty
07-25-2009, 19:27
Правилно си постъпила :)

RaZzer
07-25-2009, 19:31
а, ти не искаш мнения, ама все пак аз да си кажа - според мен правилно си постъпила - не трябва да се оставяш да те разгирава... сега се отдръпни от него, ако му пука - ще те потърси, а ако си просто една от всичките - няма да ти трябва такъв човек! :)

rozovsluncho
07-25-2009, 19:35
а, ти не искаш мнения, ама все пак аз да си кажа - според мен правилно си постъпила - не трябва да се оставяш да те разгирава... сега се отдръпни от него, ако му пука - ще те потърси, а ако си просто една от всичките - няма да ти трябва такъв човек! :)

Съгласна съм :)

Sladurchoo
07-25-2009, 19:47
ами хубаво си направила, че си го оставила .. очевидно не те заслужава .. дори и още да го обичаш .. ще го преодолееш .. не се притеснявай .. :) :)

alone83
07-25-2009, 19:54
Благодаря на тези, които го прочетоха и ме подкрепиха... И аз мисля, че съм постъпила правилно, надявам се обаче да не поддам, защото той постоянно ми се моли и ми казва, че ме обича... Нооооо... Сам си го направи.. :)

Kukumqvka
07-25-2009, 19:59
Благодаря на тези, които го прочетоха и ме подкрепиха... И аз мисля, че съм постъпила правилно, надявам се обаче да не поддам, защото той постоянно ми се моли и ми казва, че ме обича... Нооооо... Сам си го направи.. :)

Точно така .. Аре успех за напред :)

alone83
07-25-2009, 20:00
Благодаря на тези, които го прочетоха и ме подкрепиха... И аз мисля, че съм постъпила правилно, надявам се обаче да не поддам, защото той постоянно ми се моли и ми казва, че ме обича... Нооооо... Сам си го направи.. :)

Точно така .. Аре успех за напред :)
Мерси. :)

Ilikeliljon
07-25-2009, 20:22
На мен само едно нещо не ми стана ясно. Ако снимката е на някаква там неизвестна, защо ти ревнуваш от нея. Да кажем, че е нормално да си сложи снимка на някаква готина мадама на скайпа, какъв тук е проблема по дяволите. :-o :-o :-o Ти си го отрязала заради снимка на някаква неизвестна мома. Ако пък е известна, в смисъл някаква бивша това е друг въпрос, но останах с впечатлението, че е просто някаква снимка :-o :-o

alone83
07-25-2009, 20:31
На мен само едно нещо не ми стана ясно. Ако снимката е на някаква там неизвестна, защо ти ревнуваш от нея. Да кажем, че е нормално да си сложи снимка на някаква готина мадама на скайпа, какъв тук е проблема по дяволите. :-o :-o :-o Ти си го отрязала заради снимка на някаква неизвестна мома. Ако пък е известна, в смисъл някаква бивша това е друг въпрос, но останах с впечатлението, че е просто някаква снимка :-o :-o
А защо не сложи моя снимка? Нали мен харесва, мен обича, мен цени... А слага на някоя си там снимка... Уж не я харесвал, нито нищо, даже грозна била, ама я сложил нали...

fire_cat
07-25-2009, 20:38
На мен само едно нещо не ми стана ясно. Ако снимката е на някаква там неизвестна, защо ти ревнуваш от нея. Да кажем, че е нормално да си сложи снимка на някаква готина мадама на скайпа, какъв тук е проблема по дяволите. :-o :-o :-o Ти си го отрязала заради снимка на някаква неизвестна мома. Ако пък е известна, в смисъл някаква бивша това е друг въпрос, но останах с впечатлението, че е просто някаква снимка :-o :-o
А защо не сложи моя снимка? Нали мен харесва, мен обича, мен цени... А слага на някоя си там снимка... Уж не я харесвал, нито нищо, даже грозна била, ама я сложил нали...

Всъщност доста момчета си слагат снимки на разни мадами по компютрите и телефоните, а може да я нарича грозна, защото те харесва много повече от нея. Аз ти казах как да постъпиш - изчакай около седмица и ако чувствата ти не са изчезнали и той все още не те е забравил - върни се при него и му дай още един шанс.

alone83
07-25-2009, 20:40
На мен само едно нещо не ми стана ясно. Ако снимката е на някаква там неизвестна, защо ти ревнуваш от нея. Да кажем, че е нормално да си сложи снимка на някаква готина мадама на скайпа, какъв тук е проблема по дяволите. :-o :-o :-o Ти си го отрязала заради снимка на някаква неизвестна мома. Ако пък е известна, в смисъл някаква бивша това е друг въпрос, но останах с впечатлението, че е просто някаква снимка :-o :-o
А защо не сложи моя снимка? Нали мен харесва, мен обича, мен цени... А слага на някоя си там снимка... Уж не я харесвал, нито нищо, даже грозна била, ама я сложил нали...

Всъщност доста момчета си слагат снимки на разни мадами по компютрите и телефоните, а може да я нарича грозна, защото те харесва много повече от нея. Аз ти казах как да постъпиш - изчакай около седмица и ако чувствата ти не са изчезнали и той все още не те е забравил - върни се при него и му дай още един шанс.
В момента точно изчаквам... Така реших да направя, точно както казваш... Знам, че попринцип момчетата правят така... Ама ми стана изключително гадно.. Да си я сложи на на телефона, на десктопа - там, където не гледам, амааа да ми я тръсне у скайпа да я зяпам... :? Абе ще видим... Каквото има да става ще стане.

RaZzer
07-25-2009, 21:18
За няква известна мадама ли става въпрос (моделка, актриса, нещо подобно) или някоя наборка от сайт за запознанства? :?

Hilary_
07-25-2009, 21:34
Съгласна съм с мненията по-горе .. 8)

Амм и при мен останах с впечатлението, че ако е била някоя известна 9актриса, певица) е нямало за какво да се шашкаш .. но ако е била някоя мърла от някой сайт и аз не бих го изтърпяла т'ва .. :?

Мисля, че си постъпила така както е било правилно за теб .. успех за напред!! :-)

alone83
07-25-2009, 21:47
Някаква мърла от сайт беше... За актриса не бих се ядосала... Ама за едни изцупени джуки тип кокоше дупе, очила тип мухата цеце, бритон тип булонка, чупки в кръста тип шшшшссъъъ сецнъъъ бъъъ муцкооуууу... :?

JoyfulCompany
07-25-2009, 22:23
По даденте от теб факти момчето ти не е направило абсолютно нищо, с което да заслужи отношнието ти. Иска да ти спести неприятности, по които ти нищо не можеш да направиш, освен да се разтревожиш - на това какво му има? Споделянето е хубаво за някои и трудно за други и ако не е от тези, които всичко си пеят, не можеш да се цупиш... Гледа други момичета, нима? Разбира се, ти какво искаш от него - да се обичате или да ти е роб и да го притежаваш. Доказвал ли ти е някога, че наистина много те обича или само говори? Ако е действал, те призовавам да спреш да се държиш като малка капризна и егоистична девойка без други проблеми, освен измислени, и веднага да се опиташ да поправиш това, което си сторила с неадекватните си реакции. Не те нападам. Имай му доверие, бъди по-спокойна. За твое щастие.

RaZzer
07-26-2009, 09:11
Някаква мърла от сайт беше... За актриса не бих се ядосала... Ама за едни изцупени джуки тип кокоше дупе, очила тип мухата цеце, бритон тип булонка, чупки в кръста тип шшшшссъъъ сецнъъъ бъъъ муцкооуууу... :?

Тогава правилно се сърдиш... ама взех да се съмнявам да не е някоя известна и само да си тровиш нервие излишно :P

3oPuTy
07-26-2009, 10:19
Не мислиш ли,че ако той искаше да върти две (т.е. теб и бившата си) въобще нямаше да ти каже за СМС-а,за купона и т.н.?!
Мисля,че си вманиачена и честно казано ти се издразних малко на прекалено голямата ревност :?
Хобаво е човек да ревнува от време на време ама ти си се уляла :? Даже се чудя как той пръв не те е зарязал :?
Иначе до някъде съм съгласна за това с момичето на снимката ... Прекалено измислено и нереално звучи "слага си на скайпа всичко,което си изтегли" :? А и защо не си сложи твоя снимка,а си слага снимка на няк'ва,която "не харесва"


Не знам ... Според мен и двамата имате вина :?

alone83
07-26-2009, 11:56
По даденте от теб факти момчето ти не е направило абсолютно нищо, с което да заслужи отношнието ти. Иска да ти спести неприятности, по които ти нищо не можеш да направиш, освен да се разтревожиш - на това какво му има? Споделянето е хубаво за някои и трудно за други и ако не е от тези, които всичко си пеят, не можеш да се цупиш... Гледа други момичета, нима? Разбира се, ти какво искаш от него - да се обичате или да ти е роб и да го притежаваш. Доказвал ли ти е някога, че наистина много те обича или само говори? Ако е действал, те призовавам да спреш да се държиш като малка капризна и егоистична девойка без други проблеми, освен измислени, и веднага да се опиташ да поправиш това, което си сторила с неадекватните си реакции. Не те нападам. Имай му доверие, бъди по-спокойна. За твое щастие.
Не е направило абсолютно нищо момчето... Само си слага снимки на някакви други... Снимката беше от аха.бг. Питам те сега теб... Защо той не сложи моя снимка, защото ме харесва, обича, ами слага на някаква друга снимка, която не харесва, не обича, но все пак защото я е изтеглил и си слага на скайпа всичко, което си изтегли... Я помисли малко нямам ли аз причина... :? Какво да се държа като капризна, малка и егоистична лигла - това отдавна го минах, аз този човек наистина прекалено много го обичах.. Ама такова нещо за нищо на света не бих позволила - да ходи с мен някой и да си слага снимки на някакви кифли от сайтове за запознанства...

alone83
07-26-2009, 12:01
Прекалено измислено и нереално звучи "слага си на скайпа всичко,което си изтегли" :? А и защо не си сложи твоя снимка,а си слага снимка на няк'ва,която "не харесва"
Сама го каза... Като е по-хубава тя да се запознае с нея и да тръгнат, бе... Хем тя ще се радва, че си е сложил нейна снимка в скайпа, хем той доволен, че ходят. Какво повече да искаме. :-| А да, забравих, ще се радва, че е победила някоя и че е по-хубава. :wink:


:?

Xitap
07-26-2009, 16:04
Прекалено измислено и нереално звучи "слага си на скайпа всичко,което си изтегли" :? А и защо не си сложи твоя снимка,а си слага снимка на няк'ва,която "не харесва"
Сама го каза... Като е по-хубава тя да се запознае с нея и да тръгнат, бе... Хем тя ще се радва, че си е сложил нейна снимка в скайпа, хем той доволен, че ходят. Какво повече да искаме. :-| А да, забравих, ще се радва, че е победила някоя и че е по-хубава. :wink:


:?
Уфф ама сте и вие... какво искате момчето си има право на личен избор... никой на никой не може да държи сметка, живеем в свободни времена. Аз като слагам снимки на коли, да не би да искам тия коли?

hamacs563
07-26-2009, 17:53
Много добре си направила,поздравления :) А иначе има начин някой да бъде забравен макар и да го обичаме безумно. Както се казва времето лекува всичко :) :)

RaZzer
07-26-2009, 21:48
Уфф ама сте и вие... какво искате момчето си има право на личен избор... никой на никой не може да държи сметка, живеем в свободни времена. Аз като слагам снимки на коли, да не би да искам тия коли?

Ако някой ден се събудиш и намериш колата от снимката ти пред вас и ключовете на нощното си шкафче - няма ли да я вземеш... :?

Xitap
07-26-2009, 21:57
Уфф ама сте и вие... какво искате момчето си има право на личен избор... никой на никой не може да държи сметка, живеем в свободни времена. Аз като слагам снимки на коли, да не би да искам тия коли?

Ако някой ден се събудиш и намериш колата от снимката ти пред вас и ключовете на нощното си шкафче - няма ли да я вземеш... :?
На тепсия е съвсем друго. Но да ти кажа честно не бих я взел. И то не защото нещо и има, а защото аз предпочитам само 2 марки коли, и не искам други. А на десктопа слагам всякакви други, освен любимите ми. Просто на Линукса добре му стоят.

Nofacenoname
07-26-2009, 23:25
Alone маце ти си намерила закакво да го скъсаш поне да го беше скъсала когато имаше закакво ся за 1 снимка все едно сме в детската градина,не оправдавам постъпката му никога не бих го направил особено с мадама от аха.бг :D и той не е прав,но за снимка ми изглежда повече от смешно.Най-добре според мен е да седнеш и да му кажеш,че ти се е насъбрало много и не искаш да продължиш с него иначе ако излезе,че е за сниката ](*,) аз лично бих се побъркал :shock:

PurpleDream
07-26-2009, 23:26
Не ти трябва такъв. Гледай напред и това е! :)

наапълно съгласна

XTREMEFREERIDE
07-27-2009, 09:06
Правилно си постъпила :)

NeZaPoznat
07-27-2009, 12:55
Не му връзвай. Евала му, че се е оттървал от теб ... :?

alone83
07-27-2009, 14:11
Не му връзвай. Евала му, че се е оттървал от теб ... :?
Доколкото съм гледала твои постове... Ще взема да си задържа мнението си за мен. :wink:

alone83
07-27-2009, 14:14
Alone маце ти си намерила закакво да го скъсаш поне да го беше скъсала когато имаше закакво ся за 1 снимка все едно сме в детската градина,не оправдавам постъпката му никога не бих го направил особено с мадама от аха.бг :D и той не е прав,но за снимка ми изглежда повече от смешно.Най-добре според мен е да седнеш и да му кажеш,че ти се е насъбрало много и не искаш да продължиш с него иначе ако излезе,че е за сниката ](*,) аз лично бих се побъркал :shock:
Не че нещо... Ама не беше само за снимката... Хубаво, сложил я е, можех и нищо да не му кажа, ама като го питах коя е тая и се почна едно амама аззз таковаааа, ама азззз такааааа... Ама такива оправданияяяяяя... Просто той сам не се осъзна колко смешно звучи - ЦИТИРАМ: "Ами аз слагам всичко, което си изтегля, в профила ми...". Хахах, да бе, ясно... :?

alone83
07-27-2009, 14:20
Уфф ама сте и вие... какво искате момчето си има право на личен избор... никой на никой не може да държи сметка, живеем в свободни времена. Аз като слагам снимки на коли, да не би да искам тия коли?
Еми има си право на избор... Като я е сложил, избрал си е да я сложи.. На мен това пък не ми харесва, ЗАЩОТО...
Казва, че обича и харесва мен, а че тази, която си е сложил в профила въобще не му харесва и не я познава, а е някаква от аха.бг... А такааа... Хайде сега ми обяснете нещо... Защо, за Бога, като не я харесва, си я е сложил в профила? Чакам обяснение от някое момче защо го е направил, като не я харесва...

Hilary_
07-27-2009, 14:22
Някаква мърла от сайт беше... За актриса не бих се ядосала... Ама за едни изцупени джуки тип кокоше дупе, очила тип мухата цеце, бритон тип булонка, чупки в кръста тип шшшшссъъъ сецнъъъ бъъъ муцкооуууу... :?

Тогава правилно се сърдиш... ама взех да се съмнявам да не е някоя известна и само да си тровиш нервие излишно :P
+++++ :?

GossipGirl89
07-27-2009, 14:53
За снимката си си права - аз също не бих търпяла. Ако беше на някоя изместна личност - ок, ама на някаква си кифла от сайт за запознанства... :?

Иначе, не знам защо, но като цяло останах с впечатлението, че много се впрягаш. Някак си си много вманиячена на тема ревност. Доверието е много важно нещо в една връзка и ако постоянно има съмнения няма да се получи нищо... Вече си го скъсала така или иначе - изчакай известно време и виж дали ще те потърси, пък после му мисли какво ще правиш ;)

alone83
07-27-2009, 15:15
За снимката си си права - аз също не бих търпяла. Ако беше на някоя изместна личност - ок, ама на някаква си кифла от сайт за запознанства... :?

Иначе, не знам защо, но като цяло останах с впечатлението, че много се впрягаш. Някак си си много вманиячена на тема ревност. Доверието е много важно нещо в една връзка и ако постоянно има съмнения няма да се получи нищо... Вече си го скъсала така или иначе - изчакай известно време и виж дали ще те потърси, пък после му мисли какво ще правиш ;)
Аз доверие си му имах, където ми разправя за бившите си, за купона - за всичко му вярвах, но след това почнах да се съмнявам... След като сложи тази снимка на някаква кифла от сайт за запознанства в профила и ми изръси тези смешни оправдания... И го оставих точно заради това - просто не му вярвах достатъчно, че да съм с него, не бях сигурна... Станалото - станало. Занапред не мисля да гадая какво ще става.

ItalianMafia
07-27-2009, 15:43
Мисля, че си постъпила добре.. В крайна сметка едва ли тая снимка е била единствената която е могъл да сложи.. Пък и честно казано едва ли си сложила край само заради това, то нещата се трупат едно след друго и накрая и най-малкото идва в повече.. Преляла е чашата.. Браво!

pLqmi92
07-27-2009, 16:23
Мисля, че си постъпила добре.. В крайна сметка едва ли тая снимка е била единствената която е могъл да сложи.. Пък и честно казано едва ли си сложила край само заради това, то нещата се трупат едно след друго и накрая и най-малкото идва в повече.. Преляла е чашата.. Браво!


;-)