PDA

View Full Version : Харесвате ли момчета от типа...



Kopu
07-25-2009, 19:47
Здрвавейте! Тази тема ще да е предимно за момичета ;)

Искам да задам следния въпрос на нежния пол:

Харесвате ли момчета плейбой ?

В почти всеки клас в началното училище, а и не само там е имало момчета плейбой. Няма да обяснявам кои момчета са защото вие се досещате.

Искам да се разлеете от отговори, подкрепени естествено и с аргументи, защо ги харесвате или пък Не.

kypo
07-25-2009, 19:50
я се скрий бе, щом питаш значи не си един от тях :lol:

shmurkam
07-25-2009, 19:52
НЕ! :lol:
Тия са ми толкова смешни и по принцип им викам смяхбой, а не плейбой. Обикновено не ми харесват по външност, защото повечето са или някви разнежени фешъни, или ботове :shock: Мъжете, когато са харесвани обикновено мн започват да се надуват и да се мислят за най-прекрасните на света.
Не искам да съм поредната, а обикновено на катива им се хващат само некви заблудени патки :lol:
Аз такива индивиди ги гърча от подигравки и обиновено ги е страх от мен, а фен клубът им ме мрази 8-)

Kukumqvka
07-25-2009, 19:53
Баси изглежда си си загубил и последната мозъчна клетка :shock:

Иначе НЕ .. дразнят ме такива

bog4eto
07-25-2009, 19:54
НЕ!Защото въртят жените ей така,защото са скапани чалгари,защото се обличат ужасно,защото косата им е ужасна,защото нямат мозък,защото не можеш да им имаш доверие,защото са лицемерни,защото храчат,защото псуват,защото се мислят за голяма работа и просто,защото ме дразнят!

IndependentGirl
07-25-2009, 19:56
Не.. точно такива момчета много ме дразнят.. :?

Hilary_
07-25-2009, 19:59
.. апфф може някой да ми привлече вниманието, но само за външен вид!! В тях няма нищо inside .. :? :?

Kopu
07-25-2009, 20:01
Благодаря за вниманието!

kypo искам да ти кажа че е си прав(а) не съм от тях и нямам никакво намерение да се крия ;)

Kukumqvka кажи ми защо мислиш така ?

Останалите коментари ги приемам и са много точни ;)

Kopu
07-25-2009, 20:04
.. апфф може някой да ми привлече вниманието, но само за външен вид!! В тях няма нищо inside .. :? :?

Добре за външен вид така значи, а ще ти е приятно ли да те смени с първата срещната ?
Защото до колкото аз знам те сменяват, момичетата както домакинята изцапан парцал. Прав ли съм ?

Bebaals
07-25-2009, 20:11
Лично на мен не ми допадат този тип момчета. Да няма какво да си кажеш с него, а само да гледаш как се прави на "кой съм аз" е супер досадно. Неможе да имаш нещо сериозно с такъв човек :? :?

Snuffles
07-25-2009, 20:14
омг,не

haritov
07-25-2009, 20:15
човек стани обратен за 5 минути и сам си отговори :D

Ilikeliljon
07-25-2009, 20:17
Сууууупер грешна представа за плейбой. Ужас!!! Плейбоя е момче, което може да се държи много нежно привидно, който умее да омайва, да говори сладки приказки, когато трябва да се държи грубо и пак да печели. Да се приближава и отдръпва. Външния вид, тук е само фактор, повечето описвате някакви крайни плейбой, а не описвате момчетата, с които се срещате ежедневно. Само се зачетете в темите в този раздел и ще видите, колко момичета са попадали и са се вързвали на плейбои. Плейбоя успява да привлече момичето едновременно с мъжественост, едновременно с това, че успява да обърне женските номера срещу самата жена, едновременно успява да се държи така сякаш му пука за момичето, знае кое, как да го направи, но това е само привидно. В него няма страст и желание, а просто е свикнал да прави подаръци и да прави разни действия като разходки и е запаметил думи, които не са малко разбира се. Умее да лъже и да се измъква и да обръща нещата в своя полза и още много и много подобни неща. :) :) :)

Snuffles
07-25-2009, 20:18
омг,не

Kukumqvka
07-25-2009, 20:21
Благодаря за вниманието!

kypo искам да ти кажа че е си прав(а) не съм от тях и нямам никакво намерение да се крия ;)

Kukumqvka кажи ми защо мислиш така ?

Останалите коментари ги приемам и са много точни ;)

Щото въпроса е супер глупав,за което искренно съжелявам :lol:

Kopu
07-25-2009, 20:22
човек стани обратен за 5 минути и сам си отговори :D

Предпочитам да се гръмна. Тези 5 мин ще ми се сторият 50 години :(
Най - ужасното предложение което сами давали :D

NaNa_SladuRana
07-25-2009, 20:24
мога да ти кажа,че сега в началното момичетата гонят момчетата да ги целуват,а не обратното както беше по мое време :lol:

TheDevilInMe
07-25-2009, 20:26
Такъв тип момчета стават само за гледане и нищо друго. Не мога да понеса толкова голямо самочувствие на едно място. Добра визия и кофти отношение, а отвътре едното нищо. :-D

pushkova91
07-25-2009, 20:27
на мен лично не ми харесват,може да са готини например но са твърде самовлюбени и така ме отблъскват... нз всеки си има вкус...

l0lz
07-25-2009, 20:29
Заслужаваш да те убият, да те съживят и пак да те убият.. :smt023
Стига сте пускали тъпи теми, а си намерете някво хоби. :smt101

Kopu
07-25-2009, 20:29
Сууууупер грешна представа за плейбой. Ужас!!! Плейбоя е момче, което може да се държи много нежно привидно, който умее да омайва, да говори сладки приказки, когато трябва да се държи грубо и пак да печели. Да се приближава и отдръпва. Външния вид, тук е само фактор, повечето описвате някакви крайни плейбой, а не описвате момчетата, с които се срещате ежедневно. Само се зачетете в темите в този раздел и ще видите, колко момичета са попадали и са се вързвали на плейбои. Плейбоя успява да привлече момичето едновременно с мъжественост, едновременно с това, че успява да обърне женските номера срещу самата жена, едновременно успява да се държи така сякаш му пука за момичето, знае кое, как да го направи, но това е само привидно. В него няма страст и желание, а просто е свикнал да прави подаръци и да прави разни действия като разходки и е запаметил думи, които не са малко разбира се. Умее да лъже и да се измъква и да обръща нещата в своя полза и още много и много подобни неща. :) :) :)

Има и нещо вярно тук. Сега като се замисля наистина има 2 типа плейбой.

1. Който ти каза (женкар), палаш който прави това което иска момичето, с цел да и се хареса.
2. Нахакани плейбой които се мислят за неустоими :)

Според мен рано или късно първия тип заприличва на втория.
Защото като спечели любовта на едно момиче ще се почувства НЕУСТОИМ а това е именно 2-рия тип.

Kopu
07-25-2009, 20:31
Заслужаваш да те убият, да те съживят и пак да те убият.. :smt023
Стига сте пускали тъпи теми, а си намерете някво хоби. :smt101

Стига де развали ми кефа, именно в тъпите теми идва смеха. Хората който се правят на глупаци са смешни, не е ли така ?

l0lz
07-25-2009, 20:33
Заслужаваш да те убият, да те съживят и пак да те убият.. :smt023
Стига сте пускали тъпи теми, а си намерете някво хоби. :smt101

Стига де развали ми кефа, именно в тъпите теми идва смеха. Хората който се правят на глупаци са смешни, не е ли така ?

Whateva..

Ilikeliljon
07-25-2009, 20:34
В част от случаите става така, но не се бъркай, не винаги това е варианта. Доста голяма част си остават на първия вариант. Как да кажа, повечето от пишещите в темата като чуха плейбой само дето не си представиха от ония метросексуалните. Не винаги самочувствието им се показва толкова явно, че да направи лошо впечатление, тук става въпрос до голяма степен и за несъзнателни взаимодействия между него и момичето. То се впечатлява от силата му, от действията му, от ума му дори, от това, колко е сигурен в себе си (това всичко става до голяма степен несъзнателно) и накрая той се подиграва с нея. Тук нещата са много сложни и не могат да бъдат обсъдени накратко. :) :)

slun4ice_90
07-25-2009, 20:36
Привличат ме,защото ми харесва тръпката с тях.Едно прекалено добро и възпитано момче не би ме привлякло така,както лошото.Тръпка е всичко,което може взаймно да си подарим,но нещо повече не бих допуснала. :wink: :-P :-o

Kopu
07-25-2009, 20:37
В част от случаите става така, но не се бъркай, не винаги това е варианта. Доста голяма част си остават на първия вариант. Как да кажа, повечето от пишещите в темата като чуха плейбой само дето не си представиха от ония метросексуалните. Не винаги самочувствието им се показва толкова явно, че да направи лошо впечатление, тук става въпрос до голяма степен и за несъзнателни взаимодействия между него и момичето. То се впечатлява от силата му, от действията му, от ума му дори, от това, колко е сигурен в себе си (това всичко става до голяма степен несъзнателно) и накрая той се подиграва с нея. Тук нещата са много сложни и не могат да бъдат обсъдени накратко. :) :)

Мислиш ли че има пейбой с тези качества "То се впечатлява от силата му, от действията му, от ума му дори, от това, колко е сигурен в себе си" ?

BrainlessROCKBABY
07-25-2009, 20:43
puke! за такива си имам думичка: кифльо или мъжка курва :lol:

Hilary_
07-25-2009, 20:48
.. апфф може някой да ми привлече вниманието, но само за външен вид!! В тях няма нищо inside .. :? :?

Добре за външен вид така значи, а ще ти е приятно ли да те смени с първата срещната ?
Защото до колкото аз знам те сменяват, момичетата както домакинята изцапан парцал. Прав ли съм ?

.. аз точно за това казах, че нямат нищо inside .. което значи, че не оценяват нищо и никой ... включително момичето до себе си .. и пак ще го кажа .. не бих искала да имам такъв човек до себе си !!! :?

П.С. Макар, че и те са хора, което значи, че ак осилно се влюбят в някоя могат да се променят .. ноо това са редки случаи!! 8)

bog4eto
07-25-2009, 20:52
Ilikeliljon тези са твърде мааалко..вече всички мязат на жени! :? Вземи за пример stambini...ква сила,кво нещо.. :razz:

rozovsluncho
07-25-2009, 20:55
Като бях по-малка(4 5 клас) си падах по тези момчета,но сега просто не ме впечатляват с простотията си и с голямото си надуване...Момичета които ги харесват само им надуват въшките..и ся даже се ядосвам защо съм ги харесвала :-x :oops:

3oPuTy
07-25-2009, 20:57
Зависи,какво разбираш под плейбои :)
За някои плейбоите са онези момчета,които са харесвани от всички,но трудно може някое момиче да ги има :)
За други плейбоите са онези момчета,които се славят с големия си сексуален опит върху различни момичета :)
За трети плейбоите са онези момчета,които само ти омайват главата със сладки приказки и жестове,но не предприемат нищо по-сериозно
За четвърти плейбои може да са друг тип момчета :)


Аз лично в момента ходя с един такъв плейбой от втория тип :) и честно казано си ми е супер,защото тия момченца влюбят ли се веднъж са готови да дадът всичко от себе си за да запазят момичето до себе си и за да й докажат,че са се променили и миналото им си стои зад гърбовете :)
Ходила съм и с индивид кръстоска между първия и втория вид :) За него мога да кажа същото - готов е на всичко заради момичето,което обича :)


Тааа по темата:Падам си по този тип момчета,но бих имала нещо общо с такова момче само ако успее да ми докаже чувствата си :)

Ilikeliljon
07-25-2009, 20:57
В част от случаите става така, но не се бъркай, не винаги това е варианта. Доста голяма част си остават на първия вариант. Как да кажа, повечето от пишещите в темата като чуха плейбой само дето не си представиха от ония метросексуалните. Не винаги самочувствието им се показва толкова явно, че да направи лошо впечатление, тук става въпрос до голяма степен и за несъзнателни взаимодействия между него и момичето. То се впечатлява от силата му, от действията му, от ума му дори, от това, колко е сигурен в себе си (това всичко става до голяма степен несъзнателно) и накрая той се подиграва с нея. Тук нещата са много сложни и не могат да бъдат обсъдени накратко. :) :)

Мислиш ли че има пейбой с тези качества "То се впечатлява от силата му, от действията му, от ума му дори, от това, колко е сигурен в себе си" ?

Темата е доста сложна, но най-накратко. Той има някаква сила, както всяко момче и има някаква сила, но неговата я използва за лоши цели. В смисъл, че използва излъчването си и силата, за да спи с момичета и за нищо повече. Иначе в най-пълния смисъл на думата е слаб, защото не може да се сдържа, не може да се контролира (а само си мисли, че може). Разбира се хората с истинска сила се отчайват като виждат това, защото и момичетата му се вързват, но това е малко на принципа, виж тука има сладко и като се наведеш и опиташ и шат гилотината пада :-o :-o

Kopu
07-25-2009, 21:03
Имам приятелки които са имали връзка с такива хора. Момчето и изневечева и тя му прощава, той пак прави същия номер и историята посоянно се върти. А защо му прощава, защото е много ама много хлътнала и 1000 предупрежнения от страна на приятелите й немогат да я спрат. Немога да ви разбера вас момичетата, можели да ви изневечеват и в някои случаи да ви бият и вие пак да се връщате при тях, Ето на това много съм се чудил.

П.П. Само слаби момчета посягат на момичета.

Kopu
07-25-2009, 21:11
Зависи,какво разбираш под плейбои :)
За някои плейбоите са онези момчета,които са харесвани от всички,но трудно може някое момиче да ги има :)
За други плейбоите са онези момчета,които се славят с големия си сексуален опит върху различни момичета :)
За трети плейбоите са онези момчета,които само ти омайват главата със сладки приказки и жестове,но не предприемат нищо по-сериозно
За четвърти плейбои може да са друг тип момчета :)


Аз лично в момента ходя с един такъв плейбой от втория тип :) и честно казано си ми е супер,защото тия момченца влюбят ли се веднъж са готови да дадът всичко от себе си за да запазят момичето до себе си и за да й докажат,че са се променили и миналото им си стои зад гърбовете :)
Ходила съм и с индивид кръстоска между първия и втория вид :) За него мога да кажа същото - готов е на всичко заради момичето,което обича :)


Тааа по темата:Падам си по този тип момчета,но бих имала нещо общо с такова момче само ако успее да ми докаже чувствата си :)

Хей хеи много неточности в този коментар. Не мисля че има човек който да е харесван от всички други хора :О
А и ти взе че изреди всички типове характери на момчетата, с няколко думи ти каза че всички момчета са плейбой, което не е така!

Sladurchoo
07-25-2009, 21:19
ами аз не разбрах какво разбираш ти под тая дума "плеибои" .. за мен тва са някви само с външен вид дето отвътре .. не стават .. и тъй като попринцип не се влияя много от външния вид .. не харесвам такива момчета .. за себе си казвам, че искам момче, което да умее да ме изслушва и да ме подкрепя .. а не да се интересува само от външния си вид и от това с колко момичета е бил .. просто искам момче, което преди всичко да ми е най-добър приятел .. и да мога всичко да му споделя .. а не мисля, че тея плеибои могат да бъдат такива .. така че отговора е не ..

evi_vd
07-26-2009, 08:13
не, не ги харесвам, защото най-често са самовлюбени лигльовци и тъпанари
май се аргументирах достатъчно
предпочитам скромни и дори срамежливи момчета, въпреки че точно от този техен срам си патя.. #-o

deni15
07-26-2009, 21:03
Нееееееееее :-&

ThePowerOfLove
07-26-2009, 21:08
Мне :?

smirkis
07-26-2009, 21:31
Сууууупер грешна представа за плейбой. Ужас!!! Плейбоя е момче, което може да се държи много нежно привидно, който умее да омайва, да говори сладки приказки, когато трябва да се държи грубо и пак да печели. Да се приближава и отдръпва. Външния вид, тук е само фактор, повечето описвате някакви крайни плейбой, а не описвате момчетата, с които се срещате ежедневно. Само се зачетете в темите в този раздел и ще видите, колко момичета са попадали и са се вързвали на плейбои. Плейбоя успява да привлече момичето едновременно с мъжественост, едновременно с това, че успява да обърне женските номера срещу самата жена, едновременно успява да се държи така сякаш му пука за момичето, знае кое, как да го направи, но това е само привидно. В него няма страст и желание, а просто е свикнал да прави подаръци и да прави разни действия като разходки и е запаметил думи, които не са малко разбира се. Умее да лъже и да се измъква и да обръща нещата в своя полза и още много и много подобни неща. :) :) :)
;-)
изпитвала съм влечение към такъв тип момчета .. и съм се поддавала .. сега като срещна такъв индивид , се старая да се отдръпна навреме , т.е. преди тръпката да се превърне в нещо повече ..

Tomorrowww
07-26-2009, 22:04
НЕ :shock:

elsy
07-26-2009, 22:17
НЕ :lol:

DJ_Mrav4o
07-26-2009, 22:46
Не, не ги харесвам, защото са използвачи. Но от друга страна те знаят как да извличат полза от момичетата. Знаят как да постигнат това, което желаят и от която желаят. Според мен, за да бъдеш "плей бой" трябва да бъдеш умен. Трябва да знаеш как да омаеш някоя, така че да ти върви по свирката.

PurpleDream
07-26-2009, 22:59
Не.. точно такива момчета много ме дразнят.. :?

някви лекета дето се мислят за голямата работа и търсят момичета само за бройката....говеда.... :)

fe6an_alex
07-27-2009, 21:55
Сууууупер грешна представа за плейбой. Ужас!!! Плейбоя е момче, което може да се държи много нежно привидно, който умее да омайва, да говори сладки приказки, когато трябва да се държи грубо и пак да печели. Да се приближава и отдръпва. Външния вид, тук е само фактор, повечето описвате някакви крайни плейбой, а не описвате момчетата, с които се срещате ежедневно. Само се зачетете в темите в този раздел и ще видите, колко момичета са попадали и са се вързвали на плейбои. Плейбоя успява да привлече момичето едновременно с мъжественост, едновременно с това, че успява да обърне женските номера срещу самата жена, едновременно успява да се държи така сякаш му пука за момичето, знае кое, как да го направи, но това е само привидно. В него няма страст и желание, а просто е свикнал да прави подаръци и да прави разни действия като разходки и е запаметил думи, които не са малко разбира се. Умее да лъже и да се измъква и да обръща нещата в своя полза и още много и много подобни неща. :) :) :)
Абсолютно прав...А към момичетата ..."мразите" плейбоите(свалячите) ,защото после ви боли от тях ;) Нека да сме истински поне тук :booooomb:

mArMaLaDkA
07-27-2009, 22:12
^ А не можем ли да не ги харесваме просто, защото имат самочувствие без покритие? За какъв kyр ми трябва някакъв красавец, който не може да състави едно смислено изречение?

Както понякога се случва да си купиш вафла с много хубава опаковка, а отвътре да е някакъв гнусен развален марципан, така и понякога се подвеждаш да хлътнеш по такъв тип момчета. Накрая просто вече знаеш да не си купуваш вафлата/да не се увличаш по такова момче.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-27-2009, 22:19
не ме кефят особено, но мнението ми е базирано само на факта че си мисля че са надути и горделиви... ако някои такъв се появи и ми докаже обратното съм склонна да си променя мнението :)

Coin
07-27-2009, 23:18
Човек ако ги няма големите гащи, а само фешън прическата по добре застреляй човека :?

Shushu11
07-28-2009, 06:59
Не :D

Slave4You
07-28-2009, 07:08
Има и някои свестни но като цяло никога не бих тръгнала с такъв - никога няма да знам какви ги върши като ме няма, нали е големият "плейбой"... Иначе като цяло повечето са с огромно самочувствие и мислят, че всички трябва да им падат на колене и да се държат с тях, все едно са крале :?

lipsvashh_mi
07-28-2009, 07:11
абсолютно-луда съм по момчета,които ходят с мен и 100 момичета едновременно и ме нараняват.....направо обожавам да бъда мазохистка :lol:
абе вие наред ли сте....по малоумни теми ако можете да измислите-па на :D

NeZaPoznat
07-28-2009, 07:15
Втрещен съм !! Поне 99% от отговорите са не :D

И си задавам въпроса:

Тези момчета са тип ПЛЕЙБОЙ защото ходят с много момичета.... Ако наистина момичетата НЕ харесват подобен тип момчета откъде накъде ще им викат ПЛЕЙБОЙ. Ако са ПЛЕЙБОЙ значи има кой да ги харесва ... :?
Обърках се - я ми обяснете :-P :-P :-P

ValLoveYa
07-28-2009, 10:40
Не!

Мислят се за господарите на училището а от страни са много смешни във всяко училище ги има.

guinessgirl
07-28-2009, 11:20
предполагам,че ти питаш за некви смешни фешънчета,или такива като онзи от сървайвър,финдо ли беше..

определено НЕ!

Priceless
07-28-2009, 11:46
Бахти лицемерните хора ... Ама като видите момче с яко тяло и ви потичат лигите веднага нали? Апф ... :? А това дали си женкар или не ..какво общо има с тялото?! Най-големия курвар, който познавам е клецав .. и ко?!

GossipGirl89
07-28-2009, 12:50
Не, не ги харесвам. По-скоро са ми смешни и се е*авам с тях :-D

kindergarden
07-28-2009, 13:06
Не мога да отрека леко привлекателния им външен вид или хубавите тела,но това не ме кара да ги харесвам!По-впечатлена съм от един друг съученик...истински мъж! 8-)

sulley
07-28-2009, 13:52
Като цяло не,защото това,което позволяват да бъде видяно е твърде повърхностно и еднакво.Едно момиче,според мен,не може да разчита на такова гадже,защото той може да я използва за бройка,секс или играчка.Знам,че това са тъпи предрасъдъци,но повечето от тях сами искат да им се лепва тоя етикет.Иии определено не бих тръгнала с такова момче.Няма да успея да му се доверя. :?

asdddddddddddd
07-28-2009, 15:00
не е вярно че умеел да омайва и такива работи всички знаят какви са момчетата плейбой...глупави са 8) еднственото вярно нещо е че са научили думички като децата в градината и още едно вярно нещо- няма нищо в тях ..кухи са като изкуствените блондинки със сутиени с подплънки 3 тона грим и на токчета 10 см...

golqmumnik
07-28-2009, 15:35
Харесват бе,как да не харесват,като доде баткото с ферарито и арманито гащите им падат сами,напоени с мъзга 8-)

NaNa_SladuRana
07-28-2009, 17:23
Втрещен съм !! Поне 99% от отговорите са не :D

И си задавам въпроса:

Тези момчета са тип ПЛЕЙБОЙ защото ходят с много момичета.... Ако наистина момичетата НЕ харесват подобен тип момчета откъде накъде ще им викат ПЛЕЙБОЙ. Ако са ПЛЕЙБОЙ значи има кой да ги харесва ... :?
Обърках се - я ми обяснете :-P :-P :-P
Плейбоите са плейбои,защото ходят с много КИФЛИ,а те от своя страна не могат да използват кирилизатор и затова виждаш повече НЕ,отколкото ДА :D не знам дали го обясних като хората,но аз не съм човек,а таласъм :D Буболечо - Мечо :smt003

Xitap
07-28-2009, 17:30
Харесват бе,как да не харесват,като доде баткото с ферарито и арманито гащите им падат сами,напоени с мъзга 8-)
Бе те още на Голф и Парушев им падат... а на Ферари и Армани... не ми се мисли
Коко Шанел и Коко Динев са направо едно и също!!!

gLypChenCee
07-28-2009, 17:37
Всичките ми връзки с момчета тип "плейбой" са завършвали с подигравки от тяхна страна и разбито сърце от моя.. Така че .. Твърдо против..

ameli
07-28-2009, 17:37
>не, щото обикновенно те са харесвани и самочуствието им е до небето и обратно

>искам ако е с мен да сме заедно поне седмица, а не 15 минути и половина ...

> мога о6те поне 4 причини да ти кажа, но ме мързи да пиша :?

shutthefuckup
07-28-2009, 19:01
:lol: пффф амии аз не харесвам плейб0йте щ0т0 зарибяват всяка и к0ят0 им върже и тръгват с нея за известн0 време там :D а тва д0казва че са некви смешки и не м0гат да бъдат сам0 с една щ0т се мислят за неквии ср велики и че м0гат да имат всяка и не ги ебе кат0 наранят няк0я :? .. ама ми става ср яку к0гат0 няк0й плейб0й се влубии а съ0тветн0т0 м0миче не г0 харесва и т0чн0 т0гава 0съзнава че не м0же да има всяка :grin: