PDA

View Full Version : 7 години



ivana0895
07-25-2009, 21:14
Искам да попитам според вас прекалено много ли са 7 години разлика , аз съм на 13 а той е на 19 почти 20 .... не сме правили секс и той каза , че ще ме чака колкото е нужно , аз бях силно очарована от това , защото той е плейбой и му се носи репутацията на голям курвар , но с мен се държи наистина мило , а и невярвам да ме изработи само за секс , защото е приятел на брат ми ( брат ми незнае за нас ) та в крайна сметка много ли са 7 години ?

Hilary_
07-25-2009, 21:18
Апфф относително е .. щом казваш, че е женкар как си сигурна, чее не те иска само за това ... това, ч е еприятел на брат ти не мисля, че би го спряло .. :? :?

И все пак .. бъди внимателна!!! 8)

mOBSCENE
07-25-2009, 21:18
Адски много си зависи :?
Обаче да..достичка са.
За мен по-нормално е до 5 години разлика.

Но само ти можеш да си прецениш дали той е за теб или не..
:P

bog4eto
07-25-2009, 21:19
Ами да,много са.Поне за тази възраст.Виж 30-37 е едно,ама 13-20... пък и щом е голям курвар,внимавай ;)

rozovsluncho
07-25-2009, 21:19
Ами за мен ми бяха проблем 5 години аз бях на 15 той на 20...ти си направи извода ми за 7 :?

Punisherrr
07-25-2009, 21:21
В крайна сметка,в начална сметка > Нищо не е много ако човека е добър,но и 1 година е много ако е просто един мухльо.
А тва момче щом е 'плейбойче' не очаквай много ( не знам до колко го познаваш) но не се връзвай на всеки,който ти се четка. Той може много работи да каже,но дали ги мисли?... Опознай човека,пък после го гласи за гадже. (пак казвам... говоря като предполагам по думите ти,че не се познавате особено добре )

ivana0895
07-25-2009, 21:28
ти си тъпа,много са... аз съм тъпа щото съм блондинка а твоето оправдание какво е ???? 8) 8) 8)

DevilWish
07-25-2009, 21:32
По принцип не са много ,но 13 с 20 това в малко множко ;) На човек ,който е на 20 е точно някой, който много му работят хормоните и иска задължително секс.А едва ли е достоен да ти е първия - може би е ,но тогава поне изчакай да се задържите няколко месеца заедно и ще се увериш дали ти говори истината, че ще те чака колкото е нужно или са празни приказки ;)

rapitof
07-25-2009, 21:33
Ем той може и да ти казва , че ще те чака ,ама според ментака ще те изработи да спиш с него,че когато се усетиш вече ще те е скъсал :? нищо лично :?

ivana0895
07-25-2009, 21:40
и ако ми кажеш от къде си и къде учиш,понеже познавам една дет има брат,и е руса,и е тъпа... тцтцтцт добре че съм единственото момиче на света което е русо и има брат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

мерси на всички за отговорите и наистина несмятям да правя секс с него веднага защото това си е отговорност ...... макар че съм изчела всичко в раздел СЕКС , нямам намерение да пускам още теми бременна ли съм .....

l0lz
07-25-2009, 21:48
и ако ми кажеш от къде си и къде учиш,понеже познавам една дет има брат,и е руса,и е тъпа... тцтцтцт добре че съм единственото момиче на света което е русо и има брат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

мерси на всички за отговорите и наистина несмятям да правя секс с него веднага защото това си е отговорност ...... макар че съм изчела всичко в раздел СЕКС , нямам намерение да пускам още теми бременна ли съм .....

Мoля те недей, да пускаш такава тема, щото ше се самоубия вече..

NaughtyOne
07-25-2009, 21:50
Да много са...и къде сте тръгнали на 13 години по гаджета да ходите,че и на по толкова години? :?

Sladurchoo
07-25-2009, 21:55
ами специално в твоя случай са доста .. ти си на 13 а той .. 20 .. мм не е малко разликата .. айде за самите години .. зарежи .. ама разбиранията ви са различни .. ако тръгнете едва ли ще ходите дълго време и може да те нарани доста .. а и ако не го познаваш много много добре .. откъде знаеш че не е просто заради едното му е**не ..

teenems
07-25-2009, 21:57
ами според мен са доста ..

alone83
07-25-2009, 22:08
Ах, 7 години.. Щял да те чака колкото трябва? Да бе, да... Миличка, ти сама каза, че той е курвар. Помисли си защо е казал, че ще те чака. За да ти стане на теб хубавичко и да си разкрачиш набързо краката. (С извинение, ама това мисля аз..) Такива много умеят да манипулират, така че бъди нащрек! И все пак годините в този случай са много.. Той може скоро за жена да замисли, един Бог знае, а ти си още на 13 и живота ти тепърва започва, не те съветвам да си пропилееш най-хубавите години с някой голям пръч.. :? Той е на 20, ти на 13, той има много опит - ти нямаш никакъв, доста лесна ще си му, попринцип хората на тази възраст лесничко се хващат. Не се засягай, говоря принципно. Просто съвет - не се занимавай с толкова големи. Това е моето мнение. :wink: Късмет! :)

golqmumnik
07-25-2009, 22:14
Според мен има някакъв проблем тоя човек,на 20 години да се занимава с недоразвити момичета,сигурно страда от липса на внимание сред връстничките си :shock: Според мен ти е рано за връзка,радвай се на детството още някоя друга годинка.Между другото,нямаш ли майка и баща да ги питаш,или те е страх да не те изгърбят от бой,ако разберат?

XTREMEFREERIDE
07-26-2009, 08:29
Да много са...и къде сте тръгнали на 13 години по гаджета да ходите,че и на по толкова години? :?

selens
07-26-2009, 08:36
Щом е плейбой .. не вярвам да ти е верен и да седи дълго време на сухо. :-D

Xitap
07-26-2009, 09:16
Да няма да ги жените бе? 7 години си е разлика в тая възраст, но запитай се ти самата какво ще правиш с него? То даже с новия закон спокойно като решат могат да го опандизят, ей така за статистиката. А и бая го е закъсал момчето да се занимава с 13-годишни. Аз като бях на 20 се интересувах само от по-големи от мен!

allie
07-26-2009, 09:17
Емм много са сии 7 годинии .. но пъкк .. Любофта няма границии :grin:

Xitap
07-26-2009, 09:18
Емм много са сии 7 годинии .. но пъкк .. Любофта няма границии :grin:
Ама за законите има и тя е 18 години!!!

Sa6eks
07-26-2009, 09:34
13 години ОМГ, каде си тръгнала... а той, чак пък и на 20, е едно е да е на 14-15, ама аз дето съм на 15 ми предлагат 12-13 годишни и не приемам, или пък само четки Оу много готина тениска, абе.. намери си гадже на 13-14 и правете (както му се вика) любов, за сек си малка, и то доста, тъй че помиси сериозно по този въпрос :)

experiment_m
07-26-2009, 09:36
...Между другото,нямаш ли майка и баща да ги питаш,...,ако разберат?
Я по-добре питай брат ти какво мисли по въпроса. Мисля, че ако е свестен ще коригира ситуацията, а и ще разбере кой му е приятел и кой не.
Оня двайсет годишния просто иска да си играе с гладкото ти котенце (ще ме извиняваш за израза). Теб ще те работи през деня, а вечерта като се прибереш ще се занимава с някоя друга заблудена душа.
Ако те устройва - скачай.

Priceless
07-26-2009, 09:37
Апф .. за кво нас питаш? Ти си знаеш най-добре какво да правиш .. Живота си е твой :?

deschinci
07-26-2009, 10:35
7 години ... къде отидохте бе . Момиче осъзнай се ! Първо не си ли много малка за секс ? Второ ... той ще те зареже след като го получи или ако не го получи . :-o

valdesbg
07-26-2009, 10:44
Искам да попитам според вас прекалено много ли са 7 години разлика , аз съм на 13 а той е на 19 почти 20 .... не сме правили секс и той каза , че ще ме чака колкото е нужно , аз бях силно очарована от това , защото той е плейбой и му се носи репутацията на голям курвар , но с мен се държи наистина мило , а и невярвам да ме изработи само за секс , защото е приятел на брат ми ( брат ми незнае за нас ) та в крайна сметка много ли са 7 години ?

Да, за ВАС са много. И да иска те за секс. Милото държание смао по себе си нищо не значи. Няма значение че е приятел на брат ти. Ако брат ти знаеше, нямаше да ти позволи и с право. Щото ще му е ясно за какво иде реч.

RaZzer
07-26-2009, 11:00
Пропиляваш си годините с подобна връзка... Вместо да си намериш някой на твоята възраст, с когото "заедно да откривате света" ти сама се буташ между шамарите... Дори и да е с теб от чиста любов - това не може да продължи дълго... Според мен на едно момиче преди 16-17 години му е рано да прави секс, а 20-годишно момче 3 години без секс не мисля, че може да те чака... :?

Ilikeliljon
07-26-2009, 11:04
Какви 20 години, какви пет лева :shock: :shock: :shock: Тоя е ненормалник бе, само аз ли смятам, че да тръгнеш с 13 годишна означава, че нещо не е наред :-o :-o Сори, ама аз на тия години по-малка от 16 не бих загледал. Сега съм на повече и не падам под 18. Какви са тия глупости на 20 бил, щял да чака. Ама как си представяш ти тая работа бе момиче. На теб целия ти пубертет е пред тебе, а той вече е излезнал от него. Изобщо не може да бъдете на един акъл, освен ако той не е на твоя акъл (не те обиждам, дори и да си надраснала хората на твоята възраст, пак не можеш да достигнеш до акъла на 20 годишните, то това си е до опит и други работи). Оле, оле, докъде се достигна. :? :?

TheDevilInMe
07-26-2009, 11:54
Изобщо не знам с какъв акъл си тръгнала да се занимаваш с него, наистина в случая 7 години са много, ти си на 13, бе момиче, загледай се в момчета на твоята възраст или айде най - мн 16-17, ама тва си е мъж, който има своите желания и според мен рано или късно ще си поиска своето. Това, че е приятел на брат ти не е викаква гаранция. Почакай малко все пак, за да видиш, но за мен в тая връзка нячма никакво бъдеще. :-o :?

lovec
07-26-2009, 12:13
7 години не са нищо но ако си на 18 а тои на 25 :?

Extremescream
07-26-2009, 12:29
Tи си на 13,той на 19.Абе къде на тия години започвате връзки?!На 13 години не е нормално това.Хубаво,ще му пуснеш на 14 примерно.И какво?Много ли ще си доволна от себе си,че вместо на тия години да се порадваш на малкото ти останало време като дете,ти си се размятквала с 20 годишни.
Той е вече възрастен,сигурно ще иска да започне работа,да учи в университет.А ти?Ти догодина ще кандидатстваш за след 7ми клас (все тая и тази година да си кандидатствала).Не ми звучи добре тая история.

Dgaduin
07-26-2009, 12:36
Момиче ти ме метна в тъча бе :-o Каква е тая мания за връзки на 13- при това с 20 годишен. :?

kindergarden
07-26-2009, 13:02
:razz: :lol: :razz: :lol: :razz:

на 13
http://www.childstarlets.com/lobby/bios/portraits/emily_everhard12.jpg

на 20

http://media.karamel4e.com/media/uploads/picture_2009/01/20/382689eu4dzop3vhvaij5ofzrloa.jpg


чудесна двойка ще бъдете :-)

valdesbg
07-26-2009, 13:04
Е кво бе Иве, готино е момичето... :)

Кво не му харесваш :D :-D

kindergarden
07-26-2009, 13:10
снимките са избрани на случаен принцип от чичо гугъл нищо против вида на индивидите


а иначе знам че си педофил не ми го доказвай :-D

valdesbg
07-26-2009, 13:12
снимките са избрани на случаен принцип от чичо гугъл нищо против вида на индивидите


а иначе знам че си педофил не ми го доказвай :-D

Шшшт, стига издава такива тайни. Тук още има непокорени върхове :)

kindergarden
07-26-2009, 13:13
гроб съм 8-)
Стига сме спамили на момичето темата.Да й пожелаем приятно иебание :D

ElinoOor
07-26-2009, 13:14
не знам защо си помислих,че се държи мило пред теб за те вкара в леглото.. :?
но както искаш
все пак ти си едно глупаво и наивно хлапе на 13 годинки защо мислиш че твоя човек не го знае тва :-o
вземи си гледай животеца и остави любовта за по-късно,а?

valdesbg
07-26-2009, 13:14
гроб съм 8-)
Стига сме спамили на момичето темата.Да й пожелаем приятно иебание :D

А тъй, няма да къкаме повече от темата. И във връзка с нея да кажа - Sportex Белите. Това е истината ;)

myHeartIsOnlyForYou
07-26-2009, 13:43
Боже,боже.....изобщо не си навътре в нещата,ама скачаш на най-високото стъпало...ти как мислиш,че се държат женкарите с момичетата....многоо ясно,че добре,свалят им звезди на дума.За кратко време ги омайват,а след като им пуснат им казват "Бай-бай бейби" .......ти да не мислиш,че ако ку*варите се държаха зле с момичетата те щяха да им се връзват(е има и редки изключително слабоумни...)..Просто за твое добро е да игнорираш това момче напълно от живота си.Вашата разлика е твърде голяма и не може да се преодолее,особено,че той не го иска :D

den4eto0o
07-26-2009, 14:20
Боже,боже.....изобщо не си навътре в нещата,ама скачаш на най-високото стъпало...ти как мислиш,че се държат женкарите с момичетата....многоо ясно,че добре,свалят им звезди на дума.За кратко време ги омайват,а след като им пуснат им казват "Бай-бай бейби" .......ти да не мислиш,че ако ку*варите се държаха зле с момичетата те щяха да им се връзват(е има и редки изключително слабоумни...)..Просто за твое добро е да игнорираш това момче напълно от живота си.Вашата разлика е твърде голяма и не може да се преодолее,особено,че той не го иска :D

^абсолютно съм съгласна. А пък щом казваш, че бил женкар разбира се , че ще ти каже, че ще те изкача колкото трябва. А разликата не мисля, че е най-важна в случая. Защото първо ще ти изневерява с всяка срещната дет се казва и в такъв случай ква връзка ще е тва?!? И накрая ще стане нещо от сорта "Или ще правим секс или късаме". Тва си е мое мнение, но не мисля че тряя да се тревожиш само за разликата в годините :neutral:

MP
07-26-2009, 14:21
Какви 20 години, какви пет лева :shock: :shock: :shock: Тоя е ненормалник бе, само аз ли смятам, че да тръгнеш с 13 годишна означава, че нещо не е наред :-o :-o Сори, ама аз на тия години по-малка от 16 не бих загледал. Сега съм на повече и не падам под 18. Какви са тия глупости на 20 бил, щял да чака. Ама как си представяш ти тая работа бе момиче. На теб целия ти пубертет е пред тебе, а той вече е излезнал от него. Изобщо не може да бъдете на един акъл, освен ако той не е на твоя акъл (не те обиждам, дори и да си надраснала хората на твоята възраст, пак не можеш да достигнеш до акъла на 20 годишните, то това си е до опит и други работи). Оле, оле, докъде се достигна. :? :?

Еби му майката.Тоя е някакъв пълен отпадък,направо като чуя за такива 20-годишни,където си харесват с 6-7 години по-малки ми идва да строша нечия глава.Тя е на 13,нормално е да бъде лесна мишена за манипулация,а такива като този боклук трябва да бъдат бити с тояги.БИЛ ПЛЕЙБОЙ...ХАХАХА моля ти се и за това се е влюбил ТОЧНО в 13 годишна.Направо си го пленила с очите си,може да сте си допаднали като характери.По-добре да спра,че няма да схванеш иронията.В този случай 7 години не са много,а са космически много.Кажи на брат си,че кучето те заглежда,но не се хващай на тези номера.

GossipGirl89
07-26-2009, 14:44
В твоят случай - годините са доста, да. Не се връзвай изобщо на глупостите дето ти ги говори и на милото му държание - той е на 20, а и ти самата казваш, че е плейбой, което автоматично означава, че се е ошлайфал в тая сфера и знае как да омайва главите на момичетата... Така че изобщо не слушай какви ти ги дрънка - всичко е маска, за да се добере до това, което иска... а именно - секс. Щял да те изчака докато станеш готова... Bullshits! Ще те чака още 1-2 седмици МАХ и после ще почне де напира... или другия вариант е да си ч*ка други, а теб да си те държи просто ей така... за резервен случай... Така че моят съвет е да го зарежеш докато е време. Ако след това не спре да те закача най-добре кажи на брат си да си поговори с него... А и ти спомена, че брат ти не знае за вас - по чие желание не знае? :D Ако е по това на 20 годишния сама се замисли защо не иска брат ти да разбира... :D

sapa91
07-26-2009, 15:45
Искам да попитам според вас прекалено много ли са 7 години разлика , аз съм на 13 а той е на 19 почти 20 .... не сме правили секс и той каза , че ще ме чака колкото е нужно , аз бях силно очарована от това , защото той е плейбой и му се носи репутацията на голям курвар , но с мен се държи наистина мило , а и невярвам да ме изработи само за секс , защото е приятел на брат ми ( брат ми незнае за нас ) та в крайна сметка много ли са 7 години ?

носи му се репутация на курвар зн ли що? Щот еи такива лапета като теб му се връзват на акъла после ги помпи и ги заебава :) ти плейбои зн ли кое ? Определено не е да е на 20 и да чука 13г лапета ;)

selens
07-26-2009, 15:50
И какво ще правите двамата ще гледате h2o 8-) Родителите ти ще разберат със сигурност и ще ти забранят да излизаш,лятото ли искаш да си провалиш :? може би и веднага ще ти тръгне слава на к**ва 8-) момиче отказвай се докато има време. :)

Xitap
07-26-2009, 15:55
А ако има Голф или Вектра... направо бегай!

selens
07-26-2009, 16:00
А ако има Голф или Вектра... направо бегай!
+1 те се мислят за най-големите гъзари :lol: 8-) поне момчетата около мен са така :D

ivana0895
07-26-2009, 16:09
А ако има Голф или Вектра... направо бегай!
+1 те се мислят за най-големите гъзари :lol: 8-) поне момчетата около мен са така :D
мани мани има опел тигра :lol: :lol: :lol: днес излезнахме на кафе обясних му как стоят нещата и скъсах с него :P

bog4eto
07-26-2009, 16:11
А ако има Голф или Вектра... направо бегай!
+1 те се мислят за най-големите гъзари :lol: 8-) поне момчетата около мен са така :D
мани мани има опел тигра :lol: :lol: :lol: днес излезнахме на кафе обясних му как стоят нещата и скъсах с него :P

Евала 8-) и той кво..

Ilikeliljon
07-26-2009, 16:12
А ако има Голф или Вектра... направо бегай!
+1 те се мислят за най-големите гъзари :lol: 8-) поне момчетата около мен са така :D
мани мани има опел тигра :lol: :lol: :lol: днес излезнахме на кафе обясних му как стоят нещата и скъсах с него :P

Ууу голяма гордост :D :D Айде и другия път да не повтаряш тези глупости 8-) 8-)

selens
07-26-2009, 16:12
Добре си направила. :) Не се отчайвай,със сигурност и на твоята възраст има момчета,които ще ти харесат.

Успех :-)

Xitap
07-26-2009, 16:16
Олеле... играч на 20 с Тигра!!! Поне Калибра да си беше взел... поне по-добър вид има, ама харченето явно не е по джоба му!
Евала за успеха!