PDA

View Full Version : Споделете,момчета и момичета!



slun4ice_90
07-25-2009, 21:22
На първа среща случвало ли ви се е да ви признаят,че ви харесват,или вие да признавате първи?Какво сте направили след това?Втора среща имало ли е,или някакво друго развитие.Случва ми се и ми е интересно как сте постъпвали в такива ситуации.Е,споделяйте. :-P :)

Hilary_
07-25-2009, 21:27
Ммм май не са слънчице .. :D :D

В смисъл прекалено срамежливи се оказват .. ии не са ми го казвали направо .. а с жестове .. ии целувка евентуално (ама и това е много рядко щом нямат смелост да го кажат ) .. :-D

.. оуу щях да забравя, че после разбирам всичко пак по тъпия скайп!! :x

slun4ice_90
07-25-2009, 21:32
Явно аз попадам на открити мъжкарчета. :D Един лудна по мен и ми го каза на първата среща,но тъпото е,че аз не го харесвам.Казах му го май доста рязко(такава съм си по характер) и такам. :-P

slun4ice_90
07-25-2009, 21:34
ами не,но когато бях малък казах на една д а си станем гаджета по скайп :lol: :lol: Скайпът ще ни спаси. 8-) И аз правех такива грешки,но се научих най-накрая.Пък и,като се знам каква съм обичам да виждам изражението на човека, поглед,усмивка и т.н. :)

DevilWish
07-25-2009, 21:35
Еми не съм си поставяла за цел да видя дали е било на първа или не ,но по принцип имало е случаи, в които нещата сес развиват доста бързо.А иначе мен изобщо не ме е срам или нещо такова . . харесам ли си някой ,казвам му го ;) Ако откаже, голяма работа, той губи, не си е струвал ;)

Hilary_
07-25-2009, 21:37
Явно аз попадам на открити мъжкарчета. :D Един лудна по мен и ми го каза на първата среща,но тъпото е,че аз не го харесвам.Казах му го май доста рязко(такава съм си по характер) и такам. :-P

Аз не мога така ... смисъл дори и да не го харесвам нищо няма да му казвам .. незнам не мога да съм толкова директна .. :D :D

slun4ice_90
07-25-2009, 21:40
Явно аз попадам на открити мъжкарчета. :D Един лудна по мен и ми го каза на първата среща,но тъпото е,че аз не го харесвам.Казах му го май доста рязко(такава съм си по характер) и такам. :-P

Аз не мога така ... смисъл дори и да не го харесвам нищо няма да му казвам .. незнам не мога да съм толкова директна .. :D :D Знам,че това достааа често ми вреди,но съм такава, овен съм. :D Пък и той започваше да ми се натиска и трябваше да го отблъсна...Още си спомням един френд,който ми каза,че с това държание и с моя характер плаша момчетата.Е,шанс! :-o 8)

slun4ice_90
07-25-2009, 21:41
ами не,но когато бях малък казах на една д а си станем гаджета по скайп :lol: :lol: Скайпът ще ни спаси. 8-) И аз правех такива грешки,но се научих най-накрая.Пък и,като се знам каква съм обичам да виждам изражението на човека, поглед,усмивка и т.н. :)

беше само 1 път ;дд :D Аз те бия,но карай...Научих се вече. :)

Hilary_
07-25-2009, 21:46
Явно аз попадам на открити мъжкарчета. :D Един лудна по мен и ми го каза на първата среща,но тъпото е,че аз не го харесвам.Казах му го май доста рязко(такава съм си по характер) и такам. :-P

Аз не мога така ... смисъл дори и да не го харесвам нищо няма да му казвам .. незнам не мога да съм толкова директна .. :D :D Знам,че това достааа често ми вреди,но съм такава, овен съм. :D Пък и той започваше да ми се натиска и трябваше да го отблъсна...Още си спомням един френд,който ми каза,че с това държание и с моя характер плаша момчетата.Е,шанс! :-o 8)

.. апфф мани го тоя твоя френд .. аз ако можех да съм така нямаше да е хич лошо .. :D :D

Sladurchoo
07-25-2009, 21:49
ем попринцип ако харесвам някой и ако той е срамежлив му казвам щото знам, че иначе ще чакам ии ще чакам .. ама ако е по-смел предпочитам момчето да направи първата крачка .. и гледам да не е по тъпия скайп .. :-D :-D

amour4eto
07-26-2009, 07:34
Дам,случвало се е. :) Как реагирах? Ми и аз му отговорих че го харесвам и те така 8-) Готино беше,след тва тръгнахме :-D

slun4ice_90
07-26-2009, 07:35
Явно аз попадам на открити мъжкарчета. :D Един лудна по мен и ми го каза на първата среща,но тъпото е,че аз не го харесвам.Казах му го май доста рязко(такава съм си по характер) и такам. :-P

Аз не мога така ... смисъл дори и да не го харесвам нищо няма да му казвам .. незнам не мога да съм толкова директна .. :D :D Знам,че това достааа често ми вреди,но съм такава, овен съм. :D Пък и той започваше да ми се натиска и трябваше да го отблъсна...Още си спомням един френд,който ми каза,че с това държание и с моя характер плаша момчетата.Е,шанс! :-o 8)

.. апфф мани го тоя твоя френд .. аз ако можех да съм така нямаше да е хич лошо .. :D :D Ахам,значи така е по-добре. 8-) А,ти опитай просто казвай,каквото мислиш и чувстваш ВИНАГИ! :-P

Jumbie483
07-26-2009, 07:44
Не знам защо, но при мен винаги е било обратното.. Първо ми казва, че ме харесва, после чак първата среща :D

3oPuTy
07-26-2009, 07:45
Даммм случвало ми се е и то доста често :?
По принцип не обръщам внимание на подобни приказки,нооо последния път привличането беше взаимно и ... :oops: Вече почти един месец (без няколко дена) сме заедно :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

slun4ice_90
07-26-2009, 07:58
Даммм случвало ми се е и то доста често :?
По принцип не обръщам внимание на подобни приказки,нооо последния път привличането беше взаимно и ... :oops: Вече почти един месец (без няколко дена) сме заедно :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) С теб ни се случват все шантави неща,защото и ние сме шантавелки. :D :-) Успех, и споко ще се видите. :---)

3oPuTy
07-26-2009, 08:01
^Да ама ще се видим след 5 дена :(
Както и да е :) Обещала съм му,че няма да се цупя :-)
А иначе на нас двечките наистина ни се случват само шантави неща амааа к'во да се прави :D :-)