PDA

View Full Version : Приятели ?



juliana_joli
07-25-2009, 22:09
Здравейте! Искам да ви попитам по ваше мнение може ли да има приятелство след любов, ако все още единия изпитва доста силни чувства и му е доста трудно да пренебрегне този факт /сигурно вече се досещате кой :D / П.п. Сори ако има такива теми..

RaZzer
07-25-2009, 22:14
ами, мисля, че веднага след любов (като казвам любов нямам предвид връзка за 1-2 седмици) приятелството може да се поддържа само от надеждата, че нещата ще се оправят и двойката пак ще се събере...

ако това не стане - след време е възможно и нормално приятелство, но все ще има интересни моменти...

bog4eto
07-25-2009, 22:16
не

Kukumqvka
07-25-2009, 22:21
Според мен няма .. истинско приятелство точно пък след любов особено ако едния има чувства супер гадно е 8-)

Hilary_
07-25-2009, 22:40
Истинско .. съмнявам се ... :-o Но опитай .. ако той иска ... :-o

juliana_joli
07-25-2009, 23:37
Ами странно е наистина.. Няква форма на мазохизъм може би.. :D Ама така пък оставаш близо до човек, за който даваш всичко и поне се опитваш да го крепиш по всякакъв начин, но тогава се появява това че може да вземеш да прекалиш.. нз за това искам да чуя вашите мнения, благодаря :)

taffy
07-26-2009, 02:04
Само ще си причиниш още болка..
Ясно е, че искаш да е наблизо.
Но все пак.. след като и двамата знаете какво е било,
приятелството в тоя случай е опит пак да сте близки,
но да се правите, че не е имало нищо повече.
Което, когато все още има чувства /роди само от едната страна/, си е болезнено.

UnhappyGirL
07-26-2009, 04:41
Бившият ми също се опита след връзката си да е приятел с неговата бивша (преди мен 8-) ). Тяхното приятелство просъществува около месец и след това не си проговориха :? . Той правеше опити да се свърже с него, но тя категорично отказваше и му казваше, че без него била по-добре. Но при всеки е различно, може при теб да се получи нещо :) .

gabsit000
07-26-2009, 05:03
кратко и ясно-НЕ :D

SmiLe1
07-26-2009, 05:08
Невъзможно..Особено след като единият изпитва все още нещо...

Bellatrix
07-26-2009, 05:24
ами, мисля, че веднага след любов (като казвам любов нямам предвид връзка за 1-2 седмици) приятелството може да се поддържа само от надеждата, че нещата ще се оправят и двойката пак ще се събере...

ако това не стане - след време е възможно и нормално приятелство, но все ще има интересни моменти...
За жалост е така... :(

InloveAgain
07-26-2009, 06:46
след като един от двама ви още има чувства към другия-НЕ МОЖЕ.
Или поне това няма да бъде приятелство,а опити за възвръщане на загубеното (връзката) . ;)

3oPuTy
07-26-2009, 07:40
Може :)
С 3-ма мои бивши сме в перфектни отношения (и връзките ни не бяха по 2-3 седмици,а между 6 и 11 месеца!!!).Редовно излизаме,ходим на диско заедно,на кафе,на кръчма,на разходки (т.е. с единия от време на време спортуваме заедно) ... Забавляваме се и т.н. :) Дори може да се каже,че сега ни е още по-добре,от колкото когато бяхме заедно :)

kombarka
07-26-2009, 07:45
Никога..! :?

juliana_joli
07-26-2009, 09:08
Добре, да речем че не може.. Но в този случай не се разделихме защото ние искахме, а защото заминах в чужбина.. да, мн е сложно.. Мн ми е объркано.. :x

mir4eto93
07-26-2009, 09:13
Би могло да има приятелство, но щом единия изпитва чувства ще му е мн трудно да слуша например за любовния живот на приятеля/ката си, мислили ли сте да си подновите връзката? :-o

Xitap
07-26-2009, 09:18
Не е възможно, защото мъжкото ЕГО не приема отказите и не може да слезе надолу. А ЕГОТО е балон, пълен с разбити женски сърца, който само трябва да бъде спукан. Не се опитвай да си приятелка с бивш, просто той отново ще чака момент да си негова, а през това време ще се занимава с други!

valdesbg
07-26-2009, 09:28
Не е възможно, защото мъжкото ЕГО не приема отказите и не може да слезе надолу. А ЕГОТО е балон, пълен с разбити женски сърца, който само трябва да бъде спукан. Не се опитвай да си приятелка с бивш, просто той отново ще чака момент да си негова, а през това време ще се занимава с други!

Това са комплекси, не его. Приказваш глупости на n-та степен :)

Xitap
07-26-2009, 09:31
Не е възможно, защото мъжкото ЕГО не приема отказите и не може да слезе надолу. А ЕГОТО е балон, пълен с разбити женски сърца, който само трябва да бъде спукан. Не се опитвай да си приятелка с бивш, просто той отново ще чака момент да си негова, а през това време ще се занимава с други!

Това са комплекси, не его. Приказваш глупости на n-та степен :)
Ами аз като работодател и като човек достатъчно пъти съм се убеждавал, че приятелство между бивши няма и не може да го има в смисъла на думата ПРИЯТЕЛСТВО!!! Опита учи, може и просто моята съдба да е такава!

selens
07-26-2009, 09:33
Според мен неможе,защото винаги когато си до него ще си спомняш за хубавото ви минало заедно и ще ти става гадно,поне при мен е така.
Аз имам такъв приятел с който имахме около 1-годишна връзка,и често когато оставаме на саме си спомян колко хубаво ни беше и ми става толкова гадно.. :( Според мен неможе да има такова истинско приятелство. :?

valdesbg
07-26-2009, 09:34
Не те знам какъв си и кой си, не ме и вълнува. Аз ти казвам че приказваш безсмислици. Ако ще и президента на Узбекистан да си.

Приятелство, в смисъла на думата приятелство има и може да се случи. Просто и двамата трябва да си преглътнат гордостта.

End of my posts here :)

Sa6eks
07-26-2009, 09:36
Има, ама много рядко.

Xitap
07-26-2009, 09:37
Не те знам какъв си и кой си, не ме и вълнува. Аз ти казвам че приказваш безсмислици. Ако ще и президента на Узбекистан да си.

Приятелство, в смисъла на думата приятелство има и може да се случи. Просто и двамата трябва да си преглътнат гордостта.

End of my posts here :)
Да, обаче колко човека след като минат пубертета и са с оформени характери и възгледи успяват да си преглътнат гордостта?

Sladurchoo
07-26-2009, 10:50
мм възможно е когато и двамата нямат чувства .. тогава остават приятели .. имала съм такъв случай .. но ако единия все още изпитва някви по-силни чувства към другия .. възможно е но е по-добре да не се случва .. щото този човек само ще се наранява .. и в него ще живее само надеждата, че някой ден може пак да се съберат ..

InloveAgain
07-26-2009, 10:55
Има, ама много рядко.

Чак пък много ,не . Зависи от хораата. ;) http://www.pic4ever.com/images/vishenka_27.gif

juliana_joli
07-26-2009, 12:18
Добре, а според тези, които мислят, че няма приятелство какво мога да направя.. доста време се опитвам да продължа напред, по всякакви начини, но този човек е денонощно е в главата, сънищата и сърцето ми..

Dgaduin
07-26-2009, 12:28
Превъзмогва се ;] Първо беше гадно, но пък момичето разчиташе на мен, няма как. След време просто ще започнеш да я възприемаш по друг начин.

juliana_joli
07-26-2009, 13:14
:d Dgaduin, момиче съм :)

Dgaduin
07-26-2009, 13:19
Упс - сорка :lol: Ем аз от Другата страна не съм бил не мога да кажа = р

ElinoOor
07-26-2009, 13:20
почти невъзможно е.. :-o

stanislafchety
07-26-2009, 14:50
При някои има
при други не

GossipGirl89
07-26-2009, 14:52
От личен опит - НЕ!
Щом имаш чувства приятелството е невъзможно. Те пречат страшно много. Аз съм била в същата ситуация и въпреки старанията от моя страна просто не се получи. Сега вече момчето ми е безразлично, както и аз на него, но си говорим 1 път на 2 месеца... :) Приятелството след дълга връзка особено... е почти невъзможно.

limonchencety
07-27-2009, 22:48
ami da vi kaja vazmojno e za6toto nqma kak da si iml 4ustva km nqkoi i prosto posle da se pravi6 4e ne go poznava6...da trudno e naistina otna4aloto, no spored men tova e nai- hubavoto i silnot priqtelstvo :smt052

Amateur
07-27-2009, 23:13
Не е много голяма вероятността но я има!

valdesbg
07-28-2009, 05:09
От личен опит - НЕ!
Щом имаш чувства приятелството е невъзможно. Те пречат страшно много. Аз съм била в същата ситуация и въпреки старанията от моя страна просто не се получи. Сега вече момчето ми е безразлично, както и аз на него, но си говорим 1 път на 2 месеца... :) Приятелството след дълга връзка особено... е почти невъзможно.

Това че и двамата не сте си преглътнали гордостта си е ваш проблем. Дразня се като видя такива глупави изказвания.

Възможно е и е напълно реално. Чувствата се превъзмогват, контролират, манипулират...Всичко каквото се сетиш. Те са творение на нашия мозък. Не са дошли свише отникъде.

allie
07-28-2009, 05:27
Катоо да тии бъркатт с нож ф старите рании :? НЕ стаа :-D

AceXe
07-28-2009, 06:53
Само ще си причиниш още болка..
Ясно е, че искаш да е наблизо.
Но все пак.. след като и двамата знаете какво е било,
приятелството в тоя случай е опит пак да сте близки,
но да се правите, че не е имало нищо повече.
Което, когато все още има чувства /роди само от едната страна/, си е болезнено.

Bellatrix
07-28-2009, 07:01
От личен опит - НЕ!
Щом имаш чувства приятелството е невъзможно. Те пречат страшно много. Аз съм била в същата ситуация и въпреки старанията от моя страна просто не се получи. Сега вече момчето ми е безразлично, както и аз на него, но си говорим 1 път на 2 месеца... :) Приятелството след дълга връзка особено... е почти невъзможно.

Това че и двамата не сте си преглътнали гордостта си е ваш проблем. Дразня се като видя такива глупави изказвания.

Възможно е и е напълно реално. Чувствата се превъзмогват, контролират, манипулират...Всичко каквото се сетиш. Те са творение на нашия мозък. Не са дошли свише отникъде.
Съгласна. Не можеш да си бил с някого да речем година или повече, да сте споделяли всичко и тн и накрая да не се поздравявате по улицата и да си изчезнете един на друг от животите.
И всичко е до настройка. Вие го приемате като: "О, ще страдам всеки път като се видим, оооо, защо ме скъса....", вместо да си мислите: "Е, скъсали или не, поне не сме се загубили напълно. Ще се чуваме и тн. Губим само секса, целувките и тия глупости."

lipsvashh_mi
07-28-2009, 07:13
както казва поговорката-приятелството може да прерастне в любов,любовта в приятелство не...
лично на мен ми се струва глупаво и ненужно от гледна точка нараняване на чувствата на 1 от 2те страни да се поддържат приятелски отношения между бивши :?

valdesbg
07-28-2009, 07:21
както казва поговорката-приятелството може да прерастне в любов,любовта в приятелство не...
лично на мен ми се струва глупаво и ненужно от гледна точка нараняване на чувствата на 1 от 2те страни да се поддържат приятелски отношения между бивши :?

Нещо искаш да ми кажеш ли? :)

Айде да не е чрез форума, а? :P

lipsvashh_mi
07-28-2009, 07:27
нищо не съм тръгнала да ти казвам....ти че си мислиш или евентуално искаш някои неща си е лично твой проблем...както се казва-аз поне не съм запозната с желанията на колегата биолог 8-)

NeZaPoznat
07-28-2009, 07:30
Здравейте! Искам да ви попитам по ваше мнение може ли да има приятелство след любов, ако все още единия изпитва доста силни чувства и му е доста трудно да пренебрегне този факт /сигурно вече се досещате кой :D / П.п. Сори ако има такива теми..

НЕ !! Ужасно е да не докосваш момиче с което си се чук*л и което още обичаш ... :?

sulley
07-28-2009, 14:47
Винаги и във всичко се иска само желание,ако запазите хубавите спомени и се подкрепяте,защо не? :)

shutthefuckup
07-28-2009, 19:43
Здравейте! Искам да ви попитам по ваше мнение може ли да има приятелство след любов, ако все още единия изпитва доста силни чувства и му е доста трудно да пренебрегне този факт /сигурно вече се досещате кой :D / П.п. Сори ако има такива теми..

ами щ0м 0т едната страна има някакви п0 силни чувства 0т приятелски няма как ...
та м0мчет0 примерн0 ще се избазка нещ0 0т с0рта кат0 ела да ми изтъркаш гърба ... и м0мичет0 веднага ще си п0мисли некви неща ще се вкара в некви филми и тем п0д0бни а м0мчет0 пр0ст0 се е избазикал0 ей така за ш0ут0 и става тъп0 тя п0чва си въ0бразява и се вглабява в тва и г0 мисли тва дали не 0значава нещ0 секи ден и н0щ тка че немм не мисля че м0же да има тва беше пример г0ре :razz: :lol: :lol:

juliana_joli
07-31-2009, 13:05
shutthefuckup, мн яко мнение :-D :lol:

Jumbie483
07-31-2009, 13:19
Зависи колко е била продължителна връзката.
Бях години с едно момче и накрая той каза, че иска да запазим приятелството, нищо че още има чувства към мен. Виждам, че му е трудно, ама като е инат.. Но през месеците, които сме разделени, никога не ми е правел някакви намеци, никога не ми е досаждал. Държи се като приятел и оценявам това. Тъй, че отговора ми по темата е ДА :)

ByK
08-01-2009, 12:21
Категорично НЕ ! :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-01-2009, 13:02
ако изпитваш още чувства към него, приятели надали ще сте веднага :(

8992LIGHTER
08-01-2009, 13:23
не

silky92
08-01-2009, 16:07
Не може :)

Marrisa
08-01-2009, 16:10
АЗ не мога.До сега нямам бивш,с който в момента да сме в приятелски отношения ама не съм и се опитвала да имам де :)

L0v3_suX
08-02-2009, 13:53
по никакъв начин.. правила съм 73192837284 опити и просто няма смисъл

Sh@d0w
08-02-2009, 13:57
Ако един от двамата все още изпитва чувства към другия е невъзможно мисля че се досещаш защо.Но ако всички чувства са утихнали не виждам причина защо да не си останете добри приятели :)

0nem0retIme
08-02-2009, 20:56
В началото е много трудно,защото единият все още има чувства..
След време,когато чувствата изчезнат,може и да се започне някакво приятелство.. :)

katericArofl
08-02-2009, 22:04
Не мисля, че на този етап може да има приятелство между вас, след като още я обичаш.

miminkaa
08-23-2009, 22:31
Мисля че не
:)

curka87
08-24-2009, 08:35
Ако единия има чувства към другия, за приятелство не може и дума да става.
Това си е чист мазохизъм.

vampirekiss
08-24-2009, 09:14
Това за приятелството след любовта ще кажа,че е само мит.