PDA

View Full Version : съчетаване!!! помогнете мъничко



Never
07-25-2009, 22:32
искам да попитам,кой цветове на-много си отиват...имам ужасно мн дрехи, а незнам как да ги съчетая ..дайте някое съветче за различни комбинации на шарките ;)

djuki
07-25-2009, 22:35
бялото можеш да го съчетаеш с всичко , дънките мисля, че също можеш.Можеш да слагаш дрехите на леглото и да видиш как си пасват и ако ти допада ги обличаш ... така за цветове не е само до жълто , синъо ... защото от синъо до синъо има разлика ... зависи и от стига на дрехите не можеш да сложиш къси шорти с официална риза .

djudjulinkaa
07-25-2009, 22:43
Зависи от самия вид на дрехата (потник, тениска, спортна, официална) също така и от самия нюанс на цвета..дали е наситен или не.. Трябва да видя, за да ти кажа по-точно мнение, но мога твърдо да кажа че цветове като зелено с червено или зелено и синьо или лилаво с червено, лилаво с зелено не мога да съчетая по никакъв начин.. И пак казвам -> зависи от много неща :)

bloodyF
07-26-2009, 11:29
Зависи от самия вид на дрехата (потник, тениска, спортна, официална) също така и от самия нюанс на цвета..дали е наситен или не.. Трябва да видя, за да ти кажа по-точно мнение, но мога твърдо да кажа че цветове като зелено с червено или зелено и синьо или лилаво с червено, лилаво с зелено не мога да съчетая по никакъв начин.. И пак казвам -> зависи от много неща :)

mimsssssss
07-26-2009, 15:19
според мен се съчетава блузата с обувките и панталона/полата може да е всякакъв цвят.
примерно дънки + зелена блуза+ зелени маратонки

гледай да вкарваш само 2 основни цвята и да имаш бижута от същият цвят а не някви разновидности.
има и друг вариан няква мега шарена блузка + бяла пола + бели чехлички + мн шарени бижута стой мн сладко

иначе мойте комбинации са черно + нещо най вече зелено :-D
всеки според вкуса си
синьо + бяло
розово + бяло
лилаво + черно
зелено + жълто
според мен както казаха бялото си ходи със всичко,черното също.тва са два универсални цвята може те винаги да са ти основни и да си правиш комбинация.

Brunetkaa
07-26-2009, 19:58
според мен черното не си ходи с кафяво, но пак си зависи от нюанса на кафявото..
или пък оранжево с лилаво или червено...когато видя хора с такъв свят дрехи и :shock:

djuki
07-26-2009, 20:01
според мен черното не си ходи с кафяво, но пак си зависи от нюанса на кафявото..
или пък оранжево с лилаво или червено...когато видя хора с такъв свят дрехи и :shock:ами то и черно с цикламено според мен седи много тъпо ... но бялото върви с всичко червено , черно , синъо, зелено , жълто , розово ....

YakUZa777
07-26-2009, 20:06
Аз съм момче и мога да кажа, че ги съчетавам добре, а момиче да не може ...

Brunetkaa
07-26-2009, 20:20
yakuza повярвай много не могат...а се мислят за "модерни"
djuki за черно с цикламено не се бях сетила..по едно време беше доста нашумяла комбинация..мисля че черно с жълто/цикламено бяяха хит..но слава богу мина модата :)

djuki
07-26-2009, 20:23
yakuza повярвай много не могат...а се мислят за "модерни"
djuki за черно с цикламено не се бях сетила..по едно време беше доста нашумяла комбинация..мисля че черно с жълто/цикламено бяяха хит..но слава богу мина модата :)наистина слава богу , че мина! това лято като гледам е модерно да си като папагал синъо , червено и жълто колкото може до изкрящо .Сладка комбинация е бяло и розово поне на мен ми е една от любимите

aloveyou
07-27-2009, 09:05
иначе мойте комбинации са черно + нещо най вече зелено :-D
всеки според вкуса си
синьо + бяло
розово + бяло
лилаво + черно
зелено + жълто
според мен както казаха бялото си ходи със всичко,черното също.тва са два универсални цвята може те винаги да са ти основни и да си правиш комбинация.

Да`м бялото и черното подхождат на всеки цвят..Иначе може и синьо със жълто,розово,бяло..Жълто със оранжево..Черно със бяло..

Погледни тази таблица
http://www.ometeo.net/edu/html/2010903_files/image004.jpg

MyDuality
07-27-2009, 09:14
ако имаш аксесоари които да съ4етават 2 цвята си спестява6 мъките
аз оби4ам комбинации като
синио-зелено
розаво -черно
.... нз аз нося предимно тези цветове

попринцип когато трябва да съ4етаваш цветове гледаи да не са пове4е от 2 цвята за да не збърка6 и да се почустваш като клоун

но аз оби4ам да експериментирам ....и не ме е страх да правя каквито и да е комбинации

дрехите винаги седят наи хубаво не на 4овек с перфектна фигура а на 4овек които се харесва така както се е облякул и носи дрехите си със само4уствие (наистина е така ....замислете се)

lLady_MooN_RaiN
07-27-2009, 10:33
Малко съвети и от мен:

1. Бялото ичерното вървят с всичко.
2. Съчетаването на ярки цвята не е за всеки. Ако не си сигурна, опитай да съчетаеш ярък с пастелен.
3. Не рискувай да съчетаваш повече от 2 цвята. Често се получават ужасяващи комбинации.
4. Каквито и цветове да съчетаеш в дрехите си, ако чантата, обувките, бижутата и коланът ти(ако носиш) не са в тон с дрехите в повечето случаи ще бъде грозно.

Never
07-27-2009, 10:58
МЕРСИИ НА ВСИЧКИ :) СЕГА ИЗНАСЯМ ДРЕХИТЕ ДА ГИ ПОДРЕЖДАМ И ще си поиграя :D

mirinda1
07-27-2009, 12:18
ами .... и .....

Обичам тея цветовеее :grin: :-)