PDA

View Full Version : Как да не се отчая човек?



balsamaa
07-26-2009, 00:02
Гледам секс лексикона няколко страници всички момчета първия им път на по 14 а аз като другия месец прая 17 и още дори приятелка не съм имал как да не се отчая човек .. ма и такива като мене трябва да има явно :(

Hilary_
07-26-2009, 00:08
Има спокойно .. т'ва да ти е проблема .. :-o

И аз ше ставам на 17 и не съм спала с никой и к'во ?? :D :D Дреме ти .. 8)

balsamaa
07-26-2009, 00:23
Има спокойно .. т'ва да ти е проблема .. :-o

И аз ше ставам на 17 и не съм спала с никой и к'во ?? :D :D Дреме ти .. 8)да ,но за момиче е по нормално как да ти кажа то и аз не искам да го напрая с която и да е ,но .. :)

Hilary_
07-26-2009, 00:30
Има спокойно .. т'ва да ти е проблема .. :-o

И аз ше ставам на 17 и не съм спала с никой и к'во ?? :D :D Дреме ти .. 8)да ,но за момиче е по нормално как да ти кажа то и аз не искам да го напрая с която и да е ,но .. :)

.. spx ще дойде и твоето момиче .. не се отчайвай .. :wink:

CraZyTyY
07-26-2009, 00:42
Отачай се...

balsamaa
07-26-2009, 00:50
Отачай се... a ? :)

Kukumqvka
07-26-2009, 01:00
Почти сиг съм че някой младежи мъничко са послъгали,че на 14 .. 8-)

пък ти не се притеснявай все още има време :)

balsamaa
07-26-2009, 01:10
Почти сиг съм че някой младежи мъничко са послъгали,че на 14 .. 8-)

пък ти не се притеснявай все още има време :) то попринцип има цял живот време :D

taffy
07-26-2009, 01:57
Дреме ти.. Няма нужда да бързаш. Ше си му дойде времето. :)

haritov
07-26-2009, 07:06
за тебе в тва бъдеще няма ли няква переспектива че ще стане нещо добро? :)

l0lz
07-26-2009, 07:06
Гледам секс лексикона няколко страници всички момчета първия им път на по 14 а аз като другия месец прая 17 и още дори приятелка не съм имал как да не се отчая човек .. ма и такива като мене трябва да има явно :(

Ae, момче.. Да не ти пука. Това, че са го напрайли по- рано, не ги прави по- модерни. Трай си. И за теб има време.. =)

JekoV
07-26-2009, 07:21
Гледам секс лексикона няколко страници всички момчета първия им път на по 14 а аз като другия месец прая 17 и още дори приятелка не съм имал как да не се отчая човек .. ма и такива като мене трябва да има явно :(

Младеж всичко на тая зема си зависи само и единствено от теб... можеш точно за един ден да промениш живота си.. или да седиш постояно и да се отчайваш...Кое избираш.... Всичко в този живот е относително и променливо...Всичко е в главата ти всичко е в теб и само от теб зависи да постигнеш нещото което искаш...Може до са да си нямал приателка... ок може след 2 месеца да се чудиш с коя да излезеш не е ли така?? но това не зависи от съседката дали ще те хареса а от това до колко си готов да направиш нещо да промениш нещата и колко силно го искашш нз как ти звучи изтъркано клише или ддз.. но това е истината... докато седиш и се отчайвашш нищу не става... но почнеш ли секи ден малко по малко да работиш по въпроса неминуемо ще се променят нещата..Има много начини вкарваш по нестандартен начин на обличане правиш хубава прическа избираш правилните урнамети и неминуемо ще станеш обект на внимание от женсата чааст от обществото.... почваш да излизаш на сам на там... отракваш се и те нещата си идват от самосебеси... само трябва да знаеш какво искаш и да ставаш с миселта... че нямаш друга опция освен да постингеш мечтите си...!! ако това ти е мечта разбира се... това е!!!Опитай!

JekoV
07-26-2009, 07:24
Има спокойно .. т'ва да ти е проблема .. :-o

И аз ше ставам на 17 и не съм спала с никой и к'во ?? :D :D Дреме ти .. 8)

Хилари тука излъга малко ми се струваш :D

InloveAgain
07-26-2009, 07:27
ОоОф като почнете с теЯ темии .. :o
Не ти е дошло времето ... :booooomb:

JekoV
07-26-2009, 07:29
ОоОф като почнете с теЯ темии .. :o
Не ти е дошло времето ... :booooomb:

Еи добре де не му е дошло ам дай по спокойно и кви са тия бомби.. като от кербала :D :P

MaLty
07-26-2009, 07:36
Абе тфа да ти е проблема..ше ти дойде времето ;)

InloveAgain
07-26-2009, 07:37
ОоОф като почнете с теЯ темии .. :o
Не ти е дошло времето ... :booooomb:

Еи добре де не му е дошло ам дай по спокойно и кви са тия бомби.. като от кербала :D :P

Не ,ама не разбирам защо трябва да се сравнява с некви пиклиовци на 14 ... т'ва,че са го написали,гарантира ли,че е истина ..
Кво му пука,че другите са се ебали ,а той не..
за т'ва се нервя,щото всички гледат другите и съдят за себе си . 8-)

Sladurchoo
07-26-2009, 11:23
ем те може и на 10 да кажат, че са го напраили .. най-малкото, че може да послъгват мъничко .. :-D .. остай ги .. то за всеки си има време .. и по-добре намери точното момиче .. а не някоя случайна к**ва .. :)

GotTheLife
07-26-2009, 11:44
има време, все още.. имам приятели момчета, на по 19 и девствени, ама на пичовете не им пука, иначе въртят мадами :grin:

Amateur
07-27-2009, 23:31
За всеки пътник има влак!

NaNa_SladuRana
07-28-2009, 00:04
аз пък ще кажа,че ти завиждам :)

Bender
07-28-2009, 01:12
аз пък ще кажа,че ти завиждам :)не е много за завиждане поне според мен :)

TheNewReligion
07-28-2009, 01:35
Е, много интересно четиво си си намерил.

Hustle
07-28-2009, 02:20
Не се подвеждай от тея лъжи,тук има някои хлапета дето са на 11г. ,а пишат,че са го направили на 13г. :)

Преди няколко месеца навърших 17,и ти влизам в положението,знам как е.Найстина,тежко е когато нямаш момиче до себе си,но нали знаеш за всичко си има определено време и място.Като си се отчаял толкова,огледай се за момиче което ти допада като характер и външен вид и дай всичко от себе си за да потръгнат нещата между вас.
А вероятно,ако си късметлия и тя те приеме добре след два,три месеца ще си направил сефтето с нея. :D

ItalianMafia
07-28-2009, 02:56
Ако погледнем на нещата обективно определено си изостанал.. Но не мисля, че във времето в което живеем има някакви норми или правила за спазване и тъй като има толкова много които са го прайли още на 12-13 години, според мен би трябвало да се гордееш, че още си девствен.. Това не бива по никакъв начин да влияе на самочувствието ти..

Hilary_
07-28-2009, 02:58
Има спокойно .. т'ва да ти е проблема .. :-o

И аз ше ставам на 17 и не съм спала с никой и к'во ?? :D :D Дреме ти .. 8)

Хилари тука излъга малко ми се струваш :D

Ммм ни най малко !!! 8) 8) :-)

barzev
07-28-2009, 05:09
Абе тея 14 годишните, които казват че са се ебали да не мислиш че са го правили. Те ако видят голо момиче ще им щръкнат малките клечоци в гащите и ще свършат преди да се събуят :razz: (Аз съм на 15 де, ноо по принцип съм със 16-17 годишни :oops: ) Та не трябва да ти пука. Ако ти е по-малко от 10 см вече е притеснително :razz: Но това за момичето .. промени стила си - на обличане, промени прическата си и като цяло вънщния вид. Ако си груб стани мил, а ако си мил стани различен :P Има различни момичета, някои харесват силни идиоти, а други умни и забавни момчета. А ние високите и нацепени забавни момчета сме загубени. :D

Опитай с някоя! Може би всяка би била да е с теб, но просто ти не си опитал досега :) Ако си срамежлив е зле. Ако си харесаш някоя просто я заговори 8)

AceXe
07-28-2009, 06:22
1) Обожавам като видя "тФа", MaLty... Нещо май зле ти влияе интернета на правописа... Нема се косиш, ти си сигурно хилядната, която пише така тук.

2) Пич, вземи се в ръце. Живота е пред теб. Знам какво е усещането. Гарантирам ти, че много ще съжаляваш като се сблъскаш с любовта. Да много ще й се наслаждаваш, но и много ще страдаш. Не се отчайвай за единия секс. Излизай по-често, ходи по купони (не всеки ден), запознавай се с момичета и един ден без да усетиш кога е дошъл ще осъзнаеш, че си истински влюбен.

3) Това, което правиш в момента е създаване на комплекс. Спри! Страшно ще съжаляваш само след месеци ако си изградиш комплекса докрай. В случая вероятно за малоценност. В повечето такива случай хората се депресират, отчуждават, затварят в себе си и лека-полека си съсипват живота. Да не говорим, че момичетата изобщо не харесват комплексари.

4) Какво ти пука за 14 годишните тийнчета? Запомни, че човекът е идиот. И умее да лъже. А тези 14 годишни притеснявайки се, че оная им работа е "едва" 15 см, пишейки на латиница, тип "ЦиЛуФфФфФкИИ, снимайки се по Aha, Karamel4eta, Flirt4eta, Impuls4eta и т.н. започват да искат да се правят на велики. Затова ги пишат тези простотии.

5) ItalianMafia изказа се като някое американско тийнче от предградията на Детройт.

XcwetiX
07-28-2009, 07:01
ами като са патки и правят такива неща още преди да осъзнават отговорността на действията си...ти не си виновен ,че дечицата се мислят за големи! :D

NeZaPoznat
07-28-2009, 07:23
Гледам секс лексикона няколко страници всички момчета първия им път на по 14 а аз като другия месец прая 17 и още дори приятелка не съм имал как да не се отчая човек .. ма и такива като мене трябва да има явно :(

Как да ти го кажа онбре ... впрочем - има една моя тема:


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=259617&postdays=0&postorder=asc&start=30

прочети поста от: Вто Юли 07, 2009 5:06 pm и следващите.

Чат ли си ?! Сега те не искат секс ама после .... това казват и повечето ми колеги на по 40-50 г. Ще си оте*ем - споко.
Ама това не значи, че сега не трябва да се опитваш де...
Тъй като си на 17 предполагам сваляш мацки на по 14-15 г. Мога да твърдя от личен опит, че тези мацки не предлагат НИЩО освен дълги крака и понякога големи цици. НЕ могат да правят секс, НЕ знаят какво искат, и СА изключително капризни защото повечето мислят, че света се върти около тях.
Насочи се към каки - 19-20, и повече. Давай направо - едва ли ще им кажеш или покажеш нещо ново :D
УСПЕХ !!

shutthefuckup
07-28-2009, 19:48
Има спокойно .. т'ва да ти е проблема .. :-o

И аз ше ставам на 17 и не съм спала с никой и к'во ?? :D :D Дреме ти .. 8)

м дам и аз съм кат0 теб и аз мисля тка :D г0ляма раб0та че не сме спали 8)

Xitap
07-28-2009, 20:48
Има спокойно .. т'ва да ти е проблема .. :-o

И аз ше ставам на 17 и не съм спала с никой и к'во ?? :D :D Дреме ти .. 8)

м дам и аз съм кат0 теб и аз мисля тка :D г0ляма раб0та че не сме спали 8)
Ама то ако спите, кофти... най-много дрямка може!

s_E_x_Y_y_Y
07-28-2009, 21:27
както казаха и преди мен има си време за всичко , е само че ако смяташ , че вече не може да чакаш иди търси любовта не я чакай тя при теб да дойде и не вярвай на всички който казват , че са се е**али на 14 , за всеки проблем си има решение така че ...

t0d1t0
07-28-2009, 21:32
OMG ... :shock: Харе стига бе ... И аз се отчайвам от такива като вас :shock: Ем като си отчаян к'во правиш в тоя форум , баси ... Хой у гората за "катерички" :lol:

GossipGirl89
07-28-2009, 22:24
Голяма работа, че не си спал с никоя все още. Тамън ще се пазиш за точната мацка :P Мани ги тия дет разправят, че на 14 са го правили - едната половина лъжат, другата и да не лъжат - рога пораснали ли са им ? ;)

NamelessRomantic
07-28-2009, 22:34
Аз съм девствен на 16 и ни най-малко не ми пука.Дори се гордея от това - не бива да си профукваш един от най-хубавите (и единствени в живота) моменти ей така.Ще ти дойде времето,и тогава НЯМА да съжаляваш :) .

П.С. Ти ако мислиш че тея комплексари дето пишат че са го правили на 14 наистина са го правили...Ел-Оу-Ел. :D

Xitap
07-28-2009, 22:44
Аз съм девствен на 16 и ни най-малко не ми пука.Дори се гордея от това - не бива да си профукваш един от най-хубавите (и единствени в живота) моменти ей така.Ще ти дойде времето,и тогава НЯМА да съжаляваш :) .

П.С. Ти ако мислиш че тея комплексари дето пишат че са го правили на 14 наистина са го правили...Ел-Оу-Ел. :D
Всеки път е първи път, защото всяка жена е различна и иска различни неща, прави различни неща и има различен подход. С какво първия път е първи? С това, че топваш чушката ли? Е, НЕ!!! За мен с всяко момиче е 1 път и предпоследен съответно. Затова винаги на макс и винаги като за първи път!

sexfantasy
07-28-2009, 22:53
Трябва да си горд, че твоята основна цел в живота не е да чукаш за бройката... Малко са тези момчета, на които им пука коя чукат...

Xitap
07-28-2009, 22:58
Трябва да си горд, че твоята основна цел в живота не е да чукаш за бройката... Малко са тези момчета, на които им пука коя чукат...
Е тия дето карат наред, явно имат резервни паци в тях или са си ги намерили на улицата. Аз лично си имам възгледи!

Nakadah
07-29-2009, 03:34
тея де са го правили на по 14 вече ровят по кофите

а по темата:
ем как да не се отчаеш
яж сладолед и гледай томи и джери

barzev
07-29-2009, 05:20
Абе ходи по барове и сваляй мадами, кво толкова ? Успех :razz:

Scouser
07-29-2009, 12:13
Горе главата, наборе! Стегни се, все пак си мъж, не женчо, нали така. ;)

myHeartIsOnlyForYou
07-29-2009, 14:00
Напоследък няма май много смислени теми... :o .
Все пак за твоя успокоение ще ти кажа,че познавам 3 момчета на по 20 години,които са девствени..Така че успокой се - не си първия не си и последния.Честно казано от всички момчета,които познавам повечето по мои наблюдения са правили секс(или прогнозирам че ще правят)на средната възраст от 16години.Според мен това е индивидуално и всеки го прави,когато му се иска...Познавам достааа грозни момчета,които се хвалят ,че са го правили на 14 и всъщност знам,че е така.Но медал ли искат?? :D .Ти трябва да го направиш,защото искаш да ти е кеф,а не просто за да изгубиш девствеността си.

selens
07-29-2009, 14:02
Спокойно и твоето време ще дойде. :)

GD95
07-29-2009, 14:15
Абе тея 14 годишните, които казват че са се е**ли да не мислиш че са го правили. Те ако видят голо момиче ще им щръкнат малките клечоци в гащите и ще свършат преди да се събуят :razz: (Аз съм на 15 де, ноо по принцип съм със 16-17 годишни :oops: ) Та не трябва да ти пука. Ако ти е по-малко от 10 см вече е притеснително :razz: Но това за момичето .. промени стила си - на обличане, промени прическата си и като цяло вънщния вид. Ако си груб стани мил, а ако си мил стани различен :P Има различни момичета, някои харесват силни идиоти, а други умни и забавни момчета. А ние високите и нацепени забавни момчета сме загубени. :D

Опитай с някоя! Може би всяка би била да е с теб, но просто ти не си опитал досега :) Ако си срамежлив е зле. Ако си харесаш някоя просто я заговори 8)


Да живеят идиотите 8-) По темата- ЛЪЖАТ,НЕ ИМ ВЯРВАЙ ! :D

devi
07-29-2009, 14:26
Гледам секс лексикона няколко страници всички момчета първия им път на по 14 а аз като другия месец прая 17 и още дори приятелка не съм имал как да не се отчая човек .. ма и такива като мене трябва да има явно :(

Като станеш на 18/ 19+ тогава се притеснявай. Даже и тогава не трябва. Още си малък и имаш цял живот пред теб. Какво си се забързал толкова? Не е ли по-яко да го направиш с човека който харесваш и обичаш, вместо с поредната курва. аз го направих с 1 уникално момче, с което бяхме заедно общо 2 прекрасни години. Още сме супер приятели и не съжалявам, че беше с него. А имам ч приятел, който се сдухваше, че не го е правил, а беше на 15 повече не му давам и го направи с 2 уникални курви и сега супер мн съжалява. Има време и за теб.

NoTime
07-29-2009, 16:57
знам че няма да те успокой,но и аз ще ти го кажа СПОКОЙНО :)
няма смисъл да се притесняваш и ще го разбереш,след като вече го направиш и се успокойш....ай и късмет :)

Nakadah
07-29-2009, 17:02
и аз съм се отчаял от Българския народ, ма не го повтарям навсякъде

MonSitY
07-29-2009, 19:41
те тези момчета са отговаряли на въпроса на колко са били когато са правели секс за първи път.ама ако въпроса беше дали са доволни и дали е трябвало да изчакат някои може да кажат да... ( макар че мъжете не признават мн мн такива неща, но се пак днешните момчета на 15-16 са такива ''момиченца'' та не бих се очудила.. ) помисли и ти кое по струва: си доволен от партниора или от това че вече си го правил...

258
07-29-2009, 23:39
Не, не се отчайвай ;) има време .. пък и нали знаеш, че тези които най-късно проговарят, после не им спира устата :D :D

Swingswing
07-30-2009, 02:42
Нищо не губиш, повярвай ми... Тези нерви, които би похабил по едно момиче на тази възраст ще ти трябват и занапред. За всичко си има време, бъди щастлив и непринуден и ще бъдеш забелязан, гарантирам ти го :) .

Aicken
07-30-2009, 05:41
отчайващо :-o