PDA

View Full Version : Ролери/Блейдове ?



ionitoo
07-26-2009, 11:04
Амии.... Тъй като сега е лято и се чудя какво да правя по цял ден реших, че мога да си купя ролери или блейдове с които да се предвижвам. Хем ще изразходвам енергия, хем няма да ми е скучно. Искам да ви попитам какво да си взема ролери или блейдове. Искам нещо на което ще съм достатъчно стабилна и няма да ми убива и да ми прави рани по краката. Искам да ми е удобно. Не смятам да се пускам по разни големи рампи и да се трепя а просто да карам за кеф. Помогнете ми, моля ви!
Глагодаря предварително :-)

balon4eee
07-26-2009, 11:19
Начи ролерите или блейдовете не са съвсем средство за предвижване . 1во , по-добре си вземи блейдове , въпреки че са доста по-скъпички от ролерите , ама ролерите са за малки деца . С тия блейдове отиваш на някой рампа и почваш да се учиш с другите блейдъри ... смисъл зарибявка си е и то голяма ако ти хареса . Пък ако искаш ролери отиваш в накъв подлез и се пързаляй :lol: Тъпо е според мен ... блейдовете са друго нещо ;)

DarkKisss
07-26-2009, 13:36
+ блейдовете са много по-удобни
-по-голяма е вероятността да паднеш

Jamalska
07-26-2009, 16:06
Абсолютно за различни неща се ползват.Блейдове си вземи само ако мислиш да пързаляш ръбове,рейлове или рампи.Те не са удобни за придвижване насам натам,най-малките грапавини създават дискомфорт или направо те препъват.Ролерите,фитнески ,със силиконови колелца задълже,се придвижват по по-разнообразни повърхности,пързалят се леко и развиват по-лесно скорост.За едно хубави от тях пак ще се оръсиш бая,но пак не колкото блейдове.

ionitoo
07-26-2009, 16:33
Ами аз нямам намерение по града да се мотам с ролери/блейдове :D Тъкмо направиха много готин парк където няма нито една пукнатина или дупка - всичко е гладко, а има и площадка с рампи и такива работи само за скейтъри и блейдъри. Там мисля да карам :-)

skuck
07-26-2009, 17:12
купи си колело и отивай да караш в гората!

ionitoo
07-26-2009, 17:19
купи си колело и отивай да караш в гората!

Ако исках да карам колело в гората, щях ли да правя тема за блейдове ?? :idea:

rauwkost
07-26-2009, 19:40
Точно така, Jamalska е много права!
Блейдовете са за т.н. стънтове, слайдове и прочее, а ролерите са за придвижване, и по-точно, ако ти е за придвижването си купи кънки.

ionitoo
07-27-2009, 09:09
Точно така, Jamalska е много права!
Блейдовете са за т.н. стънтове, слайдове и прочее, а ролерите са за придвижване, и по-точно, ако ти е за придвижването си купи кънки.

А с кои ще съм по стабилна :)

Bianca
07-27-2009, 09:15
Каква е разликата между блейдове и ролери? :oops:

rauwkost
07-27-2009, 09:28
Bianca, прочети ми поста. :)
На кънките ще си много по стабилна защото на тях колелата са им успоредни както на скейтборд.

Jamalska
07-27-2009, 10:22
Произвеждат ли се още такива?
Щом ще караш на съоръженията няма какво да го мислиш-блейдове,другото просто не е приспособено.Блейдовете са по-тежки и плътно прихващат глезена, всичко в тях има идеята да се ползва за екстремни трикове и пързаляне. Ако ще си караш по гладичкото без да скачаш насам-натам си вземи ролери.

Jamalska
07-27-2009, 10:30
Каква е разликата между блейдове и ролери? :oops:
http://i29.tinypic.com/2dbqcdd.jpg ъмм ролери + блейдове на заден план

Bianca
07-27-2009, 10:37
ОМГ, винаги съм мислела блейдовете за ролери. :Д Просто някакви по-интересни и скъпи, хахахаха.

Canis_Dirus
07-27-2009, 10:40
Земи си едни кецове с колелца!

slap2trap
07-27-2009, 11:41
Ролери/Блейдъри не са работа... Или поне мен нещо не ми допадат - зимай един скейт от 3xS и си ти ~~
:P

ionitoo
07-27-2009, 13:00
Ролери/Блейдъри не са работа... Или поне мен нещо не ми допадат - зимай един скейт от 3xS и си ти ~~
:P
Вече минах и пре скейта ама нещо ми омръзна ... нямам голямо желание да карам :(

slap2trap
07-27-2009, 13:48
Аз сега съм на тази вълна, много даже се кефя ~~
А не харесвам ролери/блейдъри щото си винаги на колела, със скейта слизаш на земята фашташ си го в раката и си ти, а с тва постоянно си на някви колелца, малко гадно :D

ionitoo
07-27-2009, 14:46
Аз сега съм на тази вълна, много даже се кефя ~~
А не харесвам ролери/блейдъри щото си винаги на колела, със скейта слизаш на земята фашташ си го в раката и си ти, а с тва постоянно си на някви колелца, малко гадно :D

За колелцата си прав, но какво ти пречи като те заболят краката от тфа да стоиш с тях си обуваш маратонките и се приключва :D

Jamalska
07-27-2009, 17:23
ОМГ, винаги съм мислела блейдовете за ролери. :Д Просто някакви по-интересни и скъпи, хахахаха.
Ми...изглеждат по-различно,ползват се за друго...и са много скъпи,ама има и някфи мн скъпи фитнес кънки

Punisherrr
07-27-2009, 18:53
Начи ролерите или блейдовете не са съвсем средство за предвижване . 1во , по-добре си вземи блейдове , въпреки че са доста по-скъпички от ролерите , ама ролерите са за малки деца . С тия блейдове отиваш на някой рампа и почваш да се учиш с другите блейдъри ... смисъл зарибявка си е и то голяма ако ти хареса . Пък ако искаш ролери отиваш в накъв подлез и се пързаляй :lol: Тъпо е според мен ... блейдовете са друго нещо ;)

Айде бе? 8-) ....Аз имам хокейни и с тях могат да се правят някои трикчета също (не говоря за рампи и т.н.). А и момичето каза,че няма да скача по рампи...така че ;)

LiLGrizzly
09-04-2009, 13:03
Тцц Тцц.. какви индивиди имало тука .. :lol:

sKa73r4o93
09-04-2009, 13:18
Абсолютно за различни неща се ползват.Блейдове си вземи само ако мислиш да пързаляш ръбове,рейлове или рампи.Те не са удобни за придвижване насам натам,най-малките грапавини създават дискомфорт или направо те препъват.Ролерите,фитнески ,със силиконови колелца задълже,се придвижват по по-разнообразни повърхности,пързалят се леко и развиват по-лесно скорост.За едно хубави от тях пак ще се оръсиш бая,но пак не колкото блейдове.palni gluposti... bleidovete ne sa udobni za pridvijvane i nai malkite grapavini sazdavat diskomfort ili naprawo te prepuvat ?! lud li si we... bleidovete sa syper udobni samo za karane... mn po dobre ot roleri

sKa73r4o93
09-04-2009, 13:58
Ролери/Блейдъри не са работа... Или поне мен нещо не ми допадат - зимай един скейт от 3xS и си ти ~~
:P
Вече минах и пре скейта ама нещо ми омръзна ... нямам голямо желание да карам :(e kfo jelanie ti sig si karala 2-3 dena to taka nemoe ti haresa.. ;D

viksit0y
09-04-2009, 14:26
Аз предпочитам ролери..имах обаче искам да си купя нови.
Някой знае ли откъде мога да си купя ролери във Варна :-o

Kya
09-04-2009, 14:31
ionitoo, аз ти предлагам да не ги купуваш сега, защото сезонът почти свърши. А и ако не си се качвала преди на нещо подобно пробвай зимни кънки - почти същотото е даже малко по-трудно. пробвай да видиш дали изобщо ти се отдава и после на пролетта налузввай летните и давай...

suzi567
04-05-2010, 14:58
Блейдовете са по-добре :)))
аз сега си търся,но не мога да намеря хубава оферта ...моля пишете някой,ако продава блейдове
скайп: baby_lov4eto [/b]

awesomesheepy
04-05-2010, 15:14
аз имам ролери,ама са детски.
с гумени колелца,разширяват се.
ако се интересуваш драсни,в син и жълт цвят са 8-)