PDA

View Full Version : .



zwezdichka1
07-26-2009, 11:15
...

DanceGirl
07-26-2009, 11:24
Защо не пробваш диетата на доц.Байкова :) Аз съм втори ден на нея и се чувствам много добре :) (диетата е 38 дни) и все пак трябва да правиш упражнения,мисля че 2-3 пъти в седмицата фитнес ще ти се отрази добре
Относно прическата мисля,че е най-добре да се консултираш с професионалист :) нали затова им плащаме уж,да се погрижат най-добре за нашата коса и да ни предложата подходящата прическа :)
Успех! :-)

BlackMeow
07-26-2009, 11:29
Мила, много добре разбирам желанието да свалиш килограми, но не започвай никакви глупави диети! Само на 15 си в момента се развиваш! Има и други начини! Освен това килограмите на човек подлежат на промени, но ако сега си правиш неуместни опити с организма можеш дори да си навредиш на развитието,а това после не се поправя.


А ако някой те посъветва на 15 да се подлагаш на диетата на не занм си кой си просто му тегли една! :-x

MaLty
07-26-2009, 11:46
Може да отслабнеш с аеробика също ;) Иии намали тестените изделия и газираното,без да спазваш диети :) А колкото до прическата.. и мойта е такава само дето е по къса..незнам изправяй я къдри я кфото искаш прави 8-) Успех :)

NqkfaNikakva21
07-26-2009, 12:03
до училището има доста време, т.е ще успееш :)
има много приятни диети, пък и направо както каза Малти махни тестеното, газираното, мазното, сладкото с подходящо натоварване ще свалиш желаните килограми :)
пък и махни ти тея килограми ... важно е как изглеждаш :)

Успех ти желая и да ни се похвалиш за резултатите :)

kuklichka_bg
07-26-2009, 12:15
Не е само да искане

MrUndaztood
07-26-2009, 12:34
Не е само да искане и писане във форуми.

Сядаш,четеш.правиш упражнения за бедра+кардио,ако трябва и на фитнес ходиш,махнеш "храните"-боклуци,НЕ гладуваш (както ти предложиха при доц.Байкова) и имаш търпение

zwezdichka1
07-26-2009, 13:47
:-)

pale4ka
07-26-2009, 15:12
Просто се ограничавай и спорт.
Успоредно с това което правиш,можеш да спреш хляба,сладките неща и да си установиш режим на хранене :) Тичай,карай колело,запиши се на танци,аеробика,тае-бо ако щеш,то даже е много ефективно.

Има варианти много,просто води здравословен начин на живот :)

ElinoOor
07-26-2009, 15:14
скъси дължината на косата и махни тия кичури :-o
бритона предлагам да го оставиш,прибави малко обем и всичко е ок
само да не замязаш на емо :smt108

nymphetaminegirl
07-26-2009, 17:55
мммм никакви диети ... Аз бих ти препоръчала рано сутрин да ходиш да тичкаш около 2 часа в парка в градченцето ти ... сутрин да ядеш плодове...да ограничаваш хляба и да не ядеш много мазно. Пии повечко вода. А относно ква прическа да си напраиш не те знам фешънче ли си или метълче или рапърче тъй че кажи мога ти дам много съвети

ameli
07-26-2009, 18:09
може ли твоя снимка, за да ти предложим какво можеш да направиш с косата си и дали вобще е нужно да ги сваляш тея 5кг

zwezdichka1
07-26-2009, 19:36
ем вижте в профила ми снимките понеже регистрацията ми е от скоро и не ми дава да кача...