PDA

View Full Version : Обица на езика?



BqlaLiniq
07-26-2009, 13:35
del

DarkKisss
07-26-2009, 13:39
аз като се пробивах ми взеха 30лв и там ще ти трябват още 2-3 за Сандрин (разтвор за промивка) и не те питат къде искаш да те продупчат :)

hardball
07-26-2009, 13:41
30 със, би трябвало да те попитат (по- напред или назад), в повечето студия хигиената е перфектна, но то си зависи и от твоята поддръжка.
Много трудно се възпалява пиърсинг на езика, просто трябва да жабуриш Сандрин ;)
Аз съм била в "Диви и красиви" и "на тъмно" и на двете места всичко беше екстра ^^

DarkKisss
07-26-2009, 13:46
не питат
те знаят къде да се пробива езика.има нерви които може да се засегнат и остане без някое сетиво затова не питат

BqlaLiniq
07-26-2009, 13:48
delllll

hardball
07-26-2009, 13:57
не питат
те знаят къде да се пробива езика.има нерви които може да се засегнат и остане без някое сетиво затова не питат
Пълни глупости, всяка една от точиците на езика ти е нерв, единственото, което могат да засегнат е жилата посредата. Няма как да не засегнат поне 1 вкусов рецептор, но е глупаво да си мислиш, че е възможно да ти спрат вкусовото възприятие. Градски легенди, да плашат малките момиченца.

Може по- напред или по- назад, само си кажи, дори да не те питат.

Първо си с по- дългата поне 10-тина дена, докато позарастне и езикът спре да се подува. След това може да сменяш. От теб се очаква всяка седмица да почистваш обицата за 5 минутки и в началото да се жабуриш. Това е.
Сам можеш да я смениш, принципно.

BqlaLiniq
07-26-2009, 14:04
del

hardball
07-26-2009, 14:23
Еми по- бавно зараства. Първия път си пиех и пушех и си беше ок, вторият път размислих малко и реших да остава настрана.
Газирано, пиене и пушене намали до минимум, най - добре спри за 10-тина дена.

Swinkenhoffer
07-26-2009, 14:41
аз същата вечер изплюсках пълна чиния с лютиви, горещи спагети и щях да умра... но не умрях! 8-)
все пак не си прави експерименти, а най-добре е направо да разпиташ човека, който ще те пробива.

Pedigree
07-26-2009, 15:02
На мен с пробиването, обецата и сандрина ми беше 32 кинта.
А за газирано, алкохол и цигари... аз една седмица не бях пушила, повече от седмица не бях пила газирани напитки, алкохол, така че поне за седмица гледай да ги поспреш тези неща.
За храненето си е индивидуално. Някои карат на кремчета, аз помня, че час след пробиването изядох торба с форнетти и още куп работи, но всичко, което поглъщах, си го разделях на части:Д

BqlaLiniq
07-26-2009, 21:28
del

DarkKisss
07-27-2009, 10:49
не питат
те знаят къде да се пробива езика.има нерви които може да се засегнат и остане без някое сетиво затова не питат
Пълни глупости, всяка една от точиците на езика ти е нерв, единственото, което могат да засегнат е жилата посредата. Няма как да не засегнат поне 1 вкусов рецептор, но е глупаво да си мислиш, че е възможно да ти спрат вкусовото възприятие. Градски легенди, да плашат малките момиченца.

Може по- напред или по- назад, само си кажи, дори да не те питат.

Първо си с по- дългата поне 10-тина дена, докато позарастне и езикът спре да се подува. След това може да сменяш. От теб се очаква всяка седмица да почистваш обицата за 5 минутки и в началото да се жабуриш. Това е.
Сам можеш да я смениш, принципно.

скъпа, мен никой не ме е пита къде искам да ми пробият езика той си начерта там и ме проби, за рецепторите съм съгласна.

hardball
07-27-2009, 11:03
Ох, не ми казвай "скъпа", сигурно си на 13...

Ако кажеш "искам по- назад" или "искам по- напред" ще ти го направят така, нямат право да ти пробият езика, ако на теб не ти харесва къде е. Това, че не са те питали е голямо важно, можела си да си кажеш, ако си искала.
За рецепторите остава и да не си съгласна..

BqlaLiniq
08-07-2009, 14:29
del

devi
08-08-2009, 11:54
На мен ми седя подуто 2/3 дена, но в моя случей нещата се развиха много добре-не е имало никога болка, не е кървяло, не е имало възпаления или нещо подобно, а и обичката си беше на точното място. Даже не съм фъфлила. :) Имам приятелки на които им е седяло подуто цяла седмица. Много зависи от това дали човека, който те е пробил е добър.

BqlaLiniq
08-08-2009, 16:17
del

exclusivegirl
08-09-2009, 13:42
Мерси :-)
Аз квато съм ще я чистя всеки ден :lol:
бтв а как седи въпроса с пушенето и с газираните напитки и алкохола?
Едни казват 1-2 седмици, други, че нямало проблем..съвсем се обърках..


мм виж сега.. аз след като си я направих ми беше изключително неприятно но понеже родителите ми не знаеха аз по някакъв начин трябваше да ям... и си ядох.. пих на следващия ден и алкохол.. цигари не пуша но малко след като си я направих излязох с един фр той ми даде да дръпна от цигарката дето си беше свил.. не ми стана нищо.. чесно казано и аз се почудих най- много за това че в същия ден като я направих си хапвах всичко само че наистина беше неприятно .... :P

exclusivegirl
08-09-2009, 13:44
Аха, а като си дигаш езика нагоре отдолу болеше ли те? Оф мн. ми е притеснено ама вече свиквам :)
бтв имам ещо като легълце дето седи обицата..то ще се махне ли?

иии аз имах същото... търпение ще се махне... на мен езика няколко дни ми беше ужасно бял... бях малко уплашена но всичко отмина... :D