PDA

View Full Version : Къна за коса...?!



propusk
07-26-2009, 15:47
Искам да се боядисам с черна къна за коса. Всеизвестно е, че къната уж подхранва, но е повече от ясно, че си е чиста химия :D Та въпроса ми е дали много ще ми изгори ако я боядисам, тъй като косата ми е малко изтощена от преси,пяна,топиране и тн. Не съм от най-зарибените и не се изправям всеки ден - 1 път на 2 седмици, че и по-рядко, но все пак е малко изгорена. Въможно ли е да ми изгори още повече или ще стане по-добре от къната? ... Или нищо няма да се промени? :D Моля по-опитните и знаещите от мен да споделят, ако може и да ме насочат към марка къна за коса.
Благодаря предварително.

PS: Косата ми е къдрава и гъста, много тъмно кафява на цвят, почти черна. Косъмът е здрав, но малко се е поотпуснал от изправянето.

pale4ka
07-26-2009, 15:52
Аз след като се къносах,косата ми стана много хубава.

propusk
07-26-2009, 15:55
Това се надявах да чуя :D Дано и при мен стане така...... На най-добрата ми приятелка също и стана много хубава, но нейната почти не е пипана с преса, за това ме предупреди :(

pale4ka
07-26-2009, 16:02
Боже,аз от една година почти всеки ден се изправям ... :)

co0L_gIrL
07-28-2009, 23:46
къносвала съм се 2 пъти с тази индийската къна.. нищо ми няма на косата.. изобщо не се е увредила, даже стана мекичка и бляскава.

nasito88
07-29-2009, 00:52
и моята коса стана хубажа след каносването и мисля пак да си я напрая скоро

Len4etyYyy
07-29-2009, 07:35
Aми къната е на растителна основа мисля

lenito_sf
07-29-2009, 14:41
Боже,аз от една година почти всеки ден се изправям ... :)


Аз пък всеки ден :P :lol: ..без събота и неделя .. А иначе от известно време майка ми използва само къна и е много доволна ,а тя използва маша често :)

guinessgirl
07-29-2009, 15:04
да,и моята коса стана по-хубава от употребата на къна..аз използвах Herbal,ама червена,и съм суупер доволна..

само че недей се къносва,ако смяташ да си сменяш цвета скоро.. нямаш представа каква мъка е докато падне..

djuki
07-29-2009, 16:26
Аз ползвах на афродита , но червена и косата ми беше по - добре . Къните уж се правят от разни растения и подхранват при всички положения мисля че няма да ти навреди.

propusk
07-31-2009, 08:50
ми т`ва е...къносах се вече... отначало косата ми беше УЖАСНА твърда и гадна... :shock: викам си `край, изгорих я` :D ама след още няколко отмивания се оправи, сега е мекичка и приятна, НО.......не се харесвам с черна коса ;( надявам се да пане цвета след 1-2 месеца :( Взех си на къна Арома

UnaBletoLoVeU
07-31-2009, 08:52
^Затова трябваше да пробваш с оцветител първо.

Аз и в момента се правя червена, но с оцветител. Не иска да се боядисвам или каносвам, въпреки че много се харесвам, защото си харесвам и истинския цвят.

syntheticgirl
08-01-2009, 14:13
ми т`ва е...къносах се вече... отначало косата ми беше УЖАСНА твърда и гадна... :shock: викам си `край, изгорих я` :D ама след още няколко отмивания се оправи, сега е мекичка и приятна, НО.......не се харесвам с черна коса ;( надявам се да пане цвета след 1-2 месеца :( Взех си на къна Арома


с каквото и да си боядисаш косата в черен цвят, не се маха по никакъв начин освен с ножицата :-D

lazzza
08-01-2009, 19:33
косата става лъскава общо взето не е толкова зле да я използваш само дето като се къпеш пада и е някво гадно да гледаш как ти тече червено ( в моя случай ) от косата 8-)

co0L_gIrL
08-02-2009, 22:45
Оф.. не е вярно че пада трудно.. мен къната ми падна за 3-4 месеца.

heiress
08-03-2009, 21:32
Наистина подрхранва, но само индийската къна. Всякакви български и други боклуци са бъкани с химикали.

propusk
08-11-2009, 10:01
Оохх ми... минаха се 10 дена и цвета избледня, в смисъл не е толкова наситено черно и сега се харесвам, но определено няма да се повтори :D

katetohita
07-07-2012, 07:09
Взела съм си къна на арома кестен и мисля да се боядисъм, но ми казаха ,че не пада барзо трябва да чакаш докато израсте така ли е наистина ?