PDA

View Full Version : Противозачатъчни



blamegirl
07-26-2009, 17:48
piq protivozachatachni ot 1 sedmica,no ne sled kraq na cikala mi .. dali sh mi deistvat

Друг път пиши на кирилица.
Редактирано от Punisherrr

Sladurcho
07-26-2009, 17:51
piq protivozachatachni ot 1 sedmica,no ne sled kraq na cikala mi .. dali sh mi deistvat
какво имаш предвид под дали ще ти действат.... дали ако пак ги почнеш ще има ефект или дали с тези които си пила преди цикъла си сега си предпазена от забременяване... ако е второто..... дали ако преди 1 седмица съм се напил още ще имам махмурлук ... мисля че ти отговорих

FeelMyPain
07-26-2009, 17:55
дали ако преди 1 седмица съм се напил още ще имам махмурлук ... мисля че ти отговорих

Или незнаеш дейвствието на противозачатъчните или сравнението ти е напълно грешно..

Sladurcho
07-26-2009, 17:58
дали ако преди 1 седмица съм се напил още ще имам махмурлук ... мисля че ти отговорих

Или незнаеш дейвствието на противозачатъчните или сравнението ти е напълно грешно..
възможно е и да съм в грешка затова всеки си казва мнението нали така :)

marsella
07-26-2009, 17:58
Оууу божее мооой :lol: :lol: :lol:

MaLty
07-26-2009, 18:09
:-|

Big_Star
07-26-2009, 19:23
аз също имам едно питане по повод противозачатъчните....значи лекарката ми ги предписа и си купих "Жанин" ...каза да започна с първото хапче на парвия ден от предстоящата ми менструация...и след това да продалжа..ок това е ясно...а да попитам може ли приятеля ми спокоино да свършва в мен...след като пия тези хапчета или трябва пак да прекъсва.... знам че може въпроса ми да е глупав..но моля ако някох може да ми отговори...благодаря :-D

kalpazanka
07-26-2009, 19:33
piq protivozachatachni ot 1 sedmica,no ne sled kraq na cikala mi .. dali sh mi deistvat

Друг път пиши на кирилица.
Редактирано от Punisherrr
Използвай друг контрацептивен метод в първите 7 дни от приема. Прочети си листовката, би трябвало да има указания.

аз също имам едно питане по повод противозачатъчните....значи лекарката ми ги предписа и си купих "Жанин" ...каза да започна с първото хапче на парвия ден от предстоящата ми менструация...и след това да продалжа..ок това е ясно...а да попитам може ли приятеля ми спокоино да свършва в мен...след като пия тези хапчета или трябва пак да прекъсва.... знам че може въпроса ми да е глупав..но моля ако някох може да ми отговори...благодаря :-D
Може, стига да нямаш диария или повръщане. Тогава ефективноста на ОК намалява.

Sigrina
07-26-2009, 19:48
Прочети листовката на противозачатъчните хапчета. Внимателно :)

sme6ko123
07-26-2009, 21:19
piq protivozachatachni ot 1 sedmica,no ne sled kraq na cikala mi .. dali sh mi deistvat

Друг път пиши на кирилица.
Редактирано от Punisherrr
Вземи и противозатъпяващи.

aloveyou
07-27-2009, 08:29
piq protivozachatachni ot 1 sedmica,no ne sled kraq na cikala mi .. dali sh mi deistvat

Друг път пиши на кирилица.
Редактирано от Punisherrr
Вземи и противозатъпяващи.

:-D

verliebt
07-27-2009, 14:08
piq protivozachatachni ot 1 sedmica,no ne sled kraq na cikala mi .. dali sh mi deistvat

Друг път пиши на кирилица.
Редактирано от Punisherrr


Гинеколога не ти ли обясни как се вземат тези хапчета? :?