PDA

View Full Version : Разхлабителни ?!



lazzza
07-26-2009, 20:06
Имам въпрос . някой от вас ползвал ли е Природна Сена лаксатив и ако да какви са отзивите ? . пристрастяването наистина ли съществува или .. замислих се защото са на доста достъпна цена а пък казват че не са полезни .. :?

SuMmEr_KiSS
07-26-2009, 20:14
На каква цена са ? :-o

lazzza
07-26-2009, 20:16
ами Природна Сена лаксатив точно тези са 1.26 .. :-o което ми се стори доста стряскащо но четох че имат МНОГО странични ефекти за това питам дали някой е пробвал и т.н. за мен тва е пълната глупост но понеже се било отслабвалоо .. и дрън дрън

SuMmEr_KiSS
07-26-2009, 20:19
Те всички ми говореха че и от английската сол имало ГОООЛЯМ ефект..да няма що остана ми само отвратителния вкус в устата и нищо повече .. според мен по-добре недей се занима ..незнам все пак нека някой да каже дали го е пробвал

lazzza
07-26-2009, 20:20
а аз просто ми е интересно .. мислеХ да взимам но няма .. но все пак въпроса си остава

MrUndaztood
07-26-2009, 20:39
Що не пробваш с Лаксена?

Има едни диетични шоколадчета (много малки) на Милмекс,казват се Комфорт. Изяж 3 ииииииииии ще пукнеш .... гарантирано,с опит говоря (просто чак когато ги изядох видях,че пише разхлабително и по 3 парченаца а не шоколадчета)

lazzza
07-26-2009, 20:45
ъъ ?!

Rebellion_Angel
07-26-2009, 20:56
Ако реших да взимаш разхлабителни, пии много вода. Може да се дехидратираш.

Little_Lady93
07-26-2009, 21:13
Модовете най хубаво да заключат темата понеже сички дават коментари и съвети без д азнаят че момичето е 43 кг на 165 и е анорексичка.Стигат и съвети за отслабване а сега и лаксативи.Ти ядеш по 100 гр зеленчуци на ден какво очакваш да направят лаксативите?Те няма на какво да подействат.И спри вече с тва отслабване, по дяволите НЕ ТИ Е НУЖНО

LittleFashionista
07-26-2009, 21:25
оххх lazzza кога ще се спреш? Колко още ще сваляш? Колко още ще се мъчиш? Трябва да отидеш в клиника :? В една тема беше писала, че искаш да се оправиш, но доколкото виждам, не е така :? Кога ще разбереш, че не постъпваш правилно :?
Не ти стига анорексията, а сега ще взимаш и лаксативи да ставаш булимичка :?
И аз като Little_Lady93 съм ЗА заключването на темата :?

lazzza
07-26-2009, 21:50
ем пак ми стана нещоо .. пак имам чувството че съм дебелаа ; (( .. пак .. започваа

mArMaLaDkA
07-26-2009, 21:54
Абе, момиче, вдигни си самочувствието! Какви, откровено казано, дебели същества имат самочувствие до Бога, а ти с това кльощаво телце, продължаваш да си втълпяваш разни неща! Дишай, дишай и пак дишай. Явно нещо те тормози. Ходи да тичаш, и то много. Когато нещо ме мъчи, бягам с всичка сила, до изнемогване и се оправям.

EarthShaker
07-26-2009, 22:14
ти си болна... потърси помощ

lazzza
07-26-2009, 22:22
нямам сили да тичам .. иначе ..

mArMaLaDkA
07-26-2009, 22:55
А кеф ли ти е да се гледаш в такова състояние? По цял ден да си уморена, едвам да ставаш от кревата, а ако станеш - да искаш пак да легнеш? Яко мазохизъм, а? Не си заек, не си и морско свинче, та да се храниш по тоя начин. Вземи хапни малко човешка храна и ще видиш как ще имаш енергия не само да направиш една обиколка на блока, ами и да си оправиш леглото.

TheNewReligion
07-26-2009, 23:00
Дриз-дриз* Отиди при специалист. :)

Loshotia
07-27-2009, 06:29
Е то като е анорексичка има ли какво да изкарат тея разхлабителни :-D

MrUndaztood
07-27-2009, 06:51
Е то като е анорексичка има ли какво да изкарат тея разхлабителни :-D

H2O

Bianca
07-27-2009, 07:09
С ханш 65 тръгнала да ми се просира... :lol: :lol: :lol:
Момиче, осъзнай се, потърси специализирана помощ.

kalpazanka
07-27-2009, 08:12
lazzza, доколкото помня, родителите ти са здравни работници. Те какво мислят по въпроса с приемането на разхлабителни?! И защо питаш нас, а не тях?!

LittleFashionista
07-27-2009, 08:47
родителите й са здразни работници :shock: !!!???? И още не са я завели в някоя клиника :shock: Та те какво? Просто гледат как дъщеря им си съсипва живота :shock: :? ???

zvezdichkaaa
07-27-2009, 09:57
ОМГ докъде стигат някои хора,за да са слаби.Това да се насирaш доброволно е СМЕШНО и ГЛУПАВО!!!Ти трябва нещо да не си добре с главата,моля те иди потърси някъде помощ,че ставаш вече за посмешище.Ще ме извиняваш за грубия пост,но ме е яд да гледам освен всички глупави теми и тази също.Ти нямаш чувство за реалност,найстина...

SuMmEr_KiSS
07-27-2009, 11:58
ОМГ докъде стигат някои хора,за да са слаби.Това да се насирaш доброволно е СМЕШНО и ГЛУПАВО!!!Ти трябва нещо да не си добре с главата,моля те иди потърси някъде помощ,че ставаш вече за посмешище.Ще ме извиняваш за грубия пост,но ме е яд да гледам освен всички глупави теми и тази също.Ти нямаш чувство за реалност,найстина...
zvezdichkaaa, попринцип не подкрепям употребата на разхлабителни от авторката щом има такива проблеми,но ! Разхлабителните действат понякога много добре и са доста полезни.тъй като благодарение на тях се изчиства тялото от супер вредни токсини и какви ли не буклуци.Няма нищо лошо да ги ползваш един път на месец за да се причистиш. :)

zvezdichkaaa
07-27-2009, 12:11
ОМГ докъде стигат някои хора,за да са слаби.Това да се насирaш доброволно е СМЕШНО и ГЛУПАВО!!!Ти трябва нещо да не си добре с главата,моля те иди потърси някъде помощ,че ставаш вече за посмешище.Ще ме извиняваш за грубия пост,но ме е яд да гледам освен всички глупави теми и тази също.Ти нямаш чувство за реалност,найстина...
zvezdichkaaa, попринцип не подкрепям употребата на разхлабителни от авторката щом има такива проблеми,но ! Разхлабителните действат понякога много добре и са доста полезни.тъй като благодарение на тях се изчиства тялото от супер вредни токсини и какви ли не буклуци.Няма нищо лошо да ги ползваш един път на месец за да се причистиш. :)

Нали се сещаш,че не всичко,което лети се яде?!С какво са полезни по-точно?Един воден ден ти върши същата работа(прочиства тялото и т.н.) без да се чудиш дали няма да се насереш,като излезнеш навън.Айде добре,ако има някакви стомашни проблеми ок,но в този случай-не съм съгласна!Само,ако дълго време не е ходила до тоалетната е добре да се взимат не за да се прочисти!


А да и от какво да се прочиства авторката ти въобще чела ли си менюто и?Ако не си-прочети го и пак ще си приказваме!

LittleFashionista
07-27-2009, 13:27
165 - 43кг .. 13 години
:shock: :shock: :shock: :? :? :?

Това е един цитат на лазза от друга тема :? На 13 :? Толкова си малка, а какви неща си причиняваш още отсега.
А лаксативи за какво са ти lazzza ? Преди малко прочетох за тея лаксативи и диоретици, че ги използвали булимичките :? Омръзна ти да гладуваш и затова вече ще ядеш като свиня и после ще повръшташ?

Предлагам темата да се заключи.На lazzza не й трябва да отслабва а да НАПЪЛНЕ!!!

SuMmEr_KiSS
07-27-2009, 13:38
ОМГ докъде стигат някои хора,за да са слаби.Това да се насирaш доброволно е СМЕШНО и ГЛУПАВО!!!Ти трябва нещо да не си добре с главата,моля те иди потърси някъде помощ,че ставаш вече за посмешище.Ще ме извиняваш за грубия пост,но ме е яд да гледам освен всички глупави теми и тази също.Ти нямаш чувство за реалност,найстина...
zvezdichkaaa, попринцип не подкрепям употребата на разхлабителни от авторката щом има такива проблеми,но ! Разхлабителните действат понякога много добре и са доста полезни.тъй като благодарение на тях се изчиства тялото от супер вредни токсини и какви ли не буклуци.Няма нищо лошо да ги ползваш един път на месец за да се причистиш. :)

Нали се сещаш,че не всичко,което лети се яде?!С какво са полезни по-точно?Един воден ден ти върши същата работа(прочиства тялото и т.н.) без да се чудиш дали няма да се насереш,като излезнеш навън.Айде добре,ако има някакви стомашни проблеми ок,но в този случай-не съм съгласна!Само,ако дълго време не е ходила до тоалетната е добре да се взимат не за да се прочисти!


А да и от какво да се прочиства авторката ти въобще чела ли си менюто и?Ако не си-прочети го и пак ще си приказваме!

"zvezdichkaaa, попринцип не подкрепям употребата на разхлабителни от авторката щом има такива проблеми" КАЗАХ,ЧЕ НЕ ПОДКРЕПЯМ АВТОРКАТА ДА ИЗПОЛЗВА ЛАКСАТИВИ.. И КАЗАХ КАКВО МИСЛЯ ЗА ТЯХ ОБЩО ! НЕДЕЙ ДА МИ СЕ НАХВЪРЛЯШ,АКО ОБИЧАШ ! :)

zvezdichkaaa
07-27-2009, 14:31
^Не се нахвърлям на самата теб,а на тъпото ти мнение!Дори да не става дума за авторката хапчетата не са полезни,освен ако не се нужни на някого.Когато може да мине без тях,може!Ако има проблем тогава да ги взима,но със сигурност може да мине и без този "веднъж в месеца"!Има далеч по-полезни начини да се пречисти,които не включват разстройство!

SuMmEr_KiSS
07-27-2009, 15:00
^Не се нахвърлям на самата теб,а на тъпото ти мнение!Дори да не става дума за авторката хапчетата не са полезни,освен ако не се нужни на някого.Когато може да мине без тях,може!Ако има проблем тогава да ги взима,но със сигурност може да мине и без този "веднъж в месеца"!Има далеч по-полезни начини да се пречисти,които не включват разстройство!
Окей ;) имаи си мнението и аз ще си имам своето. :)

Loshotia
07-27-2009, 16:19
Значи родителите не са си на мястото. Плюс това ефектът от разхлабителните не е видим( освен ако наистина го ползваш по предназначение). Отразява се единствено на кантара.

lazzza
07-27-2009, 17:13
lazzza, доколкото помня, родителите ти са здравни работници. Те какво мислят по въпроса с приемането на разхлабителни?! И защо питаш нас, а не тях?!
първо защото прочетох за тях и ми стана интересно и второ няма как да ги питам защото ще си помислят че ИСКАМ да ги ИЗПОЛЗВАМ . не че на мен не ми пречи да отида да си купя де .. просто виждам че използването им е ПЪЛНА глупост .. и все пак мерси за инф. :)

lazzza
07-27-2009, 17:16
родителите й са здразни работници :shock: !!!???? И още не са я завели в някоя клиника :shock: Та те какво? Просто гледат как дъщеря им си съсипва живота :shock: :? ???
ами всъщност не , не ме гледат . опитаха много неща поне майка ми де защото аз живея с нея .. водеше ме при какви ли не специалисти и т.н. накрая аз й казах че се чуствам като луда и няма да продължа да ходя .. и просто с инат спрях .. а за клиника аз не й давам да споменава ... била съм веднъж просто за да ме изплашат лекарите и втори път не искам да стъпвам на такова място !! макар уплахата да беше за малко .. затова и продължавам така явно .. незнам . следващият вторник имам час при лекар ( поредният ) ии ще видим какво ще ме правят .. :-o

lazzza
07-27-2009, 17:17
А и все пак да кажа . Нямам нужда някой да ми се кара и да ми казва че съм луда и т.н. имам нужда от разбиране . И наистина благодаря на хората които проявяват разбиране :)

MrUndaztood
07-27-2009, 17:25
Не знам защо българина се меси в живота на другите?! На зададен въпрос,момичето очаква да получи адекватен отговор,а не да и четат морал,който вече го е чувала. Всичко е до собствена воля - ако иска да спре,ще спре,а вие пак ще си останте с приказките.Сакън.

Всеки сам решава как да постъпва със здравето,живота и тялото си.


lazzza,в крайна сметка помисли какво ще спечелиш и какво рискуваш с всички тези отслабвания,от които нямаш нужда.Пък ако не,здрав да е ;)

Little_Lady93
07-27-2009, 18:37
Модовете най хубаво да заключат темата понеже сички дават коментари и съвети без д азнаят че момичето е 43 кг на 165 и е анорексичка.Стигат и съвети за отслабване а сега и лаксативи.Ти ядеш по 100 гр зеленчуци на ден какво очакваш да направят лаксативите?Те няма на какво да подействат.И спри вече с тва отслабване, по дяволите НЕ ТИ Е НУЖНОРоси, мноо си ми интересна значи..
Ти си същата, а на нея даваш акъл.. :-o

Изв ама аз не изглеждам кльощава даже по скоро другото.Няма място за сравнение тука.Тя повръща освен това.Аз за щастие няма такива проблеми, дано скоро и тя да няма(макар че не виждам желание да се оправи)

pi4man
07-27-2009, 18:44
Що не пробваш с Лаксена?

Има едни диетични шоколадчета (много малки) на Милмекс,казват се Комфорт. Изяж 3 ииииииииии ще пукнеш .... гарантирано,с опит говоря (просто чак когато ги изядох видях,че пише разхлабително и по 3 парченаца а не шоколадчета)

ахахах не ти завиждам :razz: :razz:

pinki
07-27-2009, 19:17
търсиш съжаление ли... нз :?
КЛЮЧ

lazzza
07-27-2009, 19:21
офф .. съжаление .. не търся аплодисменти сигурно . кво съжаление по - горе написах от какво имам нужда ПОДКРЕПА и РАЗБИРАНЕ .. хах .. :?

Little_Lady93
07-27-2009, 19:23
Тати ми каза че съм дебела пък :P :P :P
НЕ се базикам нито той се базикаше

Bianca
07-27-2009, 19:28
Почвам да се убеждавам, че не е чак толкова важно в каква компания се движиш... Родителите са по-важни.
Едва ли е лесно да имаш подобен... човек за баща. ;/ Майка ти какво смята по въпроса?

Little_Lady93
07-27-2009, 19:33
Тя винаги е съгласна с него.Абе въобще винаги съм била под голям натиск.Уча в Мат гимназия на която баща ми е директор а майка ми е учителка по математика.Сестра ми завърши с пълно 6 до 12 клас (не е имама нито 1 петица за год оценка) и наще ми поставят мн големи критерии.На всичкото отгоре всички смятата че съм влязла в тъпото дск и че си икзарвам оценките заради баща ми.Нормално е като умаловажават личността ми да искам да се докажа по някакъв друг начин напр. външенвид.Затова поне никой няма да ми каже че ми е наготово. :(

kalpazanka
07-28-2009, 11:00
http://www.puls.bg/health/sex/news_2340.html
Понеже явно с биохимични и физиологични факти е абсурд да ви оборя по въпроса с диетите, прочетете статията от puls.bg. И да ви светна- ранната менопауза влачи след себе си ранна остеопороза.
Така че каквото сами си направите, никой друг не може да ви направи!