PDA

View Full Version : Teкст



sweet_f_pz
07-26-2009, 20:36
Така,утре с моя приятел правим 5 месеца,проблема е че няма да е в града иначе щях да измисля нещо,искам да ми предложите (ако може де ) някакъв текст,( не само "обичам те")но пък и да не е нещо прекалено дълго..А другият проблем е че не измислям нищо,защото от 3 дена съм много зле,постоянно ми е лошо и не мога да мисля за това,седнах за 5 мин на пц само да попитам,защоото е важно за мен.Някакви идеи ? мерси

Kukumqvka
07-26-2009, 20:39
Той не е наше гадже следователно .. ти трябва да измислиш някъв текст :) Ти го познаваш и е твой приятел ! Вслушай се малко в сърцето си 8-)

Xitap
07-26-2009, 20:45
тОлкова време оБаче сме заедно, че вече мИ е Чудно кАкво Малко нещо би Трябвало да направя, за да знаЕш, че си пътеКата, кОято искам Така винаги да слЕдвам

Ако си го разбрала добре, ако не... вземи само удебелените букви и измисли нещо такова.

Quasar
07-26-2009, 20:47
ще му мине и замине край главата....задушавай го там някак си...колко го обичаш и прочее тъпотии..и без това не е особено вярно общо взето и след 3-4 месеца ще ти писне кво се мориш :-o

RaZzer
07-26-2009, 21:31
Стига де... на всички им омръзна да обясняват, че най-хубавото нещо, с което можеш да зарадваш любим човек трябва да идва от твоето сърце, а не от нечие пред някой компютър... просто е безсмислено... :roll:

Hilary_
07-26-2009, 21:36
hahxhaxhah сетих се за едно ... :D :D

С невинни мънички ръце,
ти бръкна в моето сърце
мина време, но раната не се затвори
и все към тебе ме влече,
ОБИЧАМ ТЕ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ!

П.С. Знам, че е дебилно ама съм прекалено разлигавена ...
:oops: :D :D

Priceless
07-26-2009, 21:39
Ооо .. Ивенце предлагам да се съберем и заедно да измислим нещо .. нали видя колко сме добри?! :grin: 8-)

woo
07-26-2009, 21:39
ще му мине и замине край главата....задушавай го там някак си...колко го обичаш и прочее тъпотии..и без това не е особено вярно общо взето и след 3-4 месеца ще ти писне кво се мориш :-o

ех че смел отговор .. не е мн сиг. че ще 'и писне ...

Hilary_
07-26-2009, 21:40
Ооо .. Ивенце предлагам да се съберем и заедно да измислим нещо .. нали видя колко сме добри?! :grin: 8-)

.. апфф страшни смее бее :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:

особено частта с димитраки ии гандалф белия беше много добра!! :lol: :lol: :lol: :lol:

П.С. Много те лоффф бее .. :oops: :-) :-) :D :D

Xitap
07-26-2009, 21:41
Ооо .. Ивенце предлагам да се съберем и заедно да измислим нещо .. нали видя колко сме добри?! :grin: 8-)

.. апфф страшни смее бее :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:

особено частта с димитраки ии гандалф белия беше много добра!! :lol: :lol: :lol: :lol:

П.С. Много те лоффф бее .. :oops: :-) :-) :D :D
ОMFG знаех си, че тука всички се познават!

Priceless
07-26-2009, 21:43
Ооо .. Ивенце предлагам да се съберем и заедно да измислим нещо .. нали видя колко сме добри?! :grin: 8-)

.. апфф страшни смее бее :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:

особено частта с димитраки ии гандалф белия беше много добра!! :lol: :lol: :lol: :lol:

П.С. Много те лоффф бее .. :oops: :-) :-) :D :D

И аз беее 8-) :-) Димитраки ПРЕЗИДЕНТ ! 8-)

Hilary_
07-26-2009, 21:48
ОMFG знаех си, че тука всички се познават!

.. е дай и с тебе да се запознаем ?? :D :D

И за да не е спам .. ето още такива, които намерих в момент на лигня ... :D :D

"Бих искала да ти кажа много, но не мога ..
Бих искала да ти кажа всичко но не трябва
Обичам те .. толкова много!!
Обичам те .. това е всичко!! "

"Аз живея, защото живееш и ти. Аз съм човек, защото човекът за мене си ти. Моето щастие с твоето име наричам, защото ти съществуваш и аз те обичам!"

П.С. Авторке .. амм все пак гледай и да дадеш нещо от себе си .. защото това са просто думи .. но думите не доказват чувствата!! Ии прибави нещо от теб .. за да не е "като всички останали" ...

Xitap
07-26-2009, 21:55
ОMFG знаех си, че тука всички се познават!

.. е дай и с тебе да се запознаем ?? :D :D
Аз съм скучен, не ви трябва да ме познавате.

TheDevilInMe
07-26-2009, 22:07
http://img269.imageshack.us/img269/3315/bpu1lyp73l4p8pjsxz2pb6w.jpg
На мен този текст, много ми харесва, дано съм ти помогнала. :oops:

Dgaduin
07-26-2009, 22:13
Става само да не му го прати в тоя вид = ] Тия хора трябва да се научат кога трябва да се натиска shift :D

ItalianMafia
07-26-2009, 22:17
Напиши му текст в който му казваш как го обичаш, някой спомен, нещо което сте преживяли (важен момент), било то как сте ходили примерно в няква градинка, на няква пейка гушната в него, обясни му как си се чувствала в тоя момент.. Това как се чувстваш като сте разделени.. Някак си да усети, че думите ти идват от сърцето ..

Faces
07-27-2009, 01:22
Бе пиши му ако ме оставиш или ми изневериш ще те скопя...обичам те :razz: :razz: :razz: