PDA

View Full Version : Приспивателни



eXpl0d3
07-26-2009, 20:47
Ще помоля някой да ми каже някакви приспивателни хапчета обаче да нямат някакви странични ефекти.... трябват ми за човек който не знае че ще ги пие тоест да му ги сипем в чашата и да заспи за около 7-8 часа примернио от 12:00 до 7:00.

Аз ако искам мога да намеря ама дане земе да му стане нещо щото не го познаваме и .. та давайте мнения :)

LittleFashionista
07-26-2009, 21:38
охо някой ще прави номерца 8-) :lol:

ameli
07-27-2009, 09:00
отиваш в аптеката и искаш такова хапчета, дето да се разтварят във вода. баба ми има някви малки и белички :lol:

Ilikeliljon
07-27-2009, 09:18
Ще помоля някой да ми каже някакви приспивателни хапчета обаче да нямат някакви странични ефекти.... трябват ми за човек който не знае че ще ги пие тоест да му ги сипем в чашата и да заспи за около 7-8 часа примернио от 12:00 до 7:00.

Аз ако искам мога да намеря ама дане земе да му стане нещо щото не го познаваме и .. та давайте мнения :)

Алоо, автора какви са тия работи, знаеш ли как може да ти се стъжни от такива действия, особено ако са противозаконни. Нямаш право да приспиваш никой без негово знание. :? :? :?

eXpl0d3
07-27-2009, 09:23
ае тряат ми някакви леки приспивателни - законни ... които се използват масово , просто да не се събужда то тъй ли иначе ще спи просто да е по - дълбоко :)

Ilikeliljon
07-27-2009, 09:27
ае тряат ми някакви леки приспивателни - законни ... които се използват масово , просто да не се събужда то тъй ли иначе ще спи просто да е по - дълбоко :)

Абе момче действието ти е незаконно, не хапчетата :-o :-o :-o