PDA

View Full Version : ми едно такова.. никво



Tomorrowww
07-26-2009, 21:59
Ии дойде и моя ред да си излея душата .. На 14 съм ( почти 15 ) -казвам го , защото доста хора се интересуват от възрастта и с право де.. Та историята е свързана с едно момче , тоест може да се каже , че са две .. така де , това няма значение. Преди година по същото време ходих с едно момче. С него бяхме повече приятели отколкото нещо повече , каквито сме и сега и каквито бяхме и преди да тръгнем.. но един ден той ми предложи и се съгласих, Не исках да го изгубя , пък и двамата бяхме приключили в една и съща седмица с гаджетата си и то просто стана някак си бързо и без да обмисляме последствията (можеше пък да излезне нещо. ) Ноо срещнах другото момче - съвсем случайно.. запознахме се по много необичаен начин който ще помня винаги , но няма да ви занимавам с подробности.. С него излизахме всеки ден , в продължение на 5-6 месеца .. оставали сме цели вечерите заедно когато наще ги е нямало и сме обикаляли къде ли не. А с тогавашното ми гадже , както вече споменах , пък и да не ме обвините , че съм курва бяхме по - скоро в приятелски отношения и той го знаеше и аз. И дойде поредния ден в който бяхме заедно с др момче.. вечерта той ме хвана за ръка , после ме целуна и ми каза , че ме обича. Следваха обяснения в любов , ала бала .. не му бях казвала за гаджето си , защото не го считах за такова ( да не прозвучи грубо , но чувствата си бяха взаимни - приятелски , просто никой нямаше смелостта да скъса с другия за да не го нарани ) е аз направих тази първа крачка , но късно.. другото момче явно вече беше разбрало от познати .. не се поздравявахме .. веднъж след месеци го видях по центъра с мисълта , че дори няма да ме поздрави - е направи го , даде ми няквя листовка и ми каза : '' вканя те на кафе да знаеш '' обаче една фр ме дръпна , щото яката закъснявахме за училище .. преди месец пак го видях лл мърморих си аз на една опашка в магазина , изтървах си парите и зад мен се чу познат глас който ме извика по име и ми подаде парите .. поговорихме си малко общи неща , но този път той трябваши да тръгва .. за работа . и така аз още го обичам , не че съм спирала . същалявам че темата и е толкова дълга , но нямаше как да схванете иначе томно какво ми е .. наист мн държа на него и к 8-[ :smt064 ато приятел и нещо повече , но незнам как да му го кажа .. просто незнам .. :-#

Tomorrowww
07-26-2009, 22:03
и за излишните , или пропуснати букви .. едва ли сте разбрали всичко , та ако имате въпросе щи отговарям .. предварително 10х на тези които ще си играят да я четат и няма да ме нападат , защото в момента само това ми липсва :(

Xitap
07-26-2009, 22:07
И какъв е въпроса?

l0lz
07-26-2009, 22:07
Ми, добре де, съберете се пак?
Кажи му: "Така и така, още изпитвам нещо към теб, дай да пробваме наново?".. ;/

Tomorrowww
07-26-2009, 22:15
въпросът е такъв , че той незнае че не сме имали нищо с тогавашното ми гадже, а е разбрал он някой си , че ходя с друг , което сигурно го е наранило.. знам че още има чувства към мен , казвал го е на други момичета и ми го е показвал след всичко това.. просто незнам как всичко това , а то е и много по - дълго как да му го обясня.. просто.. нямам никакви идеи .. и в момента пъся глупости , но не съжалявам .. дано някой разбере какво се мъча да обясня :-k

Xitap
07-26-2009, 22:20
И какво от това. Какво ти пука кой е наранен и кой не е. Иди и му кажи кое как е в прав текст. Не виждам смисъл да се коментира нещо, което зависи изцяло само от теб. Ако му кажеш си поемаш сама последствията.
Ако не му кажеш... е значи си ги поела вече!

Tomorrowww
07-26-2009, 22:24
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........

Xitap
07-26-2009, 22:30
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........
Е като знаеш какво да правиш, какво искаш от нас? В крайна сметка ако искаш петиция направи. Не е кой знае колко трудно... всичко е до нагласа!!!

Priceless
07-26-2009, 22:32
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........
Е като знаеш какво да правиш, какво искаш от нас? В крайна сметка ако искаш петиция направи. Не е кой знае колко трудно... всичко е до нагласа!!!

О аз съм съгласна с теб. ВИНАГИ съм съгласна с теб 8-)

Xitap
07-26-2009, 22:36
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........
Е като знаеш какво да правиш, какво искаш от нас? В крайна сметка ако искаш петиция направи. Не е кой знае колко трудно... всичко е до нагласа!!!

О аз съм съгласна с теб. ВИНАГИ съм съгласна с теб 8-)
Ъ? ТОва пък защо?

woo
07-26-2009, 22:37
мен ако питаш 1 разговор няма да е зле (think)

Hilary_
07-26-2009, 22:39
Говори с него .. виж, че те е заговорил .. сега е твой ред .. 8)

Priceless
07-26-2009, 22:41
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........
Е като знаеш какво да правиш, какво искаш от нас? В крайна сметка ако искаш петиция направи. Не е кой знае колко трудно... всичко е до нагласа!!!

О аз съм съгласна с теб. ВИНАГИ съм съгласна с теб 8-)
Ъ? ТОва пък защо?

Аааами.. заради очите ти 8-) :D

Xitap
07-26-2009, 22:47
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........
Е като знаеш какво да правиш, какво искаш от нас? В крайна сметка ако искаш петиция направи. Не е кой знае колко трудно... всичко е до нагласа!!!

О аз съм съгласна с теб. ВИНАГИ съм съгласна с теб 8-)
Ъ? ТОва пък защо?

Аааами.. заради очите ти 8-) :D
Че какво им е на тях? Айде без лични обиди а?

Priceless
07-26-2009, 22:48
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........
Е като знаеш какво да правиш, какво искаш от нас? В крайна сметка ако искаш петиция направи. Не е кой знае колко трудно... всичко е до нагласа!!!

О аз съм съгласна с теб. ВИНАГИ съм съгласна с теб 8-)
Ъ? ТОва пък защо?

Аааами.. заради очите ти 8-) :D
Че какво им е на тях? Айде без лични обиди а?

Офф Боже .. аз ти казвам съвсем сериозно, че имаш хубави очи .. ти се обиждаш :?

Xitap
07-26-2009, 22:51
знам.. пpав си , но не е толкова лесно :( ...........
Е като знаеш какво да правиш, какво искаш от нас? В крайна сметка ако искаш петиция направи. Не е кой знае колко трудно... всичко е до нагласа!!!

О аз съм съгласна с теб. ВИНАГИ съм съгласна с теб 8-)
Ъ? ТОва пък защо?

Аааами.. заради очите ти 8-) :D
Че какво им е на тях? Айде без лични обиди а?

Офф Боже .. аз ти казвам съвсем сериозно, че имаш хубави очи .. ти се обиждаш :?
Че къде пък ми видя очите? И да не спамим темата пиши на ЛС

slap2trap
07-26-2009, 22:56
Пича Xitap е доста прав да ти кажа... Каквото и да ти кажем ние във форума така или иначе накрая ще трябва да отидеш при него/да му пишеш и да говорите ала бала, общо взето ти си знаеш кви са ви отношенията дори не можем и да ти кажем д/г какво да кажеш ...

Между другото имаш супер якия аватар!
И аз уж се мъча да карам ама при мен в малко по малак мащаб стават нещата :D ( за Kick flip-а говоря )

Xitap
07-26-2009, 23:01
Пича Xitap е доста прав да ти кажа... Каквото и да ти кажем ние във форума така или иначе накрая ще трябва да отидеш при него/да му пишеш и да говорите ала бала, общо взето ти си знаеш кви са ви отношенията дори не можем и да ти кажем д/г какво да кажеш ...

Между другото имаш супер якия аватар!
И аз уж се мъча да карам ама при мен в малко по малак мащаб стават нещата :D ( за Kick flip-а говоря )
ЪЪЪ нямаме отношения, просто се е получило леко скиване и това е!

Tomorrowww
07-27-2009, 06:24
ама моля ви се само стига сте спамили.. от всичките тия безсмислени неща разбрах само че Xitap има хубави очи .. в случая не ми помага много на МОЯ проблем :( !!
иначе мерси на др за коментарите.. то , че ще говоря май май само така ще станат нещата , но просто нямам тая смелост и думите..
slap2trap и двете момчета за които е темата са скейтъри и аз се учих покрай тях :D .. ама твоя аватар е мн по - хубав 8-)

valdesbg
07-27-2009, 06:39
И какво от това. Какво ти пука кой е наранен и кой не е. Иди и му кажи кое как е в прав текст. Не виждам смисъл да се коментира нещо, което зависи изцяло само от теб.

Ето ти го отговора бе мацка :)

Кво се минкаш и чудиш толкова?

InloveAgain
07-27-2009, 07:41
Отиваш при него ,за да си поговорите..казваш му всичко това и което сметнеш за добре .. пък каквото стане ;).

NeZaPoznat
07-27-2009, 07:56
Или го зае*и или го нае*и. Второто ще му хареса повече :-P

Tomorrowww
07-27-2009, 08:03
Или го зае*и или го нае*и. Второто ще му хареса повече :-P

аааз няма с какво 8-) :smt064

RaZzer
07-27-2009, 09:10
Бъди малко по-отговорна... Преди време (когато са се случили тия неща) си забъркала няква каша, която ти самата имаш нужда да оправиш - вече стана ясно как (с разговор)... Успех! :)

Tomorrowww
07-27-2009, 09:12
Бъди малко по-отговорна... Преди време (когато са се случили тия неща) си забъркала няква каша, която ти самата имаш нужда да оправиш - вече стана ясно как (с разговор)... Успех! :)

точно така е .. много добре си разбрал за какво говоря :) .. мерси !