PDA

View Full Version : Моля за съвет



FlipY
07-26-2009, 22:14
Та бих искал да попитам по - запознатите , дали като се тренира в домашни условия трябва да се дават почивки и по - колко дена.Например аз си тренирам през ден - правя 3-4 упражнения за корем , лицеви , флеис ( или както там се нарича вдигането на гири в легнало положиние и събирането им към гърдите) и т.н. Резултати има , но е твърде бавно , а съм чувал че трябва да се правят през ден иначе ще си релефен много , ама без маса и ще стои грозно.Та искам да попитам как е по - добре да се правят упражненията всеки ден или през ден? :) Благодаря предварително . Надявам се не съм ви раздразнил с глупавите въпроси . :)

ZipFail
07-26-2009, 23:46
Ти какъв резултат искаш ?

FlipY
07-27-2009, 06:54
Еми бих желал тук за 2 месеца да кача 2-3 килограма , ако е възможно . Колкото да ми се оформят леко гърдите и да не се виждат ребрата и корема да е с леко оформени плочки :neutral:

Peshkata91
07-27-2009, 09:17
на зала нямаш ли възможност да ходиш ?

FlipY
07-27-2009, 13:46
засега не .... доста разходи имам и на наще ще им дойде малко в повече и за първо време бих искал да тренирам у дома , а по - късно ве4е на зала :(

YakUZa777
07-27-2009, 14:06
Тяло е прави цял живот, аз лично 2 дена тренирам, един почивам.

adizitk1
07-27-2009, 20:37
От понеделник до петък си тренирай, а събота и неделя почивай или ходи на сауна... но за какво ти е да напълняваш и да праиш мускули... тва е грозно :? (лично мнение де)

FlipY
07-27-2009, 20:47
От понеделник до петък си тренирай, а събота и неделя почивай или ходи на сауна... но за какво ти е да напълняваш и да праиш мускули... тва е грозно :? (лично мнение де) Имам предвид да кача 2-3 килограма мускулна маса , а не сланинки... и искам защото за моите 1.85см 63-65 килограма са малко и съм доста "сух" :(

term0t0
07-30-2009, 13:55
Абе наще ми разпраят,че манините можело да се превърнат в мускули,ма нещо не им вярвам,ма всеки ден си правя набирания и лицеви упори

ke4o
07-31-2009, 14:00
ще те разочаровам....в домашни условия с коремни преси лицеви опори и подскачане нито ще направиш мускол нито ще качиш килограми ( от упражненията които правиш) ... просто ще потдържаш някаква форма...
относно съвета кажи какво точно имаш възмоност да правиш в домажни условия....едно време с hamilkara блъскахме у тях лост с тухли ... и един куп железарии с които само се потяхме...единствено иамаше смисъл от набиранията които правихме...но като цяло не съм за домашните тренировки освен ако нямаш вкъщи дъмбели , пеика и някакав лост


а относно за 2-3 килограма чиста мусколна маса...аз ги качвам за 2 месеца като пия един куп "забранени" лаина и хранене от сорта на 20 лв на ден за филета ориз мляко и овес, да не говоря че в залата съм 5 пъти седмично...тууу дибре че съм технолог у пилешки цех та храната ми е на корем :)

niku
07-31-2009, 14:45
ще те разочаровам....в домашни условия с коремни преси лицеви опори и подскачане нито ще направиш мускол нито ще качиш килограми ( от упражненията които правиш) ... просто ще потдържаш някаква форма...

В домашни условия е доста трудно и изисква твърде много време, но е постижимо (предвид правенето на мускули).

По темата: Занимавай се всеки ден вкъщи, но съчетавай с нещо друго като например боен спорт, тогава ефекта е най-голям.А от това, че тренираш в домашни условия губиш ти.. По-добре ходи на лостове ако не искаш да се занимаваш с отделен спорт.А и два месеца е прекалено малък период да постигнеш нещо при тези обстоятелства.Успех!

dshiznit
07-31-2009, 19:29
Прай си секи ден по 5 10 серийй лицеви по 15 20 повторения и си готов

Kopu
08-03-2009, 16:01
Незнам на колко години си. Но можеш спокойно да си тренираш вкъщи. Ще ти изреда какво можеш да правиш без да плащаш. Лицеви, коремни преси, на лосто има 2 захвата, кофи и помпи (прави което мож) в зависимост от възможностите си направи програма. Храненето също е важно, трябва да ядеш поне 1-2 пъти седмично пилешко месо :)