PDA

View Full Version : мъж,който се подържа,според някои -гей.Мислите ли ???



fe6an_alex
07-27-2009, 03:03
Според по-голямата част от мъжете...мъжете ,които се подържат са педали...Това не е така,освен ако не са прекалили или просто са хомосексуални... Искам да кажа ,че всеки уважащ себе си мъж ,трябва да има поне минимална подръжка :)
Искам да кажа за отрицалтелните коментари,които ще последват,че мъжете и момчетата незнаят как изглеждат..МОЛЯ ВИ СЕ СТЕГНЕТЕ СЕ !!!!!!! 8) :grin: Надявам се ,че сте ме разбрали ;)

Nam3less3
07-27-2009, 03:55
Знам безброй мъже, които си скубят веждите(естествено, не като на жена), обезкосмяват си краката и т.н.
И са мъже, както всички останали.
Наричат повечето гейове, заради онези фешъни, които прекаляват с всичко. Но повечето не го правят, така че стига сте ги обиждали.

MadeOfWater
07-27-2009, 05:00
и ти се чувстваше длъжен да направиш специална тема за тва :o

teenems
07-27-2009, 05:24
ем според мен не са педали .
и ко да ходят като мезерни диви животни ли :?

fe6an_alex
07-27-2009, 05:48
и ти се чувстваше длъжен да направиш специална тема за тва :o
Има далеч по без смисъл за съществуване теми ;) Все пак и аз съм фешан (поне бях де :Д) и мисля ,че не прекалявам с нищо,а се възползвам от подръжката макс във границите :) за това пуснах тази тема..Евала правя на тези ,които могат да разберат каде и кога се намират :smt006

MrUndaztood
07-27-2009, 05:53
Аз пък не знам какво ти пука,че някой ще ти лепне етикет,още повече такъв,който не знае какво е душ?! По принцип всяко нещо има граници,но и дори да ги преминеш би трябвало е да бъдеш наясно с какви коментари и т.н ще се сблъскаш
Обезкосмявам се от краката до корема (вкл и онзи работа),брада и мустаци. Отскубвам си и няколко излишни косъма от веждите,които примерно са на 1 сантиметър от самата вежда,стърчът,извън "обхвата" на веждата са и т.н,но не ги оформям ,а си ги оставям както са си.Ползвам балсам за устни,тъй като много ми се лющят и не ми е приятно.

Nam3less3
07-27-2009, 05:59
Обезкосмявам се от краката до корема (вкл и онзи работа),брада и мустаци. Отскубвам си и няколко излишни косъма от веждите,които примерно са на 1 сантиметър от самата вежда,стърчът,извън "обхвата" на веждата са и т.н,но не ги оформям ,а си ги оставям както са си.Ползвам балсам за устни,тъй като много ми се лющят и не ми е приятно.Напълно нормално и хубаво нещо.

Punisherrr
07-27-2009, 06:11
и ти се чувстваше длъжен да направиш специална тема за тва :o
Има далеч по без смисъл за съществуване теми ;) Все пак и аз съм фешан (поне бях де :Д) и мисля ,че не прекалявам с нищо,а се възползвам от подръжката макс във границите :) за това пуснах тази тема..Евала правя на тези ,които могат да разберат каде и кога се намират :smt006

Хайде дай една снимчица да видим.

Ти какво разбираш под тва ''поддържане'' ??
Не е проблема в тва,че сте си избръснали краката и сте се изкъпали ..не го ли разбирате :? ... Просто всичко зависи от тва как искаш да изглеждаш и дали не минаваш някви граници на тва ваше така модеерно ''поддържане''.... :?
Сега ше кажеш ''еми аз не минавам тези граници...просто полагам основни грижи за себе си'' (което всеки разбира различно) = еми тогава за какво е тая тема??? :-o Ако ще обсъждаме момчета с оформени веждички и фон дьо тен се насочете към темата,каквато има в тоя раздел.

Loshotia
07-27-2009, 06:24
ама вие пак глобални проблеми решавате

BlackMeow
07-27-2009, 07:23
ама вие пак глобални проблеми решавате
Именно! :D
Ако ме интересуваха наранените чувства на фйешън господина, щях да го помоля да дефинира думата, която ползва нооо... :razz:


пс не е ли малко притеснително ако евентуално човека ползва фон дьо тен а не знае как се пише "поддържам" :oops:

SuMmEr_KiSS
07-27-2009, 07:58
ем според мен не са педали .
и ко да ходят като мезерни диви животни ли :?

+1 :)

EarthShaker
07-27-2009, 08:11
ем според мен не са педали .
и ко да ходят като мезерни диви животни ли :?

+1 :)

по-добре да ходят като 'диви животни' отколкото да нямат представа как се пише мизерен...

MaLty
07-27-2009, 08:16
Зависи колко се "поддържа" щото ако веждите му са по тънки от моите..еми педал е мамка му 8-)

Izzy_
07-27-2009, 08:19
Опп,някой май се е познал в другата тема и се засегнал. :lol: И за какво направи темата?!Да ни убедиш,че "поддържаните" момченца не сте гейове?На всички им е ясно,че и момчетата трябва да се поддържат,ама всичко си има граници,а повечето фЬьеШънЧеТаа(бляя...едвам го написах)отдавна са ги минали. ;]

bloodyF
07-27-2009, 08:51
Зависи колко се "поддържа" щото ако веждите му са по тънки от моите..еми педал е мамка му 8-)

FlipY
07-27-2009, 09:10
Зависи колко се "поддържа" щото ако веждите му са по тънки от моите..еми педал е мамка му 8-) Айде , тука се изказа.... ко да напрая , че има момичета дето искат да приличат на някой хайдутин.



П.С Не си скубя веждите... не са ми толкова гъсти , скубя само това точно над нослето , за да не стана "едновежд" .Нямам нищо против хората , които се скубят ... дреми ми на гъза , а вие ко се оплаквате , се едно вас ви скубят. И на мен не ми е приятно кат видя някои с раста , коса до пъпа или 1 кило желязо , ама туй че не им разбирам стила не ме кара да ги мисля за " някви ... " . Тъй че , всеки с мнението си.Никога няма всички да сте на едно мнение , все едно да се карат рапър , метъл и чалгар , дали Галена , Снууп Дог или Лорди са най- яки :?

YouCantStopMe
07-27-2009, 09:33
Аз пък не мога да го приема.
Вие ако искате си слагайте фдт,скубете си веждите и носете прилепнали дънки.
Не ме бърка.
Всеки да бъде такъв,какъвто иска.
Все още има истински момчета,колкото и малко да са те.
Другите са няк'ви,които мислят,че щом са си оскубали веждите и са си направили фИешънскЪ снимка-всички ЯкИ мАцкИи ще ги харесат.
Объркан свят,дееба.

Ufff
07-27-2009, 09:46
за обезкосмяването съм "за" - крака, ръце, гъз...каквото ще да е. веждите само по средата или някой друг косъм отдолу, но не и да се изтъняват. солариум, маникюр - да. гримове и педалски дрехи - не. също страшно са ми противни и тези малоумни прически, фешънски ли са, емо ли са, и аз незнам, но ми се повръща от тях.

сега като се замисля добре поддържан мъж в рамките на нормалното според мен е д-р Трой от Nip/Tuck :D :D

Mastta
07-27-2009, 09:47
охх боже естествено, че подръжката и сексуалността са толкова различни неща ... :shock:

Mastta
07-27-2009, 10:01
ЗА - обезкосмяваме на крака (ако положението е доста гадно), подмишници, лице и "там" :D и оформяне на вежди (но в никакъв сличей да ги изтинява!) ; поддържане на кожата, козметични продукти примерно за акне, черни точки и други несъвършенства.. и мъжки розови тениски/блузки (много ме кефят :D )

НЕ - прекалено фешънски прически, "жески" дрехи :D , грим, маникюр

EarthShaker
07-27-2009, 10:22
да си бръсна гъза, вий не сте добре ве

Canis_Dirus
07-27-2009, 10:34
За да се поддържа на един мъж са му нужни:
вода
сапун
самобръсначка (ако си бръсне лицето)

Пинцети, преса за коса, лакове, гелове, розово, гримове, обезкосмяване на крака ръце гърди гъз, прилепнали дрешки, пиене на лате, сокчета, кафе с капи = ПEДEРACТ!

EarthShaker
07-27-2009, 10:36
кафе с капи

Боже, колко мъка има по тоз свят, Боже!

kuklichka_bg
07-27-2009, 11:04
ускубани вежди
повече фдт от мен
някакви гейски дрешки + една прическа ттип Соник
= класикааа

Mastta
07-27-2009, 11:12
ЗА - обезкосмяваме на крака (ако положението е доста гадно), подмишници, лице и "там" :D и оформяне на вежди (но в никакъв сличей да ги изтинява!) ; поддържане на кожата, козметични продукти примерно за акне, черни точки и други несъвършенства.. и мъжки розови тениски/блузки (много ме кефят :D )

НЕ - прекалено фешънски прически, "жески" дрехи :D , грим, маникюрпод женски дрехи аз разбирам розови блузки.. 8-)

не съм казвал женски цветове !!! а под женски дрехи разбирам некви супер прилепнали, копринени и още незнам си кви .. :D

Ufff
07-27-2009, 12:30
обезкосмяване на крака ръце гърди "задни части"= ПEДEРACТ!

е това е страшна глупост! това че не ти допада и не го правиш е друго

axlbaby
07-27-2009, 13:43
Какво значи ''поддържа''? Естествено,че мъж който се къпе редовно,ходи спретнат с чисти дрехи,хубаво подстриган не може да бъде наречен гей-това са си чисто нормални ежедневни грижи за всеки човек.Вече ако ходи на кола маска,скубе си веждите,гримира се,облича се женственно-под това имам впредвид впитите дрехи и се вманиачава по външния си вид и да не е гей всеки ще го мисли за гей...Не виждам лошо да се поддържат,но не и да прекаляват и да прекрачват тънката граница между поддържано и педалското.

lovememore
07-27-2009, 13:45
сега като се замисля добре поддържан мъж в рамките на нормалното според мен е д-р Трой от Nip/Tuck :D :D

даммм

axlbaby
07-27-2009, 13:47
За да се поддържа на един мъж са му нужни:
вода
сапун
самобръсначка (ако си бръсне лицето)

Пинцети, преса за коса, лакове, гелове, розово, гримове, обезкосмяване на крака ръце гърди "задни части", прилепнали дрешки, пиене на лате, сокчета, кафе с капи = ПEДEРACТ!



BTW,много е грозно когато станеш рано сутрин изезеш по улиците и виждаш кафенета заляяяяти от мъже,които пият кафенце,пушат и си клюкарсват.Пък като лапнат и цигарките..просто е грозно.Не го намирам за мъжественно,ама никак.

RaI4etO
07-27-2009, 14:42
За да се поддържа на един мъж са му нужни:
вода
сапун
самобръсначка (ако си бръсне лицето)

Пинцети, преса за коса, лакове, гелове, розово, гримове, обезкосмяване на крака ръце гърди "задни части", прилепнали дрешки, пиене на лате, сокчета, кафе с капи = ПEДEРACТ!
Единственото свястно мнение в темата според мен!

Newsgirl
07-27-2009, 15:17
За да се поддържа на един мъж са му нужни:
вода
сапун
самобръсначка (ако си бръсне лицето)

Пинцети, преса за коса, лакове, гелове, розово, гримове, обезкосмяване на крака ръце гърди "задни части", прилепнали дрешки, пиене на лате, сокчета, кафе с капи = ПEДEРACТ!
Единственото свястно мнение в темата според мен!
+1

MrUndaztood
07-27-2009, 15:31
Някои хора изобщо н еправят разлика между гей и женствен.
Гей се използва за СЕКСУАЛНА ОРИЕНТАЦИЯ/ПРЕДПОЧИТАНИЯ!

Женствен - за това,което спроед вас е гей...

Аз бих определил ПОВЕЧЕТО фешънИеИеИеее като женствени...

Смешно е да с сравняват такива хора,с гейове,още повече ако някой сельо от София,Варна,Пловдив,села и т.н тръгне да говори,а дори не е виждал гей.Защото аз почзнавам много по-свестни гейове и лесбийки от колкото нас-"нормалните"и на които изобщо не им личи,а че са по-стойностни хора няма смисъл да коментирам.Но това вече опира до ограничените възможности на индивида Х


Философи дървени...

Mastta
07-27-2009, 15:35
Някои хора изобщо н еправят разлика между гей и женствен.
Гей се използва за СЕКСУАЛНА ОРИЕНТАЦИЯ/ПРЕДПОЧИТАНИЯ!

Женствен - за това,което спроед вас е гей...

Аз бих определил ПОВЕЧЕТО фешънИеИеИеее като женствени...

Смешно е да с сравняват такива хора,с гейове,още повече ако някой сельо от София,Варна,Пловдив,села и т.н тръгне да говори,а дори не е виждал гей.Защото аз почзнавам много по-свестни гейове и лесбийки от колкото нас-"нормалните"и на които изобщо не им личи,а че са по-стойностни хора няма смисъл да коментирам.Но това вече опира до ограничените възможности на индивида Х


Философи дървени...

БРАВО!

АСЪЛ ТОВА Е ЕДИНСТВЕНОТО СВЯСТНО МНЕНИЕ!

sladi4ka_qni4ka
07-27-2009, 15:37
аз пък предпочитам подържащи се мъже ....
все пак не да види6 някой брадясъл .. дето не се е къпал от 1 седмица ... с някъф ужасен вид ...
друго си е някой дето няма нито едно косъм4е ... пък дори да е с оскубани вежди ... :grin: :grin:

Nam3less3
07-27-2009, 18:02
Важното е мъжът да е поддържан, външният му вид да се вписва в рамките на обществото, а не като вървиш с него другите да го сочат и да говорят.

Nakadah
07-27-2009, 18:17
м/у подържане и бръснене навсякъде, носене на тесни дънки и розови фанелки има огромна разлика пич...

MrUndaztood
07-27-2009, 18:22
Така е.


м/у подържане
до тук е границата.


и бръснене навсякъде,
Относително казано.


носене на тесни дънки и розови фанелки има огромна разлика пич...
това вече е прекалено.

Canis_Dirus
07-27-2009, 18:25
Има поддържане.

Има и кypвeне.

Открийте десетте разлики!

lDoLLl
07-27-2009, 18:25
Нормална поддръжка: да се къпе, бръсне редовно, да е с чисти дрехи и да не вони на пот

Гей: да ползва маска, кристали, преса за коса, да си скубе веждите, да си обязкосмява краката, да ползва нещо повече от безцветен балсам за устни

тва е според мойто скромно мнение :)

Kaimb3riaN
07-27-2009, 18:37
Нещо не съм съгласен за розовите тениските. В смисъл, аз имам една розова тениска, а съм си абсолютен хетеро. Просто ми харесва, а повечето момичета едва ли не подлудяват. Напоследък всички си бръснат краката - момичета, момчета, но така и така не съм видял двама от мъжки пол хванати под ръка. Хомото се забелязва само като го погледнеш - по държанието, дрехите и външния вид могат само да докажат това, но не са критерий. Е, мъж с по-тънки вежди от на жена е ясен, да не говоря, че е грозно.

Ufff
07-27-2009, 18:49
Нормална поддръжка: да се къпе, бръсне редовно, да е с чисти дрехи и да не вони на пот

Гей: да ползва маска, кристали, преса за коса, да си скубе веждите, да си обязкосмява краката, да ползва нещо повече от безцветен балсам за устни

тва е според мойто скромно мнение :)

т.е. само гейове си махат космите на краката или гърдите, така ли? Бах мааму

MrUndaztood
07-27-2009, 18:58
No Comment! Ти го плюеш,то си мисли,че дъжд го вали...

Punisherrr
07-27-2009, 19:46
Вижте,темата не се различава особено от тази : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=256088 ...така че може да се пренесе цирка там.