PDA

View Full Version : В Издирване на един стар сериал



-/-
07-27-2009, 04:25
Здравейте, търся един сериал... от доста време, сигурно от преди да пуснат спасители на плажа по нашите ширини на ефира.
Даваха го по канал едно, ако не се лъжа, сутрините около 10-11ч.
Едно момиче, на 12-13 години, с рокля, намери огледало, което беше като пространствен портал. Първо го пробва с ръка, а после минаваше и с цялото си тяло в друго измерение, с други хора и т.н.
Сериала беше доста увлекателен, макар че тоав което се сещам е доста банално и не знам дали ще ви помогне като информация.
Тогава сериала още не беше разделем на сезони. Те се водеха като Филм 1ви, филм 2ри и т.н. Имаше прекъсване между 1вия и втория сезон /филм/ на сериала от около 9-10 месеца.
Ако се сещате, кажете името му.

-/-
07-30-2009, 12:59
Тц тц, ще вдигна темата пак на първите места, може някой който знае да прочете :D

LambOfGod
07-30-2009, 13:18
Сещам се за какво говориш, но не помня как се казваше. Съжелявам... :(

lafayette
07-30-2009, 13:49
Не съм 100% сигурна, но мисля, че беше "Mirror, mirror" ("Огледалце, огледалце"). И аз наскоро се сещах за него...

BrainlessROCKBABY
07-30-2009, 14:08
"Десетото кралство" ?

unicorn_f
07-30-2009, 14:14
и аз си мисля за 10то кралство,ах едно време имаше много яки филми

RiseGirl
07-30-2009, 14:14
Фантагиро/Пещерата на Златната Роза :-o

billytalent
07-30-2009, 14:39
И аз наскоро си спомних за този филм "В огледалото" беше нещо подобно,имаше 3 части даже мисля,че първата беше за Лъвът,Дрешникът...като Хрониките на Нарния,а другите 2 части бяха за момичетата с огледалата

CraZyTyY
07-30-2009, 14:56
Тука сте е гати маниаците :shock:

mimsssssss
07-30-2009, 15:46
Фантагиро/Пещерата на Златната Роза :-o

а тоя беше друг дето принца и стана някъв звяр ама тя развали магията накрая и са ожениха имаше и една платнена кукла

st1ka
07-30-2009, 16:03
Здравейте, търся един сериал... от доста време, сигурно от преди да пуснат спасители на плажа по нашите ширини на ефира.
Даваха го по канал едно, ако не се лъжа, сутрините около 10-11ч.
Едно момиче, на 12-13 години, с рокля, намери огледало, което беше като пространствен портал. Първо го пробва с ръка, а после минаваше и с цялото си тяло в друго измерение, с други хора и т.н.
Сериала беше доста увлекателен, макар че тоав което се сещам е доста банално и не знам дали ще ви помогне като информация.
Тогава сериала още не беше разделем на сезони. Те се водеха като Филм 1ви, филм 2ри и т.н. Имаше прекъсване между 1вия и втория сезон /филм/ на сериала от около 9-10 месеца.
Ако се сещате, кажете името му.

И аз се сетих съвсем наскоро за него, но не мога да се сетя как се казва...

-/-
07-30-2009, 23:37
Ммм, интересното е че като погледнах във вбокс за десетото кралство, самия сюжет согледалото много приличашен а това, което съм гледал, нив сички тия фантастични, елфи и други простотии ги нямаше.
Сюжета беше много прост. До колкоот си сопмням 2рия филм /сезон/. Момичето беше при баба си и дядо си, и там намери огледалото.
Този мирър, мирър, го погледнах току-що в уикипедия като сюжет, но ще хубаво и као намеря някой друга серия из ютуб

Аааа... Намерих!
http://www.youtube.com/watch?v=7VDfz3rzL3c

Мда, мисля че е това. Макар, че тая Джо разби представите ми, за момичето което мисля, че си спомнях. Сигурно е ставало въпрос за Луиса, тяа от 1919та O_o.

Мерси.

hamilcar
07-31-2009, 06:23
Ммм, интересното е че като погледнах във вбокс за десетото кралство, самия сюжет согледалото много приличашен а това, което съм гледал, нив сички тия фантастични, елфи и други простотии ги нямаше.
Сюжета беше много прост. До колкоот си сопмням 2рия филм /сезон/. Момичето беше при баба си и дядо си, и там намери огледалото.
Този мирър, мирър, го погледнах току-що в уикипедия като сюжет, но ще хубаво и као намеря някой друга серия из ютуб

Аааа... Намерих!
http://www.youtube.com/watch?v=7VDfz3rzL3c

Мда, мисля че е това. Макар, че тая Джо разби представите ми, за момичето което мисля, че си спомнях. Сигурно е ставало въпрос за Луиса, тяа от 1919та O_o.

Мерси.