PDA

View Full Version : Какво правите когато близките ви приятели ви изпреварват ?



suffering891
07-27-2009, 06:10
Когато рядко харесвате момиче и ваши приятели имат по-бърз и по-добър подход (можеби) и почти винаги ви я отнемат из под носа ? Какво правите ?

Напоследък нехаресвам момичета много често... можеби защото сички наистина са станали като овцете едната като каже ще харесвам фешънчета и другите я следват... и има няколко различни абе няма значение всеки с вкусът си... ама как така се получава явно съм прекалено бавен... ама как така моите приятели харесват точното момиче което ми е харесало... или аз се предавам прекалено бързо без битка... но как ви звучи битка с приятел за момиче... всичко зависи от гледната точка но... като се има в предвид че аз на приятели вече неказвам "уу брат тва момиче мноо ме кефиии мн я харесвам..." гледам да го спестя това... абе хич данее аз съм едно голямо объркано момче хах...

AceXe
07-27-2009, 06:26
Ако момичето е свестно и ти й покажеш, че си момче на място, тя ще те предпочете теб пред повърхностните момчета от компанията ти. Но ти ако мислиш, че само седейки отстрани и мечтаейки си за нея, тя ще ти обърне внимание... Не че е изключено, но е игра на тото.

valdesbg
07-27-2009, 06:34
Когато рядко харесвате момиче и ваши приятели имат по-бърз и по-добър подход (можеби) и почти винаги ви я отнемат из под носа ? Какво правите ?
Ами никога не ми се е случвало, но определено това ще значи че техния подход е в пъти по успешен от моя и вероятно и по бърз. Ако ми се случи, което не вярвам ще се променя максимално бързо.

Напоследък нехаресвам момичета много често... можеби защото сички наистина са станали като овцете едната като каже ще харесвам фешънчета и другите я следват...
Ахааа ето къде бил проблема. Всички момичета с авиновни че аз не мога да си харесам някоя. Всички момичета са виновни че не отговарят на измислените ми стандарти за готино момиче.

(Схващаш иронията, нали?)

и има няколко различни абе няма значение всеки с вкусът си...
O, rly?

Къде ги намираш и що си седиш на ушите ми не идеш да кажеш "Здрасти"?

ама как така се получава явно съм прекалено бавен...
Определено е така. И страхлив,и притеснителен, и срамежлив, и скромен и още един куп други качества, които не са в представата на момичетата за готин. А момичетата харесват готините хора.

ама как така моите приятели харесват точното момиче което ми е харесало...
Оу човече, те са бързи. И не чакат много много. Ако не се харесат с едната девойка, пробват следващата, после следващата и така. Така че е нормално да минат и през твоята, докато ти още се минкаш.

или аз се предавам прекалено бързо без битка...
Мхм. И това го има.

но как ви звучи битка с приятел за момиче... всичко зависи от гледната точка но...
Приятелите са си приятели, сиренето е с пари. Предпочитам да съм с някоя девойка, отколкото да се самосъжалявам на рамото на някой приятел, когато той няма какво друго да прави.

като се има в предвид че аз на приятели вече неказвам "уу брат тва момиче мноо ме кефиии мн я харесвам..."
Е за какво ти е около теб, щом не му споделяш (почти) нищо?

гледам да го спестя това... абе хич данее аз съм едно голямо объркано момче хах...
Я се вземи в ръце. Стига си хленчил като ощипана девойка.

suffering891
07-27-2009, 07:04
Когато рядко харесвате момиче и ваши приятели имат по-бърз и по-добър подход (можеби) и почти винаги ви я отнемат из под носа ? Какво правите ?
Ами никога не ми се е случвало, но определено това ще значи че техния подход е в пъти по успешен от моя и вероятно и по бърз. Ако ми се случи, което не вярвам ще се променя максимално бързо.

Напоследък нехаресвам момичета много често... можеби защото сички наистина са станали като овцете едната като каже ще харесвам фешънчета и другите я следват...
Ахааа ето къде бил проблема. Всички момичета с авиновни че аз не мога да си харесам някоя. Всички момичета са виновни че не отговарят на измислените ми стандарти за готино момиче.

(Схващаш иронията, нали?)

и има няколко различни абе няма значение всеки с вкусът си...
O, rly?

Къде ги намираш и що си седиш на ушите ми не идеш да кажеш "Здрасти"?

ама как така се получава явно съм прекалено бавен...
Определено е така. И страхлив,и притеснителен, и срамежлив, и скромен и още един куп други качества, които не са в представата на момичетата за готин. А момичетата харесват готините хора.

ама как така моите приятели харесват точното момиче което ми е харесало...
Оу човече, те са бързи. И не чакат много много. Ако не се харесат с едната девойка, пробват следващата, после следващата и така. Така че е нормално да минат и през твоята, докато ти още се минкаш.

или аз се предавам прекалено бързо без битка...
Мхм. И това го има.

но как ви звучи битка с приятел за момиче... всичко зависи от гледната точка но...
Приятелите са си приятели, сиренето е с пари. Предпочитам да съм с някоя девойка, отколкото да се самосъжалявам на рамото на някой приятел, когато той няма какво друго да прави.

като се има в предвид че аз на приятели вече неказвам "уу брат тва момиче мноо ме кефиии мн я харесвам..."
Е за какво ти е около теб, щом не му споделяш (почти) нищо?

гледам да го спестя това... абе хич данее аз съм едно голямо объркано момче хах...
Я се вземи в ръце. Стига си хленчил като ощипана девойка.

Тъпото е че осъзнавам грешките си... ама след дъжд качулка... апък има и друго излизам с нея за 3ти път... някаде и аверчето я грабна... 1во несподелям щото имам един авер дето имам чувството че като чуе кое момиче харесвам... и хоп тои и тои е влюбен... и непраа нищо нито тои... заданее тъпо накрая... бтв брато четох ти темата за това че като си много време сам се променяш доста отрицателно... и има точно такива неща в мен които съм написал... и междудругото от Варна съм... почти сяка дунда е с някво неземно съмочувствие... или просто ги нареждам тях за да ги сваля малко на земята... или неги отразявам ето защо рядко си харесвам момиче... останалите са просто еи така... за купона... но аз да харесвам момиче...

valdesbg
07-27-2009, 07:10
Липсата на секс, води до озлобяване, затвореност, срамежливост, страх, несигурност и т.н. Научно доказано е.

Липсата на любов също.

Така че пътя е следния

виждаш проблем(не харесваш момичета) -> виждаш причината(прекалено бавен си, имаш прекалено високи критерии, момичетата около теб, наистина не струват(което ме съмнява де, но....)) -> намираш начин за разрешаването на проблема(отстраняваш причината, променяш някои неща в себе си) -> радваш се на ново по добро аз :)

Успех :)

Xitap
07-27-2009, 07:10
Пази ме Господи от приятелите ми, а с враговете сам ще се справя. Абе пич, стига спа бе. От Варна са най-лесни жените. Още на 1-а среща са твой. Ако си без кола - на 2-а. Няма да се косиш ами малко по-агресивно ще подхождаш. И само напред - смело и смахнато. Успех!!!

AceXe
07-27-2009, 07:13
Пази ме Господи от приятелите ми, а с враговете сам ще се справя. Абе пич, стига спа бе. От Варна са най-лесни жените. Още на 1-а среща са твой. Ако си без кола - на 2-а. Няма да се косиш ами малко по-агресивно ще подхождаш. И само напред - смело и смахнато. Успех!!!

Ти само лесни момичета ли търсиш? Плоските може и без среща да ги свалиш, но това ли е идеята?

Научи се да пишеш. ;)

Xitap
07-27-2009, 07:14
Пази ме Господи от приятелите ми, а с враговете сам ще се справя. Абе пич, стига спа бе. От Варна са най-лесни жените. Още на 1-а среща са твой. Ако си без кола - на 2-а. Няма да се косиш ами малко по-агресивно ще подхождаш. И само напред - смело и смахнато. Успех!!!

Ти само лесни момичета ли търсиш? Плоските може и без среща да ги свалиш, но това ли е идеята?

Научи се да пишеш. ;)
Ами аз да ти кажа честно не съм видял трудни момичета... може би като бях пубер и нямах пари и кола беше по-трудно. Но от няколко години насам не виждам проблем. Явно е въпрос на опит предполагам.

valdesbg
07-27-2009, 07:25
Аце...гледам ного разбираш, и делиш момичетата на лесни и трудни :) На плоски и динести...

И ако ми кажеш че това е на базата на факта че ти много разбираш човешкото поведение, аз ще ти се изсмея най-чистосърдечно :)

Xitap - така е. Момичетата не са материалистки, но готините оценят човека И по нещата които е постигнал.

AceXe
07-27-2009, 07:29
Пази ме Господи от приятелите ми, а с враговете сам ще се справя. Абе пич, стига спа бе. От Варна са най-лесни жените. Още на 1-а среща са твой. Ако си без кола - на 2-а. Няма да се косиш ами малко по-агресивно ще подхождаш. И само напред - смело и смахнато. Успех!!!

Ти само лесни момичета ли търсиш? Плоските може и без среща да ги свалиш, но това ли е идеята?

Научи се да пишеш. ;)
Ами аз да ти кажа честно не съм видял трудни момичета... може би като бях пубер и нямах пари и кола беше по-трудно. Но от няколко години насам не виждам проблем. Явно е въпрос на опит предполагам.

Пари и кола ли?! Материален смешник. Хайде свали момиче, на което не му пука за парите, колите и гъзарията. ;)

Xitap
07-27-2009, 07:30
Аце...гледам ного разбираш, и делиш момичетата на лесни и трудни :) На плоски и динести...

И ако ми кажеш че това е на базата на факта че ти много разбираш човешкото поведение, аз ще ти се изсмея най-чистосърдечно :)

Xitap - така е. Момичетата не са материалистки, но готините оценят човека И по нещата които е постигнал.
Прав си. Аз не претендирам да разбирам хората. Претедирам да разбирам ситуациите. Когато някоя е с мен заради придобивките и колата, значи я УПОТРЕБЯВАМ за една вечер. Когато обаче видя, че е по-високо от тия неща, се занимавам. И нямам предвид само секса, ами и всичко друго. То секса е най-лесен.

AceXe
07-27-2009, 07:34
Аце...гледам ного разбираш, и делиш момичетата на лесни и трудни :) На плоски и динести...

И ако ми кажеш че това е на базата на факта че ти много разбираш човешкото поведение, аз ще ти се изсмея най-чистосърдечно :)

Xitap - така е. Момичетата не са материалистки, но готините оценят човека И по нещата които е постигнал.
Прав си. Аз не претендирам да разбирам хората. Претедирам да разбирам ситуациите. Когато някоя е с мен заради придобивките и колата, значи я УПОТРЕБЯВАМ за една вечер. Когато обаче видя, че е по-високо от тия неща, се занимавам. И нямам предвид само секса, ами и всичко друго. То секса е най-лесен.

В такъв случай, опираме до друго. Прави разлика между лесен секс и лесна любов. А думата "употребявам" говори много за отношението ти към плоските жени. Дори да са плоски и да ти позволяват да ги третираш като секс играчки, теб какво те привлича в цялата тази работа?

Xitap
07-27-2009, 07:39
Аце...гледам ного разбираш, и делиш момичетата на лесни и трудни :) На плоски и динести...

И ако ми кажеш че това е на базата на факта че ти много разбираш човешкото поведение, аз ще ти се изсмея най-чистосърдечно :)

Xitap - така е. Момичетата не са материалистки, но готините оценят човека И по нещата които е постигнал.
Прав си. Аз не претендирам да разбирам хората. Претедирам да разбирам ситуациите. Когато някоя е с мен заради придобивките и колата, значи я УПОТРЕБЯВАМ за една вечер. Когато обаче видя, че е по-високо от тия неща, се занимавам. И нямам предвид само секса, ами и всичко друго. То секса е най-лесен.

В такъв случай, опираме до друго. Прави разлика между лесен секс и лесна любов. А думата "употребявам" говори много за отношението ти към плоските жени. Дори да са плоски и да ти позволяват да ги третираш като секс играчки, теб какво те привлича в цялата тази работа?
Привлича ме това, че аз обичам да мачкам тези, които мачкат други. Зад всяка материална лигла стоят и много мъжки сълзи. Аз някога нямах пари и опит - бях ученик, а много момичета, които съм искал не искаха дори да знаят за мен, понеже нямах придобивки. Е, сега като имам, си играя с тях. А такива - лесен секс, лесна любов... остави ти. Аз просто си имам определени цели, които като реша, постигам. Всеки сам за себе си знае какво иска и какво да прави.

NeZaPoznat
07-27-2009, 07:46
Само не разбрах защо взимаш аверчетата на срещи. ... :?

И не смяташ ли че мацките те ползуват за 'мост' към аверите ти ?! :?

suffering891
07-27-2009, 07:47
еи пичове успокоите топката... ето защо неми харесват повечето момичета които познавам ;) материалния свят повече ги влече... а това ме отблъсква... нее от липса на секс или внимание или квото и да е... просто имам навика прекалено сложно да гледам на нещата да анализирам да мисля и мисля... постъпки и тнт... докато всичко е прекалено елементарно ;) и е пред мен

suffering891
07-27-2009, 07:48
Само не разбрах защо взимаш аверчетата на срещи. ... :?

И не смяташ ли че мацките те ползуват за 'мост' към аверите ти ?! :?

мацките или аверите... ме зимат за мост хах... ;)

valdesbg
07-27-2009, 07:50
Аце, лесно и трудно няма в живота. Или знаеш как стават нещата и ги правиш, или не знаеш и мрънкаш наляво надясно с идеята да изпадне нещо, за което да се хванеш и да почнеш да гардиш свой собствен замък.

Щом ТЯ се дава лесно, мое право е да я употребя и да я захвърля. Тя не уважава себе си, защо аз трябва да я уважавам?

Х-са пак приказва мъдро. Хората те оценят на базата на това какво знаеш, какво можеш и какво си постигнал. Което е нормално и даже необходимо.

NeZaPoznat
07-27-2009, 07:52
Само не разбрах защо взимаш аверчетата на срещи. ... :?
И не смяташ ли че мацките те ползуват за 'мост' към аверите ти ?! :?
мацките или аверите... ме зимат за мост хах... ;)
И в двата случая си прекаран... има ли значение !? :shock:

suffering891
07-27-2009, 07:58
да се доказвам какво знам ли... като от устите на повечето чувам... бла бла... и докато просветне искрица някаде из многото сиви... загасва ;)

Xitap
07-27-2009, 08:00
да се доказвам какво знам ли... като от устите на повечето чувам... бла бла... и докато просветне искрица някаде из многото сиви... загасва ;)
Малко по-агресивно бе, човек! Няма така да си пас. Вземи инициативата. То ако така караш, и децата ти няма да са от теб, а от някой авер.

suffering891
07-27-2009, 08:02
хаха... не ве баш пас... то след случилото се все оше несъм се отказал аз ;) несъм се отказал офишал...

valdesbg
07-27-2009, 08:04
хаха... не ве баш пас... то след случилото се все оше несъм се отказал аз ;) несъм се отказал офишал...

Омг...какво още трябва да се случи за да прогледнеш?

Xitap
07-27-2009, 08:07
хаха... не ве баш пас... то след случилото се все оше несъм се отказал аз ;) несъм се отказал офишал...

Омг...какво още трябва да се случи за да прогледнеш?
Единственото, което прави Спрайт е да утолява жаждата.
Авторе - Каменица ще спаси мъжа.

suffering891
07-27-2009, 08:24
Шшш... Бирата отворете и в морето се потопете ! :D несе впрягаите чак така исках просто някои да ми покаже точно моите грешки данесъм по грешен път ;) но явно несъм... до скоро пари нямах ся имам ама пак жени нямам ... щото тия дето са материални неги отразявам ;) докато някои неоцени съществеността... а не повърхностно... нестава въпрос за от красива по красива... нестава въпрос само за външна красота... ;)

NeZaPoznat
07-27-2009, 08:28
хаха... не ве баш пас... то след случилото се все оше несъм се отказал аз ;) несъм се отказал офишал...

Омг...какво още трябва да се случи за да прогледнеш?

:lol: :lol: :lol:

Идейка ! Хвани си авер - гей ! :-P Само да не стане .... грешка :lol:

valdesbg
07-27-2009, 08:30
докато всичко е прекалено елементарно ;) и е пред мен

Аха.

Имаш крава - пиеш мляко.
Имаш ферма - правиш пари.
Нямаш крава - даваш пари за мляко.

8)

selens
07-27-2009, 08:38
Трябва повече да вярваш в себе си,не трябва да си мислиш,че приятелите ти са нещо повече от теб.

Успех :)

NeonBlack
07-27-2009, 08:52
В тоя форум само някакви бавни младежи има, не е истина.

Какво е това "същественост"? Или "вътрешност"? Или "духовна красота"? Какво значи да те "разбира" едно момиче?

АБЕ, АЛООООУ, МАРСИАНЦИТЕ, ПРИСПОСОБЯВАЙТЕ СЕ ИЛИ УМИРАЙТЕ!

Никой не ви иска нито разбирането, нито прекрасната душа, нито познанията за Света, Живота и Вселената.

Ти трябва да си Мъж бе, пиклъо. Погледни се - парите му виновни, аверите му виновни, световната конспирация му е виновна. Няма такова нещо. Не можеш да сваляш момичета/печелиш пари/сготвиш мусака поради една единствена причина - некадърен си. Не ми дреме дали си стеснителен и не можеш да кажеш една дума. Не ми дреме дали си мързелив и небрежен и затова си дебел и миришеш зле. Не ми дреме и дали нямаш усет/талант или ти липсва упоритост за да печелиш пари и да живееш живота, който искаш.

В крайна сметка всичко се свежда до желание и чудовищна воля - да обърнеш нещата в своя полза и да вървиш нагоре. Ще те ритат, ще те псуват, ще ти пречат по всевъзможни начини, а ти трябва с презрение да търпиш и да продължиш изкачването.

Престанете да се оплаквате, дееба вашта мама, и почнете да работите върху себе си. Учи езици, блъскай във фитнеса, тичай в парка, чети класиците, плувай, работи, разпускай страхотно с приятели, изкарай с кеф заплата, пък после я пръсни за скокове с бънджи и индийска кухня, вземи стипендия и я похарчи за хубава вечер с готина мадама, ходи по концерти, дивей, изчукай се с някоя за една вечер и й свърши на лицето.

И като станеш на 30-40, можеш да се огледаш за някое скромно момиче, с което ще се обичате, уважавате и ще ви бъде приятно да си гледате децата.

Дотогава не ти трябват тъпи патки, които да искат да ги "разбираш" и да вникнеш в дълбините на сърцето им - и те са същото парче месо с дупка, не се съмнявай. А въпросните културтрегерки и "свестни" момичета в общия случай се оказват най-гнусните кръвопийци, така или иначе.

Не ти трябва никой друг за да бъдеш щастлив. Развивай се непрекъснато и се радвай на развитието. Жените сами ще си дойдат.

NeZaPoznat
07-27-2009, 08:54
Хубав пост !! Браво !

valdesbg
07-27-2009, 09:06
Не ти трябва никой друг за да бъдеш щастлив. Развивай се непрекъснато и се радвай на развитието. Жените сами ще си дойдат.

Това е точно така!

XTREMEFREERIDE
07-27-2009, 09:23
Абсолютно съгласна с valdesbg. ;)

suffering891
07-27-2009, 23:32
20-30-40 всичко според зависи пич ;) някои по-рано някои по-късно никои нети говори за деца и бракове... ;) говоря ти че ми е ПИСНАЛО ОТ АЛА БАЛА !!!

Amateur
07-27-2009, 23:50
Не се е случвало...надявам се и да не се случи!