PDA

View Full Version : Осъзнавате ли, какво направихте с global?



Canis_Dirus
07-27-2009, 09:35
Сериозно питам!
Известно ли ви е, какво се случи с Галин Калчев - Релефа, след като се изгавриха с него много жестоко от gohard и bb-team? Тогава му публикуваха негови голи снимки и едни "нецензурни клипчета" в youtube.
Същия е в неизвестност от 2 години.
Е? Това ли целяхте?
Ако нещо подобно се случи с global, вие ли ще поемете отговорността?

Sham
07-27-2009, 09:47
нова книга, кък

babity
07-27-2009, 10:02
Странно. Точно ти и Рейбийз винаги сте раздавали форумни шамари с идеята, че "в живота никой няма да му го/и спести".

Canis_Dirus
07-27-2009, 10:04
Странно. Точно ти и Рейбийз винаги сте раздавали форумни шамари с идеята, че "в живота никой няма да му го/и спести".
Шамарите са си шамари. Но това си е гавра с труп. Нашите шамари са били честни и открити, а не да плетем интриги и преструвки.

hardball
07-27-2009, 10:05
Еми к'во. Ще ядем жито 8-)

caseoftheex
07-27-2009, 10:09
Еми к'во. Ще ядем жито 8-)

клоунннн

Joc
07-27-2009, 10:10
боли ме xуя, какво ще стане с тая отрепка...

hardball
07-27-2009, 10:10
клоунннн
О не, ти ме засегна. Какво да правя сега? Дали да не се самоубия?!

Осъзнаваш ли, какво направи с мен?

Пф :D

Canis_Dirus
07-27-2009, 10:12
Не ви прави чест!

caseoftheex
07-27-2009, 10:13
клоунннн
О не, ти ме засегна. Какво да правя сега? Дали да не се самоубия?!

Осъзнаваш ли, какво направи с мен?

Пф :D

Не бих си позволила да ти дам такава идея. ; )

hardball
07-27-2009, 10:14
Не ви прави чест!
Канис ти го каза :o

Bianca
07-27-2009, 10:18
Не се слагат запетаи пред преки въпроси като "какво", "как" и така нататък. 8-)

caseoftheex
07-27-2009, 10:20
Не ви прави чест!
Канис ти го каза :o

Не знаех, че АЗ съм множествено число. 8)

babity
07-27-2009, 10:25
Странно. Точно ти и Рейбийз винаги сте раздавали форумни шамари с идеята, че "в живота никой няма да му го/и спести".
Шамарите са си шамари. Но това си е гавра с труп. Нашите шамари са били честни и открити, а не да плетем интриги и преструвки.

Стига бе, вземи се в ръце. Много жалостив си взел да ставаш, гледам. Разваляш си имиджа, ша ти падне рейтинга. 8-)

Canis_Dirus
07-27-2009, 10:30
Странно. Точно ти и Рейбийз винаги сте раздавали форумни шамари с идеята, че "в живота никой няма да му го/и спести".
Шамарите са си шамари. Но това си е гавра с труп. Нашите шамари са били честни и открити, а не да плетем интриги и преструвки.

Стига бе, вземи се в ръце. Много жалостив си взел да ставаш, гледам. Разваляш си имиджа, ша ти падне рейтинга. 8-)
Май не ни прави чест, а?

EarthShaker
07-27-2009, 11:28
Честта не се прави току така! А вие още по-малко не я правите!

Комплексари...

Ilikeliljon
07-27-2009, 12:20
Че глобала беше изгаврен жестоко, беше. Ама той показа доста голямо самочувствие напоследък и разбира се без покритие. Аз нямам нищо против него, но в някои моменти и изказвания изглеждаше доста жалък, особено като предлагаше скайп кредита наляво-надясно. :-o :-o

Едит: А кой е тоя Релефа? :) :)

KoRnFlAkE
07-27-2009, 12:21
в момента сигурно седи в някой ъгъл и си реже вените.

hardball
07-27-2009, 13:48
Не ви прави чест да сравнявате ужасяващите мъки на глобала с невинните забележки, които аз и канис правим на хората!Ти пак с нов ник?

mitternacht
07-27-2009, 14:28
Ей, без майтап и на мене ми стана гадно, че се майтапят така с човека.Все пак, не се знае... кофти е чак такава еба*ка :)

Ето го и "Релефа" :))
Едно момче, което не е добре. :?
http://vbox7.com/play:a217d09f
Клипа включва и цинизми.


Я обадете повече за случая, дето пуснали клипове с тоя?

Joc
07-27-2009, 15:15
^ хахахахахах релефа ме побърка... много смях! :lol:

Lucho
07-27-2009, 15:17
Канисе, брат, не се вкарвай в нек'ви филми, човече ! Трупове, кръв, жито...някой пак снощи са гледали до късно "От местопрестъплението"...престанете с този глобал. Един идиот по-малко - голяма работа, вие взехте че го направахите световно известна форум-звезда ! Ами хайде престанете вече с този, то не бяха драми, то не бяха сълзи, то не беше ДОИП, то не беше реклама на форума му...за такъв човек мисля че няма място тук. Изобщо не го съжалявайте - той сам направи така, че да стане за посмешище на целият форум. Някой хора /без имена да цитирам/ продължават с цветарството - ох, глобал го няма, ох глобал го има, ох за този, ох за онзи...някой стават смешни, защото сами не знаят от коя страна са... :)

Joc
07-27-2009, 15:29
чакай бе, дори Канис да е прав... и да умре.. кфо? 8)

djuki
07-27-2009, 17:06
в момента сигурно седи в някой ъгъл и си реже вените.ако вече не го е направил .... къса ми сърцето :lol:

Loshotia
07-27-2009, 17:23
Канисе, а ти какво предлагаш?

nqmamreg
07-27-2009, 17:27
я някой да разясни малко ?

Canis_Dirus
07-27-2009, 17:41
Канисе, а ти какво предлагаш?
Единственото логично - да приемем ДOИП!!! 8-)

Loshotia
07-27-2009, 18:10
Един ден ще сме му благодарни, но засега- не ни прави чест 8-)

Swinkenhoffer
07-27-2009, 18:18
Само на мен ли цялата тая ексцесия с глобал ми се вижда крайно изтъркана вече? :-|

Loshotia
07-27-2009, 18:33
Искам да ви запозная с една от темите от форума на глобал
8-)
Тя се казва как да пращаме по евтини смси
ето го и отговорът

Нужен ви е телефон, поддържащ Java, на който се инсталира програма или може да ползвате програма на компютъра ви.

Зареждате 5 паунда чрез кредитна карта (може и повече). Зареденият кредит няма срок, за който да се изразходва и не изтича, но трябва да се логвате веднъж на 6 месеца.

С този кредит (5.40 евро) може да пратите 270-360 SMS-а.

За да получите името на сайта:

1. Регистрирате се в този форум и пускате 50 (смислени) поста в който искате раздел. Тези постове може да направите за 1 ден, за седмица или за месец. Може да пускате нови теми по всякакви интересни въпроси или да пишете във вече създадени теми.

2. Съгласявате се да работите против форумите, включени в Черния списък на форумите (teenproblem.net, data.bg и т.н.) като пуснете поне 5 поста срещу тях и в полза на този форум, в този или други форуми.

3. Приемате ДОИП и се съгласявате да действате за неговото приемане и реализиране като пуснете поне 3 смислени поста в този и други форуми в тази връзка.

4. Съгласявате се, след като получите името на сайта, да не го съобщавате на никого, а да го ползвате само вие, а който иска да ползва евтини СМС-и, да дойде тук и да мине по същата процедура (всъщност не е нужно някой да знае колко са ви евтини СМС-ите - нека си мисли, че сте богат).

5. Пускате линкове към този форум в поне 5 поста в други форуми.

На определени познати участници, които са известни като гадове в Интернет, може да им бъде отказвано да ползват евтини СМС-и, така че ако се съмнявате, че сте от тях (най-вероятно ще го знаете), най-добре е да питате, за да не се хабите напразно.

YakUZa777
07-27-2009, 18:37
Аз му написах цяла поема в стил кофата, а то да вземе, да се окаже блъф това на мачока и сега глобал значи няма да е модератор и да ме бан 8-)

Punisherrr
07-27-2009, 18:46
Само на мен ли цялата тая ексцесия с глобал ми се вижда крайно изтъркана вече? :-|
Не само на теб.. ;)

Тоя раздел стана ''Кофата 2''... :?
А стига вече сте се вълнували толкоз...

Canis_Dirus
07-27-2009, 18:50
Съсипахте му живота! http://i32.tinypic.com/282uqb.jpg http://i32.tinypic.com/282uqb.jpg

izrodee
07-27-2009, 21:14
бх!

hottie
07-27-2009, 21:30
Стига бе ! Накрая паметник ще му издигнат на човека ! А не му праи чеС 8)

OneGirl
07-27-2009, 21:53
Канисе, а ти какво предлагаш?
Единственото логично - да приемем ДOИП!!! 8-)

Може ли да ми кажете какво е това ДИОП.

Знам, че е нещо свързано с global-а и Модона май :-o .

Извинявам са за тъпия въпрос, ама се чудя кво е тва :shock: .

caseoftheex
07-27-2009, 21:58
Канисе, а ти какво предлагаш?
Единственото логично - да приемем ДOИП!!! 8-)

Може ли да ми кажете какво е това ДИОП.

Знам, че е нещо свързано с global-а и Модона май :-o .

Извинявам са за тъпия въпрос, ама се чудя кво е тва :shock: .

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:-)

JackASS82
07-27-2009, 21:59
Пускаше eбaти епичните теми. Немаше такива филми просто. Някъде във форума си казва, че няма да се регва повече тук.
Трудно ми е да си представя да сътвориш такива дълги писания без някой да ти плаща за това. И на него не му е леко. Сега си има свои потребители с които да се занимава.
Във връзка с по-горе цитираното се чудя какво ще последва за потребителя, който е коментирал. Епичен отговор или БАН?


Леле, човече
Ти си се смахнал!
1. Тия евтини СМС-и ми цените в лууп, фрог и други подобни услуги на операторите са същите.
2. Има сайтове за пращане на определен брой безплатни СМСи на ден.
3. Много фирми дават на служителите си служебни телефони от които разговорите и СМСите са безплатни.

Кви ваучери кви пет лева. Измисли по-проста система бе мен. С най-добри чувства ти го казвам. И при изброените горе точки от къф зор да дам маса пари за скъп GSM на който да могат да се инсталират програми и да се откажа от стария си апарат, който още работи? Криза е, как тъй ще хвърлям пари на вятъра. Пък и да се вкарвам в някакви форумни филми? Много дълъг черния списък.. не е ли по-лесно да се изброят форумите, които не са в него?

П.П. Нямам против да пиша в твоя форум ей така за кеф. Просто се забавлявам, пич. Не приемам нещата толкова на сериозно като теб.

OneGirl
07-27-2009, 22:04
Канисе, а ти какво предлагаш?
Единственото логично - да приемем ДOИП!!! 8-)

Може ли да ми кажете какво е това ДИОП.

Знам, че е нещо свързано с global-а и Модона май :-o .

Извинявам са за тъпия въпрос, ама се чудя кво е тва :shock: .

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:-)

Е, да де ама кажете ся и аз малко да се ограмотя
:lol: :lol:

П.П. Дали в американски форум знаят какво е ДИОП :lol: :lol: ...едва ли :lol: :lol:

JackASS82
07-27-2009, 22:15
Добре де, да не съм толко лош батко за колкото ме мислят ш ти кажа:
ДOИП - Допълнително Ограничаване на Избирателните Права
ЕДИТ: или казано по-просто тези, които не са ходили на училище или са прекалено стари да нямат право да гласуват :D

OneGirl
07-27-2009, 22:18
Много благодаря за отговора :-) :grin: :grin: ...най-после разбрах :grin: :grin: .

GossipGirl89
07-27-2009, 22:35
Абе тоя май има някви психични отклонения :shock: Прочетох му 3-4 мнения и спрях щото не знам да се смея ли или да плача :D Егати кукуто...

И кво? Заради един бан оревал целия нет? :D Ц-ц-ц някои хора явно много присърце взимат виртуалния свят

EarthShaker
07-27-2009, 22:39
еба ли му майката на тоя олигофрен

Ilikeliljon
07-27-2009, 22:43
Канисе, а ти какво предлагаш?
Единственото логично - да приемем ДOИП!!! 8-)

Може ли да ми кажете какво е това ДИОП.

Знам, че е нещо свързано с global-а и Модона май :-o .

Извинявам са за тъпия въпрос, ама се чудя кво е тва :shock: .

Бе и аз не знаех до скоро какво е това. Това ДОИП е ограничаване на правата за гласуване. Тоест Глобала искаше хора, които нямат средно образование да не гласуват, също и хора с някакво IQ под еди каква си стойности също пенсионерите и такива работи :-o :-o

InnchetO
07-27-2009, 22:59
Леле, човече
Ти си се смахнал!
1. Тия евтини СМС-и ми цените в лууп, фрог и други подобни услуги на операторите са същите.
2. Има сайтове за пращане на определен брой безплатни СМСи на ден.
3. Много фирми дават на служителите си служебни телефони от които разговорите и СМСите са безплатни.

Кви ваучери кви пет лева. Измисли по-проста система бе мен. С най-добри чувства ти го казвам. И при изброените горе точки от къф зор да дам маса пари за скъп GSM на който да могат да се инсталират програми и да се откажа от стария си апарат, който още работи? Криза е, как тъй ще хвърлям пари на вятъра. Пък и да се вкарвам в някакви форумни филми? Много дълъг черния списък.. не е ли по-лесно да се изброят форумите, които не са в него?

П.П. Нямам против да пиша в твоя форум ей така за кеф. Просто се забавлявам, пич. Не приемам нещата толкова на сериозно като теб.

:razz: :razz: :razz:


Искам да ви запозная с една от темите от форума на глобал
8-)
Тя се казва как да пращаме по евтини смси
ето го и отговорът

Нужен ви е телефон, поддържащ Java, на който се инсталира програма или може да ползвате програма на компютъра ви.

Зареждате 5 паунда чрез кредитна карта (може и повече). Зареденият кредит няма срок, за който да се изразходва и не изтича, но трябва да се логвате веднъж на 6 месеца.

С този кредит (5.40 евро) може да пратите 270-360 SMS-а.

За да получите името на сайта:

1. Регистрирате се в този форум и пускате 50 (смислени) поста в който искате раздел. Тези постове може да направите за 1 ден, за седмица или за месец. Може да пускате нови теми по всякакви интересни въпроси или да пишете във вече създадени теми.

2. Съгласявате се да работите против форумите, включени в Черния списък на форумите (teenproblem.net, data.bg и т.н.) като пуснете поне 5 поста срещу тях и в полза на този форум, в този или други форуми.

3. Приемате ДОИП и се съгласявате да действате за неговото приемане и реализиране като пуснете поне 3 смислени поста в този и други форуми в тази връзка.

4. Съгласявате се, след като получите името на сайта, да не го съобщавате на никого, а да го ползвате само вие, а който иска да ползва евтини СМС-и, да дойде тук и да мине по същата процедура (всъщност не е нужно някой да знае колко са ви евтини СМС-ите - нека си мисли, че сте богат).

5. Пускате линкове към този форум в поне 5 поста в други форуми.

На определени познати участници, които са известни като гадове в Интернет, може да им бъде отказвано да ползват евтини СМС-и, така че ако се съмнявате, че сте от тях (най-вероятно ще го знаете), най-добре е да питате, за да не се хабите напразно.


:razz: :razz: :razz:


Ей, не, хорааа :razz: Глобала вече сериозно ме притеснява, чеСно! ..


за "Релефа" няма да коментирам (сцепих се от смях..), но не намирате ли тъъничка, тъничка прилика с ГлобалЕЦА? :lol:

machoka
07-27-2009, 23:07
Глобал е затворена страница вече. Моля да не го коментираме повече.