PDA

View Full Version : AVON & ORIFLAME краста ли са те ?



MyDuality
07-27-2009, 09:51
ха...
Наистина мислиме ли когато поръчваме от тези списания с бляскави корици ... и продукти изглеждащи голями и подканяшти да ги купим ... със бисока ,задраскана цена и отдоло с червен шрифт ,нова по-ниска цена ... Когато поръчваме замисляме ли се в/у това че мойе да отидеме до някоя козметика в която мойе да видиме продуктите , да ги вземеме в ръцете си и да ги тестваме . Но не е съштото ...нали , неизвестното ни привлича повече както и изненадата + факта че поръчката 6те ти бъде донесена на крак в малко хартиено пликче .


http://i209.photobucket.com/albums/bb167/MyDuality/19018073.jpg

evalongoriq
07-27-2009, 09:54
и с ква цел е тази тема?

Bianca
07-27-2009, 09:54
Де по каталозите да имаше и правописни речници.

mokka
07-27-2009, 09:57
Де по каталозите да имаше и правописни речници.

Прочети и постовете в "Снимка на вашата козметика" да видиш какво значи грешки.. Тук си е направо грамотна!

MyDuality
07-27-2009, 09:59
какво е ва6ето мнение качествени ли са тези продукти , и заслужава ли си да ги купуваме ?

MyDuality
07-27-2009, 10:15
подяволите ако имате мнение по темата го напи6ете ако не ,не пи6ете тук ... много добре знаете 4е е от керализатора както виждате дори пи6а със 4 и 6

мислите ли че ако бях неграмотна 6тях да уча в колеж ?

това конкурс по правопис ли е или място на което 4овек може да разпуска пи6еики глупости .... или тук влизат само комплексирани тиинове ?

pale4ka
07-27-2009, 10:59
Според мен са боклуци.

Celence
07-27-2009, 11:35
видя се колко си грамотна, колежанке - керализатора 8-)
иначе смятам, че всеки е свободен да купува това, което иска.

aloveyou
07-27-2009, 11:39
подяволите ако имате мнение по темата го напи6ете ако не ,не пи6ете тук... много добре знаете 4е е от керализатора както виждате дори пи6а със 4 и 6

мислите ли че ако бях неграмотна 6тях да уча в колеж ?

това конкурс по правопис ли е или място на което 4овек може да разпуска пи6еики глупости .... или тук влизат само комплексирани тиинове ?

Какво искаш да пишем,след като незнаем целта на тази тема..
Добре,щом учиш в колеж не те ли научиха,че по дяволите се пише отделно ПО и ДЯВОЛИТЕ

mokka
07-27-2009, 11:47
Колкото са я научили каде се намират Ч и Ш на клавиатурата.
Не е лесно да се ползва "керализатор".

Vincitore
07-27-2009, 12:01
Понякога се зарибяваш , и то доста. Аз понякога съм така , но има и моменти в които нищо не си харесвам в каталога :D Различно е - имат и някои сполучливи работи , имат и боклуци. Но в никакъв случй не си поръчвам каквото ми падне - ей така за да има нещо поръчано.

mirinda1
07-27-2009, 12:12
значи най-добре е да пробваш с LR ..мн яко е ... и продуктите са наистина ефективни .. бяха показали рани на диабетик които немогат да се излекуват как с напръскване и ала бала раните зарастват :-o и аз невярвах но сама се убедих .. вярно по-скъпо е от ейвън и др обаче има мн полезни неща с АЛОЕ !! :grin: :grin: :-)

mArMaLaDkA
07-27-2009, 12:14
От Ейвън и Орифлейм съм ползвала само продуктите на Ейвън. Така е, както каза Vincitore. Попадала съм и на супер сполучливи неща, и на адските боклуци. Имало е неща, които са ми понасяли, и такива, които не са. И това е напълно нормално. Същото може да ти се случи и с някаква супер скъпарска козметика.

ЕДИТ: LR пък ми е крайно безизвестна марка.

Ufff
07-27-2009, 12:27
преди години ползвах нещо /не помня на коя от двете фирми беше/, но не бях очарована. някакъв лосион за тяло май беше...както и да е, нямам намерение да ги ползвам отново.

Sintya
07-27-2009, 12:47
Аз ползвам много неща на Ейвън, и съм доволна...

teenems
07-27-2009, 13:33
аз купувам само като има намаления
иначе - НЕ !
гледам дезодорант
75 мл- 8 лв
баси 8-) 8-)
аз ще си купя 2246456 по -хубав за 3-4-5 лв

lovememore
07-27-2009, 13:43
стават, не са нищо особено

DiDiChKa
07-27-2009, 13:55
Аз ползвам много неща на Ейвън, и съм доволна...

+1

LittleFashionista
07-27-2009, 13:56
Де по каталозите да имаше и правописни речници.

Прочети и постовете в "Снимка на вашата козметика" да видиш какво значи грешки.. Тук си е направо грамотна! уфф айде стига сте правили забележка. Сбъркала е и какво? какво ви пречи на вас? различно е да пишеш на белият лист, друго е да пишеш на клавиатурата.
А и знаете ли откъде е тя? Тук има доста хора които вече живеят в чужбина и са позабравили езика.

А по темата : те са като наркотици :D Трудно е да не се пречупиш от хубавият дизай по лъскавите странички и ниските цени. Аз по едно време всеки месец си копувах, но за щастие се оправих от тази "краста" . И да, много не качествени са :?

lDoLLl
07-27-2009, 18:29
Бе зарибявка си е, ама то има огромно значение дистрибуторът, на който си попаднал :)
Иначе аз си взимам честичко, най-вече Avon

Irenchety
07-27-2009, 18:32
нищо особено

LittleFashionista
07-27-2009, 18:38
Бе зарибявка си е, ама то има огромно значение дистрибуторът, на който си попаднал :)
o дааа :D Ако си попаднал на някой който постоянно те обеждава колко хубаво било това, колко хубаво било онова, ти ще се изкушаваш още повече и идва "крастата" :D

lDoLLl
07-27-2009, 18:39
абсолютно, мене една приятелка щеше да ме разори 8-)

TeenSpirit
07-27-2009, 18:41
за мен не са.

pinki
07-27-2009, 19:10
ми аз използвам и 2те марки :) Дистрибутор съм и на 2те марки :-D И честно казано до сега съм била доволна , даже забелязвам, че Ейвън са си подобрили продуктите :)

sladkish_14
07-27-2009, 19:26
какво е ва6ето мнение качествени ли са тези продукти , и заслужава ли си да ги купуваме ?

Има много тяхни качествени продукти , зависи какво търсиш и колко ти е умствения багаж :wink:

П.С -' подяволите и забога ' не се пишат така. :?

fUcK_LoF
07-27-2009, 19:27
Понякога се зарибяваш , и то доста. Аз понякога съм така , но има и моменти в които нищо не си харесвам в каталога :D Различно е - имат и някои сполучливи работи , имат и боклуци. Но в никакъв случй не си поръчвам каквото ми падне - ей така за да има нещо поръчано.

mArMaLaDkA
07-27-2009, 19:42
^ Потър манЯчката, вземи намали малко подписа.

djudjulinkaa
07-27-2009, 19:48
И аз използвам доста неща на Avon..майка ми,сестра ми и приятелки също.. значи не е толкова зле :) Не всичко е качествено естествено и не на всеки действа добре, но за някои продукти не мога да кажа нещо лошо :) Иначе наистина по-добре да тестваш продукта и т.н. , но при условие, че много хора са доволни защо да не пробваме и ние.. :)

MyDuality
07-27-2009, 20:10
Де по каталозите да имаше и правописни речници.

Прочети и постовете в "Снимка на вашата козметика" да видиш какво значи грешки.. Тук си е направо грамотна! уфф айде стига сте правили забележка. Сбъркала е и какво? какво ви пречи на вас? различно е да пишеш на белият лист, друго е да пишеш на клавиатурата.
А и знаете ли откъде е тя? Тук има доста хора които вече живеят в чужбина и са позабравили езика.

А по темата : те са като наркотици :D Трудно е да не се пречупиш от хубавият дизай по лъскавите странички и ниските цени. Аз по едно време всеки месец си копувах, но за щастие се оправих от тази "краста" . И да, много не качествени са :?


МЕРСИ наистина е така
просто дори И-кратко немога да намеря на клавятурата наистина , лаптопа ми е от англия и някои нешта дори не съвпадат със съштия модел от бг
както и да е надявам се да свикна .... незнаех че ще такъв проблем за всички

MyDuality
07-27-2009, 20:16
Понякога копувам неща които не ми трябват ...
Когато Дистрибутурката на класа носеше списание ние просто се избивахме понеже бяхме 25 човека от които 20 момичета :Д
представете си картинката .....

LittleFashionista
07-27-2009, 20:31
Понякога копувам неща които не ми трябват ...
Когато Дистрибутурката на класа носеше списание ние просто се избивахме понеже бяхме 25 човека от които 20 момичета :Д
представете си картинката ..... а аз си представям каква е била картинката на лицето на тази дистрибуторка след като е получавала поръчките Ви и след това, паричките си :lol:

dopeforever
07-29-2009, 19:56
Не бих казала,че са краста,но не са и прелест.Ползвам само шампоана и душ гела на Ейвън и ми си съм доволна,но за козметиката незна,защото не съм използвала.Има хубави парфюми на Ейвън.Само това мога да кажа.

DarkKisss
07-30-2009, 10:12
подяволите ако имате мнение по темата го напи6ете ако не ,не пи6ете тук ... много добре знаете 4е е от керализатора както виждате дори пи6а със 4 и 6

мислите ли че ако бях неграмотна 6тях да уча в колеж ?

това конкурс по правопис ли е или място на което 4овек може да разпуска пи6еики глупости .... или тук влизат само комплексирани тиинове ?

скъпа как може да напишеш "съШТата" , не знаеш ли че се пише с "Щ"?? или пък "кОпувам" .. Неграмотна си.

BlueCat
07-30-2009, 10:16
Не мисля, че са боклуци.

xHARDCANDYx
07-30-2009, 13:29
Скъпа ни колежанке,тези продукти са боклуци,,Не всички но по голяма част..
И не се пише подканвашти ,а подканващи
Бъди така добра да пишеш грамотно!

LittleFashionista
07-30-2009, 14:09
подяволите ако имате мнение по темата го напи6ете ако не ,не пи6ете тук ... много добре знаете 4е е от керализатора както виждате дори пи6а със 4 и 6

мислите ли че ако бях неграмотна 6тях да уча в колеж ?

това конкурс по правопис ли е или място на което 4овек може да разпуска пи6еики глупости .... или тук влизат само комплексирани тиинове ?

скъпа как може да напишеш "съШТата" , не знаеш ли че се пише с "Щ"?? или пък "кОпувам" .. Неграмотна си. ох хайде стига :? не разбрахте ли, че тя живее и учи в Англия, затова е толкова неграмотна в писането. Просто е забравила езика, стига с тия критики.

bunit0
07-30-2009, 15:20
Понякога копувам неща които не ми трябват ...
Когато Дистрибутурката на класа носеше списание ние просто се избивахме понеже бяхме 25 човека от които 20 момичета :Д
представете си картинката ..... а аз си представям каква е била картинката на лицето на тази дистрибуторка след като е получавала поръчките Ви и след това, паричките си :lol:
Да кажа че не пече ли кой знаи колко !!! 15% взема и то не не всички стоки има и стоки по 10 % .Ако енякой дет прави по 400-500 лв тогава ша осети че зема пари.
По темата:
На всеки действат продуктите по различен начин на мен мой да са ми добре ,а на друг да се обрине.Това са много относителни нещо .

Sladurchoo
07-30-2009, 15:32
Ами не ми харесва да си поръчвам нещо от каталог .. най-вече щото не го виждам на живо .. в каталозите продуктите изглеждат супер големи .. а понякога дори различни отчасти .. и после си получаваш нещата и гледаш изобщо не отговарят на очакванията ти .. предпочитам да отида в магазина .. да разгледам нещата да ги видя и да си избера .. и в повечето случаи плащам много по-малко .. и то за неща, които имат някъв ефект .. :-D

guinessgirl
07-30-2009, 16:42
мнооого неща имам на Ейвън. досега съм била разочарована само от 2 продукта,при положение че имам поне 50..
все сенки: от едните ми сълзяха очите,
а на другите формулата им беше отвратителна

BlackMeow
07-30-2009, 17:57
quote]

скъпа как може да напишеш "съШТата" , не знаеш ли че се пише с "Щ"?? или пък "кОпувам" .. Неграмотна си.[/quote] ох хайде стига :? не разбрахте ли, че тя живее и учи в Англия, затова е толкова неграмотна в писането. Просто е забравила езика, стига с тия критики.[/quote]

То за тази цел има и английски форуми...
Пък и за един човек не е невъзможно да знае 2 и повече езика.
Извинявам се за офф-а.

По темата не съм голям фен нито на Ейвън, нито на Орифлейм.
Ако не става дума за нещо, което не може да се намери в България предпочитам да отида до някой магазин и да си взема.
Иначе един път съм си поръчвала по 1 гланц и от двете марки-бях доволна и от двете :)
Дори мисля че още имам един от ейвън-бих си го поръчала пак само заради цвета. Иначе една позната беше получила някакъв обрив от молив или спирала на Орифлейм преди време :?

LittleFashionista
07-30-2009, 21:28
quote]

скъпа как може да напишеш "съШТата" , не знаеш ли че се пише с "Щ"?? или пък "кОпувам" .. Неграмотна си. ох хайде стига :? не разбрахте ли, че тя живее и учи в Англия, затова е толкова неграмотна в писането. Просто е забравила езика, стига с тия критики.[/quote]

То за тази цел има и английски форуми...
Пък и за един човек не е невъзможно да знае 2 и повече езика.

[/quote] Първо, защо да не пише тук? Така е по-добре за нея да пише в бг форуми, за да не забрави езика. И второ, да човек може да знае и повече от един език, но единият го знае по-добре от другият. Вие какво искате? Та тя дори не учи в бг училище, а вие я критикувате за грешките :? е как тя да зне кое е правилно, като дори не го е учила...

lazzza
07-30-2009, 21:35
мацам се с лосиона на ванилията и нар . имам и спрейчетата всички .. ама най много обичам ванилия : love : оо .. :D 8-)

axlbaby
07-30-2009, 22:22
Аз си взимам само декоративна козметика,преди предпочитак Орифлейм,но сега минах на Ейвън.По принцип не ползвам особено така че не мога да кажа дали са хубави или не аз лично съм си доволна.


П.С. Айде стига с тоя правопис,живеем в демокрация и всеки може да пише как то иска и може.Освен това как пишеш в интернет пространството не те определя дали си грамотен или не.Тук човек сяда за да разпусне,а не на всяко изречени някой ''много грамотен'' да му прави забележки.

BlackMeow
07-31-2009, 08:11
quote]

То за тази цел има и английски форуми...
Пък и за един човек не е невъзможно да знае 2 и повече езика.

Първо, защо да не пише тук? Така е по-добре за нея да пише в бг форуми, за да не забрави езика. И второ, да човек може да знае и повече от един език, но единият го знае по-добре от другият. Вие какво искате? Та тя дори не учи в бг училище, а вие я критикувате за грешките :? е как тя да зне кое е правилно, като дори не го е учила...

В свободна страна сме, всеки да си пише където иска;)
Но факта, че пише тук показва ,че може би и се иска да не забрави и родния си език.И е елементарно уважение към останалите пишещи да пишеш на техния език така че те да те разбират.
Много се извинявам че за някои хора е по-важно какво пише на парфюма ти а неграмотността се прощава и забравя заради първото :D