PDA

View Full Version : Най-тъпата дилема..



BleedingSoul
07-27-2009, 11:36
Филма е такъв.. Със мойто дуде излизаме от скоро но.. Този човек просто ме влудява.. И в давата смисъл.. Как може да е толкова нежен и да ми е толкова приятно а в същото време толкова да ме изнервя с това че той работи и това малко или много пречи.. Виждам го рядко.. Ходим от 3 седмици а сме излезнали точно 2 пъти ;д. Тъпо нали.. А мнгоо държа на този човек макар и да излизаме от скоро ,а по ревнстта му съдя че и той държи на мен.. Е не е от типа лудо ревнивите.. В рамките на нормалното дори не бих го нарекла ревност :D .Наистина незнам какво да правя с него.. :) Човека е невероятен.. Струваше ми се прекалено хубаво за да е истина.. Докато не се разбра че ще го виждам рядко.. Както е казал някой неизвестен умник.. "Нищо не е съвършенно.. " :)








П.С. някой от вас са разбрали нещата напълно погрешно.. Не искам да напуска работа заради мен.. Не нищо подобно.. Но сякаш има възможността да ме видим за половин час дори , а не иска.. Или незнам. Това което исках да попитам е дали да остана с него или колкото ида държа на човека да го оставя..

l0lz
07-27-2009, 11:40
Първо. Dude на български се чете и пише дууд, ок?
Второ. Къв ти е въпроса..?

Priceless
07-27-2009, 11:43
Дуде не е ли обръщение към момиче .. подразбира се защо 8-)

По темата: Иии .. какво викаш? Ми като няма възможност - няма да се виждате, бе! Свиквай. Не може да си зареже работата :)

l0lz
07-27-2009, 11:45
Дуде не е ли обръщение към момиче .. подразбира се защо 8-)

По темата: Иии .. какво викаш? Ми като няма възможност - няма да се виждате, бе! Свиквай. Не може да си зареже работата :)

Dude от английски е пич, а "дуде" може и като обръщение.. Дудо, ма! :lol:

selens
07-27-2009, 11:45
Такъв е живота. 8-)

Priceless
07-27-2009, 11:47
Дуде не е ли обръщение към момиче .. подразбира се защо 8-)

По темата: Иии .. какво викаш? Ми като няма възможност - няма да се виждате, бе! Свиквай. Не може да си зареже работата :)

Dude от английски е пич, а "дуде" може и като обръщение.. Дудо, ма! :lol:

Благодаря ти за урока по английски 8-) Да плащам ли? 8-)

BleedingSoul
07-27-2009, 11:50
Относно всички тези критики към обръщението "дуде" да знам какво значи спокойно.. :) Просто е начина да избягаш от вече изтъркалите се "мило" миличко" " бебенце" и тем подобни.Обръщния които ме вадят извън нерви.. :)

l0lz
07-27-2009, 11:50
Дуде не е ли обръщение към момиче .. подразбира се защо 8-)

По темата: Иии .. какво викаш? Ми като няма възможност - няма да се виждате, бе! Свиквай. Не може да си зареже работата :)

Dude от английски е пич, а "дуде" може и като обръщение.. Дудо, ма! :lol:

Благодаря ти за урока по английски 8-) Да плащам ли? 8-)

Не. :lol: :lol:

p3tinc3t0
07-27-2009, 11:51
.........

l0lz
07-27-2009, 11:51
Относно всички тези критики към обръщението "дуде" да знам какво значи спокойно.. :) Просто е начина да избягаш от вече изтъркалите се "мило" миличко" " бебенце" и тем подобни.Обръщния които ме вадят извън нерви.. :)

Добре, мило слънчице. И аз много те обичам.. :oops: :razz: :razz:

RaZzer
07-27-2009, 11:58
Ем ако това, че не се виждате е заради сериозни ангажименти (като работа) - нямаш право да се сърдиш, ама ако 1 ден е на работа, а останалите 6 излиза с други хора и затва не се виждате - тогава поговори с него!

BleedingSoul
07-27-2009, 11:59
Относно всички тези критики към обръщението "дуде" да знам какво значи спокойно.. :) Просто е начина да избягаш от вече изтъркалите се "мило" миличко" " бебенце" и тем подобни.Обръщния които ме вадят извън нерви.. :)

Добре, мило слънчице. И аз много те обичам.. :oops: :razz: :razz:


Дооре де дооре :D

kobrichka
07-27-2009, 13:01
Еми има два варианта.
Да свикнеш да го виждаш рядко, но да сте заедно. Помисли малко няма как да си зареже работата, защото ти така си решила.
Вторият вариант е да го оставиш.
Ти сама си решаваш.

woo
07-27-2009, 13:05
да ти иам проблемите .. ходел на работа ... :-o

NeZaPoznat
07-27-2009, 13:14
Филма е такъв.. Със мойто дуде излизаме от скоро но.. Този човек просто ме влудява.. И в давата смисъл.. Как може да е толкова нежен и да ми е толкова приятно а в същото време толкова да ме изнервя с това че той работи и това малко или много пречи.. Виждам го рядко.. Ходим от 3 седмици а сме излезнали точно 2 пъти ;д. Тъпо нали.. А мнгоо държа на този човек макар и да излизаме от скоро ,а по ревнстта му съдя че и той държи на мен.. Е не е от типа лудо ревнивите.. В рамките на нормалното дори не бих го нарекла ревност :D .Наистина незнам какво да правя с него.. :) Човека е невероятен.. Струваше ми се прекалено хубаво за да е истина.. Докато не се разбра че ще го виждам рядко.. Както е казал някой неизвестен умник.. "Нищо не е съвършенно.. " :)

И кво ? Да напусне работа за да е с теб ??!! Пут*ата ли ще ти яде ?!

За какви се мислите вие бе !!! :?

fire_cat
07-27-2009, 13:15
Еми има два варианта.
Да свикнеш да го виждаш рядко, но да сте заедно. Помисли малко няма как да си зареже работата, защото ти така си решила.
Вторият вариант е да го оставиш.
Ти сама си решаваш.

+1

Hilary_
07-27-2009, 13:23
Еми има два варианта.
Да свикнеш да го виждаш рядко, но да сте заедно. Помисли малко няма как да си зареже работата, защото ти така си решила.
Вторият вариант е да го оставиш.
Ти сама си решаваш.

+1

+++++

3oPuTy
07-27-2009, 13:51
Спокойно мацко ;) И аз с моя приятел ходя от месец и се виждаме доста рядко,защото аз съм си в Силистра,а той работи във Варна и се прибира само събота и неделя,но това не ни пречи да сме адски близки и да сме заедно :-) Той горкичкия дори искаше да напуска работа и да се прибира в Силистра заради мен,но няма смисъл ... Все пак сме заедно от месец и не си струва да си жертва хубавата работа и заплата заради връзка,която не се знае,колко ще продължи :) Ние също много се ревнувахме в началото,да не говорим,че все още си имам едно на ум,заради славата му на плейбой :) За щастие макар и от растояние той успява да ми докаже,какво точно означавам за него ;)
Тааа да си дойда на думата:Щом ти е приятно с този човек бъди с него!!!Във всяка връзка има трудни моменти,но ако чувствата са искрени и силни пречките се преодоляват ;)

NeZaPoznat
07-27-2009, 13:58
Зориии .... Зори !! В кой филм живееш мацко ?! 8)

BleedingSoul
07-27-2009, 14:16
Отговора на мацката много ми ареса ;д дано и с мойто дуде да станат така нещата стискай палци ;) :D

3oPuTy
07-27-2009, 14:18
Зориии .... Зори !! В кой филм живееш мацко ?! 8)
И я кажи,защо мислиш,че живея във филм?!
Нима ме познаваш лично и знаеш що за човек съм?!
Или познаваш гаджето ми и знаеш,на какво е способен заради мен?!
А може би имаш някакви паранормални способности ... ?!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GossipGirl89
07-27-2009, 14:36
Според мен не трябва да зарязваш момчето само защото ще се виждате рядко. Той не може да си зареже работата заради теб, а и не трябва да го прави. Все пак рядко, рядко ама по-добре така отколкото изобщо нали? ;)

TheDevilInMe
07-27-2009, 14:37
Само не разбрах това постоянна работа ли е или само за лятото ?
Еми трябва да свикнеш с тая мисъл, може да си виждате по - рядко, но в случая важното е че и двамата много държите един на друг и си го показвате, пък и връзката ви е още в самото начало, бъди по - търпелива. 8)

Xitap
07-27-2009, 14:52
Аз лично връзки от разстояние съм се опитвал и съм виждал, че не стават. Затова случи ли се... всеки по пътя си. Не виждат ли очите, и сърцето не вижда. Това е положението за мен.

NeZaPoznat
07-27-2009, 14:54
А може би имаш някакви паранормални способности ... ?![/b][/color]


Слава богу - нямам :D

Nakadah
07-27-2009, 14:55
баце
бии си 2 шамара
и се успокой

Mi6inka
07-27-2009, 16:54
е чакай бе.. ходите от прекалено малко, за да се притесняваш за такива неща от сега... не се вманиячавай от сега.... просто остави нещата да се случват... И как може да казваш, че държиш много на този човек, след като това, че се виждате рядко заради работата му може да се превърне в причина да скъсаш с него... някак.. не ми съвпадат нещата... :-o

ItalianMafia
07-27-2009, 17:02
Ами помисли малко кое е по-важно за теб.. Да си с него и да се виждате рядко, или да го оставиш и да продължиш напред?
На тая възраст (не знам на колко си, но ако е до 20 със сигурност влизаш под общия знаменател) няма смисъл да се задълбочаваш след като не е това което ти искаш.. тоест не знам - ти такава връзка ли искаш? Не мисля, помислиш какво искаш ти ..