PDA

View Full Version : Лондон



devinxxx
07-27-2009, 12:51
Дали някой който е посещавал Лондон ще може да ми даде нещо като препоръка или нещо важно което трябва да знам ? Защото аз след 2 месеца заминавам за 1 седмица :grin: :grin: :grin: :smt002 .
П.П. И друго , дали сте пристигали на Хийтроу защото ми казаха , че било огромно :shock:

Canis_Dirus
07-27-2009, 12:57
Дали някой който е посещавал Лондон ще може да ми даде нещо като препоръка или нещо важно което трябва да знам ? Защото аз след 2 месеца заминавам за 1 седмица :grin: :grin: :grin: :smt002 .
П.П. И друго , дали сте пристигали на Хийтроу защото ми казаха , че било огромно :shock:
Много е важно да знаеш, че там говорят само английски и малко хинди.
И движението е ляво. :shock: :shock:

lovememore
07-27-2009, 14:49
дали сте пристигали на Хийтроу защото ми казаха , че било огромно :shock:

не е като на летище София. ще се загубиш, внимавай... питай чичковците в униформи да те насочват

plmn
07-27-2009, 15:19
Вземи си чадър.

techCandy
07-27-2009, 15:21
Ъм, да, браво на тебе, ама има още 2 месеца докато заминеш, отиваш за една седмица и искаш препоръка как да се държиш в един европейски град? Сигурно ти е първото излизане от България, затова се държиш толкова неадекватно :-o Ама аз на моето първо излизане от стараната бях далеч по- здраво стъпила от тебе...всъщност. Да, Хийтроу е огромен, so what?

hardball
07-27-2009, 15:23
На летище ще се изгуби човек само ако е екстремно тъп, без да знам език съм се оправяла перфектно, за всяко едно нещо си има табели.
1. Не се паникьосвай каквото и да става.
2. Разучи къде са най- близките спирки на метрото до местата, които са ти нужни.

Другото не е страшно.

Ufff
07-27-2009, 15:32
има табели навсякъде, спокойно.

devinxxx
07-27-2009, 16:27
Ъм, да, браво на тебе, ама има още 2 месеца докато заминеш, отиваш за една седмица и искаш препоръка как да се държиш в един европейски град? Сигурно ти е първото излизане от България, затова се държиш толкова неадекватно :-o Ама аз на моето първо излизане от стараната бях далеч по- здраво стъпила от тебе...всъщност. Да, Хийтроу е огромен, so what?


пффф първо не съм питала как да се държа , второ да - първото ми излизане от България е, и не знам какво имаш впредвид с това здраво стъпила на земята, не смятам че се държа неадекватно , но определено знам че като се върна няма да съм с такова самочувствие като твойто :-P