PDA

View Full Version : Маска за коса GLISS



Neopitom3na
07-27-2009, 13:27
чудя се дали да си взема маската на Gliss за падаща коса.. мислите ли, че ще има ефект и въобще ползвате ли някакви маски на тази фирма :P

Mi6inka
07-27-2009, 17:10
Абсолютно съм доволна от продуктите на Gliss... моята коса е много третирана с бои, преси, маши и т.н. така, че имам нужда от качесвени продукти .. ии наистина съм доволна от тези на Gliss :) Специално тази маска за падаща коса не съм използвала, но шом другите им продукти са хубави предполагам, че и това ще е ... А между другото, можеш да си купиш бирена мая на хапчета от аптеката, тя помага за подхранване на коса и нокти... мисля, че помага

guinessgirl
07-27-2009, 17:12
... А между другото, можеш да си купиш бирена мая на хапчета от аптеката, тя помага за подхранване на коса и нокти... мисля, че помага

и за наддаване на килограми помага 8-)

аз също не съм използвала точно тази маска,нооо съм доволна от продуктите им като цяло. ;)

SuperBadSuperFresh
07-27-2009, 21:08
Не харесвам НИКОЙ от продуктите на Gliss.Въпрос на коса 8-)

Liar
07-27-2009, 22:22
... А между другото, можеш да си купиш бирена мая на хапчета от аптеката, тя помага за подхранване на коса и нокти... мисля, че помага

и за наддаване на килограми помага 8-)

аз също не съм използвала точно тази маска,нооо съм доволна от продуктите им като цяло. ;)
Тва е индивидуално!
Иначе в момента имам маската total repair 19,против накъсване(предполагам това имаш предвид под падаща коса)-ами,не е лоша,но не е и ищо особено.Същото мога да кажа и за розовия спрей-балсам.Ползвала съм шампоана и балсама от същата серия като маската-те също не са лоши,но косата ми не е изтощена,на третирана не знам как ще се отрази.Като цяло не мога да кажа,че нещата,които съм ползвала на Глис са лоши,но не бих казала и че са кой знае какво!Има и по-добри от тях на същата цена.

aloveyou
07-28-2009, 08:50
и за наддаване на килограми помага 8-)

аз също не съм използвала точно тази маска,нооо съм доволна от продуктите им като цяло. ;)

Тва е индивидуално!
Иначе в момента имам маската total repair 19,против накъсване(предполагам това имаш предвид под падаща коса)-ами,не е лоша,но не е и ищо особено.Същото мога да кажа и за розовия спрей-балсам.Ползвала съм шампоана и балсама от същата серия като маската-те също не са лоши,но косата ми не е изтощена,на третирана не знам как ще се отрази.Като цяло не мога да кажа,че нещата,които съм ползвала на Глис са лоши,но не бих казала и че са кой знае какво!Има и по-добри от тях на същата цена.

Да и аз не съм много доволна от Глис...