PDA

View Full Version : Как казахте на таткото ?



Jumbie483
07-27-2009, 16:44
Въпроса е към мамите :)
Как казахте на таткото, че сте бременни ?
Как реагира той, имахте ли някакви опасения, изненада ли се той, очакваше ли и какви бяха първите му думи ?
Искам подробности :)

Nakadah
07-27-2009, 16:49
имайки предвид че това е тиин форум, едва ли на таткото му е било много приятно, но като е толкова стисната и не е дал 1 кинта за кондом е така, сега цял живот ще го е яд...

Jumbie483
07-27-2009, 19:57
имайки предвид че това е тиин форум, едва ли на таткото му е било много приятно, но като е толкова стисната и не е дал 1 кинта за кондом е така, сега цял живот ще го е яд...

Не ми спами в темата... :!:

darla
07-27-2009, 19:59
^дебили като теб ми оправят настроението за часове напред.

по темата: Мъжа ми беше адски изненадан и много се зарадва,през цялата бременност беше нетърпелив,но и уплашен

Jumbie483
07-29-2009, 08:08
по темата: Мъжа ми беше адски изненадан и много се зарадва,през цялата бременност беше нетърпелив,но и уплашен

а ти как точно му каза, че ще става татко ? :)

Nakadah
07-29-2009, 17:03
"пич, згафихме, май си се испуснал"

BePoHuKa
07-30-2009, 05:08
Според мен тази тема е много готина :-) Аз слава богу още не съм станала мама,но на една моя приятелка майка и роди преди 3 години.Помня как ми разправя,че сложила резултатите от теста в болницата под възглавницата му :D

iiirish
09-11-2009, 10:17
Аз пък всеки си мисля, че ще му връча положителният тест завързан с панделка :D

krem4et0
09-11-2009, 12:18
Най-вероятно ще му ревна веднага насреща,а ако не е с мен-по телефона. Искам 1 ден да стане романтично, но едва ли ще имам търпение и нерви да измисля нещо по-така. Със сигурност подобна новина би го зарадвала :D

SummerRain
09-28-2009, 14:00
Ами аз като знам каква съм сигурно ще му го изръся по най-неадекватния начин 8-)

eHoT4e
09-28-2009, 19:45
нямам намерение да казвам на таткото

Rofl4e
09-28-2009, 21:30
със сиг ще е с мен .. защото рано или късно като ти закъсне цикъла трябва да направиш тест.. и след това в лекарския кабинет(за потвърждаване на бременноста) също ще е с мен

sh3_1s_7h3_0n3
10-15-2009, 15:59
Леле, толкова далечно ми се струва това с децата...
надявам се и да си остане такова за сега, но ми изглежда нереалистично, че един ден и на мен ще ми се случи дай Боже. :-o

krem4et0
10-16-2009, 07:57
Ще, ще...аз не виждам смисъл от живота си, ако 1 ден нямам деца. Просто при всяка е различно. А като дойде и правилният човек, ще го желаеш още повече. Преди години да имам семейство беше нещо далечно в представите ми. Като срещнах правилния човек, вече се материализира.

Nadelina
10-16-2009, 09:23
Ще, ще...аз не виждам смисъл от живота си, ако 1 ден нямам деца. Просто при всяка е различно. А като дойде и правилният човек, ще го желаеш още повече. Преди години да имам семейство беше нещо далечно в представите ми. Като срещнах правилния човек, вече се материализира.
Точно така е. Преди 2 години съм си мечтала да създам семейство и да имам деца. В днешния момент вече мисля за това реално, не е толкова като мечта в главата ми, а като нещо скоро осъществимо.

LadyDi
10-16-2009, 09:55
Най-вероятно ще му ревна веднага насреща,а ако не е с мен-по телефона. Искам 1 ден да стане романтично, но едва ли ще имам търпение и нерви да измисля нещо по-така. Със сигурност подобна новина би го зарадвала :D
На мен лично не ми се е налагало, но ще ти разкажа историята на една приятелка.
Когато разбра най-после, че е бременна, отиде и купи една картичка, беше най-обикновена, мисля, че отпред пишеше само "Честито" или "Честит празник", нещо такова.

Вътре написа само "Е?" и залепи с тиксо теста за бременност :)

Бащата само дето не си удари гъза в тавана.

bilqnavod
10-16-2009, 20:54
ох наистина хубава тема ако любовта е силна тази новина трябва да е най хубавото нещо за един татко.

bilqnavod
10-16-2009, 20:55
Ще, ще...аз не виждам смисъл от живота си, ако 1 ден нямам деца. Просто при всяка е различно. А като дойде и правилният човек, ще го желаеш още повече. Преди години да имам семейство беше нещо далечно в представите ми. Като срещнах правилния човек, вече се материализира.
Точно така е. Преди 2 години съм си мечтала да създам семейство и да имам деца. В днешния момент вече мисля за това реално, не е толкова като мечта в главата ми, а като нещо скоро осъществимо.
Радвам се за теб. Пожелавам ти успех!

sexita
11-22-2009, 16:39
Мисля, че дори преди мен ще разбере ако съм бременна :D
Следи ми цикъла и ми купува тестове веднага като ми закъснее...
Как бих могла да изненадам такъв човек :lol:

hrislaleva
12-11-2009, 14:57
Аз като си направих теста тои се прибра от работа и беше гладен и му го слойих в чинията като сервирах вечерята...той го извади от чинията и продалжи да си ве4черя и вика че това не е вярно...после беше малко шокиран... :D

Neopitom3na
12-15-2009, 23:10
Това с панделката звучи сладко :D
иначе аз съм млада за такива работи

didenceeto
08-27-2010, 18:50
още нямам деца, но един ден ако забременея, ще го изненадам по някакъв начин. Ама не съм сигорна дали няма да му се обадя веднага да му кажа :lol: не мога да крия дълго време такива неща :P

MartiSSima
11-09-2010, 09:54
Ние с моя приятел сме от 2 години заедно и сериозно се замислям по - въпроса с бебчетата.Скоро бях на сватба на най - близката ми приятелка и както в приказките се оказа че очакват бебче.Това доста ме замисли а и да не говорим,че 90% от моите набори вече имат чочита.Тааа по темата предполагам че ще го закача на огледалото в колата да виси, понеже страстта на моя приятел са колите :) Мисля, че ефекта от новата придобивка в колата ще бъде поразителен :)

marin4itu
01-16-2011, 12:19
Като ми закъсня му казах че ще си правя тест, обаче явно теста нещо беше дефектен или нещо таквоа и показа една черта.. и нищо.. не ми дойде още два дена и вече и бях записала час при гинеколога и реших на майтап да направя още един и той взе че показала положителен резултат.. точно излизам от банята, не знам на кой свят съм ит ой се прибира.. скочих му в ръцете, почнах да плача и той милия помисли че е станало нещо :D -мило, мило кво ти има принцесо.. -мм бебо мило.. и той стоя, стоя и ми се усмихна и ми каза че ме обича.. никога няма да го забравя тоя момент.. един от най-хубавите ни е.. :smt007 :)

Насълзиа ми се очите!

magito023
04-30-2011, 20:25
Много интересни мнения има в тази теми :).

MalKa_BLuDnica
05-04-2011, 13:32
Ние с моя приятел сме от 2 години заедно и сериозно се замислям по - въпроса с бебчетата.Скоро бях на сватба на най - близката ми приятелка и както в приказките се оказа че очакват бебче.Това доста ме замисли а и да не говорим,че 90% от моите набори вече имат чочита.Тааа по темата предполагам че ще го закача на огледалото в колата да виси, понеже страстта на моя приятел са колите :) Мисля, че ефекта от новата придобивка в колата ще бъде поразителен :)

Това с колата е уникална идея ! Много се изкефих и моя е същия с колите :D