PDA

View Full Version : Промени го ..



Fiki_
07-27-2009, 19:22
Ох,днес с моя приятел направихме 5 месеца.Той е на море от 22( с БЧК) проблема е че майка ми не ме пусна само с него.И така да почна от началото.Като замина,започна да ми се обажда супер рядко,постоянно аз му звънях,а той все ми излизаше със "отивам на плаж,отивам да се къпя,отивам да играя карти" и прочие..Докато си бяхме заедно всеки ден идваше у нас,без аз да го каня.Обещахме си да си казваме абсолютно всичко.От както е на морето на ден си говорим най-много един час(общо от всички позванявания).Одеве му се обаждам говорихме си 2 мин и той ми каза,че едно момиче (което му се сваля от няколко месеца) е спало в тяхната стая,но не на неговото легло и на мен ми стана гадно,но не съм му се развикала,той ме попита защо и аз го питах,той как ще се почуства ако ТОЙ(едно момче,което ми се сваля от 2,3 седмици) спи в моята стая и той нищо не каза..И след 2 мин ми каза "Оф айде аз ще си лягам,че много ме боли главата" и аз му казах "теб главата те боли от 2 дена,и все си намираш някакви извинения.." и той най-спокойно ми каза,че не може да си говорим по цял ден и ми затвори,от което ми стана супер гадно.. Та да попитам има ли смисъл да се притеснявам и да се измъчвам .. Всички ми казват,че 100% ми е изневерил,но аз не мога да си го представя..

ПП: На 7ми заминавам на море с моите приятелки,и той ще дойде с мен НАРОЧНО,само и само да не ме оставя сама..Ии разбира се майка ми не знае,че той ще идва..

sladkalady
07-27-2009, 19:30
Мисля ,че не ти е изневерил.Сега се е видял малко свободен...Може да не иска да му нахалстваш като му звъниш често.Остави го,спри да му звъниш.Той сам ще те поттърси ,ако ли не -ще трябва да си поговориш сериозно с него

kobrichka
07-27-2009, 19:31
Определено не постъпва правилно приятелят ти. Не мога да ти кажа на 100% дали е изневерил или не, но определено смятам, че има нещо нередно. Според мен не трябва да правиш прибързани заключения, поговорете си и едва тогава предприемай каквито и да било мерки, но определено поговорете.

mArMaLaDkA
07-27-2009, 19:31
Може да му е досадно да му звъниш постоянно, за да го проверяваш.
Отишъл е на почивка, не на война. Спри малко с обажданията и си намери свои забавления.

Напълно нормално е по морето да се заглежда по тая и оная. Дори и да са имали някакъв по-близък контакт с това момиче, надали ще е нещо сериозно. Най-вероятно са цъкали карти, говорили са си до късно или са пили бира. Нищо сериозно и ангажиращо. Да не говорим за моментът, че е досадно да ходиш на море с компания, а не с приятелката си, защото "майка й не я пуска". Детска му работа.
Може пък и въпросната да му е казала нещо за теб - че си флиртувала с други момчета, че си се натискала с някое от тях и етц.
Като се върне, ще разбереш дали ти е изневерил или не. По принцип такива върти опашки, като посочената от теб, не издържат много без да се изфукат, ако се е случило нещо.

Да дойде гаджето ти с теб - не е проблем. Но да идва, за да те следи какво правиш, къде ходиш и в колко се прибираш - тираническа история ми се вижда.
И не е хубаво да вършиш разни неща зад гърба на майка си. Когато изгуби доверие в теб, ще си дърпаш косите, ама ще е късно.

Fiki_
07-27-2009, 19:42
Под постоянно нямам предвид на всеки час да му звъня.. Звъня му по 5,6 пъти на ден,от които 2,3 пъти си вдига телефона :) Аз си имам и едно на ум,защото преди няколко месеца се целува с едно момиче,което също е на този лагер ...

ThePowerOfLove
07-27-2009, 19:43
Говорили сте си само 1 час? :shock: Ужас!
Я се успокой малко с тоя телефон ;) Наистина ми изглежда досадно и изнервещо някой да ти звъни постоянно. Като се върне ще разбереш по-добре какво се е случило. Сега и да го мислиш, само ще се измъчваш.

lipsvashh_mi
07-27-2009, 19:51
мом
ето на море ,а ти го тормозиш по 100 пъти на ден...говорите по час?Абе ужас-той нито ще си почине,нито нещо..най-много от инат и щото му натяквашза това другто момче дет ти се сваля,да се забие той с она ямацка..остави го да диша малко-ако те обича наистина и си имате доверие няма да има проблем

mArMaLaDkA
07-27-2009, 19:55
На мен ми става досадно баща ми, като ми звъни по 5,6 пъти на ден, какво остава, ако говорим за гадже. :?

Явно не си му интересна, щом се е целувал с друго момиче. Разбери, че наистина е досадно. Той си ходи по морета, лагери, дискотеки и разни такива, а ти не можеш, защото не ти дават. Така връзка НЕ може да се води.
И все пак ще попитам баналното - на колко сте?

DevilWish
07-27-2009, 19:57
Ох и ти си като моя приятел - "Защо ми писа толкова малко смс-и като си беше в България" - еми хора ,съжалявам ,ама си имаме право на почивка.Как да се наслаждаваш ако някой постоянно ти звъни.Той е с приятели, остави го да се забавлява.Ако има нещо нередно, то ще си проличи и по държанието му ,като си дойде ;)

Nakadah
07-27-2009, 19:58
баце
нито ти прочетох поста
нито знам за кво дрънкаш

Fiki_
07-27-2009, 20:24
Защо пък 1 час да е много ? Даже е имало дни в които сме си говорили по 30 мин НАЙ-МНОГО.И защо аз да не го търся,като аз съм извън града за ден,два макс,той ще ми спука телефона,и постоянно ще ме пита кво правя,с кой съм и къде съм.А аз такъв отчет не му искам..Не мисля че го притеснявам,много.И определено си се наслаждава на почивката..
Аз съм на 15 и отгоре а той преди месец стана на 18 Smile А пък и защо не можем да водим такава връзка.Майка ми не ме пуска,защото познава само него.Иначе от у-ще бяхме на ескурзия за 4 дена и бях с него,и тя знаеше.Така че,наще не са проблем (:

plmn
07-27-2009, 20:32
Под постоянно нямам предвид на всеки час да му звъня.. Звъня му по 5,6 пъти на ден

И на мен да ми звънят по 6 пъти на ден за да си кажем едно и също, и на мен ще ми писне...

pisenceto90
07-27-2009, 20:34
Мисля ,че е добре просто да изчакаш, това ,че е вкусил малко свобода и му се е усладило не е гаранция за изневяра........,но, верно, не го притисняваи непрекъснато, това още повече ще го отдалечи от теб.......който и да е мъж мрази жената тип-Лепка- 8-)

hottie
07-27-2009, 20:40
Под постоянно нямам предвид на всеки час да му звъня.. Звъня му по 5,6 пъти на ден,от които 2,3 пъти си вдига телефона :) Аз си имам и едно на ум,защото преди няколко месеца се целува с едно момиче,което също е на този лагер ...

МНОГО му звъниш ! На море е човека, не може постоянно да сте на телефона... става му досадно и е нормално. Дори и 20 пъти на ден да му звъниш той ако иска ще ти изневери. Ако не иска- няма. Просто го остави малко и ще видиш , че сам ще позвъни ;)

Xitap
07-27-2009, 20:55
С гаджето на почивка лелееее....
Все едно на морето с пясък в джоба да тръгнеш. Луда ли си, какво толкова го тормозиш. Както прави той, така прави и ти... да не си накапана? Казваш му, че няма да идва с теб, а искаш само с приятелки... да видиш как ще ти звъни всеки ден по 20 пъти. Аман от турски номера с тия БГ мъже.

Quasar
07-27-2009, 20:56
Повече от 5 минути на ден на човек не се полага ебати ако имах такъв паразит на главата си или щях да си хвърля телефона или щях да се хвърля аз...а и щом не можеш да идеш с него да си го пазиш тъй ще да е..гърмиш най много накрая да чукне нещо ама кво лошо море е не се брои....там мозъка не бачка мислим с другата глава 8)

Amateur
07-27-2009, 21:06
Абе 90% от момчетата като ходят на море без гаджетата си гледат да забият нещо и момичетата са така...

Xitap
07-27-2009, 21:08
Абе 90% от момчетата като ходят на море без гаджетата си гледат да забият нещо и момичетата са така...
Е, и?
Те хора се развеждат, вие тука за някакви си афери морски говорите. Каквото такова, по-добре да не се дебнем, защото може и да се хванем. Карай си както знаеш и да не те боли фара!

Slave4You
07-28-2009, 07:19
Ако ти беше изневерил, нямаше да признава, че това момиче е спало в стаята му, не мислиш ли? Защо да ти подсказва за нещо, което е направил и което не иска да узнаеш?? Човекът просто е решил да бъде честен с теб, и ти веднага си мислиш, че ти е изневерил. А относно обажданията.. може просто да иска да си прави кефа 1-2 седмици, няма лошо в това:)

NeZaPoznat
07-28-2009, 07:33
Под постоянно нямам предвид на всеки час да му звъня.. Звъня му по 5,6 пъти на ден,от които 2,3 пъти си вдига телефона :) Аз си имам и едно на ум,защото преди няколко месеца се целува с едно момиче,което също е на този лагер ...

Хм !! Въпроси:
Ти гадже ли си му или конторлен орган ? :?

Каква е ползата да се притесняваш дали ти изневерява ?! :?

Не смяташ ли, че като му досаждаш само ще го накараш да кръшне по-бързо ?

balon4eee
07-28-2009, 07:38
Жалко за теб .

InloveAgain
07-28-2009, 07:38
Това,че е бил и с някво момиче в стаята,не означава,че трябва да ти е изневерил .. (: Повярвай му и наистина ако е станало нещо такова,когато си дойде или ще ти каже ,или сама ще разбереш.
Относно т'ва с телефона.Съвета ми е да го оставиш на мира..все пак е на море..Кой знае колко хубаво си прекарват,ако трябва да седи и да си говори с теб за кво изобщо е заминал . . . ? :)

Priceless
07-28-2009, 07:43
1 час на ден? О .. Божее.. Мой :shock: :shock:

Да ти кажа честно .. чудя се как още те търпи момчето. ЗАДУШАВАШ ГО! Разбери го по дяволите :? Той иска да си почине малко .. било от теб, било от всичко .. :? Имай му малко доверие. Иначе връзката ви е обречена ..

RaZzer
07-28-2009, 10:20
Абе, вземете да си вярвате повече и да се ограничавате по-малко, ако искате да се получи нещо... И тва са големи глупости - "100% ти бил изневерил"... ако е такъв, че като не му звъннеш 1 ден и ти изневерява - няма за какво да се тормозиш, просто го зарежи, а ако е сериозен човек - не се тревожи за глупости!

sextazy_baby
07-28-2009, 10:56
Той ако реши да ти изневери,ще го направи пред теб.И наистина,той е на почивка,невъзможно е по цял ден да е с телефона

bloodylips
07-28-2009, 20:11
мисля че не трябва да му звъниш толкова често найстина понякога е доста дразнещо .... а й се самнявам да ти е изневерил просто е отишъл на море и е искал да си прекара максимално добре

Nakadah
07-29-2009, 03:32
абе
ако ме боли зъб
трябва ли да хода на зъболекър?

barzev
07-29-2009, 05:30
ЕЙ РЕВНИВА ШМАТКА ТАКАВА ОСТАВИ МОМЧЕТО ДА СИ ПОЧИНЕ МАЛКО!!! имам телефона с който съм сега от 6 месеца и имам 140 часа разговори ;) около 10 от тях са с момичета така че... Да живеят бирариите :razz: Ако мислиш че ти изневерява значи му нямаш доверие и не го обичаш!

lovemysel100
07-29-2009, 06:53
Имах същия случай и когато приятелят ми се върна се правеше, че не ме познава. Оказа се, че не ми е изневерил, но видял момичета с по-лековато поведение и решил, че иска повече свобода :?

metaxa
07-29-2009, 07:04
Всичките пък започнахте о, един час на ден, задушаваш го. Аз миналата година цяло лято си говорих с един фр по минимум 2 часа 8-) никой никого не е задушавал :-o
По темата:
Не го търси известно време, изчакай той да го направи и не се тревожи толкова, може да има кофти седмица :)

NoTime
07-29-2009, 16:53
аз също мисля,че не ти е изневерил защото ако беше нямаше да ти каже за момичето,просто е искал да те накара да ревнувнаш и да види реакцията ти :)