PDA

View Full Version : може ли да се кандидатства в френската след 8 клас



shokoladdka
07-27-2009, 20:47
Въпроса ми е дали може да се кандидатства в френската гимназия /става въпрос за пловдив/ след 8 клас? Sorry ако има такава тема но аз нищо не намерих...


Надявам се някой да ми отговори :) Много ще съм му благодарна 8)

selens
07-27-2009, 21:21
Аз немога да ти отговоря,но може би гугъл ще може. 8-) :) Айде успех със търсенето. :)

Nakadah
07-27-2009, 21:27
Аз немога да ти отговоря,но може би гугъл ще може. 8-) :) Айде успех със търсенето. :)
като не можеш не пиши бе
мамо колко си проста..

selens
07-27-2009, 21:36
Аз немога да ти отговоря,но може би гугъл ще може. 8-) :) Айде успех със търсенето. :)
като не можеш не пиши бе
мамо колко си проста..
Мерси за комплимента 8-) ,но не мисля,че въпроса и е аз дали съм проста,така че и твоя отговор не е много на място.Аз просто и казах къде може да намери по-точна информация.

Nakadah
07-27-2009, 21:50
Аз немога да ти отговоря,но може би гугъл ще може. 8-) :) Айде успех със търсенето. :)
като не можеш не пиши бе
мамо колко си проста..
Мерси за комплимента 8-) ,но не мисля,че въпроса и е аз дали съм проста,така че и твоя отговор не е много на място.Аз просто и казах къде може да намери по-точна информация.

аз па ще ти кажа къде можеш да си намериш приятели
У ТУРЦИЯ ТВОЕТО РОДНО СЕЛО !!!

selens
07-27-2009, 21:54
Аз приятели си имам достатъчно 8-)

Nakadah
07-27-2009, 21:58
Аз приятели си имам достатъчно 8-)
радвам се че най сетне си се разкарала от моята държава
и си си отишла в село турция!!!

iv3to
07-27-2009, 23:20
Не :? в езикова гимназия се кандидатства само след 7 клас

Ungear
07-27-2009, 23:57
Ако не си влязла след 7 ми клас в френската можеш да отидеш в добрич да кажем там в френската, испанската или каквото ще да е и след това да се преместиш в твоя град.

teenems
07-28-2009, 10:11
малко се съмнявам
поне в Бургас не може
ама ,най -добре
отиваш в училището и питаш ..

:wink:

shokoladdka
07-28-2009, 11:12
мерси за отговорите :)

SummerDream
07-28-2009, 13:07
Не, не може..само с изпити след 7-ми клас се влиза в езикова гимназия..Но примерно, ако учиш в друга езикова, можеш да държиш преравнителен изпит и така да влезеш (:

teenems
07-28-2009, 13:38
Не, не може..само с изпити след 7-ми клас се влиза в езикова гимназия..Но примерно, ако учиш в друга езикова, можеш да държиш преравнителен изпит и така да влезеш (:

и аз така знам ,че езикови може само след 7 клас .. за жалост
ама като искаш да научиш езика отиваш на курс :)

sp33der
07-29-2009, 11:59
Може,но е трудно.Има деца от там които отиват в чужбина,но трябва да знаеш езика на нивотот на тези,които са го учили там 1 година.И да отидеш по-рано да говориш с директора/ката

shokoladdka
07-29-2009, 13:12
мерси за отговорите :-D

ами sp33der колко по - рано може да отида да говоря с директора/ката ,,, sorry ако вече ставам нахална но никъде другаде не намерих инфо :oops: :oops:

Sonrisaaa
07-29-2009, 13:34
Можеш.
Аз също щях да се местя и имах реален шанс,но се отказах накрая.Винаги се освобождават свободни места-все на някой се случва да замине или разни такива неща.Просто проверявай в сайта на училището или в самото даскало-там при таблото със съобщенията.Полагаш изпит- устен и писмен по 1ви чужд език / в твоя случай френски/ и вече зависи ако искаш да кандидатстваш след 9 10,11 клас напр и изпит по втори чужд език.
Мога да ти кажа,че познавам хора,преместили се така и дори в едно от най-реномираните училища в София в топ 3 беше наистина лесно да се влезе.
Аз осъзнах,че е тъпо да се преместя,макар че имах възможността.
Както и да е успех.Пиши ми на ЛС ако имаш въпроси ;]

absd
07-29-2009, 13:58
не може да се кандидатства във френската след 8 клас

Mastta
07-29-2009, 18:31
Аз немога да ти отговоря,но може би гугъл ще може. 8-) :) Айде успех със търсенето. :)
като не можеш не пиши бе
мамо колко си проста..
Мерси за комплимента 8-) ,но не мисля,че въпроса и е аз дали съм проста,така че и твоя отговор не е много на място.Аз просто и казах къде може да намери по-точна информация.

аз па ще ти кажа къде можеш да си намериш приятели
У ТУРЦИЯ ТВОЕТО РОДНО СЕЛО!!!

охх к'во доживах да видя :razz: