PDA

View Full Version : Как да му покажа,че ми пука???



malka_sladkka
07-27-2009, 22:41
Как да покажа на някого,че ми пука за него,че се интересувам от него ?Че не ми е все тая....

Xitap
07-27-2009, 22:43
Като му го кажеш най-малко. И след това да продължиш да му угаждаш... после му кажи да ме почерпи :-P :-P :-P

Hilary_
07-27-2009, 22:45
.. като му го кажеш и след това докажеш ... :-o

А доказваш на някой .. като не се държиш безразлично към него, като се интересуваш от него .. като му помагаш в трудни моменти ии така ...

ItalianMafia
07-27-2009, 22:45
Xitap, тя пита как да *покаже*.. Според теб не му ли е КАЗАЛА вече???

Xitap
07-27-2009, 22:47
.. като му го кажеш и след това докажеш ... :-o

А доказваш на някой .. като не се държиш безразлично към него, като се интересуваш от него .. като му помагаш в трудни моменти ии така ...
И като му клякаш по-често :D :D :D :D

ItalianMafia
07-27-2009, 22:48
^ Престани!

golqmumnik
07-27-2009, 22:50
Кажи му,че е много скромен

Hilary_
07-27-2009, 22:51
И като му клякаш по-често :D :D :D :D

На забавен ли се праиш бе ???? :? :? :?

Xitap
07-27-2009, 22:55
И като му клякаш по-често :D :D :D :D

На забавен ли се праиш бе ???? :? :? :?
Абсолютно не... казвам моята гледна точка, която при мен би била най-добра. Не го намирам за забавно!

Nakadah
07-27-2009, 22:59
пука кое?
балона?
зимаш 1 игла и я пронизваш в балона

Hilary_
07-27-2009, 22:59
И като му клякаш по-често :D :D :D :D

На забавен ли се праиш бе ???? :? :? :?
Абсолютно не... казвам моята гледна точка, която при мен би била най-добра. Не го намирам за забавно!

Ако за тебе това е начин да покажеш на някой, че ти пука за него .. не е много похвално (мое мнение) ... :? :?

ItalianMafia
07-27-2009, 23:02
И като му клякаш по-често :D :D :D :D

На забавен ли се праиш бе ???? :? :? :?
Абсолютно не... казвам моята гледна точка, която при мен би била най-добра. Не го намирам за забавно!

Ако за тебе това е начин да покажеш на някой, че ти пука за него .. не е много похвално (мое мнение) ... :? :?
Абсолютно !

l0lz
07-27-2009, 23:03
Кажи му: "Пука ми за тебе е, кучи син нещастен!"

Xitap
07-27-2009, 23:06
Tвое мнение...
С моя начин на живот и свободно време само през нощта нямам време за други неща. Така че това се е наложило с годините.

А ако искате да чуете как да му покажеш...
Ами излизайте, искай му мнението, показвай му, че държиш да чуеш него, желанията му. Искай да сте заедно на места, които по принцип ти ходиш с приятелки. Бъди повече от това, което си за други момчета.
Това ли искаше да чуеш?
Аз искам и да го виждам... но уви, такъв ми е живота, че няма време за сантименталности!
Доволни?

valdesbg
07-28-2009, 05:07
Xitap споко е :)

Каквото и да напишем, авторката няма да го прочете. Просто самото задаване на този въпрос, говори за абсолютно никаква идея за общуването между хората.

Поредната случка - той не я иска, тя си мисли че трябва да се постарае повече.

Живи и здрави.

Авторке - това става с времето. От единична случка няма как да му покажеш.

AceXe
07-28-2009, 06:45
Xitap, мисля че отиваш на зле. Някакви душевни терзания ли изразяваш с простотиите си, комплекси ли какво? Лиспва ти голямаТА любов? Говорихме си вчера, да не се повтаряме. Просто спри с повърхностните си ебавки и после сериозните ти коментари, с които да се изкараш велик. Работата ти е такава, че умееш да говориш делово, но далеч това не значи, че си чак толкова... Пич си, ама се насираш ми се струва на моменти.

InloveAgain
07-28-2009, 07:43
Еми .. интересувай се от него ..питай го как е , говори си с него , когато има проблем се опитвай да му влезеш в положението,да го разбереш ;). И така ..мисля,че като за начало би било достатъчно ;).

NeZaPoznat
07-28-2009, 08:03
Как да покажа на някого,че ми пука за него,че се интересувам от него ?Че не ми е все тая....

Следващия път докато ти говори нещо повтаряй ' ПУК ПУК ПУК ПУК ПУК ПУК ПУК ПУК ПУК ПУК ПУК ... :lol: :lol: :lol:

п.п. Тва с клякането също върши раб'та :-P :-P :-P

sulley
07-28-2009, 15:05
Мии бъди мила с него и че държиш на неговата компания.При едно такова старание помоли и някоя твоя приятелка да дойде с теб и да ти каже как изглежда отстрани и да ти даде трезва преценка.Ако наистина си личи разликата в твоето отношение точно към него,значи си направила каквото можеш. :D

GaBiIi__
07-28-2009, 15:25
ем ако е така ще си проличи замисли се как се държиш с хората към които си безразлична и него :)

Xitap
07-28-2009, 15:46
Xitap, мисля че отиваш на зле. Някакви душевни терзания ли изразяваш с простотиите си, комплекси ли какво? Лиспва ти голямаТА любов? Говорихме си вчера, да не се повтаряме. Просто спри с повърхностните си ебавки и после сериозните ти коментари, с които да се изкараш велик. Работата ти е такава, че умееш да говориш делово, но далеч това не значи, че си чак толкова... Пич си, ама се насираш ми се струва на моменти.
Аз тук се забавлявам АцеКсе. Нищо не изразявам освен забавление. Велик не съм и не искам да бъда. Каквото искам си го постигам, не търся величие. Капиш?

NaNa_SladuRana
07-28-2009, 17:18
аз попринцип съм доста разсеяна и наивна и за да ми покажеш,че не си ми просто добър приятел трява не да тичаш гол по пътя с надпис "искам те" а нз кво :razz:

GossipGirl89
07-28-2009, 17:32
Ми просто му показвай, че се интересуваш от него, от живота му, от състоянието му, бъди до него в трудните моменти... прави компромиси за него...

malka_sladkka
07-28-2009, 18:46
Xitap споко е :)

Каквото и да напишем, авторката няма да го прочете. Просто самото задаване на този въпрос, говори за абсолютно никаква идея за общуването между хората.

Поредната случка - той не я иска, тя си мисли че трябва да се постарае повече.

Живи и здрави.

Авторке - това става с времето. От единична случка няма как да му покажеш.

От къде си си толкова сигурен,че няма да го прочета? И да имаме си проблем с общуването и?

Много сте ми смешни като се правите,че знаете за какво става дума! Ами не,не е поредната случка както мислиш ти.Както и да е...просто задавам въпрос и очаквам отговори,а не предположения за това какъв ми е проблема :?