PDA

View Full Version : Курвата, кучката и романтичката



PaMit0
07-27-2009, 23:44
Това са основните типажи жени. Дори неосъзнатите хах ;д
Та накратко и набързо.
В даден перод от време всяка една жена се чувства или иска да се почувства желана, търсена и тн; без особенно значение е по какъв начин, някои прибягват до секс за 1нощ, други до незадоволяващи връзки. И всяка една жена преминава през тези 3 основнии линии на женското развитие по един или друг начин, без значение периодът от време
Ето ку*вата спи с всеки/почти всеки,защото и харесва да е желана,харесва и удоволствието, без да влага много мисъл в действията си се наслаждава на удоволствието.Проблемът може да е много по задълбочен,несполучливи връзки, отхвърляне от партньора, несподелени чувства в следствие на това жената изпитва самота и за нея сексът е единствения начин да се почуства по уверена и желана.
Кучката..тя не спи с всеки, тя си подбира мъжете.Знае как да ги върти и да ги накара да тичат след нея. Използва ги и след като получии наслада от една връзка, захвърляя половинката си с пръст в уста.
Романтичката прекарва часовее в размисли за любовта,за щастието.Понякога не осъзнава колко много време е загубила, но когато има мъж до нея тя се чуства облагородена и извисена мислейки си че е срещнала подходящия човек.На когото може да ссе довери, с когото може да споделя да мечтае.Лошото идва с товя, че когато си влюбен ти ставаш уязвим и лесно раним и когато другия ти забие нож в гърба, за теб загубата е пагобна, докато за другия тази загуба не представлява нищо существено.А ти..ти оставаш с разбито сърце, мечти и оставаш със спомените, мислейки за миналото възобновяваш раните..сълзите текът ..макар да знаеш,че времето лекува и всичко отминава болката в теб остава.

а сега малко да понапиша глупости и да се оплача от състоянието до което сама се докарах.
Много малко са момчетата със които съм искала дълга и сериозна връзка да речем.И така реших да пробвам с момче на моята възраст, добро мило мн печен и готин човек ала баала. През цялото време сичко си беше перф, пасвахме си идеално, послее училището ии графитите преебаха нещата.Понежее края на годината беше съвсем близо и имаше доста неща да се дооправят аз се занимавах с даскалото той също, като малкото свободно време той отделяше на графити трипове ии сякакви неща с драсканиците като казваше.че като свършим даскало ще има мн фри тайм за нас.Свършихме 1 седмица започна 2ра ...ц никой и нищо.Звънях писах , ц никакъв отговор, негови приятели му звъняха,той не дигаше.Реших да спре с ия неща, просто разбрах че бъдеще няма..ядосах се да,ядосах се на децкото отношение,начинът по който се отнесе ме нарани много.Аз съм супер разбран и земен човек,просто исках да ми каже,че отношенията ни са пред края си, а не да се държи като пълен пиклио.Както и да е ... и най-смешното е че през тези 2 3 седмици в които той не отговаряше и тн го засичах насам натам с приятелите му, или от урок се връща ..ест кво да се заяждам,когато всичко т е ясно няма сми..въпросът беше, че аз 4аках..4аках да ми каже че приключваме..той не го направи ;хх после отново се покри и това беше..
Мисълта ми бе,че както се хванах несериозно с него,така всичко се промени и така накрая го издухах щото реших, че искам да съм с това момче,но явно всичко хубаво е мимолетно..но майната му ..важно е отношението към даден човек..по действията и отношението можееш да познаеш един човек какъв е..в моя случай попаднах на недозряло момче,скрило се в себе си след 10месечна връзка.. ахх колко жалко нали ??!

l0lz
07-27-2009, 23:47
Кypвa? - Жена за една нощ.
Жена? - Кypвa за цял живот..

NaNa_SladuRana
07-27-2009, 23:52
Кypвa? - Жена за една нощ.
Жена? - Кypвa за цял живот..

хехе разби ме :razz: темата е яка,но нали се сещаш,че има и крастоски,иначе спор няма,че през даден момент от живота си минаваш през различна фаза :) а твоя пич,не е пич,а мишка щом се покрива,тегли му една и да не ти пука,защото ти трябва мъж а ни домашен любимец (в случея хамстер)

vampirekiss
07-28-2009, 08:42
За историята на авторката.Ами да ти кажа не си струва да се косиш да този.Явно е супер несериозен и като е усетил,че нещата стават сериозни се е уплашил.На такива хора никога не можеш да разчиташ или да очакваш помощ от тях.Най-лошото е,че той дори няма смелост да ти каже истината.Заеби го1

NeZaPoznat
07-28-2009, 08:50
като малкото свободно време той отделяше на графити трипове ии сякакви неща с драсканиците като казваше.че като свършим даскало ще има мн фри тайм за нас.??!

Колко смислени дейности само :?

Xitap
07-28-2009, 10:55
Олеле майко, и тия ще са бъдещето... и ще трябва и такива да наемам на работа... лошо бъдеще се очертава...

NeZaPoznat
07-28-2009, 11:12
Аз съм благодарен донякъде защото заради подобни елементи стария шеф още ми плаща за да ходя при него :D

PaMit0
07-29-2009, 00:11
да се факат сичките такива типове :razz:

Dgaduin
07-29-2009, 01:10
Гледам тая тема - гледам и Балъка, Плейбоя и Простака. После пак гледам тая. И почвам да се хиля ^^ (сори за офтопика ама не се сдържах ^^ )

Nakadah
07-29-2009, 03:30
пич
дори няма и да го чета
нищо ново

kombarka
07-29-2009, 09:53
Гледам тая тема - гледам и Балъка, Плейбоя и Простака. После пак гледам тая. И почвам да се хиля ^^ (сори за офтопика ама не се сдържах ^^ )

И аз се сетих точно за тая тема. :lol:

PaMit0
07-29-2009, 21:31
Гледам тая тема - гледам и Балъка, Плейбоя и Простака. После пак гледам тая. И почвам да се хиля ^^ (сори за офтопика ама не се сдържах ^^ )

И аз се сетих точно за тая тема. :lol:


ее хубаво се кефите ..ма мое да дочетете темата за да видите за кво стаа въпрос. има си същинска част, която пропускате хахахаааа :lol:

Dgaduin
07-29-2009, 21:34
Е аз си се извиних за офтопика но да иначе прочетох темата. :)

myNameIsImmortal
07-29-2009, 21:37
наистина жалко.. :-o

Wrathchild
07-29-2009, 21:41
Първо, аз не видях къде е проблема. Какво, още го обичаш, страдаш за него, искаш да си излееш мислите или...?
И какво общо имаха типовете жени в цялата тази история?

bog4eto
07-29-2009, 21:45
Жалко,да..и той е жалък..не ти тярбва се занимаваш с такива :?

п.п.Не съм съгласна единствено,че всяка жена става курва,за един определен период..ТЦ :?

PaMit0
07-29-2009, 21:48
ами излях си мислите хах които затвърждават тезии глупостта на тези 3вида жени ..и най-вече на влюбената жена сеш се хах

Wrathchild
07-29-2009, 21:52
Бих могла да разбера, в случай, че имаше някаква пунктуация.
Иначе е хубаво човек понякога да говори за чувствата си. Разтоварващо е.

Aicken
07-30-2009, 05:59
Кypвa? - Жена за една нощ.
Жена? - Кypвa за цял живот..

ма че то вярно ни му се смейте

Bellatrix
07-30-2009, 06:16
И само тия три типа ли има!? :shock: Сега се чувствам като човек без място в света. :D

devi
07-30-2009, 11:21
По тази логика взаимствам по малко от кучката (по скоро вече отминал етап) и от романтичката :D Абе и ние жените сме много тъпи. Толкова не разбрахме, че мъжете са си мъже. Те вечно ще кръшкат и ще пазят тайни.

Обичам да съм с някое момче и да знам, че мога да го въртя на пръста си. Не злоупотребявам. Ползвам го за неща от сорта на да го откажа от лоши навици от сорта на цигарите и наркотиците. Всички до сега са ме слушали без един, който беше много различен. Бях доста глупава да тичам след него и да му вярвам, че ме обича.

kombarka
07-30-2009, 12:04
Гледам тая тема - гледам и Балъка, Плейбоя и Простака. После пак гледам тая. И почвам да се хиля ^^ (сори за офтопика ама не се сдържах ^^ )

И аз се сетих точно за тая тема. :lol:


ее хубаво се кефите ..ма мое да дочетете темата за да видите за кво стаа въпрос. има си същинска част, която пропускате хахахаааа :lol:

Окс... коригирам веднага 8-)
Мисля, че ти си си направила изводите- той се държи детинско и несериозно... не си струва да се занимаваш с него :? :-)

xplay
07-30-2009, 12:09
Стига с глупостите.

YourPoison
07-30-2009, 12:14
Първо, аз не видях къде е проблема. Какво, още го обичаш, страдаш за него, искаш да си излееш мислите или...?
И какво общо имаха типовете жени в цялата тази история?
да..и аз не разбрах какво общо имаха типовете жени с историята ти ..

malka_sladkka
08-01-2009, 22:52
наистина жалко.. :-o

а бе човек ти се появи :shock: от бая време не съм те мяркала из форума :D

Иначе по темата в различни периоди си в различна ситуация,и всичко е като някакъв кръговрат.Като някой те нарани и ти разбие сърцето ставаш кучка,докато не стрещнеш подходящия човек и се влюбиш отново и пак се превръщаш в романтичката и пак идва момента коато ти разбиват сърцето и всичко се върти.Поне аз така си мисля :)

mirinda1
08-02-2009, 07:24
Кypвa? - Жена за една нощ.
Жена? - Кypвa за цял живот..

:o :-D

300
08-02-2009, 19:08
Да питам авторката ,тия три етапа дето разказваше за тях д/г кой етап в коя възраст се проявява ?????????? :shock: :D