PDA

View Full Version : повредено ЮСБ-и (въпрос към варненци)



singlelady123
07-28-2009, 08:53
Извинявайте че тук пиша на тема "техника" на понеже ми се стори това най-подходящата секция и затова ..
Значи проблемът ми е ,че ми се повреди тотално ЮСБ-то на фотоапарата..
Искам да запитам във Варна къде се продават ЮСБ-та понеже не мога да намеря и гаранцията.. и колко долу -горе струват
Или е най-добре да си купя нов фотоапарат ,макар на него нищо да му няма!
Дайте съвет : )

shadow4e
Грешен раздел

l0lz
07-28-2009, 10:22
Извинявайте че тук пиша на тема "техника" на понеже ми се стори това най-подходящата секция и затова ..
Значи проблемът ми е ,че ми се повреди тотално ЮСБ-то на фотоапарата..
Искам да запитам във Варна къде се продават ЮСБ-та понеже не мога да намеря и гаранцията.. и колко долу -горе струват
Или е най-добре да си купя нов фотоапарат ,макар на него нищо да му няма!
Дайте съвет : )

Навсякъде цените са относително еднакви, би трябвало в магазин за телефони и техника да има, а цената не знам колко е със сигурност, но варира м/у 20- 30 лева.

Tempest
07-28-2009, 11:03
все едно да ми се скъса кабела на зарядното на чисто нов телефон и да трябва да си купувам нов такъв... защото е скъсано зарядното... о.О ако е сони - ще се измъчиш, но ще намериш, ако е друга марка с miniUSB или microUSB... тогава е лесно - отиваш в магазини за кабелаци и техника и си намираш такова ;) ушпек 8)

EdHunter
07-28-2009, 11:42
цената е 12 лева виж в някой магазин за телефони ако е Сони на Нокиа УСБ ще стане..

rosenhristev
07-28-2009, 14:28
Извинявайте че тук пиша на тема "техника" на понеже ми се стори това най-подходящата секция и затова ..
Значи проблемът ми е ,че ми се повреди тотално ЮСБ-то на фотоапарата..
Искам да запитам във Варна къде се продават ЮСБ-та понеже не мога да намеря и гаранцията.. и колко долу -горе струват
Или е най-добре да си купя нов фотоапарат ,макар на него нищо да му няма!
Дайте съвет : )

shadow4e
Грешен раздел

кажи какъв е фотоапарата....

singlelady123
07-28-2009, 20:24
Kodak EasyShare C433

http://tech2.in.com/media/images/img_1545_kodak_c433_01.jpg

http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/22/kodak_easyshare_c433_zoom.jpg

skuck
07-29-2009, 12:41
купи си един кард рийдър и няма да ти тряя УСБ-то на фотоапарата, даже и по ефтино ще ти излезне!