PDA

View Full Version : Тампони



Blo0dSuGaR
07-28-2009, 09:43
Здравейте,искам да попитам тези момичета,които ползват тампони,може ли да се влиза в басейн с тампона и дали след това веднага трябва да се махне?Има ли риск за инфекция,ако се напои с водата от басейна?

BlackWings
07-28-2009, 09:56
То няма как да се напои тампона с вода от басейна заради налягането което се получава като влезеш във водата, и защото се намира дълбоко във влагалището ти. Аз съм се къпала в басейн с тампон , и нямаше лоши последствия , но честно да ти кажа по добре не рискувай защото си има риск от инфекция - малко или много.

Blo0dSuGaR
07-28-2009, 10:06
Аз ще ходя на плаж днес,а все още съм в цикъл(вече на края).Не знам и аз,но няма начин да сложа превръзка(ежедневна),защот ще се вижда :x

l0lz
07-28-2009, 10:08
Mи отложи го за 2- 3 дена бе.. http://www.pic4ever.com/images/onion071.gif

Blo0dSuGaR
07-28-2009, 10:12
Може ли да се плува с тях?
- Да. Препоръчително е да се използват в басейна или в морето.
На практика тампоните действат като бариера срещу всякакви външни дразнители.
Това го намерих в 1 сайт.(Розали)
:)

ArcaneRainFelL
07-28-2009, 10:18
Да, можеш да влезеш с тампон в басейна. Спокойно. Просто гледай да не седиш много дълго във водата и е хубаво после да го смениш. ;)

d0itwell
07-28-2009, 11:21
няма никакъв проблем :) просто го сменяй по-начесто
само да ти кажа, че на мен първите 1-2 пъти като слгах и ми беше много некомфортно, ама после се свиква

Xrisenceto
07-28-2009, 11:25
няма страшно просто го сменяи по-честичко ;)

mariqqqqq
07-28-2009, 11:27
ами попинцип с тампони се влиза във водата но при всяко излизане трябва да се сменя!!!

woo
07-28-2009, 11:40
ами попинцип с тампони се влиза във водата но при всяко излизане трябва да се сменя!!!

+1 то тфа е логично :-o

sme6ko123
07-28-2009, 20:36
Ахх тука научих толкова много за тампоните :grin: сега мога да се хваля на момичета колко много знам :D :D :D

Xitap
07-28-2009, 20:39
ами попинцип с тампони се влиза във водата но при всяко излизане трябва да се сменя!!!

+1 то тфа е логично :-o
Или водата трябва да се сменя при всяко влизане с тампон :? :? :?

Blo0dSuGaR
07-29-2009, 11:22
В крайна сметка не можах да си го поставя правилно или пък беше-не знам,но при каквото и да е движение ме болеше...Мерси за коментарите :)

Xrisenceto
07-29-2009, 13:49
В крайна сметка не можах да си го поставя правилно или пък беше-не знам,но при каквото и да е движение ме болеше...Мерси за коментарите :)


Трябва да го поставиш по-навътре докато спреш да го усещаш,тогава е правилно поствен ;)

YourPoison
07-29-2009, 20:09
Ахх тука научих толкова много за тампоните :grin: сега мога да се хваля на момичета колко много знам :D :D :D
ахах .. браво браво ще можеш да впечатлиш момичетата .. колко много знаеш 8-)

pisenceto90
07-29-2009, 21:35
Може !Но да мн често тря се сменя!Че инфекциите не прощтават

gabi7u
07-30-2009, 07:37
ами попинцип с тампони се влиза във водата но при всяко излизане трябва да се сменя!!!

+1 то тфа е логично :-o
Или водата трябва да се сменя при всяко влизане с тампон :? :? :?


:lol: :lol: :lol: не си мисли че не си влизал в несменяна след влизане с тампони вода :-D

SoFarSoG00d
07-30-2009, 13:36
Естествено,че може,просто трябва да вземеш подходящите тампони,препоръчвам ти OB

Sw3eTy
07-30-2009, 19:12
Абе вие какво си представяте, че като влезеш в морето или басейна и водата ти мие матката ли?? :shock: :D Тампона се поставя навътре и, освен с кръв, с нищо друго не се напоява! Рискът от инфекция е в пъти по-голям ако си неразположена и влезеш във водата без тампон! И след като излезеш няма никаква причина да го сменяш, освен, разбира се, ако не смяташ, че се е напоил с КРЪВ, не с вода или каквото и да е там!!!

ПП: Извинявам се, ама се начетох на глупости в тая тема.. И ОВ и на мен ми се струват най-подходящи, най-доволна съм от тях. :)

Midi4ka
07-30-2009, 19:12
Да,няма проблем да влезеш с тампон в морето или басейна и тампона няма как да попие водата от басейна спокс.Но веднага след като излезеш от басейна е хубаво да го смениш ( и ако има как ест.да се измиеш или с интимна мокра кърпичка) ;)

FeelMyPain
07-30-2009, 19:16
И ОВ и на мен ми се струват най-подходящи, най-доволна съм от тях. :)
А аз от OCB 8-)

BePoHuKa
07-30-2009, 23:28
Ключ?!?! :-o

s_E_x_Y_y_Y
07-31-2009, 01:22
можеш с тампон да влизаш и в моето и в басейн без да се притесняваш , че ще се напой с вода примерно , но е хубаво по-начесто да го сменяш . щом те е боляло като си го слагала не си го била сложила кадърно , а на мен лично тампакс повече ми допадат от ОB

Vasoto129
06-25-2010, 20:43
Ахх тука научих толкова много за тампоните :grin: сега мога да се хваля на момичета колко много знам :D :D :D

:-o :-o :-o :shock: :shock: :shock: няма си друга работа човека :razz: :razz: :razz:

BiGBaDWolF
06-25-2010, 20:44
НЕЕЕЕ.. !!!! Ако влезеш в басейна с тампон и се напой с вода може да стане тежък и да се удавиш !!! :D

djuki
06-25-2010, 21:00
Абе вие какво си представяте, че като влезеш в морето или басейна и водата ти мие матката ли?? :shock: :D Тампона се поставя навътре и, освен с кръв, с нищо друго не се напоява! Рискът от инфекция е в пъти по-голям ако си неразположена и влезеш във водата без тампон! И след като излезеш няма никаква причина да го сменяш, освен, разбира се, ако не смяташ, че се е напоил с КРЪВ, не с вода или каквото и да е там!!!

ПП: Извинявам се, ама се начетох на глупости в тая тема.. И ОВ и на мен ми се струват най-подходящи, най-доволна съм от тях. :) ами аз тогава съм някаква бъгната, защото когато ходих с тампоми миналото лято на басейн един от тампоните ми се беше напоил с вода мъничко , но както и да е пак не ми пропускаше ... гледай след всяко излизане да го сменяш просто за твоя безопасност с плуването също няма проблем

vaseto0o
06-26-2010, 08:05
И ОВ и на мен ми се струват най-подходящи, най-доволна съм от тях. :)
А аз от OCB 8-)
Един тампон ОСВ със зелено моля 8)
едва ли има проблем, защото иначе как плувкините ще се състезават, едва ли от 100 участнички примерно на олимпиадата нито 1 няма да е в цикъл :D А някои от тях плуват доста големи разстояния

bunnyy
06-26-2010, 09:52
И ОВ и на мен ми се струват най-подходящи, най-доволна съм от тях. :)
А аз от OCB 8-)
Един тампон ОСВ със зелено моля 8)
едва ли има проблем, защото иначе как плувкините ще се състезават, едва ли от 100 участнички примерно на олимпиадата нито 1 няма да е в цикъл :D А някои от тях плуват доста големи разстояния

абе оставете плувкините те пият хапчета, от които менструацията свършва за един ден например или изобщо я няма в дадения месец

kremen4eto
06-26-2010, 10:35
По логиката на авторката като се къпем в басеин, добре ни се промиват вътрешните полови органи :D

Тампонът е правилно поставен когато не се усеща въобще. Това означава да е достатъчно навътре, което пък означава, че няма как да се напои с друго, освен с кръв.