PDA

View Full Version : помогнете не намирам тема за разговор ... :(:(



time_remember15
07-28-2009, 11:00
не намирам тема за разговор с приятеля ми. на 14 съм от скоро сме заедно , всичко за сега върви добре той е на 15 , но аз съм малко по затворена ,, а той постоянно ми казва ,, ''' кажи ми нещо каквото и да е '' ' Просто нз вече какво да му отговарям не мога да измисля нищо :o :-o помогнете : ))

haritov
07-28-2009, 11:03
:shock: говорете за секс :D

NeZaPoznat
07-28-2009, 11:05
не намирам тема за разговор с приятеля ми. на 14 съм от скоро сме заедно , всичко за сега върви добре той е на 15 , но аз съм малко по затворена ,, а той постоянно ми казва ,, ''' кажи ми нещо каквото и да е '' ' Просто нз вече какво да му отговарям не мога да измисля нищо :o :-o помогнете : ))

Мисленето не е за всеки !! Попрочети това онова и после се оплаквай :?

time_remember15
07-28-2009, 11:14
:?

guinessgirl
07-28-2009, 11:16
хаха

като не можеш да се отпуснеш в компанията му и няма какво да си кажете,значи явно просто не е за теб.

time_remember15
07-28-2009, 11:18
ние си говоримм за мн неща ,,, но идва един момент във който просто като ме попита '' кажи нещо '' и изобщо не мога да вкюча :-o ;d

Kukumqvka
07-28-2009, 11:23
Една връзка става ползотворна,когато и мълчанието е забавно :lol:

woo
07-28-2009, 11:23
добре де нямате ли някакви общи интереси незнаеш ли какво го влече него и т.н. ... ?

NeZaPoznat
07-28-2009, 11:23
ние си говоримм за мн неща ,,, но идва един момент във който просто като ме попита '' кажи нещо '' и изобщо не мога да вкюча :-o ;d

Лапни му го - така ще имаш извинение, че ти е заета устата :-P

Sa6eks
07-28-2009, 11:26
Това е много гадно :-k
Питай го , де да знам и аз как е вчера какво е правил или де да знам, аз например, като се заговоря с някой толкова глпости ми идват на главата, че си нямаш представа, вчера викам на една, а бе знаеш ли как ще те наричат китайците, когато пораснеш (тя е голяма , ама ко да се прай :D) И тя как, аз й викам че ще я наричат горилата на хазяйна :DDDDDDDDDDDDDDD (поувлякох се малко, ама не се здържах :D)

woo
07-28-2009, 11:31
разказвайте си някакви историики .. било то за минало или каквото и да е :) но иначе ако зн какво го влече почни да го разпитваш в тази област :P :)

Priceless
07-28-2009, 11:34
Винаги може да се намери тема на разговор . Било то и пълните простотии. Ама се изисква малко поне да се замислиш.
Или си пиши сценарий преди да се видиш с него 8)

sulley
07-28-2009, 14:02
Ми скастри го малко,когато направи така.Ти да не си му някаква развлекателна програма или шоу,та да му вадиш лафове,когато му скимне.
Пък,ако се разбирате и без тая подробност,явно това не е нещо,за което да се тревожиш,защото те приема,каквато си.

xplay
07-28-2009, 14:07
Разкажи виц... :D :D :D

taffy
07-28-2009, 14:17
Аз винаги имам за какво да плямпам. И винаги са само глупости..
Обикновено, когато човека се изчерпи в говоренето, аз почвам да разправям за някой филм, дето съм гледала, за книга.. абе разказвам секви глупости.. Квото си мисля го казвам на глас.. :lol:
Даже когато даваха Music Idol обсъждах всеки един от участниците.. Кой ми е симпатичен, кой как пее.. А той само седи и ме гледа с отворена уста и слуша.. Голям смях е изобщо..

Просто.. казваш квото мислиш и тва е..
Или да, можете да си разказвате истории.. някоя екскурзия, лудо парти.. простащини в училище.. Бе има доста неща.. :lol:

slap2trap
07-28-2009, 14:35
Разкажи виц... :D :D :D
ама да не е от сорта:

Иванчо отива при майка си и вика:
Мамо мамо един хор падна в дупката

(следва смях)

Hilary_
07-28-2009, 14:41
Винаги може да се намери тема на разговор . Било то и пълните простотии. Ама се изисква малко поне да се замислиш.
Или си пиши сценарий преди да се видиш с него 8)
+++

Тва да ти е проблема беее ... :?

Винаги можеш да подхванеш няква тема .. е отвори един лексикон иии почваш ... :D :D

Bubbly
07-28-2009, 16:01
Добре де, не е казано че трябва да дрънкаш 24/7. Когато не се сещаш какво да кажеш, по-добре да си мълчиш, отколкото да се правиш на клоун или такава, каквато не си. Като не му изнася, да се маха.... 8)

Bellatrix
07-28-2009, 16:12
Изцепи тъпотия :D От типа на: Сядал ли си на кактус?
Ако всеки път, когато те пита да кажеш нещо го шашкаш така, накрая ще престане да пита и проблемът ще е решен. :P

pisenceto90
07-28-2009, 16:23
Ихааааа странен проблем. :) .....слава Бого никога не съм имала такив :-D ..........ама верно тръпката си е в общуването :? .......ако само си мълчите с даден човек не е на добре. :D ......най-добре ако искаш да си с този човек вземи се в ръце и се отпосни ....така или иначе нищуууу не губиш... 8)

RaZzer
07-28-2009, 20:17
Колкото повече се притесняваш, че ще дойде момент, в който нямате какво да си кажете, толкова по-лесно ще блокираш в такъв момент и дори и да имаш 5-6 теми, които предварително си замислила - няма да можеш да се сетиш за тях... Затва номерът е да си спокойна!

s_E_x_Y_y_Y
07-28-2009, 20:53
важно е да се отпуснеш и да не се срамуваш или подобни ако не се сещаш за тема , случка или нещо което просто да кажеш го питай него той да каже и че няма само ти да мислиш примерно :D а иначе винаги минава номера на изцепиш някоя простотия или да кажеш за какво си мислиш или поне една от мислите си де :) късмет

elsy
07-28-2009, 20:58
Коментирайте новия министерски кабинет :lol:

t0d1t0
07-28-2009, 21:22
и ние ли трябва да ти развиваме темите тука ... :lol:
Айде говорете за това как е създадена земята и колко деца да имате и на колко да се ожените , колко внуци искате да имате и т.н. :?

Nakadah
07-29-2009, 03:42
обеснявай му за твойте приятелки и проблемите който имате

barzev
07-29-2009, 04:48
Абеее целувайте се докато ви изтръпнат езиците :razz: после ще му ее труудно да ти каже "Кажи нещо", а и на теб ще ти е трудно да му отговориш.

P.S. Истинската връзка между двама души идва тогава, когато дори мълчанието е приятно :)

fenasf
07-29-2009, 06:23
питай го за футбол, коли, периметри на компютъра му - зависи от човека, но повечето мъже могат да говорят с часове на такива теми. Ако предпочиташ отегчение пред мълчанието де :-D

sunshinebaby
07-29-2009, 06:42
Ми скастри го малко,когато направи така.Ти да не си му някаква развлекателна програма или шоу,та да му вадиш лафове,когато му скимне.
Пък,ако се разбирате и без тая подробност,явно това не е нещо,за което да се тревожиш,защото те приема,каквато си.


+1 Наистина, не си длъжна постоянно да му плямпаш на главата, тогава вече ще те моли да млъкнеш... :D

Jumbie483
07-29-2009, 06:47
а аз как мразя, когато някой ми каже "кажи нещо" просто не е истина :lol: :D :D
а по темата.. еми кажи му, че си се замислила за него или някаква такава простотия..
или пък следващия път го изпревари и преди него му кажи това... (кажи нещо)

Scrat
07-29-2009, 10:32
Говорете си световната криза и изразходването на ресурсите ;)

l0lz
07-29-2009, 10:52
Ае нърд гаден, стига си пускала тъпи теми, а се образовай малко, че яко твариш.. :booooomb:

time_remember15
07-29-2009, 12:04
ще пускам квот си искам :?

SunSmile
07-29-2009, 12:10
Абе да ви имам проблемите... като не знаеш кво да говориш кво правим, а?! Един разговор трябва да се получава едва ли не случайно, непринудено... Щом сте заедно трябва и без думи да се разбирате 9по принцип0, но разговора просто трябва да си тече, не е задължително тема... Щом сте гаджета трябва да имате сходни интереси, занимания, теми... за които да си говорите. преживявания, случки, живот, които да си споделяте. Мнения за различни теми, книги (едва ли четете), филми... от къде да знам?! Няма точни теми, правила... тва да не е урок в училището, бе?! Такъв е живота. И какво си срамежлива.... все едно ще се събличаш гола пред публика. Нали е просто разговор....