PDA

View Full Version : Кафяво-червено течение



AnnGi
07-28-2009, 11:47
Здравейте,

От вчера имам много странно течение, на цвят е кафяво, а понякога освен
преобладаващото кафяво има и черно. Като ходя до тоалетна и се
избърша и то излиза едно слузесто, дълго и тънко, прилича на сопол.
Сложих си превръзка за през нощта и на сутринта като отидох
до тоалетна видях че тя се е напоила, но не много, около 5см
беше петното и беше някакво много тъмно кафяво.
Не искам да хода на лекар.Течението продължава,
а менструацията ми бе свършила преди седмица.
Всичко беше нормално до вчера когато започна това течение.
Случва ми си за втори път и не знам какво е.
Моля споделете ако някой е имал сходен проблем.

Благодаря предварително на всеки, който се отзове !

*Извинете ме за изразите ,които съм използвала,
но за да ме разберете, трябваше да опиша всичко детайлно!

rusoto_baby_f
07-28-2009, 12:05
Незнм, каква е причината за да не искаш да отидеш на лекар, но според мен е най-добре да го направиш...Трябва да се консултираш със специалист....Това не е нормално... :? :?

Успех мацка... :-) :-)

xplay
07-28-2009, 12:36
Незнм, каква е причината за да не искаш да отидеш на лекар, но според мен е най-добре да го направиш...Трябва да се консултираш със специалист....Това не е нормално... :? :?

Успех мацка... :-) :-)

+

Ufff
07-28-2009, 13:27
Казаха ти вече, не е нормално

lorena
07-29-2009, 11:10
Аз имах подобен преблем и то не един път. Един път дори ми продължи колкото една менструация. Отидох на лекар.. разказах какво ми се е случило и гинеколожката ми изреди куп причини , които може да предизвикат кървене след като ти е минала менструацията. Някои от тях са: притеснение, напрежение, хормонално нарушение. Но не помня дали ми изписа някакви таблетки , понеже до сега съм пила куп хапчета... то не беше за бяло течение, то не беше чудо..
Но все пак и моя съвет е да отидеш на гинеколог. Taka ще си по-сигурна за здравето си . :-D

BlackWings
07-29-2009, 19:33
Кафявото течение към края на цикъла често не е никакъв проблем , и се дължи на престояла кръв във влагалището , която е влязла в контакт с въздуха и затова е променила цвета си.
И на мен ми се е случвало няколко пъти , не съм се тревожила.
Но черно чак :-o
И една седмица след менструацията :-o
Мм може би наистина трябва да се консултираш с лекар.

is0n4ety
09-03-2009, 12:58
Аз лично всеки път менструацията ми започва и свършва с кафяво течение! Но това се случва при много жени няма повод за притеснение съвсем нормално е! :)

MimmZzZchYyY
09-09-2009, 13:04
Аз лично всеки път менструацията ми започва и свършва с кафяво течение! Но това се случва при много жени няма повод за притеснение съвсем нормално е! :)
и аз съм така :)

Biskfitka
09-09-2009, 13:08
Аз лично всеки път менструацията ми започва и свършва с кафяво течение! Но това се случва при много жени няма повод за притеснение съвсем нормално е! :)Глупости! Момичето казва, че менструацията й е свършила преди 1 седмица..

Не е нормално.Ходи на лекар..

m0
09-09-2009, 15:16
Една приятелка имаше същите оплаквания...Накрая тя отиде на лекар и й казаха,че има кисти в яйчниците.За това по-добре иди при гинеколог ;s

bloodyF
09-09-2009, 16:15
на колко си???? :?

ако си на 11-12-13 години и ти идва от година или две е възможно да не ти се е нормализирало...лекар най-може да ти помогне де :-o

Ekaterinka93
09-09-2009, 17:36
При овулацията може да има леко кървене и то е нормално .. но не знам .. ако ти идва на 21-22 дни може и да си в овулация и това да е причината за кървенето .. зависи от много неща ии все пак нищо няма да стане ако отидеш на лекар :-D :-)
П.С - на колко си все пак и откога имаш цикъл :(

Midi4ka
09-09-2009, 21:08
Ще ме извиниш,но мисля,че темата ти е напълно безсмислена...Нз поради какви причини не искаш да ходиш на гинеколог,ноо и моят съвет е да го посетиш и то възможно най-скоро... Причините може да са хиляди тук никой не може да ти даде точна диагноза... Заминавай на гинеколог...не хапят... Успех! ;)