PDA

View Full Version : НЕ МОГА ДА СВАЛЯМ ФИЛМИ И МУЗИКА ;[ ........................



magi_003
07-28-2009, 14:16
Значи взеха ми лаптоп и пробвам да сваля някои филм и не мога ... ;[ също се опитвам да сваля песни , еми пак не става и незнам какъв е проблема... натискам download и ми излиза следното нещо :

" a website wants to open web content using this program on your computer this program does not have a valid digital signature that verifies its publisher.this program will open outside of protected mode putting your computer at risk. you should only run program from publishers you trust"

На миналия компютър си свалях без проблем апак сега не става... казаха ми че това е нещо съвсем елементарно , ама аз не го разбирам ... някакви идеи какво да направя ? мерси предварително :)

doomkillerr
07-28-2009, 14:48
Ако имаш инсталиран "Firewall" може би трябва да го смениш или спреш, защото аз съм попадал на подобен случай при един лаптоп, купен нов от магазина с инсталирана на него операционна система и програми (демо версии). Точно една от тази програми правеше проблем с интернет връзката и не отваряше нито един сайт... След като спрях програмата всичко се оправи! Това е просто предположение на какво се дължи проблема ти... :)

magi_003
07-28-2009, 15:10
mersi mnogo no vse pak da popitam dali nqkoi ima drugi idei? =)

SolusChristus
07-28-2009, 19:53
От кой сайт теглиш?!!? :shock:

Тегли с Vista, сигурно.

Може би с тоя новия...

magi_003
07-28-2009, 20:22
teglq ot data.bg i ot wrzru.com

music_pirate
07-28-2009, 22:15
с каква програма теглиш

(дам явно си на виста :D )

CucAgMuH
07-28-2009, 22:56
Някой може ли да посочи какво общо има Vista, тъй като от две години и половина я ползвам(от почти две години на два компютъра, от година и няколко месеца на три) и никое копие не е имало подобен проблем? :-o

music_pirate
07-29-2009, 07:14
" a website wants to open web content using this program on your computer this program does not have a valid digital signature that verifies its publisher.this program will open outside of protected mode putting your computer at risk. you should only run program from publishers you trust"
Виждал съм този текст на виста. На xp никога. А лаптопите още не ги пукскат със седмица

sp33der
07-29-2009, 07:46
Дръпни си Well Get.