PDA

View Full Version : Отново плача..



iliqn4eto0o
07-28-2009, 14:27
Значи не мислих че ще се наложи да пиша и аз тема в този форум но явно съм бъркала .. :( Таа.. направо без заобикалки Историята ни започна миналата година на плажа запознахме се там всичко беше добре .. опознахме се и накрая тръгнахме и всичко беше супер .. имахме лоши периоди както във всяка връзка .. но после всичко беше супер /една малка подробност - връзката ни е от разстояние той е на 130 км от мен/ ии се стигна до днес почти година с дадения човек :( имам чувството че виждам края на връзката си .. а го обичам толкова много той беше при мен и си тръгна преди някаде 1-2 седмици и на мен преди 3-4 дена ми беше много кофти .. и не исках да говоря с никой даже и телефона не си вдигах .. и на него не вдигнах той взе да се притеснява..следващия ден му вдигнах и нещо се сдърпахме и аз му затворих и повече не му вдигнах .. :( после по скайп чатихме и някак си за 2-3 дни той супер много се отчужди от мен .. и днес му писах нали какво му е питах го дали още иска да е с мен а той ми изтъкна тва с телефоните изтъкна ми държанието в близкия месец .. и аз го бях попитала дали вижда още надежда да сме заедно .. а той ми отговори "честно казано не" .. :( губя гоо а не искам .. искам да го задържа .. той е най-скъпото ми нещо .. :(
Моля ви .. помогнете ми дайте ми съвети какео мога да направя за да ми прости и да го задържа той е момчето мечта ..

п.с Може в очите ви да изглеждам тъпа и нз още каква моля ви не ми е до упреци в момента .. само ми помогнете ще съм ви задължена .. :(

sulley
07-28-2009, 14:40
Ами кажи му тези неща,обясни му,че е период и не го изживявате за първи път,затова ако държи на теб,просто да го забрави и да продължи да бъде до теб.
А ако наистина не иска,няма смисъл.
Успех. :-)

Behemoth
07-28-2009, 14:50
Малко пресилено е било да му затваряш телефона и подобни. На мен ако така ми правеха (и ако не получа никакво обяснение за това) щях и аз да се отдръпна. Изглежда доста си го засегнала. Обясни му, че още искаш да сте заедно, кажи му какво мислиш и защо си постъпила така.
Успех :)

mArMaLaDkA
07-28-2009, 15:00
Май ти първа си тръгнала да се отдалечаваш от него с тея неприети обаждания и тръшкане.
Не се дръж като дете, а му обясни как се чувстваш, поговорете и дано се оправите.
Въпреки че съм на мнение, че връзка от разстояние трудно се води, да не кажа, че е почти невъзможно.

Faces
07-28-2009, 15:32
Еми ти си си виновна кво си се държала като глезла ?Ми и аз да бях на негово място бих се разочаровал супер много от теб.А ти помисли ли че връзката ви е от разстояние и така като не вдигаш гсм може да му хрумнат хиляди неща дори и от типа че си с друго момче.Както обичам да казвам като сееш кенефи ще жънеш лайна.Честито!!!

iliqn4eto0o
07-28-2009, 15:42
хаха оправихме сее кво ви казах че имам до мен момчето мечтаа :grin: .. ше помоля някой администратор да заключи темата благодаряя за отговорилите :) :grin: 8)

Xitap
07-28-2009, 15:43
Тоя е като цигарите ММ - за Меки Мъже.
Дерзайте!

Kukumqvka
07-28-2009, 15:54
хаха оправихме сее кво ви казах че имам до мен момчето мечтаа :grin: .. ше помоля някой администратор да заключи темата благодаряя за отговорилите :) :grin: 8)

Хаха ай успех ... ама ще видиш,че скоро пак ще пишеш тук 8-)
и да ти кажа връзките от разстояние не са връзки :shock:

ThePowerOfLove
07-28-2009, 16:07
Браво, ама следващия път не му се прави на интересна.. :)

shutthefuckup
07-28-2009, 19:25
Значи не мислих че ще се наложи да пиша и аз тема в този форум но явно съм бъркала .. :( Таа.. направо без заобикалки Историята ни започна миналата година на плажа запознахме се там всичко беше добре .. опознахме се и накрая тръгнахме и всичко беше супер .. имахме лоши периоди както във всяка връзка .. но после всичко беше супер /една малка подробност - връзката ни е от разстояние той е на 130 км от мен/ ии се стигна до днес почти година с дадения човек :( имам чувството че виждам края на връзката си .. а го обичам толкова много той беше при мен и си тръгна преди някаде 1-2 седмици и на мен преди 3-4 дена ми беше много кофти .. и не исках да говоря с никой даже и телефона не си вдигах .. и на него не вдигнах той взе да се притеснява..следващия ден му вдигнах и нещо се сдърпахме и аз му затворих и повече не му вдигнах .. :( после по скайп чатихме и някак си за 2-3 дни той супер много се отчужди от мен .. и днес му писах нали какво му е питах го дали още иска да е с мен а той ми изтъкна тва с телефоните изтъкна ми държанието в близкия месец .. и аз го бях попитала дали вижда още надежда да сме заедно .. а той ми отговори "честно казано не" .. :( губя гоо а не искам .. искам да го задържа .. той е най-скъпото ми нещо .. :(
Моля ви .. помогнете ми дайте ми съвети какео мога да направя за да ми прости и да го задържа той е момчето мечта ..

п.с Може в очите ви да изглеждам тъпа и нз още каква моля ви не ми е до упреци в момента .. само ми помогнете ще съм ви задължена .. :(

ми да т0й се е държал 0тчужден0 заради тва че не си му дигала телеф0на... п0 принцип найстина аз не виждам смисъл във връзките 0т разт0яние заш0т0 нит0 знаеш със сиг0рн0ст т0й какв0 прави ... а и мн гадну защ0то не се виждате чест0... нямате сигорн0ста к0ят0 имате кат0 сте двамата :) ....
н0 ак0 наистина се обичате и държите един на друн няма пр0блем да сте заедн0 пр0ст0 правете всичк0 възм0жн0 да се виждате п0 чест0 ...

l0lz
07-28-2009, 19:31
:shock:

GossipGirl89
07-28-2009, 19:34
Хубаво е, че сте се оправили, но недей се радва много... При вас разстоянието си е казало думата. Затова си се държала така, затова и той се е отдръпнал... Почувствала си се кофти може би защото знаеш, че е далече. А искаш да е до теб. Той пък от своя страна, след като си му затваряла неколкократно, е решил, че ти се отдръпваш, затова и той се е дрпнал...

Не че искам да те плаша, но просто не храни големи надежди за връзката ви. Връзка от разстояние наистина не е връзка - рано или късно липсата си оказва влиянието :? А и плюс това е много болезнено...

Priceless
07-28-2009, 19:42
И то ко .. много шум за нищо 8-)