PDA

View Full Version : Съвет



Patzoro
07-28-2009, 16:18
Добър вечер. Я имам проблем и сакам некой компетентен да ми даде съвет, че не знам какво да правя.
Оня ден иде мойта Джуна у ТКЗС-то и ми каа: Пацо, я съм бременна.
Па я като чу, че е бременна ми пролоше и ми се еба макята, викам и ка си бременна ма шашавата ?
Она вика: па ка да не съм като не вадиш тоя пустиняк от мене на време.
Па уно верно се оказа, че Джуна е бременна. Одила е на некви апаратури, компутри туй онуй и се оказало че е момиче
уно манко ми беше един пустиняк да раним и да поим па съга че станат два пустиняка
Пя сакам съвет от вас да ми кааете какво да правим.
Иначе с Джуна добре си живеем, бушиме се яко. Я съм и верен мъж и любовта за мене е на пръво место
ама я ви каам да внимавате да не ръгате у вагината без предпазни сДобър вечер. Я имам проблем и сакам некой компетентен да ми даде съвет, че не знам какво да правя.
Оня ден иде мойта Джуна у ТКЗС-то и ми каа: Пацо, я съм бременна.
Па я като чу, че е бременна ми пролоше и ми се еба макята, викам и ка си бременна ма шашавата ?
Она вика: па ка да не съм като не вадиш тоя пустиняк от мене на време.
Па уно верно се оказа, че Джуна е бременна. Одила е на некви апаратури, компутри туй онуй и се оказало че е момиче
уно манко ми беше един пустиняк да раним и да поим па съга че станат два пустиняка
Пя сакам съвет от вас да ми кааете какво да правим.
Иначе с Джуна добре си живеем, бушиме се яко. Я съм и верен мъж и любовта за мене е на пръво место
ама я ви каам да внимавате да не ръгате у вагината без предпазни средства.

Kukumqvka
07-28-2009, 16:21
Е па що не си гледкате детенцето 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
07-28-2009, 17:12
T.11