PDA

View Full Version : Драма 2. Може ли съвет?



MrUndaztood
07-28-2009, 16:55
Абе преди седмица нали пусках една тема за (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=264150)приятелите там,ала бала.Ето я втората...сигурно вече роман трябва да се напише за тия мои драми...

Тези приятлеите ми от Варна не се бяхме виждали 3-4 месеца. Видяхме се онзи ден,излезнахме,разходихме си,говорихме си,заядох се с една лепка и т.н,обичайното. Но по дяволите,нямаме нищо общо като интереси.Нито музика,нито каквото и да е било.Предложих да отидем на няко хаус парти,отговора беше - не.Предложих да отидем на тиесто - не,плюс това 30 лв за билет няма да дам.Предложих на Ноа - пак същото.Предложих на аквапарка в Златните - не ми се ходи.На кино предложих - 8 лв за билет няма да дам.Боулинг - не ми се играе.И вече 4 години ми втръсна постоянно да се разхождам край морето,в морската,да сядам за по кафе и такива,по дяволите.Ама наиситна ми втръсна.Искам по-голяма динамика,на концерт,на кино,та дори да се напием,просто нещо,което ще разнообрази отношенията на групата,нови теми за разговор и т.н.Адски ми втръсна да излизам за по кафе,искам да отида на някое хаус,транс парти,да се отпусна,кефя,а няма с койм,щото не върви да тръгна сам.УМИРАМ ОТ СКУКА.В момента съм във Варна


Разликата между тези в Пловдив и Варна е огромна.В Пловдив макар и повечето ми да са над 20 до 30,са супер купонджии,забавни хора и никогта не ми е скучно.Готови с ада отидем където и да е било,за да се забавляваме...септември ще идват във варна и дори сме си организирали по програма клубовете,които ще посещаваме и т.н.


Дайте някакви съвети за варненските,щото вече наистина ен знам какво да правя...то бива бива задръстеняческо мислене вече 4 години но ми втръсна,отделно и колко много давам (пътувам,за да ги видя) от себе си,а насреща получавам пенсионерски сбирки...

D12Respect
07-28-2009, 17:13
От опит знам че като нямате общи интереси няма смисъл да си тровиш нервите... Зарежи ги и си намери друга компания

MrUndaztood
07-28-2009, 17:15
От опит знам че като нямате общи интереси няма смисъл да си тровиш нервите... Зарежи ги и си намери друга компания

Само ме питат кога ще се виждаме,какво да им казвам?

А и преди това какво мога да поговоря с цел да опитам да ги вразумя малко?

RaZzer
07-28-2009, 20:07
Не можеш да променяш хората заради собствените си виждания... Просто смесвай компаниите - намери си хора, с които да ходиш по партита и си запази старите приятели за задушевни разходки в морската градина! :)

MissHouse
11-16-2009, 19:31
ами аз мисля 4е трябва да им убясниш как се 4увстваши и 4е ти е досадно а пък ако нещата не се променят следващия път когато те питат дали ще излизаш с тях откажи им и обясни защо :smt045

iv4oiv
11-16-2009, 22:31
ами аз мисля 4е трябва да им убясниш как се 4увстваши и 4е ти е досадно а пък ако нещата не се променят следващия път когато те питат дали ще излизаш с тях откажи им и обясни защо :smt045

По тъпа крава от тая нема. Заклевам се.
С 5 месеца закъснение и изръси най-голямата простотия дето може да се сътвори.
А буквата Ч е на 4 (четири) бутона по на ляво от цифрата 4 (четири).
И моля те не използвай антоними в изреченията си. АЗ и МИСЛЯ са 2 абсолютни противоположности когато става дума за теб.

BePoHuKa
11-17-2009, 01:48
Еее не можеш като цяло да слагаш всички варненци под един знаменател. ;) Това, че твоята компания е задръстена е друг въпрос.


п.п. Много сте изпуснали като не сте отишли на концерта на Тиесто.. невероятно! :) 30 лева нищо не е.. в някои страни е доста повече. ;) ДВОЙНО повече..