PDA

View Full Version : Ситуация от Уан Трее ХИЛ (как ще реагирате)



profear
07-28-2009, 17:17
Здравейте !!! Та стана ми любопитно как ще реагирате в такава ситуация като в ОТХ и ситуацията е следната ходите с 1 момче и враската ви е мн сериозна и в последствие момчето почва да ви изневерява с най добрата ви приятелка. той къса с теб за да трагне с нея и ти след като е скъсал ги виждаш заедно как ще реагираш ? ще простишли на най добрата си приятелка или не абе кфо да ви говоря просто ми е доста любопитно и който е гледал 1 сезон на сериала ще ме разбере ! .. :)

NaNa_SladuRana
07-28-2009, 17:20
обечам го този филм :grin: ми нз ще ги зарежа и двамата или поне докато ми мине

Xitap
07-28-2009, 17:20
Здравейте !!! Та стана ми любопитно как ще реагирате в такава ситуация като в ОТХ и ситуацията е следната ходите с 1 момче и враската ви е мн сериозна и в последствие момчето почва да ви изневерява с най добрата ви приятелка. той къса с теб за да трагне с нея и ти след като е скъсал ги виждаш заедно как ще реагираш ? ще простишли на най добрата си приятелка или не абе кфо да ви говоря просто ми е доста любопитно и който е гледал 1 сезон на сериала ще ме разбере ! .. :)
В сериала какво направиха?

mArMaLaDkA
07-28-2009, 17:23
Затова не трябва да ви се дава да гледате американски сериали - последствията са пагубни!

GossipGirl89
07-28-2009, 17:24
Любимият ми сериал :) (заедно с Гиссип Гърл разбира се :D )

Ами честно да ти кажа до сега не ми се е случвало и идея си нямам какво бих направила. Не виждам смисъл да се сърдя на нито единия от двамата, защото все пак това е любов - ти не си избираш в кой да се влюбиш и в кой не, то просто става... Но наистина е малко подличко, особено ако аз имам силно чувства към момчето... Предполагам че ще им простя и на двамата и ще си запазя приятелката, защото все пак мъже под път и над път, а истински приятели - малко ;) И все пак това са само предположения - наистина нямам представа как бих постъпила.

profear
07-28-2009, 17:26
Здравейте !!! Та стана ми любопитно как ще реагирате в такава ситуация като в ОТХ и ситуацията е следната ходите с 1 момче и враската ви е мн сериозна и в последствие момчето почва да ви изневерява с най добрата ви приятелка. той къса с теб за да трагне с нея и ти след като е скъсал ги виждаш заедно как ще реагираш ? ще простишли на най добрата си приятелка или не абе кфо да ви говоря просто ми е доста любопитно и който е гледал 1 сезон на сериала ще ме разбере ! .. :)
В сериала какво направиха? в сериала момчето не трагна с никой и приятелките се сдобрих може би защото не е трагнал с никоя от двете но после той трагва отново с старата си любов която мн нарани и сега пак са заедно в момента тегля 4 сезон кфо ли ще стане :P :P :P

GossipGirl89
07-28-2009, 17:27
Ще се разочароваш от развитието на нещата, повярвай ми :lol:

Xitap
07-28-2009, 17:29
Има 3 варианта... един от тях ще да е!

profear
07-28-2009, 17:38
Ще се разочароваш от развитието на нещата, повярвай ми :lol: с нетърпение искам да разбера как се развиват нещата оффф мн як сериал то кфо ли не беше то убииства стрелба в даскалото лукас не играе баскет вече дан уби киит нейтан и хейли се ожениха повторно и в края на 3 сезон рейчал и оня другия паднаха в водата и нейтан отиде да ги спасява омг кфо ше стаа направу нз мн як сериал ама мн един от любимите ми !!! ко не и любимия ми !!!

gLypChenCee
07-28-2009, 17:38
Да ви еба филмарите .. :?

profear
07-28-2009, 17:43
Да ви е** филмарите .. :? Такива сме Пук 8-) 8-) 8-) 8-)

PurpleDream
07-28-2009, 18:00
научи се да пишеш...

GD95
07-28-2009, 18:02
Супер тъп сериал.Изгледах една серия почти цялата и не издържах просто...А по въпроса-Ще я убия тая "приятелка" много ясно :D

profear
07-28-2009, 18:13
Супер тъп сериал.Изгледах една серия почти цялата и не издържах просто...А по въпроса-Ще я убия тая "приятелка" много ясно :D еи мн съ ми смешни такива кат тебе ваче гледал половин серия и коментира просто не се обиждай ношто лично но изгледай поне 1 сезон преди да казваш че е тъп !!! :? :?

Ilikeliljon
07-28-2009, 18:15
Затова не трябва да ви се дава да гледате американски сериали - последствията са пагубни!

+1 :lol: :lol: :lol: :lol:

GD95
07-28-2009, 18:23
Супер тъп сериал.Изгледах една серия почти цялата и не издържах просто...А по въпроса-Ще я убия тая "приятелка" много ясно :D еи мн съ ми смешни такива кат тебе ваче гледал половин серия и коментира просто не се обиждай ношто лично но изгледай поне 1 сезон преди да казваш че е тъп !!! :? :?

Не се обиждам . :) НЕ!Не мога да издържа един цял сълзлив сезон. :lol: Ми не знам, просто си казвам мнението и аз-за това е форумът.Просто сериалът ми е като някоя сапунка.И не ме лъжи,че ти е смешно,защото вмомента се нервиш и не можеш да преживееш,че не всички са на твоето мнение и не харесват OTH... 8-)

ThePowerOfLove
07-28-2009, 18:27
Бих ги зарязала и двамата. Това не е приятелка, а той не ми трябва като ще изневерява..

DevilWish
07-28-2009, 18:43
обечам го този филм :grin: ми нз ще ги зарежа и двамата или поне докато ми мине
Имах такава случка и и аз така реагирах :)

GossipGirl89
07-28-2009, 19:20
Междудругото, в началото като изгледах първата серия и на мене ми се струваше много тъп сериала и се чудех кво толкова му харесват ама послеее :smt007 след 3-4 серия зе да ми става все по-интересно и се зарибих :D За 1 седмица съм изгледала от 1-ви до 5-ти сезон... Бях се затворила вкъщи и само тва гледах по цял ден :D Смятайте колко зарибена съм била... 8-)

profear
07-28-2009, 19:22
Междудругото, в началото като изгледах първата серия и на мене ми се струваше много тъп сериала и се чудех кво толкова му харесват ама послеее :smt007 след 3-4 серия зе да ми става все по-интересно и се зарибих :D За 1 седмица съм изгледала от 1-ви до 5-ти сезон... Бях се затворила вкъщи и само тва гледах по цял ден :D Смятайте колко зарибена съм била... 8-) И аз ся съм тъкс жалко че нямам мн време

anonimchetou
07-28-2009, 19:28
Ами аз сега съм в такава ситуация.. Едно момче ... наи-добри приятелки.. само че не съм самотното момиче а другото с приятеля и .. кофти е но ако някой е обичал ще разбере за кво става въпрос

AFT
07-28-2009, 19:35
Ще ги разкарам и двамата.



П.П. OTH е един от най-глупавите сериали след Gossip Girl и The OC. И преди да кажете каквото и да е, да, гледала съм предостатъчно серии, за да мога свободно да си изкажа мнението. ^^

MonSitY
07-28-2009, 19:47
до авторката: не става така във филма. до gossip girl 89 : нещо бъркаш буквите :grin: (случва се де..) по темата : чупката и на двамата много ясно и двата ме мамят,а не искам такива хора до себе си...

taffy
07-29-2009, 00:11
Накрая Лукас се жени за Пейтън и си имат бебе.

Ей, бегай са кефи, щото 'ситуацията е като от Уан Трий Хил'

После пък може да си намериш друго гадже, да се ожениш за него и да забременееш на 17, щото така е в Уан Трий Хил.

Ти идиотка ли си? Извинявай! И аз обожавам Трий Хил.. Обаче не сравнявам живота си с него!
Щото в Уан Трий Хил ония двете много ясно, че ше се сдобрат и едната ше се примири. Обаче живота не е сериал.. Едва ли ше се примириш. :)

Ей ти го и съвета - заеби и двамата и си гледай сериала !!!

Бтв, темата за 'проблема' ти ли беше, или за сериала? Или да се кефиш кво е станало с еди-кой си . . ОМГ!!!

Hilary_
07-29-2009, 00:28
За какво са ми такива хора около мен ... ще ги зарежа и двамата ... :?

sh3_1s_7h3_0n3
07-29-2009, 01:39
Зачерквам ги и двамата от живота си. Каква ще е тая 'най-добра' приятелка, която ще постъпи така? Пътя и толкова.

AFT
07-29-2009, 10:35
Накрая Лукас се жени за Пейтън и си имат бебе.

Ей, бегай са кефи, щото 'ситуацията е като от Уан Трий Хил'

После пък може да си намериш друго гадже, да се ожениш за него и да забременееш на 17, щото така е в Уан Трий Хил.

Ти идиотка ли си? Извинявай! И аз обожавам Трий Хил.. Обаче не сравнявам живота си с него!
Щото в Уан Трий Хил ония двете много ясно, че ше се сдобрат и едната ше се примири. Обаче живота не е сериал.. Едва ли ше се примириш. :)

Ей ти го и съвета - заеби и двамата и си гледай сериала !!!

Бтв, темата за 'проблема' ти ли беше, или за сериала? Или да се кефиш кво е станало с еди-кой си . . ОМГ!!!


А може би авторката просто е гледала тази ситуация в сериала (най-добрата ти приятелка и гаджето да те предадат), замислила се е, че е напълно възможна в истинския живот и затова ни пита как бихме постъпили, ако ние бяхме на мястото на Брук? Какво значение има Лукас за коя се е оженил и т.н., тя не пита какво става в сериала, а какво бихме направили ние. Може би и трябва да започнеш да мислиш някой ден, преди да нападаш и да се правиш на интересна. (;

l0lz
07-29-2009, 10:43
Здравейте !!! Та стана ми любопитно как ще реагирате в такава ситуация като в ОТХ и ситуацията е следната ходите с 1 момче и враската ви е мн сериозна и в последствие момчето почва да ви изневерява с най добрата ви приятелка. той къса с теб за да трагне с нея и ти след като е скъсал ги виждаш заедно как ще реагираш ? ще простишли на най добрата си приятелка или не абе кфо да ви говоря просто ми е доста любопитно и който е гледал 1 сезон на сериала ще ме разбере ! .. :)

Не знам, но.. Ходила ли си в часовете по български от 1- 5 клас? :shock:

kindergarden
07-29-2009, 10:49
Не го следя този сериал,но Чад Майкъл е много хубааааав :oops: 8-)

SiNiStEr
07-29-2009, 11:06
яко сте влезли в филма ....

NeZaPoznat
07-29-2009, 11:08
Лаура е бременна :D

XTREMEFREERIDE
07-29-2009, 11:22
Бих ги зарязала и двамата. Това не е приятелка, а той не ми трябва като ще изневерява..

taffy
09-16-2009, 14:50
Накрая Лукас се жени за Пейтън и си имат бебе.

Ей, бегай са кефи, щото 'ситуацията е като от Уан Трий Хил'

После пък може да си намериш друго гадже, да се ожениш за него и да забременееш на 17, щото така е в Уан Трий Хил.

Ти идиотка ли си? Извинявай! И аз обожавам Трий Хил.. Обаче не сравнявам живота си с него!
Щото в Уан Трий Хил ония двете много ясно, че ше се сдобрат и едната ше се примири. Обаче живота не е сериал.. Едва ли ше се примириш. :)

Ей ти го и съвета - заеби и двамата и си гледай сериала !!!

Бтв, темата за 'проблема' ти ли беше, или за сериала? Или да се кефиш кво е станало с еди-кой си . . ОМГ!!!


А може би авторката просто е гледала тази ситуация в сериала (най-добрата ти приятелка и гаджето да те предадат), замислила се е, че е напълно възможна в истинския живот и затова ни пита как бихме постъпили, ако ние бяхме на мястото на Брук? Какво значение има Лукас за коя се е оженил и т.н., тя не пита какво става в сериала, а какво бихме направили ние. Може би и трябва да започнеш да мислиш някой ден, преди да нападаш и да се правиш на интересна. (;

Еми, ш'се прая на интересна :) Щото тя ся просто сравнява с филма, по-късно ще почне да подражава, а не мислиш ли, че ситуациите там не са особено реални и шанса да си оплеска живота някой ден заради измислени неща е много хубав. :)
И понеже в крайна сметка Брук не заебава Лукас и Пейтън :)

Нападам, понеже се дразня. Ако за авторката въпросната ситуация наистина беше проблем, щеше ли да се занимава да сравнява живота си с неистински герои? :)

Sh@d0w
09-16-2009, 14:52
Вкарваш се в филма,не ни вкарвай и нас 8-)

Riva
09-16-2009, 15:20
Абе кот да си говорим филмите им може да не стават,ама правят ебахти сериалите!Госип гърл>алл

anonimchetou
09-16-2009, 15:58
да наистина все пак това е само филм но не се знае може и в живота да ни се случи. На мен ми се случи точно този "любовен триъгълник" ... :-o

dandan97
09-16-2009, 16:37
Трии ХИл is the best :grin: :grin: :grin: :grin:
По темата,само че ще си го обарна че момиче къса с мен:Нея ще я нарека курва,а него ще затвора в някой казан 8) 8) 8) 8)

rozovsluncho
09-16-2009, 18:05
Ми ако ги видя ще им се развикам като за начало.. после ще ги оставя да се спасяват 8-) и после ако ми мине може да простя на него,но на нея никога.. все пак ме е предала мн кофти :? :o и ще яде боя :booooomb: :x 8)

TheLegend
09-16-2009, 21:42
обечам го този филм :grin: ми нз ще ги зарежа и двамата или поне докато ми мине

Съгласен съм с мацката :grin:

eminemfenka
09-17-2009, 04:14
Имах 2 приятелки,, бяха като сестри.. но едната си имаше момче от 10 месеца..но другата го харесала.. е прецака 10 месечна връзка..скъса ги.. след многото и опити.. и след това тръгна с момчето :-o

UnABooMBeR
09-17-2009, 09:00
KILL THEM ALL!KILL THE ALL! 8-)

w0sh
09-17-2009, 09:28
Абе. Верно ли всички живеете в такива филми.
На света има и по-интеесни неща.

differentbynature
09-17-2009, 15:49
Супер тъп сериал.Изгледах една серия почти цялата и не издържах просто...А по въпроса-Ще я убия тая "приятелка" много ясно :D еи мн съ ми смешни такива кат тебе ваче гледал половин серия и коментира просто не се обиждай ношто лично но изгледай поне 1 сезон преди да казваш че е тъп !!! :? :?

И защо пък да гледа още като не му/и е интересен? А по темата.. ми няма да искам да се занимавам с нито един от двамата много ясно :?

yahhooo
09-17-2009, 17:17
ще сменя канала.

258
09-17-2009, 22:11
Ще ги за*ба и двамата 8)

Shadow1596
09-17-2009, 22:57
Развива се по следният начин - 1ви сезон е як, 2ри е як, 3ти е як, а останалите кучета ги яли (:

taffy
01-09-2010, 16:12
Развива се по следният начин - 1ви сезон е як, 2ри е як, 3ти е як, а останалите кучета ги яли (:

Да де, ма и 4ти е як ;Д

cherinka
01-09-2010, 16:43
ще ги убия...тва е подигравка с цялото ми същество

mOBSCENE
01-09-2010, 16:50
Затова не трябва да ви се дава да гледате американски сериали - последствията са пагубни!

+1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BigFakeSmile
01-09-2010, 18:32
моите 2 най-добри пиятелки НИКОГА не биха направили такова нещо, пиятелят ми също => не мога да си представя ситуацията
но все пак знам ли...спират да същесвуват за мен...самоуважението преди всичко

s3nsual
01-09-2010, 19:22
Сериала е страхотен :grin: :grin: :grin:
По темата : Преживях такава ситуация преди 3 години. Прекъснах отношенията си и с двамата.Сега с нея сме на "здравей/здрасти " , а той на няколко пъти искаше да се събереме , но аз му отказах . Да не съм луда да се върна при него :?

MB
01-09-2010, 19:58
В ОTH стана така както трябше да стане (Брук прости на Пейтън и Люк), но ако се случи на мен не бих постъпила така ... щях да приключа и с двамата ... :?

kobrichka
01-09-2010, 20:10
Силно се надявам да не ми се случи подобно нещо, вярвам в приятелките си, но... никога не се знае нищо. Прошката е велико нещо и малко хора могат да прощават. Аз определено не мога да прощавам, смятам че преди да направиш нещо трябва да помислиш. Определено няма да простя и на двамата, не бих искала да ги виждам и определено те никога повече няма да са част от живота ми. Всеки трябва да си поема последствията от действията си. Еднин човек наречен приятел не би направил подобно нещо.

lipstik
01-09-2010, 20:18
На никого няма да простя!Такива неща не са за прошка!

FancyGirl
01-09-2010, 20:24
Ами ако връзката ни е много сериозна едва ли би ми сторил такова нещо, а ако го стори прошка няма нито за него, нито за най-добрата ми приятелка която едва ли ми е изобщо приятелка да бъде с момчето което аз обичам. Надявам се никога да не ми се случи нещо подобно, защото когато един човек е с мен, трябва да е само с мен а не да е с друго момиче камоли най-добрата ми приятелка. Но със сигурност не бих простила, аз не умея да прощавам на хората. Определено ако стане нещо такова, повече няма да искам да ги виждам, чувам и така нататъка, а ако ги видя заедно - еми много им здраве рано или късно всичко ще свърши и за тях и ще осъзнаят грешката си.

SuperBadSuperFresh
01-09-2010, 20:28
Нямало прошка...Да видим дали ако в един ден изгубите човека който обичате от примерно 2 години и най-добрата ви приятелка примерно от 10 години,да видим дали няма да има прошка.

FancyGirl
01-09-2010, 20:36
Нямало прошка...Да видим дали ако в един ден изгубите човека който обичате от примерно 2 години и най-добрата ви приятелка примерно от 10 години,да видим дали няма да има прошка.

Да, да и като ти е най-добра приятелка дай да ти земе приятеля а ех умници

kobrichka
01-09-2010, 20:44
Нямало прошка...Да видим дали ако в един ден изгубите човека който обичате от примерно 2 години и най-добрата ви приятелка примерно от 10 години,да видим дали няма да има прошка.

Най-добрата ми приятелка от 10 години не би трябвало да ми причинила такова нещо...

Zarity
01-09-2010, 21:08
Затова не трябва да ви се дава да гледате американски сериали - последствията са пагубни!

crazymm
01-09-2010, 22:00
случи ми се преди време..
не си говорихме около година, след това се сдобрихме :)
а не общувахме по нейно, не по мое желание

one
01-09-2010, 22:48
филмирани дИца.. спрете се, уее. живота ви е достатъчен филм

Hayashi
01-09-2010, 23:19
Затова не трябва да ви се дава да гледате американски сериали - последствията са пагубни!

Именно.
И са имали баси сериозната връзка щом той толкова лесно я зарязва, да. Но нали затова е филм.

cherinka
01-10-2010, 00:00
Затова не трябва да ви се дава да гледате американски сериали - последствията са пагубни!

Именно.
И са имали баси сериозната връзка щом той толкова лесно я зарязва, да. Но нали затова е филм.
Абе,вие постоянно дрънкате глупости в тоя форум....

Аз кво да кажа след като след 25 годишен брак баща ми се разведе с майка ми, заради една от най-добрите й приятелки!

Хайде сподели сега! Кажи, че нашите не са имали сериозен брак и всичко е било на шега!
Говори. Интересно ми е.

Snickers
01-10-2010, 08:15
Когато/ако ми се случи, ще го мисля.)

sh3_1s_7h3_0n3
01-10-2010, 09:29
Ситуацията в ОТХ беше крайно по-различна, защото Пейтън не обичаше Нейтън.
Аз ако не обичам някого няма да ми пука особено за него, но със сигурност ще ми е неприятно, ако тръгне с 'най-добрата ми приятелка', което само ще затвърди мнението ми, че не можеш да имаш доверие на тези 'най-добри приятелки'. Затова приятели-приятели...ама на известно разстояние.

soul1199
01-10-2010, 09:30
ще ги заеба и двамата

taffy
01-11-2010, 11:31
Абе, ей. Брук им прости и на двамата, въпреки, че беше много подло от тяхна страна, но милата до 7 сезон с наранено сърце, та едвам и на Джулиян се довери!
А Лукас много отдавна спрях да го харесвам.. Доста си поигра и той и със двете..

Темата няма да я коментирам повече. :) 8-)

ThedramaQueen
01-11-2010, 11:36
Затова не трябва да ви се дава да гледате американски сериали - последствията са пагубни!

:)