PDA

View Full Version : Малко помощ - Azola.bg



FSC_Chad
07-28-2009, 17:30
Ами хора смятам да си купя едно телефонче от сайта Azola.bg ,но малко ме е страх да не се окаже повредено или т.н.Та искам да ви питам дали някой си е копувал нещо от там и дали е доволен от него.Затова Ви моля за бързи коментари да знам дали да си копувам GSM-a.Мерси предварително!

caseoftheex
07-28-2009, 17:40
Ами хора смятам да си купя едно телефонче от сайта Azola.bg ,но малко ме е страх да не се окаже повредено или т.н.Та искам да ви питам дали някой си е копувал нещо от там и дали е доволен от него.Затова Ви моля за бързи коментари да знам дали да си копувам GSM-a.Мерси предварително!

Засега недей кОпува. :))

scyLLa
07-28-2009, 18:20
Не съм наясно с този сайт но, какво като се развали няма ли гаранция този телефон или е някакъв втора употреба ?

hamilcar
07-28-2009, 19:20
Лично аз не бих си взел от този сайт. Има много по-добри варианти.

FSC_Chad
07-28-2009, 19:55
Ами има гаранция ,но защо да не купувам?Иначе ако знаете кажете някой по-добър вариант (става въпрос за nokia 5800)

hamilcar
07-28-2009, 20:56
Бих препоръчал mobilebulgaria.com

Определено сайта е много напред с нещата. Има много магазини, а и лично аз съм много доволен от един. Само от него съм купувал.

sheisthenumberone
07-28-2009, 20:57
Ами хора смятам да си купя едно телефонче от сайта Azola.bg ,но малко ме е страх да не се окаже повредено или т.н.Та искам да ви питам дали някой си е копувал нещо от там и дали е доволен от него.Затова Ви моля за бързи коментари да знам дали да си копувам GSM-a.Мерси предварително!
аз от ибеи и мобил българия и дата .бг си купувам само. :razz:

FSC_Chad
08-17-2009, 13:21
Еми мерси много на тези които се опитаха да ми помогнат.В крайна сметка си го поръчах телефона от там и преди няколко дена ми го донесоха.Засега съм доволен от него :)

LiLGrizzly
08-17-2009, 14:06
Честито.. да почерпиш !