PDA

View Full Version : Какво да правя ..



gLypChenCee
07-28-2009, 17:31
Та здравейте .. Пак съм аз .. 8-) Ъъ.. Няма значение ..
Та ..
Послушах ви .. Зарязах го напълно и го пратих да тича по гъза вече бившата ми "приятелка", а той иска да сме само приятели .. Приех да видя кво ше стане.. Той пак започна с обичам те и т.н. И се отказах от идеята да бъдем приятели.. Преди малко уж замина за Турция.. Дано тоя път наистина.. И няма да го има 3-4 месеца.. Тъкмо колкото да го забравя.. Та даже не знам за кво ви го казах .. Ама .. Да сте информирани.. Друга е причината да пиша поредната тема.. Докато се случваше всичко това имаше едно момче с което сме огромни приятели и си имаме супер много доверие.. И той все беше до мен и ме разсмиваше.. Както и да е .. Та .. През последната седмица взехме да се държим много странно.. По дълги прегръдки за чао, 1-2 часа не можем да се разделим.. И днес докато чакахме другите.. Взехме да се лигавим и т.н. и той ме целуна .. и аз естествено .. " :shock: " Викам му "Кво правим сега .. " и седяхме ужасно изненадани.. но най-странното е че аз отвърнах на целувката му .. И двамата осъзнавахме, че напоследък сме се сближили повече от колкото трябва .. И т.н. и решихме да поговорим.. Говориме и накрая и двамата стигнахме до един извод .. Че започваме да се влюбваме един в друг.. Или поне така си мислим .. И двамата се почуствахме неловко.. И се прибрахме .. И към 4ч. получих смс от него "Писе обичам те. айде долу след 10 мин ше дойда да те взема" и седях буквално като ударена с тухла четворка .. И до сега бяхме долу и си приказвахме по тая тема .. Ама.. Даже не помна кво му казах .. та.. стига толкова обяснения.. Сега съм пред голямо затруднение.. Изглежда и двамата се харесваме като повече от приятели.. Но .. Ние сме толкова близки, че .. Страх ме е после да не се окаже, че по една или друга причина не е трябвало да станем гаждета .. И ше си загубим приятелството .. А и от друга страна .. Скоро ама много скоро преживях една връзка.. Даже незнам дали да я нарека връзка .. От която много ме боли .. Оф незнам кво да правя вече .. Та мерси на хората които ми прочетоха темата ..
п.п.
Ебаси .. Кви са тея шантави неща които ми се случват .. :shock:

Xitap
07-28-2009, 17:33
Та здравейте .. Пак съм аз .. 8-) Ъъ.. Няма значение ..
Та ..
Послушах ви .. Зарязах го напълно и го пратих да тича по гъза вече бившата ми "приятелка", а той иска да сме само приятели .. Приех да видя кво ше стане.. Той пак започна с обичам те и т.н. И се отказах от идеята да бъдем приятели.. Преди малко уж замина за Турция.. Дано тоя път наистина.. И няма да го има 3-4 месеца.. Тъкмо колкото да го забравя.. Та даже не знам за кво ви го казах .. Ама .. Да сте информирани.. Друга е причината да пиша поредната тема.. Докато се случваше всичко това имаше едно момче с което сме огромни приятели и си имаме супер много доверие.. И той все беше до мен и ме разсмиваше.. Както и да е .. Та .. През последната седмица взехме да се държим много странно.. По дълги прегръдки за чао, 1-2 часа не можем да се разделим.. И днес докато чакахме другите.. Взехме да се лигавим и т.н. и той ме целуна .. и аз естествено .. " :shock: " Викам му "Кво правим сега .. " и седяхме ужасно изненадани.. но най-странното е че аз отвърнах на целувката му .. И двамата осъзнавахме, че напоследък сме се сближили повече от колкото трябва .. И т.н. и решихме да поговорим.. Говориме и накрая и двамата стигнахме до един извод .. Че започваме да се влюбваме един в друг.. Или поне така си мислим .. И двамата се почуствахме неловко.. И се прибрахме .. И към 4ч. получих смс от него "Писе обичам те. айде долу след 10 мин ше дойда да те взема" и седях буквално като ударена с тухла четворка .. И до сега бяхме долу и си приказвахме по тая тема .. Ама.. Даже не помна кво му казах .. та.. стига толкова обяснения.. Сега съм пред голямо затруднение.. Изглежда и двамата се харесваме като повече от приятели.. Но .. Ние сме толкова близки, че .. Страх ме е после да не се окаже, че по една или друга причина не е трябвало да станем гаждета .. И ше си загубим приятелството .. А и от друга страна .. Скоро ама много скоро преживях една връзка.. Даже незнам дали да я нарека връзка .. От която много ме боли .. Оф незнам кво да правя вече .. Та мерси на хората които ми прочетоха темата ..
п.п.
Ебаси .. Кви са тея шантави неща които ми се случват .. :shock:
Така и така вече си загубила приятелството си с него... давай напред и го направи гадже... иначе всичко е загубено.

gLypChenCee
07-28-2009, 17:35
Никой не е казал, че сме си загубили приятелството .. Просто незнам кво да правя.. :booooomb: Смисъл нито аз нито той сме си предложили да бъдем гаждета .. Макар че тойничко ми се иска .. Ама пък от друга страна .. Болката от старата връзка още я има .. Както и обичта ми към него .. :(

djudjulinkaa
07-28-2009, 17:38
Ее щом се харесвате вземайте се :) Ако наистина твърдиш, че момчето ти харесва, а не ти е като за утеха заради бившия ти защо пък да не пробвате :) Щом са се получили някой неща вече няма какво да му мислиш..дали грешиш или не..Ако не пробваш никога няма да разбереш и после пак ще си викаш еми ако бях направила така.. Давай смело и успех :)

Xitap
07-28-2009, 17:38
Никой не е казал, че сме си загубили приятелството .. Просто незнам кво да правя.. :booooomb: Смисъл нито аз нито той сме си предложили да бъдем гаждета .. Макар че тойничко ми се иска .. Ама пък от друга страна .. Болката от старата връзка още я има .. Както и обичта ми към него .. :(
Ами отрежи го момчето... пък да видим колко приятелка може да си с мъж, чието ЕГО е наранено!

gLypChenCee
07-28-2009, 17:39
Никой не е казал, че сме си загубили приятелството .. Просто незнам кво да правя.. :booooomb: Смисъл нито аз нито той сме си предложили да бъдем гаждета .. Макар че тойничко ми се иска .. Ама пък от друга страна .. Болката от старата връзка още я има .. Както и обичта ми към него .. :(
Ами отрежи го момчето... пък да видим колко приятелка може да си с мъж, чието ЕГО е наранено!
Прав/а си .. Ама .. както и да е .. :(

fire_cat
07-28-2009, 18:18
Явно той те прави много щастлива. Ако наистина е така - нямате никакви пречки да бъдете заедно като двойка. Това не означава, че ще си затриете приятелството - напротив, ще бъдете още по-близки. Ако се страхуваш, че като връзката ви приключи, пак няма да сте си приятели, грешиш. Истинските приятели, които те разбират и те карат да се усмихваш, не се губят лесно. Просто с малко време нещата пак ще потръгнат сами.

TheGirlNextDoor
07-28-2009, 18:43
ми тя работата вече с станала..ако го отрежеш едва ли ще сте приятели.Щом и двамата го искате не виждам какъв е проблема да имате връзка.

DevilWish
07-28-2009, 19:01
Според мен няма ,за какво да се притесняваш.Пробвайте.Така и така няма да можете да се забравите повече ,пък ще Ви е неловко... ;) Пробвай.Няма да изгубиш ;0

ThePowerOfLove
07-28-2009, 19:04
Щом се харесвате - вземайте се :)

Priceless
07-28-2009, 19:09
Дааамм ... ти продължавай да се самонавиваш, че бившия ти ти липсва и че го обичаш и си стой в сянката на миналото, да видим дали няма да си сама още дъъъъълго време ...

Faces
07-28-2009, 19:16
С приятелството ви беше дотук!!! Така че това да си останете толкова добри просто приятели го забрави щом се стигне до целувка че и обеснения работата е ясна.Давай смело напред бившия нека си стои в миналото нова възможност чука на вратата а с човек който толкова добре се разбираш познаваш и имаш доверие има възможност да стане една доста хубава и стабила връзка.Няма място за колебания и страхове трябва да действаш още повече щом и ти имаш влечение към него успех :)

RaZzer
07-28-2009, 19:58
Хей, ти, спрайт има да ти каже нещо... Твоят най-добър приятел те желае... :D

selens
07-28-2009, 20:02
Пробвай,щом вече наистина ти е показал,че те харесва и да не пробвате той пак ще те харесва и пак ще е неловко. 8-)

Успех :-)

lyfche
07-28-2009, 21:59
Щом и двамата се харесвате какъв е проблема. :) А и в една връзка много е важно да има добро приятелство,казвам ти го от личен опит,наистина е така. ;)

GossipGirl89
07-28-2009, 22:11
Така или иначе вече сте се целунали - демек приятелската връзка е нарушена. Според мен трябва да тръгнеш с него. Щом те прави щастлива, а и двамата го искате, няма смисъл да се дърпаш... Колкото до бившия - още по-добре, че е станало така, нали знаеш, че мъж се забравя само с друг мъж ;)

Nakadah
07-29-2009, 03:39
пич, дори не ти прочетох поста
ма помниш ли какво ти казах

да пиинеш 1 и да ходиш при него

ти послуша ли ме ?
не

е са си прави кво искаш след като стигна до там до което ти казах

barzev
07-29-2009, 05:03
Обичам най-добрата сиприятелка повече от всяко момиче, с което някога съм бил , просто за щастие не сме стигали до този момент да се влюбваме и дано това не стане скоро :-P Взимайте се! Обичате се, а онзи идиот го забрави ЗАВИНАГИ! 8)

lovemysel100
07-29-2009, 07:01
Аз преди време се запознах с едно момче ии така станаха нещата, че се харесахме много, но и бяхме много близки приятели. Обаче се въздържахме от нещо по- сериозно, за да не си развалим приятелството..ноо не можахме да се въздържим. Както и да е, вече 3 месеца сме заедно и мога да кажа, че той ми е най-близкия приятел все още :-)
П.П-действай