PDA

View Full Version : Главоболие сутрин?



VerryBerry
07-28-2009, 19:44
Здравейте,напоследък ми се случва да се събуждам с ужасно главоболие.След час някъде минава,но е доста силно (все едно съм с махмурлук).През деня си пия нужние течности,ям плодове и прочие зеленчуци,не водя заседнал живот,и ето хоп-на сутринта главоболие :?
На вас случвало ли ви се е и имате ли идея от какво може да е?Мислех да ида при личната си,но като я знам,само ще ми каже че съм се преуморила и толкоз..Някакви съвети,идеи..нещо?
10х!

mArMaLaDkA
07-28-2009, 19:46
Да не си прегряла вечерта/сутринта?
Аз така се събуждах, като бях на морето и бях супер изгоряла. Едно, че имах вътрешна температура, друго, че сутрините си беше също топличко.

elsy
07-28-2009, 19:49
И аз съм така :? Ама при мен мисля, че е защото спя или прекалено малко, или прекалено много (най-често) :lol:

LittleFashionista
07-28-2009, 19:49
емата е за здравни проблеми и болести. както и да е...
И аз да питам : сутрин като стана от леглото и леко ми се завива свят и пред очите ми се "явяват" звездички. Нали знаете, както когато телевизорът е разален. Продължава най-много 7-8 секунди, че и по-малко...
Какво е това :?

sladkish_14
07-28-2009, 19:53
'LittleFashionista' - пречернява ти. Попринцип се случва при отпадналост , когато не си яла или от топлината.При мен е и когато от топла стая влезна в тази с климатика.От температурите е.

Иначе към авторката : Явно във стаята ти е доста топло щом ставаш като пребита.Преди да си легнеш вечер хапни добре и изпий повечко количество течности , отвори си прозорец да влиза въздух и избягвай да ставаш след 10:00 , когато почват жегите.От това е. И на мене ми беше така , докато наще не сложиха и външни щори та сега температурата в стаята е умерена и нямам този проблем.

mArMaLaDkA
07-28-2009, 19:54
^ Не мога да разбера дали това е ирония, или си сериозна, но ще ти отговоря, с цел да покажа колко затъпявам напоследък. 8-)
Причернява ти. Явно ставаш прекалено рязко, или ти пада кръвното.

GabisiTa
07-28-2009, 19:57
Да не би да не се наспиваш? Някакви проблеми с очите имаш ли? Аз от това получавах главоболие..

sladkish_14
07-28-2009, 20:02
^ Не мога да разбера дали това е ирония, или си сериозна, но ще ти отговоря, с цел да покажа колко затъпявам напоследък. 8-)
Причернява ти. Явно ставаш прекалено рязко, или ти пада кръвното.

И това също.Но попринцип на мене ми става така и от нещата , които написах , иначе нямаше да ги посоча , като евентуална причина :wink:

djuki
07-28-2009, 20:19
ами от време на време и аз се събуждам с главоболие .Понякога дори не намирам причина ... но ако съм много изморена , ако имам някакви проблеми или притеснения , които цяла нощ обмислям спейки .Ако те е напекло слънцето ... ако ти се е случило няколко пъти няма повод за притеснение , но ако ти се случва често по - добре отиди да се консултираш с личната

RiseGirl
07-28-2009, 20:22
винаги когато стана след 12 ме боли главата

xHARDCANDYx
07-28-2009, 21:41
Аналгин му е майката..

plushinka1
07-29-2009, 09:36
Това се дължи на ниско кръвно...аз съм по същияя начин..кафе, кола и шоколад помагат сутрин на гладно

3oPuTy
07-29-2009, 09:39
-слънчасала си
-не спиш достатъчно или спиш прекалено много
-променила си хранителния си режим (когато човек мине на диета и изключи някоя храна от менюто си,която преди е консумирал редовно се получава това главоболие)
-проблеми с кръвното

VerryBerry
07-29-2009, 15:36
от нещата,които изброихте,май най-голямо влияние ми е оказало слънцето :? (не че излизам в най-големите жеги) Аз всъщност взех да свиквам вече,не искам да пия лекарства,защото това трае не повече от час..нз :?

djuki
07-29-2009, 16:19
аз като стана с главоболие болката е убииствена и ако не изпия нещо сигурно ще се самоубия

DimovB
07-29-2009, 18:42
Ако седиш до късно на компа, е нормално.