PDA

View Full Version : Защо...?



s_E_x_Y_y_Y
07-28-2009, 21:14
Историята е следната. Преди повече от година започнах да се вгелждам на едно момче от моето училище. Той найстина ми харесваше , но за мен беше като недотижама мечта дори да го заговоря да не говорим за нещо повече. В края на тази година станахме една смяна с него и той учеше на моя етаж и една много добра приятелка знаеше , че го харесвам и каза потърси му скайп след като не можеш да го заговориш . С много усилия го намерих и му писах , но той ме отряза без дори да разбере коя съм . След около месец и половина аз отново опитах и той пак се държа грубо. След което видях , че ми беше написал , че съжалява за поведението си и започнахме да си пишем и така вече месец и половина . Излязохме няколко пъти и найстина си личи , че той не е безразличен , но когато предпоследния път тръгнах да го целувам той се дръпна. Последната му връска му е оставила много лоши спомени и момичето му е разбило сърцето . А сега аз излизам с него и найстина искам да се получи нещо , но той изпраща противоречиви сигнали. Не искам да се отказвам защото държа на него , но как забога да разбера дали той иска да излезе нещо по-сериозно или как да го накарам да ми покаже...? Не излизането ни да си остане просто един приятен разговор . Той е с 3 години по-голям .

Ilikeliljon
07-28-2009, 21:16
Ок, но имай на предвид, че всяко мнение ще се базира на написаното от теб. По написаното от теб мога да кажа, че момчето явно се е разочаровало много и за това сега е по-чувствителен, макар че това не обяснява, грубите му отрязвания. :) :)

t0d1t0
07-28-2009, 21:18
офф то така за 1 сек ако ставаше ... Айде успокой се и има време за всичко :)

Kukumqvka
07-28-2009, 21:24
Изчакай малко ,нека мине време от предишната му любов 8-)
През т'ва време е по-хубаво да не прибирзваш с импулсивните действия .. ако той иска сигурно ще те целуне.Според мен в момента нищо не зависи от теб,а от него ;)

Xitap
07-28-2009, 21:24
Предпазлив е... не го натискай... сега ти е време да се дръпнеш. Излезте още 1 път, дай му сигнали и след това се дръпни. Ще те затърси. Няма къде да иде. Щом сте ученици, това правило още важи!

s_E_x_Y_y_Y
07-28-2009, 21:29
а от предишната му връска е минала година и половина

Amateur
07-28-2009, 21:31
Позната история за това че му е оставила лоши спомени,еми опитай се да му покажеш че няма да го преебеш и да му оставиш лоши спомени и му кажи да не те сравнява с последното си гадже,тъпо от негова страна!!!!

Kukumqvka
07-28-2009, 21:32
а от предишната му връска е минала година и половина

леле,работата е сериозна .. бая му е разбито сърцето :shock:
Изглежда не е готов за връзки или нещо подобно,което е жалко ..
Но не се притеснявай,ако той наистина не е безразличен може би все някога ще стане нещо.. По-добре късно отколкото никога !

Xitap
07-28-2009, 21:37
а от предишната му връска е минала година и половина

леле,работата е сериозна .. бая му е разбито сърцето :shock:
Изглежда не е готов за връзки или нещо подобно,което е жалко ..
Но не се притеснявай,ако той наистина не е безразличен може би все някога ще стане нещо.. По-добре късно отколкото никога !
Не е жалко, защото никое момиче не носи релативните връзки от разбитото му сърце. Чака момента да почне "на чисто".

Kukumqvka
07-28-2009, 21:43
а от предишната му връска е минала година и половина

леле,работата е сериозна .. бая му е разбито сърцето :shock:
Изглежда не е готов за връзки или нещо подобно,което е жалко ..
Но не се притеснявай,ако той наистина не е безразличен може би все някога ще стане нещо.. По-добре късно отколкото никога !
Не е жалко, защото никое момиче не носи релативните връзки от разбитото му сърце. Чака момента да почне "на чисто".

Не,напротив жалко е,че не е готов за връзки щото т'ва показва колко гадно му е разбито сърцето .. въпреки че е минала година и половина.

lyfche
07-28-2009, 21:54
Не го насилвай така веднага с целувка ... виж първо той какво ще направи.Някои момчета от такива намеци се "плашат".Остави го да видиш той как ще се държи. :)

GossipGirl89
07-28-2009, 22:04
Аз го разбирам напълно. От моята последна връзка мина година и 8-9 месеца и все още не мога да се отпусна и да се доверя на някого. Има човек, който иска да е с мен, точно както е с теб и него, но аз просто не мога да се доверя от страх от повторно нараняване. Дай му време. Не пресилвай нещата. Не напирай да го целуваш. Илизайте, говорете си и когато той прецени ще направи крачката :)

RaZzer
07-28-2009, 22:06
Момчето просто е останало с разбито сърце (което обяснява и защо те е отрязал първите 2 пъти)... Няма значение колко време е минало, а това, че дава "противоречиви сигнали" е напълно обяснимо - хем те харесва, хем доста дълго време е живял с мисълта, че не може да продължи напред и сега му е трудно... Просто бъди до него и не насилвай нещата - той сам ще направи първата крачка, когато е готов! (Само не преставай да го търсиш и не се прави на недостъпна) Успех :)

Xitap
07-28-2009, 22:10
а от предишната му връска е минала година и половина

леле,работата е сериозна .. бая му е разбито сърцето :shock:
Изглежда не е готов за връзки или нещо подобно,което е жалко ..
Но не се притеснявай,ако той наистина не е безразличен може би все някога ще стане нещо.. По-добре късно отколкото никога !
Не е жалко, защото никое момиче не носи релативните връзки от разбитото му сърце. Чака момента да почне "на чисто".

Не,напротив жалко е,че не е готов за връзки щото т'ва показва колко гадно му е разбито сърцето .. въпреки че е минала година и половина.

И като му е разбито сърцето и не е излекувано, а започне нова връзка какво? Ще носи момичето всички негативи от това. После защо мъжете сме били такива или онакива. Ето това е да знаеш какво искаш! Няма смисъл да пренасяш неизлекуваното си минало в ново настояще. По-добре да се отърсиш от проблема и да започнеш "на чисто"!

Kukumqvka
07-28-2009, 22:17
ей Xitap , обеща че няма да ми се караш .. Съжелявам ама аз съм още малка и не съм чак толкова наясно с нещата,както виждаш .. :-|
Добре айде прав си .. даже много .Но ме разбра по-грешно.Ясно ми е че е по-хубаво да се отърси и да започне на ново. Мисълта ми беше съвсем друга,но няма значение :)

Xitap
07-28-2009, 22:28
ей Xitap , обеща че няма да ми се караш .. Съжелявам ама аз съм още малка и не съм чак толкова наясно с нещата,както виждаш .. :-|
Добре айде прав си .. даже много .Но ме разбра по-грешно.Ясно ми е че е по-хубаво да се отърси и да започне на ново. Мисълта ми беше съвсем друга,но няма значение :)
Пак недоразбрана... горката. Споко, не ти се карам, не съм ти никакъв. Просто има неща, в които вярвам като ония дето вярват в Аллаха си. То затова и сме хора!

Nakadah
07-29-2009, 03:36
Историята е следната. Преди повече от година започнах да се вгелждам на едно момче от моето училище. Той найстина ми харесваше , но за мен беше като недотижама мечта дори да го заговоря да не говорим за нещо повече. В края на тази година станахме една смяна с него и той учеше на моя етаж и една много добра приятелка знаеше , че го харесвам и каза потърси му скайп след като не можеш да го заговориш . С много усилия го намерих и му писах , но той ме отряза без дори да разбере коя съм . След около месец и половина аз отново опитах и той пак се държа грубо. След което видях , че ми беше написал , че съжалява за поведението си и започнахме да си пишем и така вече месец и половина . Излязохме няколко пъти и найстина си личи , че той не е безразличен , но когато предпоследния път тръгнах да го целувам той се дръпна. Последната му връска му е оставила много лоши спомени и момичето му е разбило сърцето . А сега аз излизам с него и найстина искам да се получи нещо , но той изпраща противоречиви сигнали. Не искам да се отказвам защото държа на него , но как забога да разбера дали той иска да излезе нещо по-сериозно или как да го накарам да ми покаже...? Не излизането ни да си остане просто един приятен разговор . Той е с 3 години по-голям .

ти на 14, той на 17?
лол... как и да е
е щом ти го е казал значи е така бе
вие момичетата винаги търсите скрито послание в думите

разберете НЯМА ТАКОВА МАМКА МУ !!!

щом ти казва че иска се получи и не те е целунал, му дай време бе
мамка му...

деа вие жените за нищо не стаате

ItalianMafia
07-29-2009, 03:39
вие момичетата винаги търсите скрито послание в думите

разберете НЯМА ТАКОВА МАМКА МУ !!!

деа вие жените за нищо не стаате

:razz: :razz: :razz:

Истина е, ние жените винаги търсим нещо което вие да не сте казали, но никога няма такова нещо .. :neutral:

lipsvashh_mi
07-29-2009, 05:09
както ми беше казвал веднъж колега,когато момче дава смесени сигнали значи си клати кллаката и хич не му пука толкова за тебе...мисли само как да те е*е....та заради това ще да е...нито заради предишна връзка,нито заради наранени чувста или объркване..чисто и просто-не те харесва,не изпитва същите чувства...ако те харесваше щеше ли да се дръпне като си тръгнала да го целуваш?
Друго на въпрос,че когато гониш едно момче,е повече от нормално то да бяга...момчешка прерода ккаво да се прави :lol:
ПП Супер тъпо си постъпила,че след като веднъж си му писала в скайп и така брутално те еотрязъл ,си му писала и пак и пак..той така разбира,че ти пука за наге и че ако само ти се усмихне му падаш в краката....е как да не се възползва човека :?

barzev
07-29-2009, 05:09
Ей Ш 3 години не са малко! А ако пак напишеш връСка направо ще те кюфна :D Изчакай го! Трябва да си перфектна, мила и все пак му трябва време да свикне с теб. Явно доста грубо са го резнали, ноо ще му мине някога...

anonimchetou
07-29-2009, 06:49
ае хора не ви ли се е случвало някой път толкова да се задълбочите да мислите ще стане или не.. ще ми се обади или не.. че да ви дойде до гуша и да си кажете квот ще да става... Просто дишай.. ако ше стаа нешо ще става.. и да му мислиш и да не му мислиш явно сичко зависи от момчето така че дишай..

niku
07-29-2009, 06:49
Може да иска да стане нещо, но просто да не иска да прибързвате.. Все пак месец и половина не е много време

NeZaPoznat
07-29-2009, 06:55
както ми беше казвал веднъж колега,когато момче дава смесени сигнали значи си клати кллаката и хич не му пука толкова за тебе...мисли само как да те е*е....та заради това ще да е...нито заради предишна връзка,нито заради наранени чувста или объркване..чисто и просто-не те харесва,не изпитва същите чувства...ако те харесваше щеше ли да се дръпне като си тръгнала да го целуваш?
Друго на въпрос,че когато гониш едно момче,е повече от нормално то да бяга...момчешка прерода ккаво да се прави :lol:
ПП Супер тъпо си постъпила,че след като веднъж си му писала в скайп и така брутално те еотрязъл ,си му писала и пак и пак..той така разбира,че ти пука за наге и че ако само ти се усмихне му падаш в краката....е как да не се възползва човека :?

Може да и мирише устата ... :?

А този верно не го разбирам - 18 месеца кара на сухо, сега п**ката му се натиска и той не та не. Баси гейподобните пичове се навъдиха :? От момичета са по-зле ... не била негов тип, разбито му било сърцето .. :? опни я бе !! Пък после пак си лепи сърцето :?

Jumbie483
07-29-2009, 06:58
NeZaPoznat разби всички мечти на момичето.. 8-)

NeZaPoznat
07-29-2009, 07:09
Мечтите са вредни ако са непостижими 8-)

fire_cat
07-29-2009, 07:19
Дай му време. Ако наистина не е безразличен - ще се отпусне.

InloveAgain
07-29-2009, 07:51
а от предишната му връска е минала година и половина

А след тази връзка други имал ли е .. ?

Защото ако е нямал,явно наистина доста са го наранили и това оправдава начина му на отношение в момента,явно просто още не е готов,не е сигурен или може да си мисли,че ще бъде наранен отново.
Излизайте,говорете си , но недей да пресилваш нещата.Когато той е готов,ако наистина иска нещо повече с теб,той сам ще направи крачката ;).