PDA

View Full Version : Боя,къна или какво :((



karamellll
07-29-2009, 09:15
Здравейте :) Със светлокестенява коса съм и искам да стане руса или тъмно руса но искам за известно време :) има 2 вида руса къна като гледах на Афродита и от индийската, само че жълта .. и не знам от нея ква ще стана :Д пробвах на афродита и нищо не стана има рижав оттенък и скоро ще се измие,смотанка си беше :Д някой да ми препоръча нещо което е използвал някакъв изсветлител или друга къна или нещо друго ? :) иначе за боя не съм мн сигурна дали искам :) мерси предварително

devolution
07-29-2009, 09:21
Айде пробвай с жълтата индийска къна и кажи какъв е ефекта, че и аз искам. 8-) :-)

karamellll
07-29-2009, 09:30
Страх ме е да не стана жълта :Д а не руса :(

aloveyou
07-29-2009, 09:33
Здравейте :) Със светлокестенява коса съм и искам да стане руса или тъмно руса но искам за известно време :) има 2 вида руса къна като гледах на Афродита и от индийската, само че жълта .. и не знам от нея ква ще стана :Д пробвах на афродита и нищо не стана има рижав оттенък и скоро ще се измие,смотанка си беше :Д някой да ми препоръча нещо което е използвал някакъв изсветлител или друга къна или нещо друго ? :) иначе за боя не съм мн сигурна дали искам :) мерси предварително

Може би със жълтата индийска къна ще има ефект..Защото една приятелка се ''къносва'' със индийската и косата и става супер..
Успех

Ufff
07-29-2009, 10:12
Страх ме е да не стана жълта :Д а не руса :(

затова отиди на фризьор, поне първия път да видиш какво ти слагат

mysticinside
07-29-2009, 11:15
Така индийската кана не се измива аз се къносвам и съм с черна коса...тоест ако ти се къносаж "жълта" и ако не се харесаш няма как да махнеш цвета след това...съветвам те да си купиш безамонячна боя за коса ...сега има много марки и цветове а за по сигурно се посъветвай с фризьор :)

under_black_sky
07-29-2009, 11:32
Е купи си от ония оцветителите до колкото знам дъжрали по 6-8 измиванния на косата..ако намериш такъв цвят виж как ти седи и като се махне се клепай..

lazzza
07-29-2009, 11:35
eми обезцветител и след тва боя ама косата ти ше стане на ' дупе' 8-)

guinessgirl
07-29-2009, 15:09
eми обезцветител и след тва боя ама косата ти ше стане на ' дупе' 8-)

от едно обезцветяване + боя нищо няма да и стане :?
от повече,да,ама от едно..

иначе със жълта къна не става. ;)
обезцветител + боя

djuki
07-29-2009, 16:24
ако сложиш къна или шапмоан оцветител няма въобще да те хване защото коса ти е по - тъмна . И ти остават къна или боя къната също има вариант да не те хране единствено можеш да пробваш с индииската аз така и не се престраших . Другото е както казаха на горе да си вземеш безамонячна боя , но и за нея не съм сигурна че ще те хране . За това ако толкова много искаш да се боядиш вземи си боя

joannalof
07-29-2009, 18:26
На мен с оцветител ми държи 2 седмици 8) Можеш да пробваш,защото нищо не губиш ... излиза много евтино - едно пакетче ми струва 1,90лв.,но аз си взимам две,защото ми е дълга косата!

karamellll
07-30-2009, 11:43
На мен с оцветител ми държи 2 седмици 8) Можеш да пробваш,защото нищо не губиш ... излиза много евтино - едно пакетче ми струва 1,90лв.,но аз си взимам две,защото ми е дълга косата!

На коя марка е оцветителя и тя твоята коса какъв и е ест. цвят :Д мойта няма да хване ](*,) ](*,) ](*,)