PDA

View Full Version : мъдри мисли и фрази за приятелството



lovelysister
07-29-2009, 09:42
Хайде ...вие сте :Р
ако темата я има съжалявам ...


Нека запо4на с нещо

Който е приятел на всички не е приятел на никого
!!! :)

Приятелите са като пъпешите ... за да откриеш един сладък трябва да опиташ стотици
!!! :)



надявам се темата ми да ви хареса .... :oops:

Sham
07-29-2009, 09:47
тук ли?

veronicarassate
07-29-2009, 21:21
ТЕ никога не ме виждат да плача. - ТИ имаш рамо, подгизнало от сълзите ми.
ТЕ не знаят малкото име на най-близкия ми човек - ТИ имаш номера на мобилния му в телефонния си указател.
ТЕ носят бутилка вино на купоните, които правя - ТИ идваш по-рано за да ми помогнеш в подготовката,и оставаш до късно, за да ми помогнеш в почистването.
ТЕ се сърдят, когато им звъня, след като са си легнали. - ТИ питаш, защо ми е отнело толкова време да ти позвъня .
ТЕ се стремят да говорят за моите проблеми - ТИ се стремиш да ми помогнеш да се справя с проблемите си.
ТЕ гадаят за моите любовни истории - ТИ знаеш толкова много подробности, че ако не бяха истински, можеш да ме шантажираш с това.
ТЕ, когато ме посещават се държат като гости - ТИ отваряш хладилника и се обслужваш сама.
ТЕ мислят,че с приятелството ни е свършено,когато имаме разногласия - ТИ знаеш, че няма истинско приятелство, ако не сме имали разногласия.
ТЕ очакват винаги да съм до тях, когато имат нужда от мен - ТИ очакваш винаги да си до мен, когато имам нужда от теб.
Сега разбираш ли къде е разликата между тях и теб ? !